• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
@monka9999 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to nemá chybu, jsem zvědavá, jak se budeš tvářit, až ti ho tam bude chtít odvést!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2011 ve 21:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
predvčerom sme išli po ulici a oproti nám išla býv. spolužiačka mojej sestry.na svoj vek(28) vyzerá dosť staro.A ten môj špunt na ňu volá "teta, teta, teta,..."keď už bola pred nami, malý sa pred ňu postavil a ona sa milo usmiala.A vtedy zahlásil "nie teta - baba!" tak sme rýchlo ušli a on si ešte pokričal baba baba... :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
syn mojej kamosky, ked sa jej narodili dvojicky povedal triednej ucitelke, ked sa ho pytala aki su bracekovia: Ale co!!! Jeden ma 5 centimetrov a druhy zuby ako pyrana.

a jej druha dcera zasa nam hovori, ze Miazhoď v skolke (v Samorine) povedal a MIázhoď urobil a my ako debilne, to co za rodicia daju chlapcovi take meno ze Miázhoď??? A potom sme prisli na to, ze ucitelky su madarky a kricia na toho chlapca po madarsky !Co robis? To je miazhoď. A ona to nevedela prelozit, tak si myslela ze sa tak vola.
6. říj 2011 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@anelehka hahahaha tak na tomto som sa strašne pobavila :grinning: no malý ma evidentný cit k zvieratkám :grinning: :grinning: :grinning: ale i k matke :grinning:
6. říj 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa no ja mu dam.ved mi vratia 2deti.to jedno k nemu strčia :grinning:
6. říj 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera ako sme boli na prechádzke, išli okolo nás najmenšie deti zo škôlky. A jeden chlapček, no ledva ho bolo vidieť od zeme, hovorí a ukazuje ostatným na Šimonka (má 2,3 roka :wink: ): "Aha pozrite, aký krpec je tam!" :grinning: :grinning: :grinning: Tak to ma dostalo, s učiteľkou sme sa škerili ako oriešky :slight_smile:
6. říj 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
vcera sme so synom citali o lietadlach a bol tam chlapec, ktory cestoval sam, bez dospelych, len s letuskou. k tomu sa rozvinul tento rozhovor:
L: mami, ja ked budem vacsi, tak aj ja takto pocestujem z babkou
J: a nebudes sa bat?
L: nebudem, ved uz budem velky chlapec, a ti sa neboja
J: a to mas odkial, ze velki chlapci sa neboja?
L: no minule som cital v novinach, tam o tom pisali, vies?
som sa skoro pocikala od smiechu, ako mi to vykladal a gestikuloval pri tom. najlepsie ale je, ze citat nevie, takze by ma tie noviny fakt zaujimali, v ktorych sa to docital :grinning:
6. říj 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Před pár dny jsme šly s Andrejkou a Terkou na procházku, Terka spala v kočárku, Andy chtěla jet na motorce, pak jí to přestalo bavit, tak jsem šoupla motorku na kočár, tam, kam větší dětší děti dávají nožky, drží to tam pěkně samo :dizzy_face: a já můžu mít v jedné ruce kočárek a ve druhé jít za ruku s Andy :wink: a Andrejka mě odrovnala: Maminko, ty máš ale krásný multifunkční kočárek :grinning:

Nechápu, jak a kdy slyšela slovo multifunkční :confused: , faktem je, že ho použila správně :sweat_smile: :wink:
6. říj 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Mamiiii, už si konečně pamatuju, jak se jmenujou ty paní učitelky. Květa a Lucka. To je úplně stejný, jako Pat a Mat!!!
6. říj 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Mě před chvilkou pobavil manžel, což teda není mé dítě, ale tak malé odbočení:

Dělala jsem pořádek v naší lékárničce a vyřazovala prošlé léky. Narazila jsem na Fastum, který prošel teď v srpnu a ještě ho tam tak 1/3 zbyla. Ptám se ho, myslíš, že tomu něco je? Používáme to stejně jen my dva, tak se tak max. osypeme, ne?
A manžel mi odpověděl:
- Nech ho tam, 3x se namažu a je po gelu, tomu nic není. A ještě jsem tam viděl něco podobného, nemůžu si vzpomenout, jak se to jmenuje.......
- Jako taky na bolest, něco na mazání? Já už jsem nic jiného nenašla....
- No, takové tabletky na mazání ........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
(po mém záchvatu smíchu mi řekl, že myslel gel, který má název stejný jako nějaké tablety na bolest, no ale řekl to blbě, že jo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: )
6. říj 2011 ve 22:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lucisa :grinning: ale myslel to dobre, len to spojil :wink:
7. říj 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bola som u lekarky s obidvoma mojimi detmi a jedna mamicka sa pytala nasho maleho, ako sa vola, ako sa vola jeho sestricka a kolko ma rokov, atd...pekne jej odpovedal, az ked prislo na tie roky, tak si pomahal prstekmi a ratal jeden, dva, tri a potom zacal zasa z druhej strany (od malicka) a akosi sa mu nezdalo, ze mu stale dva prsty ostavaju, tak nakoniec skonstatoval smerom ku mne: "Mami mne sa tie roky zamotali!" ....a ukazal prekrizene prsteky ....
7. říj 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
moja krstna dcera zbadala ako moja sestra drzi v ruke tampon... a hovori jej: "mami, uz viem, kam patri ten stupel, ten si davas do ritky ..." . No, skoro nam zabehlo :grinning:
7. říj 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
nas samko vcera nechcel upratat hracky vo svojej izbicke a ked som uz 100x povedala nech si uprace tak mi povedal : vies co, ked sa ti nepaci tak chod von z mojej izby a zavri za sebou dvere....no super, co mu na to povedat....? :sweat_smile:
7. říj 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Viděl jsem venku psa, a ten měl na puse takový víko. nemůže jíst a pít, chudáček. (pes měl košík :wink: )
7. říj 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
7. říj 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozhovor mojich dvoch deti:
Viki: "Ako sa volas?"
Stevko: "Pavuk Spiderman..."
Viki: "No, tak dobre a kolko mas potom rokov?"
Stevko:"Asi tri...alebo osem, devat?"
Viki: "Ale, ty si teda, myslim to vazne!...A ja mam potom podla teba kolko?"
Stevko:"No...," hodil na nu skumavy pohlad..."...vela?"
7. říj 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@vilki ... podarený ... ten je už teraz pripravený do života ... :D
8. říj 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som si dnes prišla urobiť kuk na MK a náš 5-ročný synček Peťulko využil príležitosť, zapol si telku a bol podozrivo ticho.
Pýtam sa ho z druhej izby "Peťko čo pozeráš?"
a on "Nič!"
ja: "akože nič, čo dávajú?"
on: "Nič!"
ja: "Musí to byť niečo zaujímavé, keď si tak ticho....."
a Peťulko: "Ale vôbec sa netráp maminka, len sa vo filme cmukali ..... " :unamused: :unamused: :grinning:
8. říj 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Andrejce donesl Ježíšek kuchyňku, ráda v ní "vařila"...no až jednou na jaře mě to její vaření dostalo...Malá Terka už byla na světě, měla bolení bříška a co čert nechtěl, nic nepomáhalo a rektální rourka nebyla nikde k nalezení...no nějak jsme to bolení přežily, manžel koupil v lékárně novou rourku a za pár dní mě Andrejka pozvala se podívat, co dobrého uvařila...tak se jdu podívat a nevěřícně koukám na tu rourku v tom plastovém hrnci :astonished: :grinning: . Tak říkám (přísně): Andrejko, co to je?
A: No přece špagety, maminko :grinning:

