• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
Hovorím môjmu trojročnému synovcovi Samkovi aby sa išiel hrať s mojím druhým synovcom a Samko chvíu premýšla a dôležito povie: "ááá nejdem nemám teraz čas..." :D
5. kvě 2012 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yukki ja len upresnim pre CR.. orgován=šeřík
5. kvě 2012 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
nas maly vyslovene niekedy perli, tak sa tesim tejto teme :slight_smile:

za hlasku roka povazujem jeho uvahu: zase sa ma pytal,kadial sa narodil a kedze je primerane veku pouceny tak som mu povedal, vsak vies kadial,uz sme sa o tom bavili..a on sa zamyslel a s vaznym hlasom povedal,ze : Mami,ale keby prisiel tadial tak by som bol hovno... :sweat_smile: :grinning:
5. kvě 2012 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí (32)
Vecer nam vletel nocny motyl do obyvacky,vsade tma,len telka zapnuta a decka sleduju na stene cierneho motyla.
Mensi zahlasi - psssst,spi! starsi na to - nespi, cmuľká stenu.
5. kvě 2012 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí (12)
a este ma napadlo, minule sa maly hral s malou, ona mala pod trickom moncicaka, drzali sa za ruky , a on mi hovori: Mami, my budeme mat babatko, ale este sme nemali svadbu :grinning:

alebo sme boli teraz v cirkuse a robili tam rozne akrobacie a on mi sepka: mami, nech nevymyslaju, lebo spadnu :wink:
5. kvě 2012 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
Dnes na cyklovýlete z ničoho nič úvaha staršej "Mami, a kde je dedo? Už sme ho dlho nevideli" (asi 3 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Dúfam, že nezomrel" :confused: :sweat_smile: :grinning:
5. kvě 2012 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí (8)
Kajka často uvažuje o smrti, kedy a prečo zomierame...

Minule prišla zo školy (mali v ten deň náboženstvo) a so svojím typickým nasupeným výrazom tváre mi hovorí: "Mami, ja neznášam Adama a Evu! Keby nejedli jablko z toho stromu poznania a neboli hriešni, mohli sme žiť večne! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2012 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí (10)
@bodka70 Hele víš, že mě to ale jako malou taky napadalo? :sweat_smile:
5. kvě 2012 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@bodka70 :grinning:...jáááj, čo by som za to dala, žiť večne...:grinning::grinning::grinning:...ach, tak Adam s Evou môžu za to všetko... :slight_smile:
5. kvě 2012 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@ivett1 , veru tak, aspoň máme na koho nadávať :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2012 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
No taky se svami podelím malej se naucil slovo vypadni a prisli sme k pritelovi rodicum a on na ne vypadni vypadni a ono jeste jak to rekne to je neco:grinning:
5. kvě 2012 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivett1
@bodka70 no skôr za všetko môže ten kto ich pokúšal. keby ich nepokúšal, nič by nezjedli:grinning:
5. kvě 2012 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj všem...zatím jsem vás jenom četla, ale dneska mě malej dostal:
houpala jsem ho na houpačce a u toho dělala různý obličeje a zvuky...hrozně se tomu řechtal a najednou mi říká: Maminko nech toho, na takový hlouposti jseš už stará! :grinning:
5. kvě 2012 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí (25)
Včera sme šli na bicykloch k babke, cestou sme narazili na hada....Kika to chcela bohofsky rýchlo prerozprávať babke a vtedy si šlape na jazyk zvyčajne.."babka, a my sme cestou videli....videli..plazila sa...zrazená..tá..no..plazenica!

-vretenica
7. kvě 2012 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (12)
Na obed som deckam na zelanie urobila francizske zemiaky, take chrumkave,pripecene. Ake je to ? Dobre? Starsieho odpoved - "dobre ako svina".
8. kvě 2012 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí (10)
Včera som po dlhej dobe našla svoje obľúbené slnečné okuliare a pozerám, že jedno sklo je poškriabané...akoby "ošúchané"...tak som si vduchu nadávala, že prečo som ich nedala do puzdra a vtedy pribehol ku mne Števi a hovorí:"Mami, pekne som ti očistil tvoje "okuláre" ?..." a šup, vytrhol mi ich z ruky a utekal ich "vyčistiť"....šúchaním o koberec...no, čo už...ešteže som ich kúpila v akcii s 30% zľavou minulý rok v optike za 15 eur :sweat_smile:...moje obľúbené...
9. kvě 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@ivett1 kupuj jemnejsie koberce :grinning:
9. kvě 2012 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
9. kvě 2012 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes pri vyberaní zo škôlky sme mali takýto rozhovor:
V.: Aďo povedal, že si škaredá a máš také brucho ( :sweat_smile: ) , ale ja som mu povedala, že to nie je pravda ( :slight_smile: )
Ja: Ďakujem, že si sa ma zastala, si zlatá. :dizzy_face:
V.: No vieš, Aďkova mamina je preto pekná, lebo je ešte mladá...a ty... :confused: ty si už taká staršia :unamused:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2012 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí (19)
Moj syn ked mal 4 roky, nevedel dobre vyslovovat niektore hlasky ( CH povedal H, ....R povedal L a pod.)
Bol velkonocny pondelok a nebolo mi vobec dobre, lezala som v posteli. Prisiel ma necakane vysibat mlady sused, deti bezali otvorit, a zo spalne som pocula ze debatuju... Ked deti zavreli dvere, pytam sa kto to bol a co povedali.
A Dávid: Povedal som že si * HOLÁ* ( rozumej CHORÁ) :sweat_smile:

Chudák sused, nevedel asi co si ma mysliet, asi ze doma chodim bezne naostro :grinning: :grinning: :grinning:
(vraj odisiel s tym ze "nebude rusit" )
9. kvě 2012 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí (20)
@cairka detská úprimnosť občas tak "poteší" :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2012 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Nasa takmer 2-rocna dcerka minule povedala mm v aute: Tatino, co robis? Brzdis ako diviak :confused: :grinning: Nevieme, kde prisla na toho diviaka, vobec to nepouzivame.
A tiez casto pouziva slova, ako "lopatujem" (ked nabera piesok lopatou alebo ked niekto pracuje s lopatou) "kluckujem" (otvara dvere kluckou) a pod. odvodeniny od podstatnych mien :grinning:
12. kvě 2012 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@katrinka8 u nás bolo aj "baranujem" a "ovcujem". :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dodnes som to celkom nepochopila, ale zrejme tým mala na mysli, že sa hrá s plyšovými ovečkami. :grinning: (Babka ich mala vystavené v byte ako ozdobu k Veľkej noci.)
13. kvě 2012 v 00:10  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Dnešní odpoledne, holky si měly uklidit pokojík.
Po dvou hodinách je šel manžel zkontrolovat:
- No to si děláte srandu, ne? Vždyť tady je ještě větší binec, než tu byl. A proč stěhujete ty skříňky, co je to zase za nápad, měly jste jen uklidit!!!
Odpověď 9,5leté dcery:
- To je vidět, že nemáš žádný smysl pro bytový design. Ze mě totiž bude bytová designérka a toto je moje první zakázka.

Hmmm, tak promiň, drahá dcero, s tatínkem jsme 100 let za opicemi, když nerozpoznáme čurbes od zřejmě velmi osobitého a stylového bytového designu.
13. kvě 2012 v 17:20  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (11)
Kika dnes vonku hladká psa a kričí mi:" už vlhne! mami Mišo už vlhne!"

Hm, Mišo pĺzne. Pĺzne po zime.
13. kvě 2012 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (9)
V piatok, keď sme išli zo škôlky, tak si Paťo nechal bicykel pred garážou. Chceli sme ísť ešte von, len sa išiel prezliecť. Medzitým prišiel tatino a bicykel mu odložil. Ja som malého poslala von, nech si dá prilbu a že ja hneď prídem. Vyšla som von a malý s vážnou tvárou mi hovorí: " Mamina, ja som si myslel, že tu boli kradníci :sweat_smile: , lebo bicykel pri garáži nebol. Tak som vošiel do garáže a predstav si, že tam som ho našiel. To tatino bol kradník :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Chvíľu mi trvalo, kým som pochopila, že "kradník" je zlodej... :grinning:
13. kvě 2012 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí (13)
Nas synačik jeste pred mesicem rikal misto slovesa HEJBE.... * EBE.
A jednou pres den koukal z okna na Tatku.Ja na nej: Dani,co tam dela Tatka? Odpoved: *ebe s Feldou.
Tatka totiz skousel hejbat s felicii kvuli kolum... :slight_smile:
14. kvě 2012 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí (15)
ja len tolko k detskej uprimnosti, ze sme pozerali program - Jste to co jite - a bola tam pani co vazila 182kg a ked ju ukazoval v plavkach tak moj syn skrikol: " jeeeeeej mami, to si ty" tak som sa ho spytala ci aj ja som taka tucná a on, ze ANO. dakujem drahe dieta hned sa citim lepsie, :grinning: niet nad detsku uprimnost.
14. kvě 2012 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí (16)
@mata25 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 182????? :confused: :confused: :confused: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
14. kvě 2012 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mata25
no tato detska uprimnost.. :slight_smile:))))
15. kvě 2012 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek