• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
Ja som sa po osprchovaní chcela obliecť a malý (2,5) bol pri mne..zrazu si čupok k mojím nohám a hovorí: ,, Mama, a ty kde máš pipíka, si ho skryla dnu?"
A ja mu hovorím, že mamky nemajú pipik, ale jemu nedalo a tak na mňa pozrel a hovorí mi: ,, Mama ty nemaš pišulu, ale pipik, len si ho skryla.. Ja ho vidím) :grinning:
Očakávam aj kritiku, ale ja sa pred symom zatiaľ neskrývam kým mu to nevadí :-P
25. črc 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@mandragora22 , tak si pozri fotecky :grinning:
25. črc 2012 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1981 Ja tam tiez vidim muzske prirodzenie
26. črc 2012 v 05:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam maleho brata, ma vyse 2 rokov a moj maly mal teraz rok.. U babky na dvore sa obaja postavili pri hadicu, brat si maleho nasteloval a hovori mu: Ado, otvor pusinkuuu...(Ado samozrejme otvoril) Strcil mu hadicu do pusi a hovori mi: Simi rychlo pusti vodu! Skoro sme sa s maminou od smiechu...
26. črc 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@zuzulienka1973, no baby ja vas nechapem, ved to je jasny strom. :slight_smile:

Mala akurat papa kolacik. Ked bola mladsia, zacali sme jej davat sladkosti (domaci kolacik) na stolik, ze jej dal skriatok, aby si nepytala dalsi a dalsi od nas. Davno uz nedostala od skriatka, nejak sme uz pozabudli (lebo sme jej davaliuz len my) a dnes si nasla a hovori. Hm, nechapem skriatka, ze doniesol, Vianoce nie su :grinning: Je vyborny, vypytam od skriatka na den dalsi :grinning:
26. črc 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@katka1981 prezretá brokolica :grinning:
26. črc 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsme sly s Marketkou kolem hospody, ona si to k ni zamirila a ja rikam: Tam neee a ona jo to je bubost :slight_smile:
Ale co me dostalo o chvilku pozdeji...Byly jsme v knihovne, vybiram si knizky, Marketka take a za chvili za mnou prisla a rika: Toto jeste pocebuju...donesla knizku Co jeste potrebuju vedet o sexu....:grinning: Nechapu, kde ji vzala :grinning:
26. črc 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Moja neter zije v cechach a momentalne ma 3 a pol roka a svoje vzdorove obdobie :slight_smile: Manzel isiel s nou a jej rodicmi v aute, zastavili na benzinke, jej rodicia si isli dat kavu a on ostal s malou pri aute. Po chvili mu chcela odbehnut a ked ju chytil na ruky , ona sa zacala hadzat a dookola kricat " nech mne ty surovče" ... muselo to vyzerat asi cudne, lebo ludia sa zacali otacat, co za cloveka taha male , vrieskajuce dieta do cierneho passatu :D
26. črc 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (20)
dnes mi malá hovorí, mama hebeň (hrebeň) idem sa hebeňovať (učesať) :grinning:
26. črc 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Dnes sme sa so staršou nepohodli a ona v zlosti vykríkla "Ty si taká ... :confused: (zamyslela sa) ... MAMIČKA!" :grinning: :grinning: ale radšej nechcem vedieť, čo chcela povedať v prvej chvíli :sweat_smile:
26. črc 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@cairka keď sa s mojou jašíme, tak jej hovorím že: týýý maláááá .... :grinning: a ona mi začala vykrikovať: ty maláá maminkááá ... alebo aj keď plače, hneď som malá maminka :sweat_smile: :grinning:
26. črc 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
No moj syn 8 r. povedal druzinarke "Najradsej by som vam povedal, co si o vas myslim". Nastastie nepokracoval. Doma sme si to samozrejme vydiskutovali.
26. črc 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
farby podla našej Mici
jeneva - zelená
juta - žltá
moda - modrá
beha - biela
tevena - červená
26. črc 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
práve odišla sesternica s deťmi z návštevy....pýtam sa Samka, že koľko má rokov a on že fííí ja nechápačka.....a nejak som pozabudla, že žijú v Nemecku a on mi vraví, že vier :grinning: ale má len 3 :slight_smile:
26. črc 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@renca3, rodeny diplomat, nestrati sa vo svete
26. črc 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ined77 Počuj, nechceš vydať knihu výrokov Tvojho syna? Normálne mi od smiechu tiekli slzy :grinning: :grinning: :grinning: .
Som zvedavá, čo bude vyliezať z Toho môjho, keď sa mu konečne rozviaže jazyk :grinning:
26. črc 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes som obom babam zbierala do skumaviek stolicu (mali obe nejake problemy) a starsia to samozrejme musela komentovat, skumat... Cele to aj tak bolo dost zabavne ju zakazdym, ked trielila na tron nahanat aj so sacikom na ruke a ked sa TO konecne podarilo ulovit, samozrejme vrtulu zaujimalo vsetko - preco je to hnusne a preco to tak smrdi a co ja viem co... Tak som jej vysvetlovala, ze hovienka nie su hnusne, su potrebne, lebo musime z tela dostat von co nepotrebujeme a nevieme stravit a zial tak trochu to aj smrdi... Ona si to hned potriedila: "hovienko smrdi a co nesmrdi su lego kocky."
26. črc 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tak dnes som zažila trapas na vyššej úrovni.
Včera som si kupila podprsenku , taku pevnu , bielu ale hlavne pohodlnu bez kostíc. Sú tam aj drobné kvietočka.
Rono som si ju obliekala a potom som v nej išla si pre sveter ktorý som mala na balkone.
Malá sa na mna díva a díva a vraví mi : To máš nové? Vravím hej.

Poobede som ju vybrala z jaslí , nehoovriac o tom že všetky učiteľky vedeli že mamina má novú podprdu , išli sme na poštu a čakali v klude v rade. Malá pobehovala a medzi ludmi , potom ju to zrejme omrzelo tak sa pristavila pri jednom pánovi a vraví : Moja mamina má novu podpsenku , beju s kytičkami a išla dalej a znova, moja mama ma novú podpsenku :grinning: . :grinning: . Nuž bola som velmi rada že už o chvílu pôjdem na radu .
26. črc 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (26)
moja dcera ked mala cca 4,5roka hrala nejaku pocitacovu hru a isla som ju zrusit, že ninka už stačí, mami ale potom to nebudem vediet najst, a ja jej hovorim neboj sa odpišeme adresu na papier a zajtra podla toho pohladame - kym som ja zhanala papier a pero ona v priebehu par sekund obkreslila vsetko co bolo na obrazovke /samozrejme obrázky/ dobehla za mnou, že mami už netreba už som si napísala tú adresu - máme to aj odložené :slight_smile:
26. črc 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
26. črc 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzananinka a prisahám že každý kto odchádzal z pošty sa mi pozrel na prsia :grinning:
26. črc 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@maminuska verím xi xi xi
26. črc 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi pred týždnom som bola s malím krsnatkom na nákupe v Tescu a jak sme čakali pri pokladni, tam su v regáloch uložene prezervatívy, mali sedel v košíku zrazu schytil tu krabičku kondomov a na cele Tesco tým jeho pisklavím hlasom vyziapol ,,jeeeeej takýchto mame doma strašne vela že?" no a už sme vyzerali jak veľkoobchod prezervatívov :grinning:
26. črc 2012 ve 20:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
@maminuska, vacsiu pozornost by si mala keby povedala, ze si si ju zabudla obliect, alebo ze mamina ma vytok :grinning:
26. črc 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminuska no aspoň niekto to ocenil :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2012 ve 20:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aj dnes sa urodilo. Filipka strasne zacali zaujimat dopravne znacky, cele cesty autom aj pesi len hlada znacky a pomenovava, alebo sa vypytuje, co ta ktora znacka znamena. Nieco uz pozna, hlavna cesta, zakaz vjazdu....najnovsie som mu vysvetlovala znacku slepa ulica, ze tam na konci ulice uz niet kam ist.....tak o hodinku si spomenul a vravi: Mami, prosim ta, ako to bolo? Ta SLEPAČIA ulica je taka, ze sa uz neda ist dalej??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2012 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
boli sme na prihlasovanie do škôlky a ja som ráno vychystávala dve deti nestihla som sa najesť.riaditelka nás vzala dnu.mne tam škrklo v bruchu a moja drahá dcérka na plnú hubu : Mama ti si si pudla
26. črc 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@gubcikova :grinning: :grinning: :grinning: no a mala ta odhalila :slight_smile:
26. črc 2012 ve 20:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@didus85 no ešteže tá riaditeľka vedela čo to bolo :grinning:
26. črc 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hovorím malej:Pod na balkón.
Ona:nedjem
JA:prečo?
Ona:sú tam bubáci.
J:aký bubáci?(ukazuje na orchideu)Vieri ved to sú kvetinky
Ona:nie to sú bubáci.ja sa ich bojím
J:vierka to sú kvetinky čo ťa kúsnu
Ona:raz ma už kusla do riťky
26. črc 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek