Partner daleko ode mě. Jak jste na tom vy?

sisstin
18. únor 2007

Ahoj holky,
jak jste na tom vy? My jsme od sebe 292 km daleko, vidíme se, jak se dá..1x týdně..nebo taky 1x za tři týdny a teď když jsem těhotná, si to neumím moc představit ☹

sisstin
autor
8. kvě 2007

mirca: já se s ním o tom radši ani nebavím, protože se vždycky pohádáme 😒

mirca1
8. kvě 2007

...tak to mi je moc lito ☹ Budu drzet palecky, at se ti to nejak podari vyresit a hlavne at jsi ty i mimco v poradku...cetla jsem tu nekde, ze se za nim budes stehovat, kdy to planujes?...ja se uz nemuzu dockat, az se mi v lete Luky vrati...obcas to je s chlapama tezky, ale bez nich taky 😉

sisstin
autor
8. kvě 2007

mirca: já ti nevím kdy...ještě nějak nemáme, kde bydlet..a mimčo bude hodně malý na cestu 😕

binki
9. kvě 2007

olinel: ahoj, máš se, večer se sem zatím nedostanu, nejede mi pc 😢
My se máme fajn, našla jsem si novou zábavu 🙂, když tu mužík není. Udělala jsem si kurz na výrobu špěrků a včera jsem začala vyrábět sobě a kamoškám 🙂

olinel
9. kvě 2007

Ahoj Binki!
Som rada, že si sa ozvala.Už som rozmýšlala, že čo je s vami.My sa máme celkom fajn.Tieto dni sme strávili u našich, tak nám bolo veselšie. 😉 😀 A dnes sme opäť v tom istom kolobehu.To je fajn, že vyrábaš šperky.Mna takéto veci dosť zaujímajú.Ja sa zas venujem servítkovej metode. 😝 😎 Je dobré, ked si človek vyplní čas, takýmito zaujímavými zálubami.Majte sa pekne a držte sa.pa

sisstin
autor
9. kvě 2007

ahoj holky..já dneska nakupovala na stresy..tak mám nové fota v albíčku 😵

binki
11. kvě 2007

Olinel: zdravím tě a přeju hezký víkend. Chci se zeptat, tu ubrouskovou techniku děláš na jaký podklad (obrázky, kamínky, krabičky)?
A jak se mají tvoje děťátka?

olinel
11. kvě 2007

Ahojte!
Binki:Aj ja vám prajem pekný den.Tú servítkovú metodu robím na črepníky, ale včera som to skúšala aj na krabičku a velmi sa mi to zapáčilo.Na črepníku sa mi najviac páči servítka, ked je najprv natretý akrylovou farbou.Vtedy servítka lepšie vynikne.Potom si donho bud zasadím kvet, alebo niečo naaranžujem.No deti Edko sa má dobre.Velmi sa tešil na víkend, lebo mu príde ocino.Evka mala dnes padací den, za ktorý sa velmi hanbím.Bol to okamih, ale našťastie sa moc neudrela, len sa zlakla.A ty sa ako cítiš? 😀

sisstin
autor
13. kvě 2007

ahoj holky 😵

binki
14. kvě 2007

Olinel: Jaj, to jste měli letecký den. Je malá vpořádku?
Mám se fajn 🙂 Včera jsem byla na vycházce, odpoledne jsem pak zalepovala puchýře 😉
Díky za tip na ubrousky.

olinel
14. kvě 2007

Ahojte!
TAk sme opäť zostali samučičkí sami! 😢 Binki:A ako sa ti darí pri výrobe šperkov?

newyorkgirl
14. kvě 2007

ahojte babule 🙂

olinel
14. kvě 2007

Ahojky ako sa máš?
😀

newyorkgirl
14. kvě 2007

celkom dobre a ty? ako zvladas 2 deticky sama? ja mam co robit s jednym teda 😀

olinel
14. kvě 2007

No je to hotová katastrofa,lebo ja mám na starosti aj obchod.Velmi nám je smutno, hlavne večer.Cez den sa to ešte dá, ale večer to začína.Ten víkend strašne rýchlo ubehol!Ved som len prala, žehlila, varila a chystala a išiel naspäť.Ako pozerám, tak aj ty to máš zaujímavé.Ako to zvládaš?Ci si s rodičmi?

olinel
25. kvě 2007

Ahojte!
Binki:A ty si na mna zabudla??? 😕

binki
26. kvě 2007

Ahoj Olinel, to vis, ze jsem nezapomenula. Mate se 😉
Mam tady manzu, dodelavam zkousky, v praci fofry. Hm, pristi tyden testy na gynde.

olinel
27. kvě 2007

Jééééééééééj Binki, ty si sa ozvala! 😉 😉 😉 Ja som mala tiež teraz cez víkend manželíka a opäť odišiel.Ten víkend strašne rýchlo ubehol, ako aj ostatné dni.Potom daj vedieť ako si dopadla na vyšetrení.pa 🙂

sisstin
autor
27. kvě 2007

já ho tu měla v pátek v noci na 9,5hodiny 😢

newyorkgirl
27. kvě 2007

no tak ja stale v klube osamelych tiez, ani neviem,kedy uz budeme pokope, to je na houby ☹

olinel
27. kvě 2007

Najhoršie je to , že Edko jeho odchody, čím dalej tým horšie znáša!!! ☹ ☹ ☹

sisstin
autor
27. kvě 2007

holky..se můžeme jít hromadně oběsit 😒 😅 😅 😅 😅 😅

binki
30. kvě 2007

Chci vás tady pozdravit a Olinel, v pátek letím na 14 dnů na dovču, drž se a ať vám je co nejméně smutno.

olinel
30. kvě 2007

Tak ti prajem krásnu dovolenku!Aj ja by som ju momentálne potrebovala.Dnes som si kúpila farby na textil, tak to idem vyskúšať a potom ti dám vedieť. 😉

sisstin
autor
30. kvě 2007

holky..tak já budu mít chlapečka 😝

olinel
30. kvě 2007

Gratulujem!A už vieš aj meno???

sisstin
autor
30. kvě 2007

olinel: něco mám v pase 😉 ale moc nevím zatím 😉

olinel
30. kvě 2007

To som si nevšimla, lebo pred tým si to nemala.Najviac sa mi páči Viliam,Max a Alexander.Fajn výber.

newyorkgirl
30. kvě 2007

ahojte babulky, sisstin, tak super ze uz viete pohlavie 😉

sisstin
autor
9. čer 2007

kuk 😕