Partner daleko ode mě. Jak jste na tom vy?

sisstin
18. únor 2007

Ahoj holky,
jak jste na tom vy? My jsme od sebe 292 km daleko, vidíme se, jak se dá..1x týdně..nebo taky 1x za tři týdny a teď když jsem těhotná, si to neumím moc představit ☹

arci
28. kvě 2008

tak mu to zkus navrhnout abyste si udělali víkend jen pro sebe
já bych takhle nemohla jak by to začalo nějak skřípat tak by musel hned pryč i když nevím jestli to nebude muset být už teď nějak v práci zhoršují podmínky a nemůže si diktovat už ani podmínky, dřív se snažil aspoň týden do měsíce být celý se mnou a v pátek doma ale teď už to moc nejde, to mu spíž řeknou ať jde ale já fakt nevím jestli toto vydržím vím že teď když nám to začalo bude trvat než se s tím srovnám ale zrovna teď nevím jak na to jsem úplně na dně a vůbec nevím jak z toho, pořád na něj myslím a jak budu doma sama a ani na práci se nemohu soustředit. nevím jestli mě štve víc že on tam sám není že tam má kolegy s kterými si rozumí a neprožívá to co já a neví co to je ale mě to teď úplně ničí a nevím jak z toho a představa že to bude ještě rok nebo dva je hrozná ☹ ☹ ☹

marya
28. kvě 2008

Arci, moj manzel ma zamestnanie, ze tiez musi cestovat, nastastie sa to snazi obmedzit na co nejmensiu mieru, niekedy je prec len par dni z mesiaca, niekedy tyzden, potom je aj dva mesiace vkuse doma...Viem, ze Ty to mas horsie, lebo Tvoj manzelik je teraz prec kazdy tyzden, a je to urcite tazke, moj ked je prec len na dva - tri dni, tak uz mi velmi chyba, ale vzdy sa tesim na jeho navrat a snazim sa na to pozerat z tejto stranky 🙂 Skus to brat tak, ze je to len urcite obdobie v roku, potom zas budete spolu a vsetko si vynahradite...a navyse ako pises coskoro pracu zmeni 🙂 horsie by bolo ,keby takto pracoval stale, cely rok a natrvalo, bez vyhliadky na zlepsenie, to podla mna ozaj pre vztah nie je dobre, ale taketo odlucenia, ked si chybate a tesite sa na seba a potom sa opat citite ako cerstvo zamilovani, to vztah len posilni a utvrdi vas to v tom, ze jeden bez druheho nechce byt 🙂 Nic sa neboj, skus to brat s nadhladom a bude dobre 😉

arci
28. kvě 2008

marya děkuji za povbuzení, vím že si musím říkat že je to jen chvíle že můžu být ráda aspoň za víkendy ale mám strach že se odcizíme, nebo to naopak jak píšeš náš vztah posílý to ano a v to doufám
nevím jak dlouho to bude teď pracuje na mimi a pak se uvidí jak mi to půjde, někdo mi říká udělej si dítě nebude to tak hrozné tak uvidíme i když já tomu moc nevěřím ale stejně jsem si 100% jistá že to nebude dělat nažvdy to není práce pro chlapa s rodinou
mě spíž asi ničí to že on tam je s kolegy a baví se práce ho baví ale já jsem tu úplně sama, teda kromě mých bafanů a to mě ničí, snažím se si něco plánovat jeden den s bafanama ven, pak k máti, k sestře co má malinkou dceru která je úžasná ale teď zrovna mám prostě pořád černé myšlenky a nic mě z toho nedokáže dostat, ještě že už jen zítra a pak bude s námi, manžílek teda slíbil že se pokusí se domluvit aby aspoň 1 týden v měsíci byl se mnou ale nevím nevím teď zrovna na tom firma není dobře a nevím jestli si může dovolit diktovat podmínky, musíme prý tomu dát čas, aspoň prý tak měsíc nebo dva aby si nadělal hodně hodin a pak se uvidí ale já nevím vím že je to o zvyku ale já se s tím prostě smířit asi nechci vzala jsem si manžela z lásky abychom ho měla u sebe a ne abychom se viděli akorát o víkendu, možná až se nám povede to malé přáníčko to bude jiné protože bude tak trochu pořád u mne ale teď zrovna mě děsí že neuvidí jak mi roste bříško, a naše mimi ho bude znát jen o víkendech proto opravdu chci aby to dělal max. rok nebo dva ale pak se musí věnovat nám

sisstin
autor
29. kvě 2008

arci: hlavně si s ním o tom promluv, že chceš..aby to bylo tak a tak, pže narozením dítěte se nic nezlepší..aspon u nás, protože jsou to peněžní položky navíc..takže vlastně musel začít vydělávat ještě víc 😕

arci
29. kvě 2008

jo jo my o tom mluvíme denně když je pryč si telefonuje dlouho a řešíme to i když po telefonu to nemá cenu, teď zrovna víme že musíme vydržet než se to trochu uklidní a bude si moct něco diktovat ale pak víme že to nechceme nažvdy takhle musí si udělat pořádnou praxi, zaškolit se a pak si může vybírat kam jít a bude mít snad větší výběr
ale u nás je to taky o penězích víme že mimi je hodně velká položka tady hodně věcí už máme koupených, prostě jak byly penízky tak šly na mimi, a teď zrovna budeme izolovat takže to musíme taky vydržet prostě kdyby nebylo těch peněz a věcí co musíme trochu dodělat abychom to utáhli tak by už byl se mnou, ale nevím nevím jestli se nám podaří když budeme mít dítě se z toho trochu dostat snad ano snad bude mít lepší výběr
ale o tom všem mluvíme a on mi říká že to ví sice na to nemyslí jako já protože denně pracuje min. 10hod. a je to shon a já přece jen mám víc toho času ale mluvíme o tom

marya
29. kvě 2008

Arci, neboj, vsetko bude fajn 😉 Mam pocit, ze teraz sa zbytocne trepis neexistujucim problemom - ako to bude, ked budete mat dieta....Ved este ho nemate, dokonca ani necakate, a nechcem byt pesimista, ale to moze trvat dlhsi cas, kym sa babo podari a narodi, a dovtedy sa vsetko moze zmenit, manzel moze pracu zmenit a budete riesit uplne ine veci ako tuto.... 😉 Problem ries az vtedy, ked pride, lebo takymto sposobom sa ukracujes o radost zo zivota a trapis sa tym, co sa mozno nikdy nestane... 🙂

arci
29. kvě 2008

marya já vím že nemám řešit věci které ještě ani nejsou, ale já jsem prostě člověk který myslí na budoucnot, a to že by nám mělo mimi trvat nějak díl si prostě ani nepřipouštím a pokud to opravdu nebude tak pak stejně budeme muset řešit to abych nebyla tak sama a mohly jsme být spolu a soustředit se jen na to jedno
víš ono se to těžko vysvětluje prostě člověk který to nezažil to jen tak nepochopí, já mám jen jeho, bydlím 30km od své rodiny takže ji nevidím každý den a jsem sama v novém domku daleko kde nikoho neznám a není lehké, jak jsem už zjistila, jen tak se tu s někým seznámit, prostě jak se říká každý si jede na svém písečku
takže pro mě je to prostě nová těžká etapa života, ano je pravda a to se snažím si pořád říkat že by si mohl najít jinou práci kde bude doma každý den ale že by dojel až večer ale pak je zase ta věc že je stejně zákonem dáno pracovat max. 40hod. týdně a prostě ráno by odešel ale před večerem by byl prostě tady se mnou
nejde mi prostě o to ani jak se zabavit přes den, to jsem v práci a mám toho hodně, pak dojedu postarám se o bafany, uklidím apod. ale ty večery ty 2hod. kdy prostě smutním a kdy by mohl být se mnou to je to nejtěžší
těžko se to prostě vysvětluješ pokud to opravdu člověk na vlastní kůži nezažije

binki
29. kvě 2008

ahoj, tak nám zase tato diskuze ožila 😲
sis: jak se máš? asi trochu tuším, o jakých pocitech mluvíš 😔
arci: fakt to moc řešíš dopředu, rozvolni to, jinak tě moc dobře chápu, zatím si užívej...
Nedávno jsme se přestěhovali do jiného státu, manžel pracuje spíše 70 hodin týdně, někdy i víc i víkendy. Je to těžké, to jo, rodiče máme oba několik set leteckých mil daleko. Zatím se držím, ale občas skřípu zubama. Je to naprd, když neznáš řeč a jsi s děťátkem nonstop sama. Předtím jsme žili dlouho vzdáleně a teď toho lituju, zase si musíme zvykat na život ve dvou.

sisstin
autor
30. kvě 2008

binki: ahoooj..ale docela to jde, dneska MP přijede..tak se i docela těšim 😉 🙂 jinak toho společnýho bydlení se právě taky bojim, pže aby to vůbec fungovalo 😕

binki
30. kvě 2008

taky mám tyhle obavy, jak jsem byla sama, tak jsem si dělala věci po svém 😅

arci
30. kvě 2008

holky, ono je to těžké protože předtím jsme se denně aspoň chviliku viděli a dělali všechno spolu a teď mám novou etapu života a mám být sama to je prostě pro mě těžké
vzala jsem si ho protože chci být s ním ale ne jen o víkendu, nemyslím si že je to práce pro chlapa který bude mít rodinu ale kvůli penězům musí člověk vydržet hodně
doufám že když se ohlédnu za třeba za 5let tak bude všechno jiné a já na to už budu jen vzpomínat, v to doufám přece jen mám před sebou ještě min. půlku života ale víte co život je krátký a nesmí se promrhat žádné chvíle, a já se o to snažím užívat si každou chvíli jenže samotné mi to moc nejde
dnes se mi konečně vrátí takže je to mnohem lepší taky budeme řešit dovolenou abychom byly spolu co nejvíce na moje plodné dny

marya
30. kvě 2008

Arci, ja Ta chapem, ze to mas tazke, ja byvam tiez 30 km od svojej rodiny, a v podstate ked je manzel niekde prec, tak som tiez sama...a tiez mi je smutno, to je jasne, ale tesim sa na jeho navrat...pises, ze si treba uzivat kazdu chvilku, to je pravda, tak potom sa treba tesit z toho, co clovek ma, a nie stale smutit nad niecim, co sa zanedlho vyriesi, aj ked je to tazke...neber to tak krcovito, ved to nie je koniec sveta 🙂 ...prave preto, ako pises, ze zivot je kratky, nemrhaj ho lutovanim sa a smutenim...ved keby to tak malo ostat natrvalo, tak potom by si mala pravo vyplakavat...ale co maju hovorit kocky, ktorych chlapi su kamionisti, alebo natvralo pracuju v zahranici ? To maju este ovela horsie ako Ty... 🙂 Radsej sa sustred na pekne veci, na to, ze dnes pride a ze budete spolu, a ze coskoro sa to cele vyriesi k lepsiemu 😉 A navyse, nie je vzdy mozne byt stale spolu po cely zivot...v zivote su situacie, ked ludia musia byt od seba, ci uz kvoli praci, alebo inym dovodom, ale podstatne je, ze sa stale lubia a odlucenie nie je stav trvaly...jednoducho to treba pretrpiet a brat si z toho to pozitivne... 🙂

syslunda
30. kvě 2008

ahoj binky... tak to mas velmi tazke, si to neviem predstavit... sama s mimi a bez jazyka... drzim ti palcaky 🙂 moj manzel pred mesiacom pospisal kontrakt na jeden rok pre firmu so sidlom v Kazachstane 😒 Vidime sa malo, 6 tyzdnov je prec a potom pride na 2 tyzdne domov...sem tak ked ma sluzobnu cestu do EU tak si dame niekde rande na 24 hodin....Ale uprimne to sa neda porovnat s kockami co su v cudzej krajine a same.....

binki
31. kvě 2008

díky za podporu, syslundo, teď ji potřebuju, vidím, že víš, o co jde. předtím jsme to podobně jako ty s manžou, proto jsem šťastná, že ho vidím aspoň v noci v posteli, jen občas mne chytne depka, ze zoufalství občas sleduju polské kanály na satelitu 😀

sisstin
autor
1. čer 2008

holky..tak já už jsem zas osiřelá..ale bylo to super..a znova jsem se děsně zamilovala 😵 😵 😵 😵 😵

binki
1. čer 2008

wow, copak jste podnikli? 😀

sisstin
autor
2. čer 2008

binki: ani nic moc..ale mně to stačilo 🙂 byli jsme na procházce, pak večer na zahrádce venku na večeři....a taky hodně v posteli 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 a tak...byl sladkej 😵 😵 😵 😵

arci
2. čer 2008

holky, tak já už jsem taky zase sama, sice zatím v práci ale sama, tento týden to snad už nebude tak hrozné jako minulý týden ale víkend je moc krátký nevím kdo vymyslel jen 2 dny to se nedá nic stihnout
jinak víkend byl super, sice trochu více pracovní ale super, užívali jsme si každou volnou chvíli, probírali co bude dál jak to bude a jsem trochu klidnější protože mám aspoň naději, sice to musím min. rok nebo dva takhle asi vydržet ale nebude to napořád.
taky mě manžílek hodně potěšil protože z něj vypadlo že si pročítal články o těhotenství, o početí apod. takže už na něm opravdu více pozoruji že po miminko prahne stejně jako já, teď jen zase přežít nějak těch 4-5dnů bez něj. ☹

sisstin
autor
2. čer 2008

arci: my se uvidíme až příští sobotu..ale bude tu konečně skoro na tři dny 🙂

arci
2. čer 2008

sisstin: to ten můj právě odjel a už smutním, dnes to teda snad tak hrozné nebude viděli jsme se dlouho a pojedu k máti ale až do pátku to je moc, samozřejmě že z těch čtvrtků co měly být návraty nic není protože se musí hodně nadělávat, takže musíme být trpěliví
opravdu bych si přála mít kouzelnou hůlku a posunout čas až tak za 2 roky abychom byly opravdu spolu - doufám že to opravdu vyjde, ale aspoň můžu doufat
holky já nevím jak to děláte když to takhle máte skoro pořád to já bych nezvládla, teď byl teda skoro 4 měsíce se mnou doma takže musíme do konce roku asi nějak vydržet ale kdyby tam nebyly občas ty pauzy kdy bude se mnou tak nevím nevím, ale ono možná s dítětem to bude jiné
ale fakt vás obdivuji já bych to asi nedokázala, taky je to o tom že bych měla strach aby ta láska a důvěra nevymizela 😒

syslunda
2. čer 2008

Ahoj binky a ostatne kocky 🙂 no obavam sa ze budeme mat rovnake osudy 🙂 my sme vo faze ktoru mate vy uz za sebou, ale buducnosti na Slovensku som sa uz davno vzdala..... tiez sa desim ze ostaneme v cudzej krajine ☹ a budem sama ako prst.... ale to budeme riesit az o rok.... ja sa momentalne tesim ze ho budem mat doma v piatok na 2 tyzdne 🙂 a len a len pre seba 😉

binki
2. čer 2008

😀 tento týden už mám zajištěný program, za chvilku přijede tchýně...

sisstin
autor
2. čer 2008

binki: no to máš fakt super 😅 😅 😅

binki
2. čer 2008

😠

sisstin
autor
14. čer 2008

de sttttteeeeeeeeee? 😕

binki
15. čer 2008

😎 tuna

sisstin
autor
22. čer 2008

čau holky..tak my se ted uvidíme asi až někdy za 3týdny..je moooooooooooooc práce 😒 no tak nějak vydržím..spíš je to takový blbý, že se nemám moc na co těšit..je to daleko 😠 😒

binki
22. čer 2008

ahooooj, jak to, sis? a nemůžeš jet ty s malým za ním?
jináč, teďka jsme taky dáleko, a ještě několik týdnů budem, protože jsem jela do ČR dokončit druhák ve škole, takže chudák taťka teď neuvidí kvůli mně synka pěkně dlouho 😅

rendex1
22. čer 2008

Holky zlatý, jak to čtu, tak je mi víc a víc smutno... za vás... já špatně snáším jenom to, když jde do práce ☹ ☹ ☹ ☹ fakt jsem si to potřebovala přečíst, aby se mi rozsvítilo, že jsou na tom lidi eště hůř... nechápu, jak to třeba děláte s důvěrou? Já jsem těď na konci těhu a vypadám jako vzducholoď... byla jsem hubená baba tak to špatně všechno snáším... teda prostě máte můj veliký obdiv a posílám vám trošku dobré nálady.. alespoň takto... 😔

sisstin
autor
22. čer 2008

binki: já nemám auto a crcat se vlakem a b usem, navíc on je fakt24h v práci, takže bych akorát seděla u tchyně 😠 😠 😠 a on by tam stejně nebyl..veškerej volnej čas tráví tady u nás 😉

rendex1:ono jde o zvyk převážně 😉 důvěra...já mu věřim, převážně proto, že je fakt 24h v práci..a když náhodou není, tak je tady se mou..to on spíš žárlí 😕 na mě..já téměř vůbec 😅