Partner daleko ode mě. Jak jste na tom vy?

sisstin
18. únor 2007

Ahoj holky,
jak jste na tom vy? My jsme od sebe 292 km daleko, vidíme se, jak se dá..1x týdně..nebo taky 1x za tři týdny a teď když jsem těhotná, si to neumím moc představit ☹

binki
11. lis 2007

😅 tak mi drz pesti presne od uterka, to jdu na vyvolani
A ma vliv na jeho prdiky, co jis nebo proste na to trpi?

sisstin
autor
17. led 2008

nějak nám to tady utichlo 😕

berynka
19. led 2008

Ahoj, já bych se přídala. Sice máme taťku zatím doma, ale vypadá to, že v dohledné době bude pryč. Podle všeho by měl letět na min. 3 měsíce do Indie 😒 . Nevím, co od toho mám očekávat, jak všechno sama zvládnu a tak. Řikám si ale, že to nejsou tři roky, tak snad se to nějak přežije. Spíš mi dělá starost, že propásne důležité období u malé, když roste a dělá pokroky.

sisstin
autor
20. led 2008

berynka: ahojky..no tři měsíce v kuse nic moc teda 😒 ale pak už zase bude s váma ne? 🙂

kyliefox271
22. led 2008

Ahojte,pise sem niekto?
Aj ja mam priatela daleko,vlastne fungujeme asi polku mesiaca na dialku a potom pride k nam...ale aj to ma vela prace=cestovania a tak naozaj spolu sme asi nieco vyse tyzdna kazdy mesiac 😢

sisstin
autor
22. led 2008

kyliefox271: no my jsme na tom podobně 😔

kyliefox271
22. led 2008

Siss,a ako casto ste spolu?Mne priatel zajtra pride tak sa uz nenormalne tesim 🙂 🙂 🙂 A hlavne si trochu oddychnem,kedze teraz som na maleho sama..

sisstin
autor
24. led 2008

kyliefox:jak kdy...většinou na víkend jednou za 14dní 😉

kyliefox271
27. led 2008

Siss,to je fakt malinko...

sisstin
autor
28. led 2008

kylifox: jde to zvládnout..v těhu jsme se neviděli třeba pět týdnů 😉

rybecka
12. únor 2008

ahojte,
aj ja sa k vam pridavam mam manzela vonku uz od januara a vrati sa az 12.5. ☹
dost este dlho som velmi smutna ale co mi ine ostava len si najst system s malym a cakat a byt silna.

sisstin
autor
13. únor 2008

rybecka: vítej 😀

jahodas01
13. únor 2008

ahoj sisstín ja som prelúskala celé forum Sered a tvoj príbeh ma zaujal... kedy sa stahuješ do serede? 😉

sisstin
autor
13. únor 2008

jahodas01: nefíííím...a nevypadá to ještě 😉

jahodas01
13. únor 2008

sisstin už sa tam moc neobjavuješ... som myslela, že je už z teba seredanka, tu som ťa objavila náhodou 🙂

rybecka
16. únor 2008

ahojte ako ste prezili valentina?
ja sama pri pohari vina nic moc len ma depka chytla ale uz jedobre vydzat este 12 tyz 😝 🙄
a uz budeme spolu 😵

sisstin
autor
16. únor 2008

rybecka: my jsme oslavovali trošku předem..dostala jsem veeeeeeeeeelkou bonbošku a Valentýnku..jinak přímo na Valentýna..jsem byla u kámošky..a rande měli naše děti 😀 😅

iwa000
17. únor 2008

ahoj rada sak vam pridam ja mam manzela stale na cestacjh.tak som vedsinu stale sama aj na valentina ale zajtra ma prist.tak sa nanho velmi tesim aj moje deticky.a budeme mat oneskoreneho valentina.ale hlavne ze bude doma i ked 1-2dni.

broskynka
24. únor 2008

ahoj,tak som dalsia v klube,drahy pracuje vonku,vlastne uz je to pomaly rok 😒
na Valentina mi poslal velku kyticu 😉,inac som ho prezila sama pri pohlade na kyticu ☹

iwa000
25. únor 2008

je to nanic takto stale sama aj detom isto chyba.

rybecka
27. únor 2008

ahojte osamotene maminky 😉 ☹
ako si zijete je mi dost smutno mam nejaku krizu a k tomu som este chora konecne maly spinka tak sa musim ist liecit cez den sa to neda musim sa postarat o maleho ale ved to poznate nie?
Este 2 mesiace a pride domov neviem ci uz len alebo az 😀 ale 1 maja mi slubil ze ma pobozka pod ceresnou tak uvidime 🙂

binki
3. bře 2008

ahoj rybecko, zrovna dneska je mi po manzelovi TAAAAAAAAAAAkhle smutno.

jacka
3. bře 2008

Ahojte asi sa ku vám pripojím.Manžel si našiel robotu v Prahe tak tam bude 1Odni a 5doma.Aj nám bude smutno.Vlasne mne je už teraz a ešte je doma.Hádam to prežijeme.

rybecka
3. bře 2008

ahojt jacka,
aj ja mam Matejka a ma 1 rok a na 2 mes. 😉
to mas dobre 10 dni vydrzis a potom sa budes uz nanho tesit t ti zbehne uvidis a ja stale v kuse sama ale uz ked pride tak mi slubil ze nikdy viac neodide od nas tak uvidime 😉

jacka
4. bře 2008

No vidíš tebe ked príde tak už ostane moj tam chce ostat viac ako rok.No nie je to vela ale ked ked tie večer budu smutné.Ako to zvládate.
Tak to aj on oslavoval prednedávnom mena.My sme boli chorý tak oslavu sme museli odložit.

sisstin
autor
11. bře 2008

my se ted vídáme tak jednou za 14 dní na dva dny..tak to jakž takž uleze..lepší, jak předtim 😖 ale ted zas bude sezona..takže předpokládám, že to zas bude hodně blbý 😔

binki
12. bře 2008

Někdy, když vidím rodiče, jak jdou se svým prckem na procházku nebo jedou všichni na nákupy, tak zamačkávám slzu. Je to někdy záhul vézt kočár a větší nákup.

sisstin
autor
14. bře 2008

binki: no to mě taky štve..všude chodim sama 😠

olinel
15. bře 2008

Ahojte žienky!
Už som tu strašne dlho nebola, ale ešte stále nemám doma net.Teraz som u našich, tak som sem na chvílku nakukla.Binki ako sa máte?Ja tiež všade chodím sama a niekedy som z toho zúfala.Evka je riadny čirkášik, ani neviem ako mi ten čas ubieha.Zatial pa 😎