• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
Môj Rastik má rukavičky s takou karičkou, že sa dajú spojiť (asi aby sa jedna nestratila, keď sa odložia). V škôlke sme sa ráno prezliekali a on mi hovorí, že: Mami, vieš prečo som si nespojil rukavice? Ja no to, že neviem. A on: no lebo na riť paľovu by som si ich spájal. :grinning: Ešte šťastie, že sme boli v šatni len my :dizzy_face:
24. led 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
boli sme na vianoce u krstych rodicov nasho Mareka... maju 3 deti. ked mi poukazovali co dostali na Vianoce tak im hovorim... " no ty Milka ( 12r) zbieras vsetko o egypte , ty Natalka (10) zbieras vsetko o konoch... a ty Pavlinka ( 3), ty zbieras co? a mala pavlinka nato : " ja žbielam šeno " :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a som sa spytala ze ake seno ze preco a ona mi nato : " sak ple tych natalkynych konikov " :grinning: :grinning:
24. led 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Tak já přidám perličku jedné známé a její dcery : jeli mhd v Brně kolem Moulin Rouge a malá (3r.) hlásí na celý bus- jé mami tady to znám,tady jsme spolu spolu byly! ,ukazujíc z okna na ten růžový dům s mlýnem :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a ještě jeden zážitek se synem,to nějak začal Harry Potter a on byl ještě malej,tak asi 3
roky a jeji jsme šalinou a nastoupila paní a měla veliký špičatý klobouk....-jé mami,divej-čarodějnica! :grinning: :grinning: :grinning:
jsem byla ráda v tu chvíli,že tak blbě mluví a doufala jsem,že mu paní nerozumněla :sweat_smile:
27. led 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
maly sa postavil na vahu, pockal si az nabehne, kolik vazi a ndasene zvolal: "jeee, mam tri rokyyyy" :grinning:
27. led 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
@astrane čo to znamená jeji sme šalinou?
27. led 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lussy23 Išli sme električkou
28. led 2012 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zamrzla nám teplá voda, tak vysvetľujem deťom "pôjdete sa zajtra okúpať k babke, u nej ide teplá voda..." a babke som volala nech donesie veľký hrniec-18l, že si budem na peci zohrievať.....babka zastala autom pod oknom, podáva nám veľký hrniec a Kika sa jej pýta "To si nám doniesla teplú vodu?"
28. led 2012 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Dnes si Števko pozeral fotky v albume a zrazu zahlásil: "Aha, tu má maminka veľké pľúca." Viki sa znalecky mrkla na fotku a hovorí:"Števi, to nie sú pľúca, to sú prsia."
29. led 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lussy23 šalina je v Brně tramvaj :slight_smile: (neuvědomila jsem si,že to všichni neznají....)
30. led 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Staršia je astmatička, dnes mala záchvat. Počas záchvatu si držala ruku v strede hrudníku (asi ju tam bolelo? :confused: ) a keď sa jej uľavilo mi hovorí "Mami, mne nebije srdce, už som zomrela?" :fearful: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
nie syn ale mm mi pripravil horúcu chvílku. cestou z mesta mi hovorí že má oslabenú imunitu lebo má málo sexu tak mu chýbajú vitamíny. nie že by stíšil hlas :astonished: :pensive: a za nami kopec ludí. som myslela že k malému do kočíka vlezem
30. led 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Holky, já z té naší nejstarší nemůžu, koukám na tenhle článek
http://www.super.cz/8444-chteli-byste-ji-mit-doma-tahle-desiva-upiri-zena-byl... a říkám jí: Opovaž se někdy přijít domů takhle!
A ona mi na to úplně lakonicky řekla Hmm, tahle ženská teda musí jít v bazénu rychle ke dnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2012 ve 20:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@cairka bobina, asi jí musel fakt hodně bolet z toho kašle celý hrudník.

@nanulik srandista manžel :grinning: :grinning:
30. led 2012 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naša Viki si minule chcela vyskúšať, či má "pulz" na ruke - na zápästí (inak, neviem, kde to zase nabrala...) a akosi sa jej nedarilo nahmatať ten pulz, tak pribehla za mnou a hovorí :"Mami, tak, je toto možné...ja asi nemám srdce...!"
2. únor 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
2. únor 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mi kolegynka spomínala "perličku" jej neteriek (5 rokov a 2 a pol)...Tá strašia prišla k ocinovi a hovorí:"Ocko, ja ťa ľúbim ako soľ!"....(v MŠ čítali rozprávku soľ nad zlato...) a tá menšia to začula, tak pribehla aj ona a hovorí: "A ja ťa ľúbim ako...ROŽOK!"
2. únor 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
Môj bráška keď bol malý bol veľký šinter a povyvádzal množstvo vilomenín,tak sa s vami podelím aspoň o jednu:
Mohol mať tak 4-5 rokov,naši boli v práci a naša starká nás mala na starosti...Na chvíľku si odbehla pre niečo na dvor a keď sa vrátila našla úplne rozobratú splachovaciu nádržku na wc :slight_smile: pri nej môj bráška so šróbovakmi a úsmevom na tvári jej spieval ,,nebude to tákeé ľahké drahá,mňa sa nezbavíš,s tým sa lúč....,, :slight_smile:
alebo: zase niečo vyparatil a maminka mu capla po zadku,celý deň sa potom v kľude hral,ale večer keď prišiel náš tato z práce,brácha sa mu hodil okolo nohy a ukrivdene mu vraví-,,tatinkoooo,maminka ubila tvojho synáčikaaaa,, :slight_smile:
2. únor 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
Tak přidám jednu 40 let starou příhodu: Moje teta se zmínila před svým tehdy asi 2,5letým synkem, že bude péct k obědu kačenu. Zapla troubu a šla si po svých, pak když se vrátila, v kuchyni černo a smrad spáleniny - a v troubě se pekla plastová kačena co malej tahával za sebou na provázku :slight_smile: Ochotný pomocník, žejo :slight_smile:
4. únor 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
já sem přidám něco od své dcerky,na její hlody mám už zápisník. Když jí byly 2 roky a 9 měsíců a viděla svého tatínka ve sprše: Taťko, ty máš pindíka! Ale to nevadí, to se zahojí, pak budeš mít pipku a bude to dobrý!!!! " :grinning:
4. únor 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Môj syn máva v škôlke ryžový nákyd :slight_smile: a povie dal som si aj druhú porciu toho ryžového nákydu. :grinning:
A synovec mojej svokre teda jeho babke: čo mi to lobíííš ty ježibaba stalá
5. únor 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Přidám perličku, jak je naše malé bobo zblblé velkýma holkama a internetem. Nejstarší byla na netu a pak tam pustila mladší, která je trošku kopyto, tak se jí furt ptá, jak je ta a ta adresa a tak tam důležitě lítají výrazy jako vévévé..... cézet apod.
A malá pak přišla za manžou a že "putit vévévé mouly" (pustit šmouly) a pak na nás vévévé luliluli (což si řekla o vyčurání na nočník) :grinning: :grinning: :grinning:
Chudák dítě, no úplně zblblá :sweat_smile:
6. únor 2012 v 11:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@lucisa vies co , je to sice mimo temy, ale ty a tvoja rodina ste strasne podareni, ked prispejes tak sa vzdy dobre zasmejem. a trochu aj zavidim tri deti, a este k tomu vsetk slecny :grinning:
7. únor 2012 ve 21:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlucia děkuji, jsi moc milá. A ty máš zase kluky, kterého já nemám ani jednoho, i když holky už škemrají o ještě jedno miminko - brášku. Já jsem za ně moc ráda, mě na pohlaví nezáleží......
Ale nemysli si, někdy sem tu perličku napíšu až s odstupm několika dní, protože někdy mě zvlášť předpubertální nejstarší už dokáže vytočit v tu nejméně vhodnou dobu, a to se hned nesměju.
Až později, když si uvědomím, že to byla vlastně logická a úpřímná odpověď, že mám děti a ne naprogramované roboty, dojde mi, že je jen dobře, že holky reagují pohotově, bezelstně, i když teda zlobit umí taky parádně, ale to už patří jinam.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2012 v 06:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Další perlička, ale spíš i důvod k zamyšlení, proč nepodceňovat děti :wink: (nebo spíš proč nemám podceňovat ty svoje :grinning: :wink: )

Jsme na procházce, Tery v kočárku kouká a najednou: koko neny, koukám, kde je (nebo spíš teda není) slepice...pak kouknu, kam kouká a hned mi to došlo - kouká na prázdné čapí hnízdo - čápi odletěli, když jí bylo 7 měsíců :astonished: :wink: )

Doma jsem říkala Andy, že bude mít Terča narozky brzy, a jeslti si vzpomíná, jak jsem měla před rokem v nemocnici velký bříško...prý ano...a najednou: maminko, já jsem byla taky u tebe v bříšku...říkám, ano, to máš pravdu, a jak se ti tam líbilo? No moc ne, byla tam moc velká tma a ty jsi neměla v bříšku žádnou baterku :grinning: . A pak už světlo bylo? Ano, když už jsem se ti nevešla do bříška a udělala se v něm díra a já lezla ven na světlo :astonished: :slight_smile:
8. únor 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ještě jedna rychlá z dnešního rána: Andy staví děsně ráno lego (asi jediná věc kromě malování a tv, už čeho vydrží sedět): no a povídá mi: maminko, pojď se podívat, jaký jsem postavila domeček pro telátko. Říkám, jj, už jdu...no udělala docela pěkný, tak říkám, jak se jí to povedlo a jestli ví, jak se jmenuje domeček pro telátko? Čekala jsem kravín, nebo že by přiřadila i dobře teletník?...Odpověď mě rozesmála: Maminko, přeci kravárna :grinning:
8. únor 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@sabcav no jistě, co jiného?
Můj bratranec jako malý zase nedokázal pochopit, že mládě koníka je hříbátko. Pro něj to bylo prostě koňátko :dizzy_face:
8. únor 2012 v 16:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Je to o dětech, ale ne o mé vlastní dceři. Učím na základní škole, v 5. třídě. Psal se test, nadepsala jsem na tabuli, že si mají do žákajdy napsat Živé organismy. Zapisuju známky a najednou příjde holčička a má nadepsáno Živé orgasmy (vynechala slabiku). Víte, jak bylo těžké nesmát se nahlas? :slight_smile: :grinning:
8. únor 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
malú 28mes. dcéru dojčím.
Vypýtala si mliečko a keď zbadala prsník, zareagovala:
"Ahoj cicík! Kde si bol? V podprsenke?"
Keď si vypýtala z druhého prsníka, povedala: "mamka, prosím si druhé jedlo."
8. únor 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
a ešte perly mojich rodičov. otec bol na nákup v dedinskej jebnote a kým platil tak mu predavačka dávala do sáčku 10 vajec. pokladníčka sa ho potom pýta: "To sú vaše vajcia?" odpoved mojho otca: "Nie slepačie"

a mama teraz na vianoce volala známym do čiech a vinšovala im a na záver dodala"...v mene celej republiky" (miesto rodiny) v momente sme boli všetci mrví od smiechu. a známi z čiech sa už radšej ani neozvú
9. únor 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek