"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

kaci91
9. srp 2012

Nedávno u mě byla kamarádka s dvouletou Viktorkou.Viky se mi sápala na klín a jakmile to viděla naše Emička,odstrčila jí a říká:"nešahej na to,to je moje máma!"😀

kaci91
9. srp 2012

Nedávno u mě byla kamarádka s dvouletou Viktorkou.Viky se mi sápala na klín a jakmile to viděla naše Emička,odstrčila jí a říká:"nešahej na to,to je moje máma!"😀
Ségra přivedla ukázat svého nového přítele.Emička si ho prohlédla a říká"jé,co to je?to je hezký"😀 A od tý doby mu říká hezký strejda🙂

kaci91
9. srp 2012

@bocinka Tak debil byl u nás taky oblíbený.Emča nadávala sama sobě.Vždycky si hrála v pokojíčku a když se jí něco nedařilo,ozvalo se:"No Émo,debile"Já tak občas nazvu svého psa.Tak jsem jí vysvětlila,že se to neříká a od tý doby klid.Akorád mě to občas ujede,tak mě hned poučuje "mámo to se nežíká!"🙂

liave
9. srp 2012

isli sme jets obed a nas mladsi ma stolicku urobenu tak aby dociahol z autopodesedaku 🙂 a bola u nas na navsteve mama tak som isla sadnut na jeho stolicku lebo on spal a my sme papali s dcerou este a ako som si sadala dcera mi krici..mamaaa nesadaaaj ty mas velku prdel 😀 😀 😀 😀 no zdovoleniiiim...pekne mi dala 😀

bocinka
9. srp 2012

@kaci91 já jsem lidovej člověk, občas mi něco nepěknýho ujede, ale malá neopakuje, krom teda poprvý debil a doprdele, což se naučila od Elinky.... JInak taky každýmu říká, že já jsem její maminka 😀 😀 😀 i cizím lidem na náměsti 😅

liave
9. srp 2012

@bocinka my nenadavame tiez vobec pred deckami...a mala sa niekde naucila "do prdele" ked sa jej nieco nepodari 😀 a ked ja soferujem zvyknem si zanadavat :hlupa mama ...a mlada povedala ockovy ked mu skapalo auto pri cuvani :hlupa daddy 😀 😀 😀

bocinka
9. srp 2012

😀 😀 😀

kaci91
10. srp 2012

@bocinka 😀 Taky jsem lidovej člověk,ale bohužel naše Emča zopakuje úplně všechno,i když si myslíme,že neposlouchá,tak takový slova ji neujdou😀 Teď je její oblíbený "a po prdeli"😀 A na svou 8měsíční sestřičku když pláče křičí"Drž hubu Andulo!"😀 Samozřejmě to slyší ode mě,když takhle křičim na psy.Tůhle jsme šli po ulici a pořád opakovala to její "po prdeli",naštěstí se jí zrovna nepodařilo říct R,tak jsem jí na to pořád opakovala "to víš,že jo,popadali"😀

missymici
10. srp 2012

Jeee pridavam dalsi dve: Danik byl semnou v loznici i s 3tydenni Biankou,ktera se pri protahovaní roubrecela...a Danik hned utikal za Tatkou do obyvaku a Tatka se ho pta : Proc plače Bianka,tys ji neco udelal? Danik ticho. Tatka: nic si ji neudelal?! a Danik : Nic,ona jen zapnula plakáni ! 😀 😀

missymici
10. srp 2012

KOukali jsme s Tatkou a Danikem na olympiadu a prave tam byli gymnastiky mladoucke v tech jejich sexy dresech. Danik tak koukal chvili a pak rekl: Je,ta ma krásnou prdelku....A jakou ma kačenu? 😀 No mysleli jsme ze jsme spatne slyseli....Boze to nevim co z nej vyroste...takhle pred nim vubec nemluvime ☹ 😉

modrofuzik11
10. srp 2012

sara mi bez mojho vedomia zobrala mobil, zistila, ze je "spinavy", tak ho umyla. ked tak urobila, prisla ku mne a povedala: Mama, paci. Som skoro odpadla. samozrejme, ze nefunguje. ale budete sa hnevat 🙂

martasek
10. srp 2012

Můj Tomášek jednu dobu miloval pohádku Bořek stavitel a tam je postavička plešatého pána, který se jmenuje pan Okurka a jednou jsme přišli domů k výtahu a tam stál plešatý soused a Tomi: "hele mami pan Okurka!" 😀

nanulik
10. srp 2012

pridám čo ma raz v práci rozosmialo.
kedysi som pracovala v jednej fabrike. a nebolo čo robiť tak nás majster poslal pozametať. mali sme tam jednoho kolegu, ktorého sme s kamarátkou nemali velmi v láske a zo srandy sme ho volali "kapusta" a dalšia naša kolegyna nevedla že je to iba prezývka a chcela sa ho ísť opýtať kde má zametať, a hovorí mu "pán kapusta....." my sme utekali z tade aby nevideli ako sa smejeme

zuzik24
10. srp 2012

My jsme čekali dlouho, než se dcerka konečně rozmluví. Ale teď z ní padají opravdu perly, ani nevíme kde na to chodí. Tuhle jsem s ní byla v lese na houbách a překračovaly jsme strom, ptala se, proč je na zemi. Tak jsem jí řekla, že byl asi nemocný, tak ho pan myslivec pokácel, aby nenakazil ostatní stromečky. Verunka se zamyslela a pak řekla: "Táta nás minulej rok taky nakazil, ale stojí pořád" Nebo jsem po ní chtěla, ať si uklidí lego a ona se začala řehtat jak puberťák a povídá: "Já uklidím, až se opije žížala" Nevím, kde na to přišla, ale lego jsem uklidila sama, nevím, jak dlouho trvá než se žížala dostane do lihu 😀 😅

acornika
10. srp 2012

jééé krásné téma, dlouho jem se tak nezasmála, děti v tomhle jsou úžasné. Také přidám pár perliček od nás

Jasmínka volá na tatínka ať jí pustí pohádku. Táta se ptá ,,a jakou chceš", Jasmínka neví, tak táta navrhne aby se dlouho nevybíralo ,, a co třeba Lociku" a Jája na to ,, jooooo teď jsi na to kápnul" 😀

Jasmínka baští Pribiňáček, nedojí ho a strejda jí říká ,, Jájo ještě ten zbytek". ,, Néééé to já nechám Tobě strejdo". ,, To jsi hodná ale já tohle nejím, mě by se pak něco stalo." Jasmínka se zamyslí a pak odvětí ,, jooooo by ses posrááááál."

,, Tatí, nesvítí mi lampička."
,, No se rozbila žárovka musíme koupit novou"
Jasmínka se podívá nahoru na strop a pak řekne ,, Nahoře ve světle jsou dvě, tak jednu odmontuj" 🙂

,, Mamí a jak velké je teď to miminko u Tebe v bříšku?"
,, No asi jako hrášek"
,, Joooo a taky tak kulatý??" 🙂

zoyuska
10. srp 2012

@missymici to ma zo skolky.....moj maly tiez ako zacal chodit do skolky tak ma ,,vyrazy,,ze az 😠

mates22
10. srp 2012

........... když jsem čekala miminko , tak malá (tehdy 2,5r) prohlásila: "máma má v bíšku mimi, já mám v bíšku papů a táta má v bíšku pldíky "

missymici
10. srp 2012

@zoyuska ....to ne,on do skolky nastupuje az v zaří....a to teprve pak bude sekec mazec....

fass
10. srp 2012

Dvouletá dcerka pozorovala berušku,pořád volala bejuska leze,bejuska leze a najednou slyším:Už neleze,asi už nemá batejky.Chudák beruška.

zoyuska
10. srp 2012

@missymici tak mozno z vonku.ked chodite na ihrisko....staci ze to niekto dospely povie a male deti su take ze vsetko opakuju.mam skoro 6r.syna a ten ma zvyk vsetko co pocuje opakovat.tak si predstav ako mame,,veselo,, 😠

missymici
10. srp 2012

@zoyuska jj,taky mame doma malou opicku,co vse opakuje...spis to slysel asi u sestrenky,....

zoyuska
10. srp 2012

no sa tes na skolku😀

ichbinich
10. srp 2012

Nesiem syna z jasli na pleciach, aby sme prisli domov este za vidna 😉 (15 minutova trasa nam spolu trva minimalne hodinu). Zrazu prehlasi:
Mama, ty mas spinave vlasy, uz ich mas uplne cierne!
Pre vysvetlenie: mam odfarbene vlasy a uz mam odrastene korienky... Ledva som ho udrzala 😀 Ale uz mam dohodnuty termin u kadernicky 😉

Dalsia hlaska:
Teraz v lete mame "horuce kolesa", teda letne pneumatiky, v zime budeme mat "studene kolesa" na aute 🙂

Hra sa s autickami, a zrazu komentuje "posrana stavba". Ups, to ani neviem, kedy sme takto nadavali. Cely Graz je totiz pocas letnych prazdnin ulpne rozkopany. Nechodia elektricky, kociar mozem rovno nechat doma, no katastrofa... No nic, musim viac davat pozor na co, co poviem 😉 😀

raszuz
10. srp 2012

môj malý ešte nerozpráva, ale spomenula som si, že moja mamina spomína, že keď som bola krpatá, tak môj najobľúbenejší seriál bol Sandokan a raz sme tak išli v eline plnej študentov okolo kostola a tam Jeziško na kríži: ja na plnú elinu: jéééé mami pozri Sandokan, mamina na to: to nie je Sandokan a zaklincovala som to hláškou: ale je to Sandkon, však sa pozri, že má handru okolo bokov 🙂

oktarina
10. srp 2012

@raszuz prosímtě, co je krpatá? U nás to používáme ve významu hrbatá, ale jako dítě asi ne, že? 😀

eaka
10. srp 2012

@oktarina maličká 🙂

oktarina
10. srp 2012

@eaka děkujííí zas su o cosi chytřejší 🙂

raszuz
10. srp 2012

@oktarina presne ...krpatá - malá 🙂

beruska24.9.
10. srp 2012

@kaci91 - ´´kepuč´´ si pamatuji od své malé (nyní už pubertální) sestry. a ještě jedno úžasné, nezapomenutelné slovo, když poskakovala pod ledničkou, nahoře byla plechovka s dobrůtkami a s vervou rozčileného batolete se dožadovala: ´´empenky, empenky´´ 😵 😀 jsem naprosto nechápala, co po mě chce, až pak mi její matka vysvětlila, že chce lentilky 😀

missymici
10. srp 2012

jo jeste jsem si vzpomnla co zapotil nas kluk nedavno,kdyz mu Ttaka koupil Mc queen jogurty a rano jsem mu ho dala ke snidani a on samozrejme radost a rika natesenej: Ja...z toho vystřiknu jako vodotrisk...A ja: Dani,tohle nesmis rikat...A on: ...a prasknu jako guma ...muzu rikat!? A ja jak na potvoru si najednou v soku nemohla vzpomenout co murict,co muze rikat.... 😀 No co by si asi lidi mysleli,kdyby to rekl nekde....