• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
takova mala perlicka.....Vcera jsem klukovi oblikala nove ponozky s obrazkama LEBKY tak se pta: Mamko,co to je,to je bubak? Rikam: Nee,to je lebka.....Pak to zopakoval ale s malym preklepem... :slight_smile: A bylo pozde,protoze jsem si neuvedomila ze kluk misto L rika J. a bylo to,....pak se chlubil Tatkovi co nove ho Mamka naucila... :slight_smile:
23. říj 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@missymici no my mame presne to iste...ja som povedala: "A teraz da maminka hrozno sebe" a moj maly tiez nevie este s, tak cely cas ze "Maminka j..e"..a to iste ked pocita,..cislo sedem ma pomylene d a b a s nevie..takze rata ze tyri, pet, et, je....: ani to nenapisem, lebo hroza:slight_smile:
24. říj 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak baburky uz aj my perlime, nase slniecko dnes vyhlasil "tatik neni lenivec, dado je trosku lenivec" :D dado je nas starsi syn
28. říj 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ako ma vnima moja dcera?

Kupal ju muz a mala videla moj peeling, kde je vyobrazena teta a vravi muzovi? "Jeeee tati tu je maminka taka namalovana!. :slight_smile:

Strazila malu moja mama, ked som bola na anglictine a asi som jej nechybala, ked som prisla, tak zacala pišťať: "Ja nechceeeeeem taku maminku" A tak sa jej mojamama pyta, ze aku maminku chce a moja mala odpovie: "Noooo, taku ciernu" :slight_smile:
28. říj 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Aj mne malú strážila mama. V rozhlase išla reklama o žuvačke na podporu potencie. A moja malá hneď zareagovala: "jeej, sexi žuvačka. To aj my máme." :fearful: :sweat_smile: (Zrejme tým myslela, že aj doma v rádiu to počula.)

