Partner daleko ode mě. Jak jste na tom vy?

sisstin
18. únor 2007

Ahoj holky,
jak jste na tom vy? My jsme od sebe 292 km daleko, vidíme se, jak se dá..1x týdně..nebo taky 1x za tři týdny a teď když jsem těhotná, si to neumím moc představit ☹

olinel
10. dub 2007

No vidíš, tak aj ty si tak schudla a ja ništ.Ked malú prestanem kojiť, tak nasadím dietu.Idem si už lahnúť, tak sa majte pekne v tej dialave.pa 😀

escada17
10. dub 2007

tak dbru noc zatial...😢 tuna kazdy ide spat, ked mne mala spinka...a ja potom sama na koniku...😉

olinel
16. dub 2007

Ahojte!
Už sa tu nikdo dávno neozval.Co som tu iba ja osamelá?A Amerika sa má ako?Ja som mala teraz cez víkend moju maminu, tak nám bolo aspon trošku veselšie.

binki
17. dub 2007

Ahoj olinel, tak jsem opět slaměná vdova, právě jsem vypravila muže na cesty, přijede asi za měsíc a půl. 😒

sisstin
autor
17. dub 2007

holky..jsem na tuhle tému úplně zapomněla..a jak pěkně se to rozjelo 😀

olinel
17. dub 2007

Ahojky, to som rada, že si si na túto tému spomenula.Mne manžel robí v Cechách, tak som s deťmi sama.A u teba je to ako?

olinel
17. dub 2007

Ahoj Binki, tak to je dosť dlhá doba!!!Môj sa vracia aspon po dvoch týždnoch.A ako to zvládaš?
😀

sisstin
autor
17. dub 2007

olinel: přítel je Slovák a pracuje v Blave 😉 vidíme se tak 1x za 14 dní až tři týdny na víkend 😉

olinel
17. dub 2007

A ak sa smiem spýtať, dokedy budete takto odlúčení?

sisstin
autor
17. dub 2007

olinel: tak plán je, že po porodu se budu stěhovat... 😉 ale zatím nějak není bydlení..on je ze Seredi..ale tam se mi moc nechce 😒

georgine
17. dub 2007

ahoj holky nevim jestli je horsi byt uplne odlouceni nebo se s manzelem videt jen malo.. jezdi u 2 roky sluzebne do prahy je 4 dny doma a 10 dni v práci.. nekdy vice. je to na bednu.. ale snad uz to brzo skocí.. melo by v kvetnu ale uz takovým predstavm prestávám verit.. no uvidime.. kazdopádne chceme letos zacit stavet takz e kdyz jsou penize treba tak musime taky neco ozelit.. ostatním devuskám drzim palecky a co si budem vykládat, kdyz ti chlapi jsou dlouho doma tak nám lezou na nervy a kdyz tu nejsou tak nám to taky leze na mozek.. 😀 je to náricne.. ale pak sjou si lidi trosku vice vzácnejsi.. 😉

sisstin
autor
17. dub 2007

georgine: to jo..my jsme si vzácní hodně 😉 ale zase neumím posoudit, jak se nám spolu bude žít 😉

olinel
17. dub 2007

A v Bratislave by sa vám nepáčilo?Môj brat si tam postavil dom,teda pri Bratislave vo Hviezdoslavove.To je taká menšia dedinka.Ked môj odchádzal, tak som sa ja tešila a teraz mi dosť chýba.Vždy ked prišiel domov mi zobral Evičku a ja som si porobila veci okolo domácnosti.Teraz sa mi to nedá.Sem tam mi pomôže syn, ale jeho nechcem až tak zaťažovať.Ja mám ešte výhodu, že mám tie deti a den mi ubehne dosť rýchlo.Sisstin, ty aj pracuješ niekde?

sisstin
autor
17. dub 2007

olinel: já chci do Blavy..ale on nechce, že je to tam strašně drahé 😒 ..já pracuju u nás v Pardubicích 😉

olinel
17. dub 2007

Ked pracuješ, tak ti to aspon rýchlo ubieha.Moja mamina je tiež sama a stále mi tvrdí, že ja mám aspon deti pri sebe a že mi je veselšie.V tom má pravdu.Aspon bývaš s rodičmi?

sisstin
autor
17. dub 2007

olinel: pracuju jenom do konce měsíce..pak mě kvůli těhotenství vyhodí...a budu doma až do porodu...bydlím s rodiči 😉

olinel
17. dub 2007

Presne toto som aj ja mala pri Edkovi.Začala som robiť v novej robote a zistila som, že som tehotná.Chcela som byť k nim spravodlivá a povedala som im o tehotenstve.A po skúšobnej dobe mi dali pa pa.

georgine
17. dub 2007

no jo co me jedine uklidnuje je pocit ze kdyz neco potrebujeme tak to ani jinak nejde.. al euz se tesim na to kdyz se ta práce presune alespon ado ostravy.. to uz bude lespi aji pro melého..

binki
17. dub 2007

olinel: je to těžké, hlavně ty první dny po odjezdu, než si zase zvyknu na jiný rytmus, že spím sama v posteli, ale už od začátku to máme takhle kvůli naší práci, týden/dva je tady a pak jsem 2 měsíce sama a takhle dokola.
tentokrát se mu těžko odcházelo, od miminka v bříšku

sisstin
autor
17. dub 2007

binki: je to těžké..ale musíme to vydržet 😉

olinel: mně končí smlouva..byla jsem tam půl roku 😉

olinel
17. dub 2007

Binki musí to byť pre neho dosť ťažké, ale hlavne pre teba.Ked som čakala malú, tak som bola strašne precitlivelá a dosť vela vecí mi aj vadilo.No proste pomiešané hormony!Ale vo mne sa asi vrtel nejaký kolotoč. 🙂 Tak si viem celkom dobre predstaviť, ako ti musí byť.Aj môjmu mužovi bolo velmi lúto, ved v podstate neuvidí poriadne ako mu malá rastie a tak.No ale peniažky nám treba.

sisstin
autor
17. dub 2007

já to ani jinak nezažila..takže jsem zvyklá na tuhle frekvenci 😕

georgine
17. dub 2007

jjo olinelko aouhlasím ty hormony delaji svoje.. presne tak memu manzelovi taky urcite prijde lito ze ¨mu malý roste ale ne rpred jeho ocima.. je to dan!

olinel
17. dub 2007

Ale na niečo je aj dobrá odluka, aspon si nás budú viac vážiť.Ked sme boli spolu, tak všetko bral automaticky, že musím zvládať obchod, deti atd.Teraz sa ma spýtal, že či nieje na mna toho veľa a ja som skoro odpadla.Tam si istotne uvedomuje dosť veľa vecí/ a samozrejme aj ja/

binki
18. dub 2007

sisstin: a jak jste dlouho spolu? a dva/tři týdny z čr na Slovensko jsou rozdíl oproti dvema měsícům v Asii, nemyslíš 😝

binki
18. dub 2007

olinel: díky za pochopení, cítím to, jak jsi napsala, čas běží, věci se mění, ale penízky jsou nezbytné; zatím mám zábavy dost, od podzimu studuju při práci, mám tak zaměstnanou hlavu věcmi do školy, ale znáš ten pocit, když ležíš večer v posteli a chceš se přitulit k manželovi? to je z celého dne pro mne to nejtěžší

olinel
18. dub 2007

Ahojte!
Binki, aj mne den strašne rýchlo ubehne, neustále sa nahánam a okolo dvoch detí je teda čo robiť.Ale tie večere sú hrozné a hlavne tá postel.A ešte aj to, že ked prišiel z roboty, tak mi hned malú bral.Teraz sa mi šupne do postele Edko a v noci, ked sa malá preberie, tak beriem aj ju.A sme ako sardinky v konzerve.Ja spím na pol chrbta, takže toho moc nenaspím, ale nevadí.Oddychovať budem mať ešte kedy. 😀

sisstin
autor
29. dub 2007

tak co holky..já jsem pořád v práci..tak sem moc nekoukám 😕

olinel
30. dub 2007

Ahoj sisstin!
Vypadá to tak, akoby som bola len ja sama.Nik sa neozýva. 😎

newyorkgirl
30. dub 2007

teeda to sa mozem pridat do klubu, mne manzelik pred 2 tyzdnami odisiel do anglicka, tiez gazdujem sama, ale rodicov mam hned vedla, tak pomahaju 😀