• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
Jaj ,... este som si vzpomela nedavno jsme s klukem byli v obchode u Vietnamcu,prochazeli jsme kolem spodniho pradla a Danik se zastavil u tech nejvetsich podprsenek kosickovejch a rika: Mamko,divej jake krasne balonky.... :slight_smile: Rikam: Ne, to jsou podprsenky,ne balonky.
Pak jsme prijeli domu a ja si vyndavala ze skrini podobnou podprdu a on rika: Mami,ty mas taky krasne balonky... :grinning:
15. kvě 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes ráno Števko nechcel ísť do škôlky a keď sme ho prehovárali, že veď sa už budú len hrať a nebudú už nacvičovať na besiedku, tak vyhlásil: "Ja nechcem ísť aj tak do škôlky! ....Tam sa hrá ťažko!!!!"... :sweat_smile:
16. kvě 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Aktuálna perlička, asi pred troma minútami: Vaneska sa postavila k stolu, hlavu oprela o ruku a strápene hovorí "Bože, ale bolo to ťažké, aby naši vyhrali!" :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@cairka ani ne, byli jste prostě lepší :wink: , já kvůli tomu i čekala, než jsem šla pověsit prádlo, jak jsem byla napnutá.
Jen doufám, že my večer porazíme Švédy a pak se utkáme. Akorát mě štve, že kdyby klapla dnešní výhra, že se potkáme už teď a ne třeba až ve finále, to by bylo lepší, kdyby byla jistota, že už máme jisté medaile :sweat_smile:
17. kvě 2012 v 15:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak som včera Lulu pobavila. Sedela som na WCku a prišla za mnou, tak som jej povedala, že nech ide preč, že je tam smrad :grinning: že prečo? no lebo kakám... :grinning: hurónsky rehot: to akože kakajú aj maminky???? asi som jej zobrala ilúzie, ale smiala sa na tom poriadne :grinning:
19. kvě 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
Števko chcel odtrhnúť nitku, ktorá visela z pyžamka a nešlo to, tak ju ťahal a páral pri tom pyžamko. Kričím na neho nech to nechá tak, že ja ju odstrihnem a on mi na to povedal, že ju nutne potrebuje... hneď...a na moju prekvapenú otázku, že načo mu bude nitka, hovorí: "Na...(veľmi tuho sa zamyslel...)...LEBO!"
21. kvě 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Boli sme u babky a dedka a Števko sa hral s babkou hru "chytanie rybičiek udicou". Rybičky sú uložené do kruhu, natiahnu sa kľúčikom, aby sa pohybovali a hráči sa ich snažia chytiť na malú udičku, na ktorej je magnet. Števko už pochytal skoro polovicu rybičiek a babka nechytila ani jednu...tak mu hovorí, že jej sa nedarí, asi je už stará a nemôže trafiť...Števko sa na ňu zahľadel, zobral udičku do ruky, "kukol na ňu odborným očkom" a hovorí: "No, babka, ale ty tam nemáš magnet, preto si nič nechytila...aj ked´ stará si dosť..."
21. kvě 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
@ivett1 jejo aj ja som mala takúto hru, keď som bola malá.
21. kvě 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. kvě 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sli sme autom, malá sedela vzadu a zacala mi trhat vlasy. Pytam sa jej: preboha co robis? ona: zistujem DNA ci su to nahodou neni zajacie chlpy. :slight_smile:
22. kvě 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
Malá sa krútila na stoličke a vravím jej "Pozor, lebo sa zgúľaš!" a malá :"Kde zgúľam sa?" ( ... ples na zem...) "Aha, dole"
22. kvě 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
@cairka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nič nie je nad "vlastnú skúsenosť" :grinning: :grinning: :grinning: hneď pochopí...
23. kvě 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Rano deti lezali spolu v posteli a mala zacala braceka objimat a bozkavat...a on jej hovori,ale prestan este sme neni manzelia :grinning:
23. kvě 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
@erni :grinning: kde na to přišel?
23. kvě 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Asi to hovorí tato mame... :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eaka leda tak :slight_smile: ve školce se snad ještě toto neprobírá :slight_smile:

Jak vás tu sem tam čtu, tak se těším, až sem v roce 2014 taky něco přispěju :slight_smile: :wink:
23. kvě 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina By si sa divila, čo všetko zo škôlky donesú... :wink:
23. kvě 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erni :slight_smile:naša Viki sa zasa "vyhráža" Števkovi, hlavne keď ju neposlúcha pri hre, že keď sa s ním "ožení", tak potom ju už konečne bude poslúchať a robiť to čo chce ONA... :sweat_smile: :grinning:
23. kvě 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@oktarina on ma teraz take obdobie,ze si vsima vsetko okolo vztahov, nieco vidi aj v telke aj cirkuse sme boli a tam si ten "saso" vybral z obecenstva taku kocku a akoze z nej bol hotovy, posielal jej tam pusinky a on aj vtedy hovoril,ze mami oni sa lubia ze? :slight_smile:
@ivett1 perfektna musi byt pritom :grinning:
23. kvě 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
23. kvě 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syna školáka som prinútila aby doma viac zabral pri úlohách.....
-Dávidko, vieš čo musíš robiť, aby si sa dobre učil a mal dobré známky?
-Viem, mama. Trénovať..... .Ale netreba to preháňať!!! (dodal s najväčšou vážnosťou)

:sweat_smile: :grinning:
24. kvě 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@dadapu no ja mám dosť :grinning: :grinning: :grinning: že DNA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dcéra (4,5r) "maminka ako vznikla prvá mačka? tá druhá, to viem, tá sa narodila, ale tá úplne prvá mačka ako vznikla?" a teraz poraďte ...... :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
25. kvě 2012 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@nicky7 No to su tie spravne otazky nasich deti, ktore vedu az k tej pra-podstate vsetkeho :grinning: :grinning:

(vcera sa ma syn pytal, ze kedy a ako vznikol vesmir :sweat_smile: ..... nuz priznavam ze tiez mam medzery :grinning: )
25. kvě 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
včera pri sprchovaní mi Matej zahlásil: "nedávaj mi takú studenú vodu, veď ja nie som teplý..." asi myslel ze nema horucku, lebo ked bol mensi zvykol mat pri zubkoch vysoke teploty a vtedy sme ho sprchovali vlaznou vodou.
25. kvě 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@nicky7 no, tak aj ja uvítam nejaké rady... :sweat_smile: teraz našu dcérku zaujíma všetko o bábätkách...ako sa dostanú do bruška a pod...včera mi presne popísala, ako dieťatko v brušku vyzerá (a nezabudla ani na pupočnú šnúru...) ...a komentovala to, že..."mami, vieš a v tomto "rannom" štádiu ešte nemá ručičky ani nožičky a nemá ani vyvinuté orgány..." a pod....
25. kvě 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@erni My byli o víkendu s dcerami na procházce po okolí a na louce mě najednou manžel chytnul a začal líbat. Schválně jsme takhle byli dýl a po očku jsme sledovali holky, co na to.
A nejstarší nezklamala, na prostřední dceru zahlásila:
No, fuuuj, ani se, Aňo, nedívej nahoru, je mi zle, to jsou čuňata, bléééé. :grinning: :grinning:

Manžel mě pustil a říkal jí, že mě má rád, tak mě líbe a protože je má rád taky, tak teď bude pusinkovat je. To jste měly vidět ty rychloběhy, jak se obě rozprchly. :grinning: Jen nejmladší zlatíčko si stouplo na špičky a dožadovalo se taky pusinky.
25. kvě 2012 v 11:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (26)
@lucisa my, keď si s manželom dáme taký poriadny (dlhší) božtek a sú niekde nablízku naše dve zlatíčka, tak okamžite stopnú akúkoľvek činnosť, ktorú práve vykonávajú (hranie, pozeranie tv...) a najskôr sa začnú spokojne usmievať :grinning:... a keď bozk trvá dlhšie ako "dve sekundy" , tak to staršie zlatíčko sa začne chichúňať a to mladšie chce tiež božteky... :grinning:
25. kvě 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Celý deň ma bolí hlava,tak som povedala dcérke,nech nekričí a neskáče okolo mňa,lebo mi vybuchne hlava. Tak odišla do svojej izbi a pekne potichu sa hrala. Po čase prišla,kukla na mňa,ako mizerne vyzerám a zahlásila: Dúfam že ti nevybuchne hlava, to by sme potom museli dlho upratovať!
27. kvě 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (29)
Nova hlaska z nemocnice.Dostali jsme tam s klukem obed nudle s mákem,jelikoz to doma nevarim tak to Danik neznal ale na vařeni je odborník a vaří rád.Tak na ten taliř tak kouká a říká: Mamko,co too je? Ja to nechci...A ja na nej: Ale hamej,budes mit hlad...A on : Neee, ja to nechci,to je hodně opepřené,... :grinning: Moje reakce byla jenom: Dani,to neni pepř,ale mák....trdlinko :grinning:
28. kvě 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek