Partner daleko ode mě. Jak jste na tom vy?

sisstin
18. únor 2007

Ahoj holky,
jak jste na tom vy? My jsme od sebe 292 km daleko, vidíme se, jak se dá..1x týdně..nebo taky 1x za tři týdny a teď když jsem těhotná, si to neumím moc představit ☹

terezka044
23. bře 2009

tak to mas super, aspon mas istotu 😉 😉

sisstin
autor
23. bře 2009

u nás furt stejný, vidíme se jednou za baj voko 14dní na 1,5-2dny..a už je mi to i nák jedno..rozhodně nepláču a nesmutnim, mam svůj život 😎

terezka044
23. bře 2009

sisstin pozeram ze odvtedy co si pisala ze planujete babo uz ubehla doba a maly ma rok 🙂 ake boli tie zaciatky osamote? zvladala si to?
inak ja sa chcem opytat baby - mate vidinu, ze budete spolu? za nejaky cas? nejaky bod, ktoreho sa mozete drzat? alebo je to stale take ze neviete vobec co bude... ja by som asi nevedela zit s niekym o kom viem, ze bude prec stale. ako vedela by som zit sama, ale asi by som podvedome hladala niekoho, s kym by som mohla byt stale, lebo potrebujem tu pritomnost toho cloveka. ako pri vidine, nejakom bode-ze o takyto a takyto cas, za par rokov, budeme mat vlaste byvanie, to si viem predstaivt, ale potrebujem taky klasicky rodinny zivot. 🙂

sisstin
autor
23. bře 2009

terez: no po porodu mi smutno bylo...ale tak chvíli..a od tý doby to je spíš tak, že už ho skoro nepotřebuju 😕 prostě jsem si zvykla..a spíš s nim nevydržím dýl jak 2dny..já se rozhodně na SK stěhovat nebudu...změnila jsem názor..a on sem možná...ale za kolik let to bude nevim..a ani nevim, jestli ještě budeme spolu 😕

stanusa
23. bře 2009

ahojte, čítala som skoro celú diskusiu a dosť mi pomohlo ako sa viete s tým vyrovnať. Mám priateľa, ktorý žije relatívne blízko, ale pripadá mi to ako keby bol na míle ďaleko....Má svoj vlastný život, a sme spolu len cez víkendy. Začína mi to vadiť a nadhodila som tému čo keď otehotnieme čo bude ďalej. Viem, že sa neodsťahujem k jeho rodičom, lebo žijem samostatne a to by bol krok dozadu. Tiež viem, že tu si prácu nenájde. Navrhla som, že si tam môžeme zohnať bytík, ale on vidí ako riešenie že by býval u mňa - teda pokiaľ ho preložia v práci sem. Neviem či to výjde, ale mám pocit že skôr nie. Rozmýšľam či by dokázal odísť od rodičov, alebo budeme fungovať na víkendy tak ako doteraz - aj vlk je sýty aj ovca celá.

sisstin
autor
23. bře 2009

holky..já vám hlavně přeju, at vám to nezabije vztah ta dálka 😉 já se obávam, že u mě se tak už trošku stalo..prostě člověk si opravdu tak zvykne, že už mu ten druhý přestane chybět..a to je průser 😖

stanusa
23. bře 2009

toho sa sisstin obávaj aj ja, že našu lásku to poznačí, ale viem že keby som žila u nich tak tiež
...a už mi nechýba tak veľmi ako kedysi, ale na druhej strane koľko ľudí takto žije

sisstin
autor
23. bře 2009

stanusa: já jsem právě měla a mám tu možnost bydlet s jeho matkou, ale to ani omylem 🤐 🤐 vůbec tam nikoho neznám..a fakt ona není zrovna osoba, se kterou bych vycházela..takže já budu radši 100xtady s rodinou a kamarády, než tam 🤐 ...a taky, pokud s tim člověkem nežiješ, tak nevíš, jak se chová v určitých situacích 😕 nám se po narození dítěte rapidně, ale rapidně ten vztah zhoršil...hádáme se jak koně..a celý to jde nějak do kopru 😕

stanusa
23. bře 2009

rozmýšľam, že skôr by sme mali riešiť spoločný život až tak dieťa, lebo potom to bude o dieťati viac ako o nás dvoch...a priznám sa, že to by mi vadilo
sisstin ak môžeš v čom sa to zhoršilo, alebo kvôli čomu?