No opravdu se nešlo nesmát :grinning: , nutno podotknout, že bohudíky byla rourka čistá :wink:
8. říj 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
tak ja som mala teraz úžasný zážitok , žiadam o zvýšenie výživného a upravu styku a bola u nás kolízna opatrovníčka . Keďže viem že môže príst , tak som sa fakt snažila byt udržiavať s vypätím síl v čo najväčšom poriadku a ľadničku a šporák ako tak zásobený.
Tak teda prišla dlho očakávaná návšteva , prišla ale až poobede práve ked sa synátor vracal zo školy domov a malú Romanku som mala doma.
Tak som prívítala milu pani , medzi dverami sme prehodili pár slov a zrazu hrôza :astonished: , malá vybrala z koša kelímok od Pribináka a ručičkami ako Čenkovej deti ho vyškrabávala priamo pred ňou a :
" Mňam , mňam ja tašne hadná :sweat_smile: a do toho synátor Andrej z detskej : Mama vieš aký som hladný ( práve prišiel z obeda ) , budeš dnes vôbec niečo variť ?
Jááj čo vám budem hovoriť, na šporáku uvarená šošovicová polievky a k tomu zemiakové placky , na bare kopec ovocia a na stole koláč. Ešte že to videla :sweat_smile:
8. říj 2011 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
Čítame si spolu časopis pre detičky a bol tam aj článok s obrázkami-"Čo robí polícia?"...tak som im to prečítala a v rámci zisťovania, či si aspoň niečo zapamätali, som im dala kontrolnú otázku:
"Čo teda robí tá polícia?"
...na to mi prišla blesková odpoveď od Vikinky:
"Nič..." :sweat_smile:
9. říj 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Jdem s Janičkou po městě...Janis :Tý jo, ten pán je tlustý...Tatínek se ptá: (chtěl slyšet samozřejmě, že je štíhlý) - a tatínek je jaký?..Janis : Málo najezený..... :wink:

Taky mě hodně pobavila Janiččina první velká "hláška"...když jsme projížděli kolem auta v příkopu...Nakoukla důležitě z autosedačky a pronesla : Někdo tu špatně zaparkoval :slight_smile:)))).
9. říj 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
toto síce nie je hláška mojich detí, ale kámoškinej dcérky, keď mala zhruba 5 rokov.
Na plné ústa zakričala v električke: "mamkááá, dnes ideme na čiernooo či na bieloooo?" :slight_smile:
10. říj 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
pred chvíľou sledoval šimonko (2,3) dokumentárny film o opiciach a hlási mi:"aha maminka, opravujú opičku!" T.z.opicu operovali :grinning:
10. říj 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Včera bol Števko akosi podozrivo ticho v svojej izbičke, tak som nakukla, čo robí a on obväzoval veľkého dinosaura lekárskym obväzom, tak sa ho pýtam:
"Števko, to čo robíš?"
"Motám."
A potom len tak pre seba dodal:"Ako taký moták....."
10. říj 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
já si tu tak ráda čtu:slight_smile:

Petr: Co je to starouškové? (z pohádky, kde vystupují starouškové). To je babička a dědeček, tak se jim může říkat. Můžu říkat babičce starouškové? ne, mohl bys jí říkat stařenko. a plooooč? Protože starouškové jsou dva. když je jeden, je to stařenka nebo stařík. A máma a táta jsou starouškové? ne, to se říká o starých lidech. taky budu starouškové? Ano, budeš starý, ale budeš jeden staroušek. a kdy? za dlouho. v neděli????
(a to pokračovalo dalších 20km v autě. vůbec to nepobral, ale bavili jsme se :wink: ).
10. říj 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
dnešný pobedňajší rozhovor s mojim takmer 12 ročným synom :

Mami kedy to malé chcete mať ?
No niekedy na budúci rok
No ja len dufam že to bude chlapec, lebo z tých báb by ma už piclo :grinning: .
To ti nemôžem zaručit že to bude chlapec :wink:
No tak to si zo mna robíš ako prdel, tak sa už konečne s otcom dohodnite čo to bude a nenechávajte to na náhodu :grinning: .

Ako keby sme si si pri plodení mohli vyberat čo to bude :grinning:
10. říj 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
Včera na prechádzke s Romankou sme videli hovienko po psíkovi .

Romanka kričí : Hono ( hovienko ) fúuj kako , beee.
Manžel jej akurát položil otázku ked sa približovali dvaja dôchodci : No kto to spravil Romanka kto ?
Malá sa chvílu zamyslela a pozrela na manžela a ukázala na ten exrement : Oko ( ocko ) noo, ty ty ty !!!!!! Nelob!
Na ten pohľad tých dôchodcov asi nezabudneme nikdy, to zdesenie v očiach že danú potrebu vykonal manžel :grinning: .
10. říj 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@maminuska jéé, ještě plánujete čtvrté? To je krásné, taky to se mnou ještě cuká :slight_smile:
10. říj 2011 v 16:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek