Partner daleko ode mě. Jak jste na tom vy?

sisstin
18. únor 2007

Ahoj holky,
jak jste na tom vy? My jsme od sebe 292 km daleko, vidíme se, jak se dá..1x týdně..nebo taky 1x za tři týdny a teď když jsem těhotná, si to neumím moc představit ☹

kristynaw
18. únor 2007

ahojky, ja byla v CR a manzel(tenkrat snoubenec) byl v USA, takze 292 km neni jeste tak hrozne🙂 ne, ja vim,ze je to tezky, muj byvalej byl 200km ode mne a bylo to docela tezky,jeste tezsi s mym nynejsim manzelem,ale rika se,ze dalka vztah proveri...no,mimi na ceste,tak se vemte a budete spolu porad!🙂 ja nevim, jak ti poradit...

sisstin
autor
18. únor 2007

no, my jsme takhle na tom od začátku vztahu, nikde jsme spolu nežili 😉 stěhovat se míním až po porodu...ale ani to není jisté, k jeho mamině se mi stěhovat opravdu nechce 🙄 on je stále v práci..a na byt zatím peníze nejsou 🤐

kristynaw
18. únor 2007

ja s nim taky nezila... no,tak to je blby,bydlet u tchyne,ale lepsi,nez byt od sebe daleko, ne?musite setrit penizky,i kdyz s mimi to bude tezky...

sisstin
autor
18. únor 2007

no..já radši budu doma, než být s ní 🙄 🙄 🙄 musíme to prodebatovat..v úterý přijede a taky nás čeká úžasná povinnost to oznámit našim 😠 😅

kristynaw
18. únor 2007

o ou. kolik vam je,jestli se muzu zeptat?kdyztak napis do IPbydlis jeste s vasima?

sisstin
autor
18. únor 2007

no..nejsem nějak extra mladá..bude mi za měsíc 23 a jemu 33 😉 ale mamina bude řádit, protože ji vadí, že nežijeme spolu a tak...že je ještě brzo na dítě..my to neplánovali, prostě to přišlo..

sisstin
autor
18. únor 2007

a taky to bere, jako zásah do svojí domácnosti 😒 už si představuje, že mě bude muset živit...a dítě jí zůstane na krku 🙄

kristynaw
18. únor 2007

no,lepsi,nez jit na potrat..mamina to prezije a pak az vnoucatko bude na svete,tak bude stastna babicka...

sisstin
autor
18. únor 2007

no..to je jasný, že to přežije 😀 ale zrovna teda nejsem nadšená z jejich keců...sama toho mám dost..jak to bude v práci, když jsem zatím na dobu určitou..budu to muset tajit 😒 a do toho ještě ona se svýma katastrofálníma scénářema 🤐

adusa
18. únor 2007

Presne tak, ked bude babatko na svete tak to bude prave ona ktora by ho nevymenila za nic na svete 🙂

sisstin
autor
18. únor 2007

adusa: no já nevím, ona z dětí moc nadšená není teda 😅

adusa
18. únor 2007

Sisstin ja rozumiem ako to je ked byvas s rodicmi. Moja mama tiez robi "zbytocne" sceny... asi budeme take iste ak pojde a nase deti 😲 . Najhorsie je to ze to musis pocuvat kazd 😲 y den, kedze s nimi byvas. Nedal by sa vam zohnat nejaky podnajom?

kristynaw
18. únor 2007

Kde pracujes?aby ti to tajeni neublizilo...

sisstin
autor
18. únor 2007

adusa: když podnájem v Ba je šíleně drahej 😖 a do Seredi nechci 🙄

sisstin
autor
18. únor 2007

kristy: no..dělám v obchodě hlavní pokladní, tak nevím, jak to fyzicky a psychicky utáhnu, je to docela náročný 😖

adusa
18. únor 2007

Preco len tieto dve mesta? Priatel tam pracuje? Blizko serede ja Nitra, ta je velmi pekna.

sisstin
autor
18. únor 2007

adusa: v Ba pracuje..v NBS 😉 já tam mám dost kamarádek a líbí se mi tam..a v Seredi bydlí a tam já nikdy nepůjdu 🙄 to je strašný město 😠

adusa
18. únor 2007

To ano, bola som tam. Neviem co by bolo najlepsie, lebo byvat s rodicmi nie je nikdy k dobru. Radsej byvat skromne ale mat svoje hniezdo. Ale ked uz by som si musela vybrat asi by som bola radsej s mojimi rodicmi. Neviem, je to tazke.

sisstin
autor
18. únor 2007

adusa: no..já taky míním být celý těhotenství doma 😉 ale pak..to nevím, je to ještě daleko...si neumím představit, že bych byla doma..a on by jezdil na návštěvy, jak je to teď 😕

kristynaw
18. únor 2007

no nic,ja padim,tak snad to nejak vymyslite!hlavne mysli na mimi a na sebe a setri se!

sisstin
autor
18. únor 2007

kristy: dobrou noc 🙂

kristynaw
18. únor 2007

ahojky, ja mam teprve 5:29,ale musim se trochu venovat manzelovi🙂

sisstin
autor
18. únor 2007

kristy: tak to je důležitý 😀

kocurek
20. únor 2007

sisstin
aHOJKY,
tak ja ziji s pritelem v Madridu, ale od vanoc jsme zustala v CR az do porodu...mam to sice za par, ale chybi mi. Je to cca 3.000km, ale myslim si, ze at je to 300 nebo 3000, je to jedno, proste kdyz je jeden jinde nez ten druhy. Aspon se sem tam vidavate. MY se vieli pres vanoce a ted az u porodu, coz jsou skoro 3 mesice, ale miminku mu o nem vykladam, aby si zvykalo, i kdyz s nama nei. TAk hlavu vzhuru 🙂

rova
21. únor 2007

Ahoj holky!
My jsme s přítelem bydleli od narození vedle ve vchodě - seznámili jsme se v mých 17 a jeho 22 letech. Chodili jsme spolu zhruba 2 roky, když jsem otěhotněla. Celé těhotenství jsem prožila doma s našima, až z porodnice jsem se stěhovala k němu (a jeho matce, roční holčičce v pěstounské péči a babičce) Sice jsme od sebe nebyli daleko, vídali se od začátku vztahu skoro každý den, ale představa, že spolu budeme mít mimčo a vlastně si nikdy nezkusila s ním bydlet mě taky dost znervózňovala. Půlrok u tchýně nebyl jednoduchý (byla hrozně náladová atd..tady se nebudu rozepisovat), takže jsem tam vydržela jen kvůli tomu, že jsem věděla, že se brzy budem stěhovat. Ale vztah s přítelem zatím vydržel (ťuk ťuk), je nám spolu dobře a jsem ráda, že to tak dopadlo, i když to zpočátku nebylo jednoduché..

sisstin
autor
21. únor 2007

holky..tak přítel se konečně rozhoupal a schání podnájem, takže to vypadá, že po porodu se budu stěhovat k němu 😀 zatím to budu muset nějak vydržet..vydržela jsem to minulý roky..vydržím to i teď 😝

consti
21. únor 2007

sisstin také radím být radši spolu.přecejen těhotenství a mateřství je to nej období aměli byste být u toho oba.Já sama měla taky vzath na dálku, no teď už jsou z nás manželé a bydlíme spolu.Dřív jsme za sebou také jen jedili 😉 .A musím říct, že je to super 😀 ,moc si užíváme, že teď spolu můžeme být 😉

binki
17. bře 2007

Má některá z Vás partnera několik set leteckých mil daleko?

sisstin
autor
17. bře 2007

binki: a ty máš? 😕

dasha
17. bře 2007

No, ja mam, momentalne je manza hoodne daleko. Asi 7000 mil/vice nez 10 000 km, asi 13 hodin letu. Ale vraci se mi uz ve stredu, takze jsem moc rada. 🙂 Uz jsme byli odlouceni pred porodem, nebot jsem se vracela zpet do CR, a tak jsem byla v Praze sama asi 2.5 mesice. No, ale porod stihl s prehledem a pak se mnou byl ty prvni mesice, ted uz je pryc pracovne asi mesic. No, uz nam to konci, ale obcas si clovek opravdu nepomuze....Jeste ze tu mam babicku, dedecka a take kamaradky. Nejak to uteklo, nastesti. Uz chci byt ale porad s nim, takze pujdeme do zahranici spolu. 😉