stanusa
23. bře 2009

a vieš čo ešte neviem pochopiť...že prečo nemôžeme bývať samostatne

sisstin
autor
23. bře 2009

stanusa: dřív jsem chodila do práce...byli jsme rádi, že jsme spolu..mohli jsme si v tom volným čase dělat, co jsme chtěli 😉 ale ted to bohužel nejde, přední je syn, já jsem nevyspala atd, nemůžeme se jen tak zvednou a jít někam do restaurace, milovat se atd...a člověk začíná řešit zavažnější věci...a až teprve potom jsem zjistila, že v pro mě zásadních věcech si moc nerozumíme..a prakticky si nemáme, co říct 😔

sisstin
autor
23. bře 2009

stanusa: takže přesně jak píšeš, není to o vás dvou..ale hlavně o dítěti 😉

stanusa
23. bře 2009

po zamilovanosti prichádza vytriezvenie, práve ten život potom poriadne prevetrá vzťah
možno sa to zlepší, nikdy nevieš ako dopadneme 🙂

sisstin
autor
23. bře 2009

stanusa: no on si myslí, že je všechno relativně v pořádku...a plánuje si budoucnost 😕 jenže on je o 10let starší než já, měl spousty jiných vztahů..ale on je můj první chlap..a jsme spolu už dlouho..a já začínám mít pocit, že mně prostě tohle nestačí 😒

terezka044
23. bře 2009

sisstin, presne toho sa bojim, ze to pride. ale ja uz tak podvedome nejako citim, ze s priatelom to proste nepojde, je to este dieta 😒 a navyse robi veci, ktore ja tolerovat nedokazem a myslim ze kazdej by to vadilo rovnako.. takze to padne na inom ako na dialke.
ten tvoj je starsi a vselicim si presiel, takze je to skor opacna situacia ... no clovek nejako podvedome citi, ze toto nie je to, co mu vyhovuje-ako sama pises... ze to nestaci.. tak ta uplne chapem 😒
ale verim ze to bude dobre a ze sa to u vas zlepsi, alebo najdes niekoho, s kym budes stastna..kazdopadne, aby si bola stastna 😉

sisstin
autor
23. bře 2009

terez: myslim, že kdybysme spolu bydleli..tak náš vztah už dávno skončil 😉 on je právě ideal pro ženu..vaří, uklízí, umí se postarat o dítě..atd, ale já jsem spíš bohem..a dám hodně na to duchovno..a v tom si moc nerozumíme 😒 jako sex je pořád super..ale to není všechno 😒

terezka044
23. bře 2009

u nas je to tiez tak.. ale ja potrebujem niekoho, kto mi obcas donesie kvetinu, da sa s nim porozpravat, povie mi, co ho trapi a nielen "nic" a odide prec.. a dokaze sa rozpravat. alebo sa aspon opyta ako sa mi dari, co mam nove, zaujimam ho... ale tam uz to nie je 😒
u nas je ten vztah len kvoli tomu, ze cakame babo, ale ja to vidim tak, ze sa skor ci neskor rozideme. 😒
aj tak sa viac citim nezadana ako zadana 😉

a ty ho este lubis?

sisstin
autor
23. bře 2009

terez: to já cítím, že mě miluje..to nemůžu proti tomu říct ani ň, dělá, co mi na očích vidí..ale prostě 😒 nevím...jako bláznivá láska to už z mý strany určitě není...mám ho ráda, vážim si ho..ale ... 😒 jenže to je asi v každým déle trvajícím vztahu 😕

sisstin
autor
23. bře 2009

terez: nejhorší je, že já už ani netoužím s ním bydlet..mně to takhle v podstatě vyhovuje... 😔 😅

terezka044
23. bře 2009

tak blazniva laska je to asi len v zaciatkoch, neviem 😕 ale minimalne by nam malo na tom druhom zalezat co najviac, aby sme s nim mohli byt.. je to divne 😒
teraz nad niecim aj realne uvazujes ci to nechavas skor nahode, ze ako to bude? a mas predstavu ze dokedy? 🙂

sisstin
autor
23. bře 2009

terez: já to vůbec neřešim, prostě to je, jak to je 😉 máme takovej vztah, a určitě min. 2roky to tak ještě bude..ma v Ba dobrou práci, kterou by tady nesehnal..a až poplatí, co má..tak se můžeme bavit o nějaké budoucnosti 😉 nevím, jestli jsem to tu už psala ze začátku..my máme dítě neplanovaný... 😉 rozhodně bych si dobrovolně do takovýhle situace dítě nepořídila 😉

terezka044
23. bře 2009

to verim, ale aj neplanovane deti mozu byt fajn - aj to nase snad bude 😀
inak ja som tiez z Bratislavy. ci by som vedela odist do ineho mesta napr. v cechach, to neviem, ale asi hej - akurat by mi vadilo, ze tam nikoho nepoznam, ale asi by som si zvykla. ine je ked to tam poznas a nepaci sa ti to tam (to si tusim pisala ty, nie?) 😒

tak vsak uvidis ako to bude 😉

sisstin
autor
23. bře 2009

terez: do Ba bych i šla 😉 tam par lidí znám...a hlavně je to krásný a velký město..ale jako okres Galanta fakt neeee 🤐 😅

terezka044
23. bře 2009

jaj no tu je fajn 🙂 a galantu aj ja neznasam 😀

sisstin
autor
23. bře 2009

terez: to ani není Galanta, jen okres Galanta 😅 jinak něco mnohem horšího 😝

terezka044
23. bře 2009

tak to radsej nie. a do bratislavy by ste nemohli? to by asi neslo kvoli financiam co ☹
inak pardubice su kolko od prahy?

sisstin
autor
23. bře 2009

terez: Pce jsou od Prahy tak hodinu a něco 😉 ale jsou blíž k Ba, než Praha 😉

terezka044
23. bře 2009

tak to hej, 😉
idem si oddychnut uz, uzite si s malym vecer 😉 😉

binki
23. bře 2009

je to tak, návraty a odchody už zvládám vpohodě, trochu mne děsí jen ta změna (balení kufrů sem a tam, léky, hadry, domácnost v čr a v Turecku)

krasulka
23. bře 2009

ahojte, tak ja mam muza v Irsku. Boli sme tam spolu,ale ja som na porod prisla domov a teraz som doma aj s malou. On bol doma na 2 tyzdne ked som rodila, aj to som bola cely cas v nemocnici lebo mala mala zltacku dlho..A viac dovolenky nedostal, takze si malu vobec neuzil doma ☹ A teraz zas pride bohviekedy...ja to znasam dost zle ze je prec...Stale mu to pisem ze mi chyba a podobne, aj ked viem ze jemu tam je este horsie ked je tam sam a to ze mu stale pisem ako mi chyba mu moc nepridava...A ja sa tiez trochu bojim toho aby sme sa neodcudzili od seba...aj ked clovek nechce, predsalen, sme daleko od seba, kazdy mame svoje problemi inde.a ked nieco riesime len cez skype alebo telefon...teraz zas pride ktovie kedy, zas len na par dni..ja to zatial zvladam velmi zle z eje prec, nemozem si na to zvyknut..da sa to vobec?