Partner daleko ode mě. Jak jste na tom vy?

sisstin
18. únor 2007

Ahoj holky,
jak jste na tom vy? My jsme od sebe 292 km daleko, vidíme se, jak se dá..1x týdně..nebo taky 1x za tři týdny a teď když jsem těhotná, si to neumím moc představit ☹

olinel
1. kvě 2007

Ahoj neworkgirl, tak to ti len môžem tíško závidieť, tých rodičov.Ja také šťastie nemám a ako by som tomu bola rada!!! 🙂

binki
2. kvě 2007

newyorkgirl: vítej do klubu!
olinel: jsem tady 🙂 máš se?

olinel
2. kvě 2007

Ahoj Binki, mne sa dá písať len okolo šiestej a siedmej.Celý den beháme po vonku a okolo malej.Máme sa celkom fajn, len včera som si trošku aj poplakala.Nejak mi prišlo zo všetkého ľúto, ale dnes je to už lepšie.A ty si sa čo tak dlho neozvala?

binki
3. kvě 2007

Jo, jo, taky jsem taková rozlítaná. Doma jsem neměla klid na internet, připravujeme byt na příchod mimíse.
Už je ti líp nebo máš ještě smuteček?
Zítra večer jsem tady po šesté. Dneska ještě budu řádit v bytě.
Včera jsem byla na dalším utz, paní doktorka se mne ptala, jestli mám s sebou tatínka... Myslím, že nejvíc to bylo líto manželovi, protože neviděl, jak se nám ten brouček zavrněl a jak mu bouchalo srdíčko.
Koupila jsem supráckou knížku pro miminko, kam mu budu dávat fotky a psát.
Olinel, věděla jsi, co se ti narodí nebo jsi čekala na překvapení?

olinel
3. kvě 2007

Ahojte!
Binki:Už mi je lepšie, vtedy na mna všetko doľahlo a aj som si asi potrebovala poplakať.Teraz mi je lepšie, ked je zo mna všetko von.Istotne to aj ty poznáš.Ja som si dala povedať pri oboch deťoch pohlavie.Ja by som to totiž nevydržala nevedieť.A podla mna je to aj lepšie.Vieš si dopredu pokúpiť nejaké tie vecičky a farby v detskej izbe a tak.Zajtra ideme s maminou do Brezna ku krstnej, tak neviem, či tu budem, ale pokúsim sa.Tak sa zatial maj pekne. 🙂

sisstin
autor
3. kvě 2007

ahoj holky.... 😵

olinel
3. kvě 2007

Ahoj ako sa máte? 😉

sisstin
autor
3. kvě 2007

olinel: jsem teď přišla z práce...tak jsem unavená..ale jinak v pohodě 😉 a v neděli přijede přítel 😵 😵 😵

olinel
3. kvě 2007

Tak len pekne oddychuj.Joj , či ti závidím, tak sa už velmi tešíš!Co?Môj muž, by mal prísť o týžden, tak som zvedavá, či to naozaj bude.To tak dlho pracuješ?

sisstin
autor
3. kvě 2007

olinel: do devíti 😉 ale půl hodiny jedu MHD domů víš 😉

olinel
3. kvě 2007

Tak to nemáš bohviečo, ale aspon ti ubehne čas a peniažky treba. 😀

newyorkgirl
3. kvě 2007

ahojte kocky 🙂 to mate super, ze vam chlapi pridu, moj neviem kedy 😒

sisstin
autor
3. kvě 2007

olinel: ale je to záhul...žádný volno..skoro pořád deseti či dvanáctihodinové směny 😠

newyorkgirl: no..ale v pondělí zase jede domů 😒 😉

olinel
3. kvě 2007

Aj môj má prísť na budúci piatok večer a v nedelu už odchádza ☹ .

newyorkgirl
3. kvě 2007

no, moj odisiel, zajtra to budu 3 tyzdne a vidime sa len cez skype, ale lepsie zasa ako nic, ked kedysi ani to nebolo 😅

sisstin
autor
3. kvě 2007

newyorkgirl: on mi dřív hodně volal..ale měl mega účty za telefon..tak jsme to omezili na dvě tři smsky denně...jelikož slovenští operátoři jsou vydřiduši..já mám jemu smsku za 1 Kč..a on mně za 13 SK 😠

newyorkgirl
3. kvě 2007

smsku za 13 Sk, to je ako mozne, 3,50 by mala stat do ciech pokial viem... 😖

sisstin
autor
3. kvě 2007

newyorkgirl: tak já nevím, jaký má tarif..ale fakt 13 Kč 😲 😕 akorát volání ke mně na pevnou má vcelku levné 😕

olinel
3. kvě 2007

Sisstin a to sa týka aj iných vecí, nie len sms.

newyorkgirl
3. kvě 2007

sisstin, akoze on ma cesku kartu na SK? to sa neoplati podla mna, mal si slovensku zadovazit...

sisstin
autor
3. kvě 2007

já mám tuším orange kartu...a už jsem byla překvapená, že to, abych viděla, kdo mi volá, si musím zaplatit!!!!! 😲 😲

newyorkgirl
3. kvě 2007

clip, no sisstin, ja som byvala v USA a tam su tiez ine sluzby, ziadne poplatky v bankach za nic este ti daju kolaciky, kavu, vodu a tak 😀 este si sto rokov pockame, kym tu budu sluzby na urovni, idem buvat babulky, dobru nocku 😔

milhaus
4. kvě 2007

môj bol v nemecku a chodil domov raz za styri tyždne na tri dni ked som bola tehotna a stihla som aj porodit ked tu nebol kedže nasa Lucka sa narodila o mesiac skorej
prišiel vlastne až ked mala dva týždne, prosila som ho aby prišiel skorej ale nedalo sa mu
iba mi na druhy den po pôrode zavolal ale to je prd platne ked vtedy najviac potrebujete toho koho mate rada

newyorkgirl
7. kvě 2007

milhaus moj manzel zas kvoli porodu a babu odkladal odchod, som bola velmi rada, ze "rodil" so mnou 🙂

mirca1
8. kvě 2007

Ahoj holky, rada bych se k Vam take pridala, pokud muzu...taky mam manzilka momentalne mimo domov, je vojak a musel do mise, na pul roku do Kosova...Miminko zatim nemame, ale planujeme - snad se zadari, az prijede...🙂

olinel
8. kvě 2007

Ahoj mirca, vitaj v klube osamelých žien.Mne má prísť manželík tento piatok, tak sa už vytešujeme. 😉

sisstin
autor
8. kvě 2007

mně drahý odjel dnes v noci..a nevidíme se minimálně 3 týdny..plus v práci je to strašný 😒

mirca1
8. kvě 2007

...my se s manzilkem uvidime az koncem cervence nebo zacatkem srpna... ☹

sisstin
autor
8. kvě 2007

mirca: tak to tě obdivuju..je to dlouhá doba..a ještě do Kosova..fakt síla 😒

mirca1
8. kvě 2007

Sisstin, cetla jsem si o tvych problemech s praci v te jiny diskusi...je to des, jak tam s tebou jednaji - nejradsi by z cloveka sedreli kuzi...Co tomu rika pritel/manzel...?