A ešte trochu suchého anglického humoru:
M: "A ako sa bude volať ten tvoj koník?"
D: "Radiátor."
:fearful: :grinning:
30. říj 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak to čo tu napíšem je podľa mňa tiež "perla" nášho dieťatka - pozerali sme včera večer v telke Mr. Beana a v čase reklamy náš 5-ročný synček Peťulko počas reklamy na T-Com s Horkýže Slíže, tam kde spievajú ".... zasa mi to ušlo o o o " si náš drobec prepáčte ale prdol a zaspieval to tak ako to tam spievajú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... toto nevymyslíš toto je život .... :wink:
30. říj 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
my mame doma 4 rocnu Mel a ta je ach jaj, ma svoj svet, vymysla si , uputava na seba pozornost....
ked som cakala janika, tak mi ucitelka 4x volala zo skolky a gratulovala , pretoze ich presviedcala ze som porodila :grinning: :grinning: , potom si odomna ucitelka pytala steniatko, kedze mel povedala ze mame chovnu stanicu psov, tak chcela steniatko pre dceru :grinning: :grinning: ...a najnovsie ked sa jej deti pytali v skolke kde ma babku, pretoze pracuje v anglicku, a den predtym normalne nasavala ked sme sa doma bavili o spravach a zasielani cigar do anglicka ake s toho su problemi a tak...tak povedala ze babka je v anglicku lebo sa skryva pred policiou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...proste ju treba staaaaaaaale pocuvat a vysvetlovat jej....ale toto iste bol vraj jej tatik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2011 v 18:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@titulienka šeherezáda - miluje pohádky, má velkou fantazii :grinning: :grinning: Naše Aňa taky občas valí takové klíny, vždycky jen přetáčím oči, když se mě mamka vyvalená ptá, jestli je to pravda. :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2011 v 19:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dojížídme, v autě máme dvd s takovou pohádkovou angličtinou. Dnes jsem se dozvěděla, že po anglicky :wink: pes je doga a králík je orbit (rabbit) :wink: :wink:
31. říj 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Kúpili sme malé vianočné guličky....Števko si ich hneď po príchode domov odniesol do izbičky a keď ocino podriemkaval na sedačke pred telkou, vynoril sa aj s rozbalenými guličkami a vysypal ich na ocina s komentárom, že teraz bude robiť vianočný stromček....
31. říj 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Rozhodla jsem se, že starší holky už mají věk na nějaké domácí práce a pomáhání, tak je zapojuji.
A o víkendu jsem chtěla po nejstarší Noemi, ať vyklidí myčku, brblala jak starý chlap a nakonec to dovršila větou, jestli vím, že má dětská práva a že děti si mají jen hrát a ne pracovat. :angry:
Na všechno tisíc řečí........
31. říj 2011 v 10:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Včera Andrejka po obědě spala, tak jsme jí chvíli nechali koukat na vyprávěj a byla tam scéna z kosmetického salonu a Andrejka to patřičně okomentovala: Maminko, oni tu paní opravují :grinning: ?
5. lis 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moj maly večer hovori.mama pozri ako je tu horko.už mam spotene oči aj mihalnice.
6. lis 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
dnes v aute padla otazka: mami, preco je hore hore a dole dole? :wink: na odpovedi este pracujem :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
Vcera vecer nas chrustik vo vani tatinovi vyhlasil ze ide tlacit boba (treba mu na velku :grinning: ), tak manzel velmi neuvazene vyhlasil ze doprcic a rychlo ho vytahoval z vane utieral a niesol na zachod. Prisla som k nim a pytam sa ze mame poplach? a drobcek mi odpovedal "mame poplach, doprcic" :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
zpoza dveří na mě vybafli dva ozbrojení loupežníci....
"Maminko, my jsme dva loupežníci a teď tě oloupežníkujem! Dej nám peníze a pak si vezmem život!" :grinning:
9. lis 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (24)
rozprávala som sa s maminou, že so starším budem musieť chodiť na rehabilitáciu (má krivý chrbátik), a menší sa spýtal, že či aj s ním budem chodiť na harabilitáciu... som ho opravila a ubezpečila, že 1 rok Vojtovky bohate stačil... a malý urazene na mňa, že on sa ešte môže pomylovať, veď má ešte len 5 rokov... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ... som ho radšej neopravila, bo som sa bála, že čo z neho ešte vylezie... :grinning:
9. lis 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
opat z auta: isli sme s tatom do spielgruppe a mali sme cas, tak hovorim, ze este zbehnem kupit chlieb. muz sa opytal, ze kde. a lukas mu odpovedla: tato, tam vpredu, ved kukaj ocami a nie bruchom :grinning:
no, mama si bude musiet opat davat pozor na jazyk :slight_smile:
10. lis 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
názorný příklad, jak v má petr hokej ve slovech podobně znějících: mami, já jsem ježek a naježkuju ti nějaký dárky, až budou vánoce:slight_smile:.
10. lis 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@berenika39 to bolo u nas minuly rok rovnake. jezisko bola zdrobnelina od jeza. takze lukas cely cas babke vypraval, ze darceky nosi jezo :grinning:
10. lis 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bubelko já vůbec nevím, jak a jestli vůbec mu to vysvětlovat - myslím tu logistiku s dárky:slight_smile:. je zmaten, a až zjistí, jak je to doopravdy - protože on chce pořád dávat dárky i nám, tak to bude totálka. pro jistotu vánoce neřešíme a mizíme na hory:slight_smile:.
10. lis 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera som staršiu poslala upratať hračky, že kým ja umyjem riady. Ona vošla do izby a odtiaľ mi nasupene a vyčítavo kričí " všetci škôlkari majú ......(nerozumela som čo cez vodu tečúcu)... len ja nie!" Spozornela som s predstavou, že už aj na nás došlo a bude žiadať nejakú hyper modernú hračku a sa pýtam, že čože to majú? a ona zopakovala :"Všetci škôlkari majú V IZBE PORIADOK, len ja nie!" :angry: :grinning:
11. lis 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
ahoj,maly mi vcera hovori:mama,vies,preco som ja taky zly???Ja,mu hovorim,preco???A on,lebo som sa skoro narodil... :grinning: je predcasne narodeny o 8 t.,tak si to asi nejako vydedukoval... :dizzy_face: no a este jeden zazitok,robil zle zo starsim bratom,valali sa mi po posteli a natahovali sa za loptu,starsi ju Samkovi zobral a ten na cele hrdlo zakrical,,ludia,stastie ma opusta!"skoro sme sa dostali od rehotu,bol jak herec v nejakej drame :grinning:
11. lis 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
6 ročná dcéra: mama, že je vesmír nekonečný tomu rozumiem, ale nerozumiem prečo musí tata platiť dane.
11. lis 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
dnes som vysvetľovala cestou do škôlky, že má meniny "Martin" a podľa starej pranostiky sa hovorí, že "chodí na bielom koni"...a znamená to, že by malo snežiť.... na čo Viki hneď reagovala: "A to akože chodí na oblaku, alebo čo?..."
11. lis 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Viki mala veľmi veľa "práce" s hračkami a nestihla si vypiť čajík, tak som ju so stupňujúcim dôrazom "vyrušovala" a pravdaže som skončila nejakou vyhrážkou...na to konečne zareagovala, že:"No dobre už idem!" a len tak, pre seba si povzdychla:" To je teda život..." (Jasný signál, že si musím poriadne dávať pozor, čo kde utrúsim:grinning:...)
13. lis 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
hrali sme sa s detmi na schovavacku a moja dcera uz bola vazne zufala,lebo nevedal najst brata,no a ked ho konecne nasla,prisla za mnou a hovori urazenym hlasom:mami vies kde sa schoval Damian?A ja ze no povedz kde,ona na to:no v sprchovom geli :grinning: :grinning: :grinning: myslela sprchovy kut :slight_smile:
13. lis 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
ja a este ma napadlo nieco:Starsi syn ma jazvu na cele-padol rovno na radiator,no a Emka si to az teraz vsiml a hovori:Damian tebe pukla hlava :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
môj mladší dnes ráno prišiel za mnou s tým, že :"mami daj mi závesok!!!" keďže som nevedela identifikovať o čo ide a krpec bol od rána akýsi podráždenejší :angry: , tak som sa ho spýtala, že čo s ním chce robiť . a odpoveď?
..." no veď tričko si chcem zavesiť, nevieš!!!"
takže som znova múdrejšia... závesok = vešiačik
14. lis 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
mna sa maly opytal či je moje babo netopier ked je v bruchu dolu hlavou a či mu s toho ešte neni zle. :grinning:
14. lis 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek