Partner daleko ode mě. Jak jste na tom vy?

sisstin
18. únor 2007

Ahoj holky,
jak jste na tom vy? My jsme od sebe 292 km daleko, vidíme se, jak se dá..1x týdně..nebo taky 1x za tři týdny a teď když jsem těhotná, si to neumím moc představit ☹

sisstin
autor
10. čer 2007

užíváte si manžele? 😕 já jsem stále sama ještě 😕

olinel
11. čer 2007

Ahoj sisstin:ja si momentálne užívam manžela, prišiel na týžden. 😉

binki
18. čer 2007

ahooooooooooooooooooooj olinel, jak se máš? Manžel už je pryč? Jsem zpátky po dovolené🙂

olinel
19. čer 2007

Ahoj Binki!A ako bolo na dovolenke?Riadne ste si ju užili? 😉

sisstin
autor
19. čer 2007

a já jsem opět sama... 😒

binki
20. čer 2007

Měla jsem se pěkně, odpočinula jsem si od práce a školy. Trávila jsem ji v zahraničí s manželovou rodinou. Manžel mi udělal krásné překvapení a přiletěl na víkend. Pak zase cestoval pracovně pryč. Přiletí v červenci. Těším se, utíká to tak rychle. Příští týden se dozvím pohlaví.

olinel
29. čer 2007

Ahojte!
Som rada Binki, že ti dobre dopadla dovolenka.My sme dnes docestovali k našim do
Detvy, tak nám bude aspon veselšie.Budú tu folklorne slávnosti, tak sa trošku zabavíme.A čo tvoje umelecké diela? 😉

sisstin
autor
29. čer 2007

olinel: ahojky...já čekám miláčka příští víkend

olinel
29. čer 2007

Ahoj sisstin:ja ani neviem, kedy ... ☹ V tom Nemecku nieje spokojný! 😲

sisstin
autor
29. čer 2007

olinel: on je v Německu? 😲 Já myslela že tu v Čechách 😕

binki
1. črc 2007

Olinelko, ako sa v Detve zabavate? 🙂 Včera jsem doinstalovala počítač, tak konečně můžu surfovat ve volném čase na koníkovi. Minulý týden jsem vyrobila asi 12 párů náušnic, čekám na zásilku korálků z e-shopu. Ve čt jsme byli na utz a řekli nám, že to bude kluk. Myslíš, že to je na 100%? A ty máš manžela v Německu, taky jsem myslela, že je tady.

janette
1. črc 2007

ahojte, tak aj ja sa k vam pridavam..... uz dva tyzdne mam manzela mimo slovenska a tak som "slamena vdova"....nanestastie sa stretneme az koncom oktobra 😒 , ale snad to nejako vydrzime.......

olinel
3. črc 2007

Ahojte!
Bol v Cechách, ale kamarát mu vybavil v Nemecku.Ale už sa vrátil naspäť do Ciech.Vôbec tam nebol spokojný, riadna makačka a nezaplatené.Binki, neviem či je to na 100%, lebo kamoške tiež tvrdili, že baba a bol to chlapček.Tie naušničky odfoť a daj si do albumu, rada by som ich videla.Samozrejme, ak sa ti bude chcieť.Ak nie, tak to samozrejme pochopím.pa 😉

sisstin
autor
3. črc 2007

ahojky..tak mně přijede drahý v pátek..tak z nudy nakupuji..můžete juk do albíčka..jinak od pondělí už nechodím do práce 😉

binki
5. črc 2007

Ahoj, nafotim svoje vyrobky, jen co budu na md 🙂 dam tam i prekvapko, delam toho vic made in doma. Drahousek je tady 😀 tak pa

krisztina
18. črc 2007

Ahojky, já mám přítele v Anglii a sama jsem v ČR. V srpnu čekáme první miminko, budeme se vídat každý měsíc na 14 dní...Nic moc,ale co se dá dělat? Je tu někdo s podobným osudem? 🙂

sisstin
autor
18. črc 2007

krisztina: ahojky...každý měsíc na 14 dní..to je úplně super 😉

krisztina
18. črc 2007

Já vím,že to není žádnán hrůza.Navíc nás to takhle čeká jen tři roky,možná ani to ne. A jak jsi na tom ty?Jestli se mužu zeptat? 🙂

sisstin
autor
18. črc 2007

krisztina: my se vidíme v zimě jednou za 14 dní na víkend..teď o sezoně je to bohužel 1x3týdny 😒

krisztina
18. črc 2007

sisstin. a jak to,že tak málo? A co až bude maličký na světě? Já jsem takhle sama už skoro celé těhu,takže už jsem si tak nějak zvykla...

sisstin
autor
18. črc 2007

kristztina: on je pořád v práci 😉 tak se to nedá jinak..ale po Novém roce se stěhuji za ním..tak to bude lepší...já už jsem si též zvykla 😉 to už máš za pár co? Já až v půlce října 😉

krisztina
18. črc 2007

sisstin:jojo,už jen 3 týdny do termínu. 😀 těšíme se. Musím teď pádit,ale určitě se jěště potkáme.Zatím papa... 🙂

binki
23. zář 2007

olinelko, jak se máš?
PS: už má krisztina odrozeno?

olinel
23. zář 2007

Ahojte.
Konecne som sa dostala aj sem!Cele leto som tu poriadne nebola, lebo sme boli dost rozcestovani.Na konci leta sme boli este v Taliansku a bolo vy nikajuco.Teraz uz opat zarezavame!A vy sa Binki ako mate?Uz musis mat riadne brusko co? 😎 😎 😎

binki
24. zář 2007

Ano olinelko, už jsme pěkně kulatí 🙂 a kde v Itálii jste byli? Jak to zvládly děti?
Fotky ti sem zatím nedám, nemám program na komprimaci, všechny soubory mám moc velké... A to jsem udělala moc pěkný dušičkový věnec a spoustu hezké bižu.

sisstin
autor
24. zář 2007

jéééé..čau holkyyyyyyyy 😝 😀

sisstin
autor
24. zář 2007

binki: nooo..tobě se to blíží..a mně ještě víc..zrovna včera jsem koukala, jestli se tohle téma neoživilo 😕

takže..přítel odjel dnes v noci..na porod tu asi nebude..začínám mít velkej strach 😖

binki
25. zář 2007

ahoj sis 😎 tak snad neporodíš bez něj? 🙂

taťka nám oletěl začátkem srpna a vrací se na pár dnů v říjnu a pak asi konce roku bude taky pryč...

sisstin
autor
30. zář 2007

binki: no přijede 13-14, to jsou dva dny před termínem..to asi nevyjde 😖 ale už s tím počítám, takže by to bylo jen milé překvapení, kdyby to vyšlo...

tý jo..tak ty to máš ještě horší 😠 , koukala jsem na jméno..moc pěkný 😵

binki
4. říj 2007

tak sisstin, držím pěsti, ať rodíš podle příjezdu partnera 😀
tak ten náš taťka má taky pár dnů, aby se trefil, máš pravdu snadné to není, ale dá se to zvládnout, když mám vůli a tu mám jak osel 😝