Partner daleko ode mě. Jak jste na tom vy?

sisstin
18. únor 2007

Ahoj holky,
jak jste na tom vy? My jsme od sebe 292 km daleko, vidíme se, jak se dá..1x týdně..nebo taky 1x za tři týdny a teď když jsem těhotná, si to neumím moc představit ☹

sisstin
autor
13. dub 2009

stanu: no..tak to je asi těžký 😕 koukám, že asi taky vázne komunikace co....každopádně ty jsi ještě svobodná bez závazků..tak se můžeš rozhodnout ...neříkám, že lehčeji..ale netáhne tě ten závazek v podobě společného dítěte 😉

stanusa
13. dub 2009

veď to isto poznáš ako sa komunikuje s chlapom, hlavne keď sa niektoré veci pochopia úplne inak ako sa myslia 😉
to fakt, že nemáme záväzky, lenže ani tak to nie je ľahké, lebo ho ľúbim, ale neviem či mu môžem veriť...ale to je hlavne o tej komunikácii ako si písala 🙂

sisstin
autor
13. dub 2009

stanusa: no jestli ho fakt miluješ..tak to je extra těžký..já už jsem v tom stadiu vystřízlivění...ale zas bez něj si ten život představit neumim 😒 ..a kolik ti je, jestli to není tajný? 😉

stanusa
13. dub 2009

som po 30tke on je o rok starší...obaja sme sa už popálili

sisstin
autor
13. dub 2009

stanu: no..tak asi biologické hodiny už trošku tikají že..když máš snž..já otěhotěla v 22 😝 jinak bych se do toho nehrnula..každopádně mě zaráží, že není schopný dojíždět blbých 60km 😕

stanusa
13. dub 2009

je to denne 4 e, to ale nie je ten hlavný dôvod tým sú rodičia, ktorí ho chcú mať pri sebe...a on nedokáže povedať nie

sisstin
autor
13. dub 2009

stanu: no..tak to je blbé, bo dnešní 30tníci (někteří) jsou strašní mamánci a nedokážou od rodičů odejít 😖

stanusa
13. dub 2009

a ku mne chodí len cez víkendy a cez týždeň mu veľmi chýbam...ja už fakt neviem čo nato povedať 😅

stanusa
13. dub 2009

má to dobre poriešené, cez týždeň sa postará mamka a cez víkend frajerka...pohodička 😎

sisstin
autor
13. dub 2009

stanusa: no já nevim..fakt jedině si sednout a vyříkat si to, proč nemůžete bydlet spolu..co mu v tom brání a tak...já aspon vím, kde ten problém je 😉

stanusa
13. dub 2009

to som si dnes vyŕíkala, budem musieť navrhnúť ešte alternatívu dochádzania, lepšia ako byť nezamestnaný ...
ak sa nemýlim vy máte problém s bývaním...?

sisstin
autor
13. dub 2009

stanusa:jj..Mp platí nájem, kde bydlí s jeho matkou...a na další byt moc peněz není..navíc já se tam stěhovat nechci...a on sem zas nemůže..bo má určité závazky, na které potřebuje mít zaměstnání, jaká má...dělá v NBS 😉 , pak ve firmě na zavlažovací systémy..a ještě hlídá jednu budovu 😉

stanusa
13. dub 2009

tak to sa riadne obracia... ale potom aj príjem musí mať dobrý a z toho vám už nezostane na vlastný podnájom

sisstin
autor
13. dub 2009

stanusa: no kdyby neměl různé úvěry, neplatil na syna z předchozího manželství, na osvojenou holčičku, kterou mu nechala na krku ségra...(jak z telenovely 😝 ) a neplatil byt..tak by to šlo...ale takhle nic moc 😒

stanusa
13. dub 2009

😔 tak to má fakt ťažké, a jediná možnosť je aby si šla bývať k jeho matke...ona nemá nikoho iného?

sisstin
autor
13. dub 2009

stanusa: nemá...jedna ségra má svoji domácnost..a druhá je někde v trapu...nejmladšímu bratrovi je 20...a bydlí tam taky..takže všechno je na MP 😒

stanusa
13. dub 2009

ak majú príjem aj oni, tak to potom nie je len na TP

sisstin
autor
13. dub 2009

stanusa: tchyně nemá žádnej..a bratr taky moc ne 😒

stanusa
13. dub 2009

bez urážky ale to zaváňa tak trochu využívaním...v dnešnej dobe sa nechať živiť

sisstin
autor
13. dub 2009

stanusa: no já mu to říkala xkrát..ale on furt, že to není pravda 😒 tak to je pak těžký 😖

stanusa
13. dub 2009

tak to je potom ťažké, niekedy musí byť človek nekompromisný aj keď ide o vlastnú rodinu...a šťastie vás ich nezaujíma, to je aj egoizmus...aj tak vydržíš toho teda dosť 😉

stanusa
13. dub 2009

ináč aj ja mám ten pocit, že môjho rodičia držia v šachu aj financiami, majú síce príjem, ale prečo sa nemať lepšie keď sa dá 😵

sisstin
autor
13. dub 2009

stanu: no jak říkám, dnešní generace třicátníků a níž 😝

stanusa
13. dub 2009

vyzerá to tak 😝 aspoň sa TP postará?

laska.nezna.hranic
13. dub 2009

zuzik - tak to je fajn. a stejně, to můžete řešit, až to bude aktuální 😉 můžu se zeptat, jaká jména se ti líbí? a třeba i druhé bude zase holčička 🙂
tak já k porodu tak nějak ani nikoho nevyžaduji, když bych tam krom manži někoho měla mít, tak jen proto, aby mi mohl malého hnedka vyfotit, jinak mi to je vcelku jedno 🙂
ale ségra říkala něco o tom, že mamča by tam asi šla ráda, tak nevím. to se rozhodne až podle situace. u nás v porodce doprovod pustí stejně jen až k samotnému tlačení a celou dobu předtím musí být rodička sama, tak si zase říkám, jestli to má cenu. to budu řešit, až budu v porodce a uvidím, jak to bude probíhat 🙂

zuzik_p
14. dub 2009

l.n.h.- me vybrane jmeno pro chlapecka jsem rekla zname a ona najednou uz o nem take uvazuje, tak me trochu nastvala 🙂 Je to totiz velmi neobvykle jmeno..moc se mi libi Sofien. Je to stare egyptske jmeno. Manzel z neho neni moc nadseny, pro ne je to tay neco jako pro nas treba frantiek, proste stare jmeno. No ale uvidime, casu jeste dost.
Ja jsem take k porodu nikoho ani nechtela, ale moje mamka chtela jit. To je zvlastni, ze u vas dovoli nekoho az pri samotnem tlaceni...mamka tam se mnou byla asi od 14 (ve 13 mi pichli vodu a rekli, at ji zavolam) a mala se narodila 15:51.

laska.nezna.hranic
14. dub 2009

zuzik - jo jo, to je nádherný, taky se mi to líbí. jmenuje se tak manži bratranec (i když oni to píší trošku jinak) a mám to jméno na seznamu. ale to je hudba budoucnosti 🙂 ale je fakt pěkné. máš vkus 😉

s tou porodnicí je to blbý no, proto taky kdo může, jede raději do Krumlova, kde s tebou doprovod může být po celou dobu. v Budějcích jen slibují, ale skutek utek'. ale pokud tam mám být sama, tak je mi to jedno. ale kdyby tu byl manža, tak určitě volím ČK taky, když už si ten doprovod musíme platit, tak ať je mi tam něco platný.

to jsi měla tak rychlý porod? jak dlouho před píchnutím vody jsi měla kontra?

zuzik_p
15. dub 2009

l.n.h., dekuji 🙂 Ja jsem z toho jmena uplne unesena, moje mamka take. Kdybychom meli chlapecka, tak by se tak urcite jmenoval, manzel by mi podlehnul 🙂
Tak oni chteji penize za doprovod a pusti ho tam az na tlaceni..? 🙂
Me se to moc rychle nezdalo, ale asi to byl 1 z rychlejsich porodu. Me porod vyvolavali. V pondeli jsem dostala tabletku - nic. V utery rano znovu. Okolo 9 uz zacaly slabsi kontrakce, okolo 11 trochu silnejsi, i kdyz na monitoru mi rekli, ze to jako kontrakce nevypada, ze je to jen nasledek vyvolavaci tablety. Nicmene v 1 pichli tu vodu, pak se to rozjelo opravdu ve velkem..auuu jeste dneska 🙂 , no a zbytek znas.