Partner daleko ode mě. Jak jste na tom vy?

sisstin
18. únor 2007

Ahoj holky,
jak jste na tom vy? My jsme od sebe 292 km daleko, vidíme se, jak se dá..1x týdně..nebo taky 1x za tři týdny a teď když jsem těhotná, si to neumím moc představit ☹

sisstin
autor
4. říj 2007

binki: myslíš, že vytlačíš přesně? Já dnes byla Dr. a zatím to vypadá na přenášení 😅 😅 😅 😅

binki
5. říj 2007

termíny dodržuju v práci 😀
ráda bych vytlačila, ale myslím, že prcek roztáhne ruce a můžou mi prasknout žilky v očích a vyleze, až se rozhoupe (já se měla narodit 13.9 a jsem o měsíc později...)

andy_ka
8. říj 2007

ahojte, tiez patrim k vam opustenym, manzel je precovne v usa, ja na slovensku, uvidime sa o 3 mesiace ale dufam ze ked drobec podrastie pojdem za nim alebo skonci v nejakej blizsej destinacii co sa cestovania tyka

binki
10. říj 2007

ahoj andy_ka a jak to zvladas s prckem? uz je dlouho pryc?

sisstin
autor
10. říj 2007

binki: tak jak se cítíš? Oblíbená otázka 😀 já se zatím na porod teda vůbec necítím..jsem úplně v poho...přítel přijede ted v sobotu..tak se těšíííím 😵 😵

binki
10. říj 2007

hehe, tak to se dobre pronasledujeme v chatu, citim se fajn, az na to, ze se hybu jako tulen, mam natekle nohy a pri vytirani podlahy mne cosi prekazi 😀
manzel prijel v patek, je to super, vypada to, ze bude moci zustat dokonce tri tydny 😎 jupijej a koukam, ze mas termin presne na den, kdy jdu naposledy na gyndu

sisstin
autor
10. říj 2007

binki: já jdu naposledy zítra..a po termínu už budu muset na poradnu do porodky..a to je pekelnej hnus..jsou tam jen úterý a čtvrtek do půl dvanáctý..nejde se tam objednat..je tam pokaždý někdo jinej..takže přijdeš a čekáš..a že se tam čeká klidně pět hodin 🙄

binki
10. říj 2007

jo, slysela jsem se o brnenskych porodkach od kamosek, objednas se a pak tam cekas jako trubka tri hodiny v tomhle stavu, asi si mysli, ze kdyz jsme na md, tak mame spoustu volneho casu
mam trenink z predchocich navstev odbornych lekaru, cekala jsem hodinu a pul na ambulanci s akutnim krvacenim a pak tri a pul hodiny na cevnim a to jsem byla objednana a vis co byl vysledek, ze mi sepsali rodinnou anamnezu a doporucili pouzivat mekke rucniky 😔

sisstin
autor
10. říj 2007

binki: ono je to ve větších městech asi všude stejný 🤐 ale je to fakt hnus..v takovým otravným stavu čekat půl dne 😠

binki
12. říj 2007

jak se mas sis dneska? dneska jsem valila k lekari, byla jsem objednana, meli skluz tak 2 hodky a byli tak uzasni, ze mne vzali hned, protoze jsem mela poslicky jak vino 😀

sisstin
autor
12. říj 2007

binki: hoooj..no já docela dobře..já byla v poradně včera..na porod prej se to nechystá..tak jdu příští čtvrtek už do rizikovky do poradny 😕 a zítra přijede MP..huráááááá 😵 😵 😵 tak nesmim porodit dneska 😅 😅

binki
12. říj 2007

a mas nohy krizem? 😎 javascript:addEmoticon('😎','vBody')
javascript:addEmoticon('😎','vBody')

sisstin
autor
12. říj 2007

binki: ono to ani není třeba..malýmu se u mě zatím líbí 😅

andy_ka
12. říj 2007

binki: sama som este len tyzden a zatial to zvladame dobre, drobec mal dost problemy s vetrikmi ale dovrsenim 3 mesiacov sa to vyrazne zlepsilo takze uz je z neho spokojne babatko miesto placka, klop klop klop, snad mu to dlho vydrzi..teda aspon po prvy zubok🙂

binki
14. říj 2007

a tatka uz s vami zustane nebo jeste jede do us?

sisstin
autor
27. říj 2007

tak my jsme doma..přítel u porodu nebyl..ale dojel hned druhý den..a celé tři dny tam s námi byl celé dny 😵 😵 je z malého úplně na měkko..ale už odjel..a mně se stráááááááááááááášně stýská 😒

adriana27
27. říj 2007

Caute kocky.. pridavam sa do diskusie, i ked ja babatko necakam (i keby som veelmi chcela 😔 ), ale moj partner je odo mna 1500km (v UK) a vidime sa kazdy mesiac na par dni, niekedy sa stane ze tak raz za 6 tyzdnov. Je to hrozne, uz ma to nebavi, preto robime na tom, aby som sa mohla za nim prestahovat na novy rok..
Ked je vztah silny a 2 si rozumeju a vedia sa dohodnut, vydrzi to, ale musi tam byt MAX dovera..
Je mitiez smutno, hlavne ked si lyham a vstavam sama a ked sa potrebujem vyrozpravat.. ale dufam ze budeme konecne spolu 🙂
Teraz sa uvidime o tyzden ale len na 3 dni a potom az na Vianoce 😖

sisstin
autor
30. říj 2007

adriana: ahoj a vítej do klubu osamělých srdcí 😀 😅 😅 😅

tlapicka
30. říj 2007

adrianaa: myslim, ze i to jde to zvladnout ma sve meze. s manzou jsme meli 7 let vztah na dalku a to je silny kafe. melo to pokracovat dal, ale zivot to za nas rozhodl. Narodila se nam holcicka a jelikoz vsichni vi, ze rodina ma byt pohromade, tak jsem tady vsecko nechala a jsme konecne spolu a ja jsem konecne jak se patri stastna. Pokud by se mala nenarodila manza by byl na zkusene v kanade a ja v cesku na skole, jsem si jista, ze bychom se rozesli. Ja uz zkratka nemohla dal cekat... to asi ale vidis sama, ze cim dyt to trva, tim je to horsi, ne naopak.
drzim moc pesti, at se vam to povede a at jste spolu! je to super!

gyngerka
31. říj 2007

ahojte no zial sa musim pridat k vam aj ja 😒 mne partner zajtra odchadza do USA na viacero mesiacov pricomasi ani nepride domov ☹ cize ked sa nam narodia malicke tak pravdepodobne nebude doma ach jaj ☹ odchadza az zajtra ale mne uz teraz hroozne chyba

sisstin
autor
31. říj 2007

gynger: jej..a čekáš dvojičky 😲 😖 to bude náročné, bude ti někdo pomáhat? Já mám mamku, jinak by to taky stálo za prd 😠

binki
31. říj 2007

cau sis, jak se mate? Tak zatim se nic nedeje, pripadam si uz jako soudek na nozkach, tatka nam zase odlita a jsem hotova z toho, ze to taky nemusi stihnout, bude s nami zase az v lednu 🙄

sisstin
autor
1. lis 2007

binki: no máme se fajn, jen jsem docela unavená, Peťko má prdíky..a to se pak kroutí a řve jak tygr 😒 jinak je hodnej 🙂 jůůů..ještě týden vydrž..a bude Amir 🙂 mně MP dojde zítra brzo ráno..ale v neděli ráno zas odjíždí 😒 ale tak lepší, než nic 😉

binki
2. lis 2007

zdravim sis, jak se vam prdikuje? Jakej mas program na komprimaci fotek, chci si konecne udelat album, ale fotky z digitalu maji vetsi velikost, nez tady jde pouzit... 😢

olinel
2. lis 2007

Ahojte!
Binki:Prepáč, že som sa ti dlho neozvala,ale ešte stále nemám internet.Aj teraz píšem od našich.Ako sa držíte?Ja mám toho teraz velmi vela.V obchode teraz máme frmol a do toho Evičkine zubky.No proste paráda. 😅 😅 😅

sisstin
autor
4. lis 2007

binki: kliknu na fotku a dám otevřít v Microsoft Publisher nebo tak nějak..má to červenou ikonku a mělo by to být standartně v XP office 😕 ..a tam se to dá zmenšit 😉

nám taťka odjel dneska v noci..ale strašně moc pomáhal 😵

gyngerka
4. lis 2007

siss tak mne bude pomahat asi jedine svokre.....ked sa za ten cas nezmeni na bosorku 😅 ale z priatela ma ide ozaj porazit 🙄

sisstin
autor
5. lis 2007

gynger: no my se vidíme taky málo.. 😉 tak když už, tak pomáhá 😉

binki
11. lis 2007

sis - dik, jak se ma prcek?
olinel - ahojky, copak zoubky? ja stale cekam na porod, je to uz fakt zdlouhave

sisstin
autor
11. lis 2007

binki: myslím na tebe, at to máš brzo za sebou už 🙂 😉 Petko trpí pořád na prdíky..ale už je to trošku lepší 🙂