Partner daleko ode mě. Jak jste na tom vy?

sisstin
18. únor 2007

Ahoj holky,
jak jste na tom vy? My jsme od sebe 292 km daleko, vidíme se, jak se dá..1x týdně..nebo taky 1x za tři týdny a teď když jsem těhotná, si to neumím moc představit ☹

binki
16. bře 2008

Máme se dobře, jen trochu nachlazeně a všichni. A co ty olinelko, co je u vás nového? Nejhorší bylo šestinedělí, to jsem byla sama 🙄 Teď, jak Amirek roste to je všechno jiné. I ty procházky jsou pro nás pro oba příjemnější, včera jsme jeli zkouknout kačenky u řeky. 😀

binki
16. bře 2008

Mám dobrou zprávu Olinelko 😀 Konečně jsem upravila fotky a na této adrese http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...
najdeš moje kreativní výtvory. Zatím je to bez šperků.

olinel
10. dub 2008

Ahoj Binki!
Konečne som sa aj ja dopracovala k internetu.Dnes nám to prišli pozapájať, tak sa velmi teším.Tvoje diela som si pozrela a velmi sa mi páčia.Skúsim pofotiť moje diela a dám to do albumu.Inak ako sa vám darí??? 😎

juliexs
12. dub 2008

To ja bych to celkem brala - partnera daleko ode me. Mam rada svuj klid a vyhovovalo by mi to, ze neni nikdo, kdo chce porad neco jist (samozrejme teplyho), kdo me nuti jit tam a nejit tamhle atd.

Ale bala bych se odcizeni a nevery.

binki
13. dub 2008

Olinelko, jsme prave v zahranici u druhe babicky, tatka ma TYDEN dovolenou, tak jsme tedka rodinka. Dokonce jsem si vcera vyrazila asi po pul roce na vecu se svagrovou, nacpala jsem se susi, mnam. Jak valcite vy?
Nafot to, jsem zvedava.

olinel
13. dub 2008

Ahoj Binki!
Tak to ti závidím, ja som sa zatial nikde nedostala.Manžela mám aj ja teraz doma a predstav si zajtra ide na konkurz, tak som zvedavá, ako to dopadne.Momentálne som s Evkou stále doma, lebo má angínu.Prekonali sme strašne vysoké horúčky!A tvoj malý sa ako drží?Tie moje diela sa pokúsim nejak dať dokopy, ale kedy? 😒 Zatial pa a riadne si to uži. 😀

binki
14. dub 2008

Maly ma uz dva zuby dole a myslim, ze mu brzy vyrostou dalsi, porad si tre horni patro. Nemocny byl kolem velikonoc, stejne jako cela rodina s chripkou, porad jsme odsavali a odsavali. Tedka se drzi.
A vypada to, ze bude delat nekde pobliz? Skoncil v te predchozi praci? A Evicka je uz vporadku?
Zato moje mamka je na tom blede. Byla na operaci a nasli ji nador. Jezdila jsem s kocourem na injekce, tchan mel ledvinovy kamen, manzel a tchyne meli taky docela vazne problemy. A ja se i pritom snazim dodrzet terminy pro zkousky do skoly. uf. ale stale to jde.

olinel
16. dub 2008

Ahoj Binki!
Budem Vám držať palce, aby vám to všetko dobre dopadlo.To ked sa sype, tak sa sype zaradom.Evka sa už vyliečila a zajtra cestujeme do Bratislavy, na návštevu k bratovi.Ide robiť oslavu, mal narodeniny 30 rokov.Veľmi sa teším, že trochu vypadnem od stereotipu.Muž si našiel konečne robotu v BB, tak Cechy padli. 😀 To sa už nedalo zvládať a najviac tým trpela Evka.Pri malom máte zúbkové obdobie, tak to máš zaujímavé? 😅pa

binki
16. dub 2008

Jej, tak pěknou oslavu přeju. Jsem moc ráda, že manžel našel práci poblíž. Co bude dělat?
Joo, zoubky jsou zajímavá zkušenost pro celou rodinu. Dneska mne hryzl, docela jsem to cítila 😝

