Partner daleko ode mě. Jak jste na tom vy?

sisstin
18. únor 2007

Ahoj holky,
jak jste na tom vy? My jsme od sebe 292 km daleko, vidíme se, jak se dá..1x týdně..nebo taky 1x za tři týdny a teď když jsem těhotná, si to neumím moc představit ☹

sisstin
autor
23. bře 2009

krasulka: my si dřív furt psali přes net..ted jsem ráda, že mu odepíšu 2xdenně na smsku 😉 😔

krasulka
23. bře 2009

sisstin 😔 😔 😔 to je smutne..

sisstin
autor
23. bře 2009

krasul:mě už to fakt vůbec nebere... 😕 mam svůj život, do kterýho on nezapadá 😕 už bych do vztahu na dálku nešla..ze začátku je to super, jste si vzácný..ale postupem roků se akorát odcizíte..a je to o ničem 😉

krasuliak
23. bře 2009

no to ste na tom dost zle teda 😉 😔

krasulka a ty sa natrap ked vies ze za chvilu dojdete za mnou myslim ze do tejto temy ani nepatris 😅 😅 sme sice od seba ale vies ze nie na dlho cmuk

sisstin
autor
23. bře 2009

krasuliak: a jak jste dlouho spolu a jak často se vidíte? 😉

krasuliak
23. bře 2009

nechcem to riesit lebo vidim ze ty si uz inde a nic by si mi dobreho nemohla dat 😉 😉 tak cawes a dufam ze aj krasulka sem uz nenapise

krasulka
23. bře 2009

sisstin, no mozno si zistila ked bol od teba ze ti proste taky zivot viac vyhovuje..ze ho nevidis a nic s nim nemussis riesit...Ale my sme boli od prveho dna ako sme sa spoznali byt spolu, vsetko sme spolu robili, zabavali sa, riesili problemi, zvladali vsetko spolocne..tak preto je to teraz tazke byt bez neho..

sisstin
autor
23. bře 2009

krasulka, krasuliak: tak to je úplně o něčem jiném..že jste na pár měsíců od sebe 😉 my takhle fungujeme skoro 7let..nikdy jsem s ním nebyla víc jak tři dny..takže krasuliak..pak mi něco povídej 😉

krasuliak
23. bře 2009

neciatal som vsetko co si pisala ale preco nejdes za nim??

krasulka
23. bře 2009

sisstin, no tak to je sila...tak emanzelstvo..a vy to uz ani nechcete nejako riesit aby ste boli spolu?

sisstin
autor
23. bře 2009

krasulka: my nejsme manželé 😉 ...jediná možnost je, že já půjdu za ním do Seredi bydlet s jeho matkou, nakolko on je neni doma...ale v robote sedm dní v týdnu 😉 24h denně 😉 😉

krasuliak: před těhu jsem chodila do práce..tak to nešlo..a ted už jsem zas tak rozumná, že vím, že někde v Seredi sama..bez přátel, bez komunikace a bez velkého města nevydržím..to mě bralo první tři roky, že bych za ním šla světa kraj..ted už to vidím mnohem realističtěji 😉

krasulka
23. bře 2009

sisstin tak to je tazke..to ani nemusite byt spolu 😒 😒

sisstin
autor
23. bře 2009

krasulka: to je právě to, že i kdybysme spolu bydleli..tak se skoro neuvidíme, vzhledem k jeho finančním zavazkům...jako mě ta laska strašně brala..ale opravdu po narození dítěte to člověk vidí jinak 😉 je něco jiného, pokud jste spolu..a jeden musí na pár měsíců někam odjet...než když jste od sebe od začátku a nejste spolu vlastně vůbec zvyklí žít 😉 ...kdybysme neměli dítě..tak už spolu asi ani nejsme.. 😕

emamamamu
23. bře 2009

necetla sem celou diskuzi, ale proc se manzel nevrati za tebou Krasul?

krasulka
23. bře 2009

ema, neda sa mu tam este skoncit nieje tu prace. A chceme byt este vsetci spolu v irsku nejaky cas,ale cakame kym bude mala vacsia trochu, kym tam s nou odletim aj ja.

emamamamu
23. bře 2009

hm, s tou praci je to na hovno snad vzdycky....to obdivuju, ze si malou "uzivas" sama...ale bude lip..🙂 kdyz oba chcete, tak neni nic problem🙂

krasulka
23. bře 2009

ved to..este aj ta financa kriza nam to stazuje.

emamamamu
23. bře 2009

alespon si uvedomis, jak sn im chces byt...🙂 me staci teda vikend bez a pak se vitame jak po sto letech...😀
a ty tam njedes protoze je mala jeste moc malinka, nebo by to ani nemelo smysl, kdybys tm s ni byla doma?

sisstin
autor
23. bře 2009

tak třeba Tygr se ted MP bál poprvý..jako za dvě hodky si zvyknul..ale ze začátku chtěl být jenom u mě..a na něj se ani nepodíval 😕

emamamamu
23. bře 2009

😅 a kdo za to muze?🙂😀

terezka044
24. bře 2009

sisstin: no casom si snad zvykne. 😉 ja sa tiez bojim aky vztah budu ti moji dvaja mat... ale snad dobry 😀

sisstin
autor
24. bře 2009

terez: on se ho právě nikdy nebál..to až minule 😕 ale zvyk si pak rychle 😎 jinak včera jsem měla pěknou depku...dneska už jsem víc v pohodě 😝

terezka044
25. bře 2009

tak daj vediet ako bude reagovat nabuduce 😝

laska.nezna.hranic
27. bře 2009

dneska jsem mluvila s manžou a vypadá to, že do porodu přiject nestihne. co se dá dělat.
ale zajímalo by mne, jak se v takovém případě řeší jeho podpis na Prohlášení k narození dítěte, nebo taky tzv "lístek na jméno". u sezdaných párů to prý musí podepsat oba. ale co mám dělat v případě, že to z důvodu tatínkovi nepřítomnosti možné nebude? stačí, když to pak podepíšu jen já nebo jak se to řeší? nebo to mi jako malého nezapíšou a tím pádem nevydají rodný list? 😅 moc tomu nerozumím, tak kdybyste některá měla zkušenost, dejte, prosím, vědět. 🙂

zuzik_p
27. bře 2009

l.n.h., pokud nejste sezdani, tak tvuj pritel musi podepsat, ze souhlasi, aby byl uveden v rodnem liste. Pokud byste byli sezdani, tak tatinka pisou do rodneho listu automaticky, nic podepisovat nemusi. Takze ve vasem pripade tam asi bude tatkova kolonka prazdna ☹ Az pak prijede, tak tam jeho jmeno jen doplnite.

laska.nezna.hranic
27. bře 2009

zuzik - nejde mi o určení otcovství, ale o jméno pro miminko. my manželé jsme, příjmení máme společné, ale šlo mi o výběr křestního jména. v našem případě tedy že se shodujeme na Karimkovi. mám na mysli ten papír, co dává gyndař, kde před porodem uvedete jméno pro holčičku a pro chlapečka a odevzdáte v porodnici, která to předá matrice. prý to musí podepsat taťka i mamka. my se na jménu shodli, ale jde mi o to, jestli stačí jen podpis můj, pokud je manžel v době narození v zahraničí.

zuzik_p
27. bře 2009

Jo,takhle 🙂 Tak tam se opravdu vyzaduje podpis obou rodicu, ale svobodne maminky taky obdrzi rodny list ditete, tak neboj, ono to bude ok. Jinak jsem ti odpovidala na tve otazky ohledne viza a cestovani, ale pak se tu rozjela konverzace, tak to zaniklo.

laska.nezna.hranic
27. bře 2009

zuzik - jo jo, stihla jsem to přečíst a děkuju🙂
no tak uvidíme, zatím je ještě čas. možná bych mohla zkusit napsat dotázek přímo na matriku🙂

zuzik_p
28. bře 2009

l.n.h. - a kde planujete zit v budoucnu, v cr nebo maroku?
Na matriku zkus napsat, ale ja byt tebou, tak se tim moc nestresuju. a tva dr urcite bude vedet az ti ten papir pred porodem da.

sisstin
autor
28. bře 2009

tak Tygr se ted jako nebál, ale moc s ním být nechtěl 😝