olinel
28. dub 2008

Ahojte!
Už som sem dlho nenakukla, stále sa točím okolo obchodu, domácnosti atd.Furt periem, žehlím a kôš je stále plný!!!No hrozné niečo.A vám sa ako darí???Muž začal robiť v jednej stavebnej firme, tak uvidíme.Najprv sme si na seba opäť zvykali, ale teraz je to v pohode.Vidím, že sem už skoro nik nechodí...No škoda zatiaľ pa 😎

syslunda
29. dub 2008

ahoj binki tak moj manzel je je momentalne niekolko tisic leteckych mil odo mna a este minimalne 3 tyzdne bude, pride domov na 4dni pojde opat niekam potom sa vrati na 2 tyzdne a opat naspat a dookola a dookola.... uz to trva rok a este to rok minimalne potrva 🙂

syslunda
29. dub 2008

jeej ja som sa nepozrela ze to ma viac stran 😉 pardon tak to bolo dost po termine

binki
29. dub 2008

syslunda, nevadí, téma je pro mne zatím stále otevřené, kde je manžel?

binki
29. dub 2008

to olinel: zdravím, ještě jsme v zahraničí, zatím si užíváme babičky, s tatínkem se uvidíme snad za měsíc
bylo sžívání vpohodě? zvykli jste si zase na sebe? pa

arci
27. kvě 2008

ahoj holky,
nevím jestli se ještě někdo chodí nebo jestli se do nečeho necpu ale jestli můžu tak se přidám. zatím teda nejsem máma ale už na tom pracujeme, jen mě děsí to že je manžílek pryč, pracuje u nás ve firmě jako technik a ti mívají od května do konce roku největší nával a jsou pořád pryč, tzn. když ho mám doma na víkendy je to hodně,teď nám zrovna začalo to období a já to trochu víc nezvládám a to nevím jak to budu dělat až bude mimi, jsem asi sobecká ale chci aby byl prostě se mnou aby to všechno se mnou prožíval aby moje mimi mělo tátu ale nevím jak to udělat, manžílek dělá tu práci hlavně pro peníze, taky ho to dost baví jen to ježdění pryč ne, prachy teda nejsou nic moc ale po dlouhé době si aspoň můžeme to mimi dovolit ale zase být na to sama, ještě ke všemu jsem se přestěhovali do domečku kde jsem naprosto sama asi 30km od své rodiny takže prostě nevím jak to zvládnout, vím že nesmím být ve stresu aby se to povedlo a všechno bylo OK ale jak to udělat.

womenne
27. kvě 2008

arci ja som tiež stale sama neviemprečo som si myslela že to bude ok a ja to zvladnem,na začiatku po narodeni som bola s nervami v koncoch ale potom teraz?Maly maju 2roky a my sme spolu len cez vikend,mali sme sa stahovat do čiech ale nevyšlo nam to takže najblizšie 4 roky budeme spolu len cez vikendy a potom si bude hladat robotu tu aby sme boli spolu.
A ako to zvladnut?Naplanuj si ak sa ti da cely tyžden a chodievaj na kavičku s kamoškami a do kina proste si uživaj lebo ked sati narodi babo tak ...ja som nebola nikde skoro 3roky

pomidorka
27. kvě 2008

Tak manžel odjíždí čas od času pryč,do zahraničí,děti nemáme,jsme v pořadí na adopci,i přesto neusnu,dokud se nevrátí,je někdy blízko a někdy daleko,ale ode mě......ale ne se mnou,jak to máte vy?

arci
28. kvě 2008

no u nás je to tak že v pondělí ráno jedeme spolu do práce a on pak jede na druhou stranu republiky a vrací se většinou v pátek, měli slíbeno že se budou vracet už ve čtvtek ale že prý není čas a musí se toho hodně dělat 😠 , i když teď teprve začali sezónu. kdyby byl doma aspoň pátky tak by to bylo lepší, taky má svůj život a musí si zařizovat věci ale takhle nic nezvládáme. musíme do zimy zaizolovat dům, udělat úpravy venku a abychom pracovali na mimi máme na to akorát víkendy ale já už jsem tak vynervovaná protože vím že pojede zase pryč že to zatím moc nejde, na podzim byl taky takhle pryč a trvalo mi dlouho než jsem si zvykla, pak byl 4 měsíce se mnou a teď do konce roku má být toto ☹ .
problém je v tom, že jsem se přestěhovali do nového domku, což je skvělé máme vlastní, máme dva velké bafany co mají aspoň zahrádku, ale jsem tam sama, z práce dojedu kolem 17hod. a jen tak někam jít moc pak už nevyjde. vím že si musím najít práci a zabavit se ale mám strach z toho že až to mimi bude tak nebude skoro znát tátu. co to je za život mít tátu jen na víkendy, manžel teda slíbil že jestli si to tu neupraví tak za rok nebo za dva půjde jinam, musíme prý ale ještě vydržet aby taky měl praxi a větší výběr. 😖 vím že tuto práci dělá abychom to utáhli, abychom si vůbec mohli to mimi dovolit, protože v dnešní době je to hrůza 😨 , ještě ke všemu když musíš dojíždět 60km denně a taky k tomu s hypotékou, ale na jednu stranu vím že tato práce ho hodně baví a mám strach že to nikdy nezmění a budu to jen já kdo bude mít s tím problém............ možná až bude to mimi tak to bude lepší, ze začátku ho budu mít u sebe protože kousek z něj bude vyrůstat ve mě ale pak mám strach že to bude pro mě pořád to samé, mimi, uklidit, spát, a pořád dokola a táta jen na víkendy a já asi ten typ nejsem, teď zrovna musím najít aspoň nějaký kousek síly

sisstin
autor
28. kvě 2008

arci: ahoooooooooooooooooooooooj...jsem ani nevěděla, že to tu ještě funguje 🙂

sisstin
autor
28. kvě 2008

u nás furt to samý..vidíme se jednou za 14dní na víkend..a celou dobu sedíme doma, pže on je unavenej 🙄

arci
28. kvě 2008

holky já nechápu jak to zvládáte my ještě nemáme ani to mimi a už je to pro mě hrozné.
A vesměs to vaši manželé dělají pro peníze??????
u nás to tak je pak je tam i kousek toho že ho to baví ale to ježdění pryč je hrůza.

sisstin
autor
28. kvě 2008

arci: já bydlim s rodičema..takže mi pomáhaj a to je v pohodě 😉 , jinak to, že se nevidíme..nevim ani, za ty roky už mi to ani nepřijde, nestýská se mi....je to o zvyku asi 😕 spíš mi vadí, když někam jdu s malym a vidim štastný rodinky, tak to mě občas žere no 😔 jinak on to dělá pro peníze, má 3 zaměstnání..v práci je 24hdenně..chodí z noční na denní a obráceně... 😔

arci
28. kvě 2008

tak to máš dobré to já jsem sama to je asi horší, bydlím od našich 30km ano dojíždím denně stejně do města a vydáme se ale je to težší když dojedu domů a tam jsem sama kde nikoho neznám, kdybych kolem sebe někoho měla tak to tak hrozné asi nebude ale takhle ano,
pořád doufám že to bude opravdu jen chvíle a pak si najde něco lepšího dobře placeného a aby byl více doma, jsem sobecká ale chci ho prostě u sebe aby všechno prožíval se mnou

sisstin
autor
28. kvě 2008

arci: já už jsem prostě smířená, že jinak to nebude..a už to ani nijak neprožívám..počáteční strašná bezmezná láska se po těch letech pomalu vytrácí..mám ho ráda..to je jasný...ale už to prostě není takový 😕 žijeme si s malým svůj vlastní život...nevim, jak to půjde dál...jestli se to zlepší nebo ne 😉

arci
28. kvě 2008

tak to já bych asi nemohla, sice se občas pěkně chytneme že už si říkám že to není možné a přijdeme že už to není taky jak na začátku ale pořád si dáváme hodně najevo že spolu chceme být že se máme rádi, asi bych nemohla mít takový vztah chlapa jen jako otce dítěte a já sama s mimi na to bych asi neměla nervy, kdyby nám to neklapalo nebo by se něco přihodilo tak možná ale takhle prostě ne pořád to v nás i po těch 4 letech je, občas si to nedáváme vůbec najevo to ano, proto taky doufám že to jeho ježdění pryč nás trochu upevní ale víme moc dobře pořád jak jsem jeden pro druhého důležití a že to co jsem si zatím vybudovali chceme rozšiřovat dál a že nechceme být stále od sebe, proto doufám že se nám podaří to mimi taky abychom to stihly než bude mít příští rok zase moc práce, aby mi do začátku pomohl a pak tak za rok za dva až se z toho nějak oklepeme finančně tak si najde lepší práci, bude už mít lepší praxi tak snad ano, ale asi bych to nezvládla a nedovolila kdyby nám práce která se dělá hlavně pro peníze zničila to co mezi námi je
popravdě sisstin nechápu jak to vydržíš jak někdo může žít v takovém vztahu kde už skoro nic není, já jsem typ který nemůže být dlouho sám který potřebuje podržet a být stále s někým, proto taky doufám že mimi mi to nachvíli vynahradí ale napořád to tak určitě nechci

sisstin
autor
28. kvě 2008

arci: tos možná blbě pochopila...my se máme rádi furt, partner se snaží, malýho i mě má rád...ale prostě z mý strany už to není, že jsem se vždycky klepala, až přijede..a byla jsem v sedmým nebi 😕 a myslim, že je to tak asi skoro v každým vztahu po víc jak 5 letech 😕 když je tady, tak mi plně s malým pomáhá...jinak jelikož je mi 24..tak já jsem jinej typ vztahu než na dálku nezažila...takže nemám s čím srovnávat 😉

arci
28. kvě 2008

taky si trochu myslím že je to v tom že on je prostě moje první velká opravdová láska s kterou jsem měla hodně věcí poprvé, a že je starší o 10let, vidím to na sestře ta má manžela staršího o 5let a on má prostě jiné priority než ten můj, můj manžílek už prostě ví co je důležité co znamená vážit si ženy

sisstin
autor
28. kvě 2008

arci: my jsme taky o 10 let 😉 24 a 34 😉

arci
28. kvě 2008

sisstin tak to mě je taky 24let akorát jsme byly od začátku spolu takže proto je to horší, v minulém zaměstnání sice chodil na směny takže jsme bývala večer občas sama ale každý den jsem se viděli min. 2hod. a to se nedá vůbec srovnat
nemyslela jsem že by jste byly spolu jen aby se neřeklo ale celkově víš by mě asi mrzelo že to co mi pořád máme, jak píšeš že se neklepeš když dojede, pořád u nás je, první dny co je pryč jsem smutná a mám depky ale jakmile se blíží den kdy se vrátí tak už mu něco chystám čekám na něj třeba do noci u našich apod. prostě to u nás pořád asi je, nevím jestli to mimi změní možná ano protože zatím mám jen jeho a všechno dostává jen on ale každopádně se budu snažit aby to tak bylo co nejdíl

sisstin
autor
28. kvě 2008

arci: já mám spíš pocit, že on mě má rád, čím dál tím víc..ten úpadek je bohužel spíš z mý strany 😔 jinak v těhu jsem se na něj těšila fakt strašně...ale nějak v poslední době je to už jiný 😔 samotnou mě to mrzí a cejtim se divně, když mi říká "Miluju tě" a já prostě nevím, co odpovědět 😔 😔 😔 ale život bez něj úplně si neumim představit..hlavně to dítě to fakt změní, už to není tak lehký ukončit, jak předtim...pže my manželé nejsme 😉 já fakt nevim..je to celý nějaký divoký 😕 mně začíná strašně vadit, že když přijede..tak je jen a jen s malým..což bych měla být ráda samozřejmě..ale já bych chtěla naopak být chvili bez prcka..jít do kina..na večeři..prostě abysme byli sami...a to on zas nechce 😖