• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
@strawberry17 :grinning: zlaty........... so sklonovanim a casovanim si to este uzijete :wink:
12. zář 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moja neter tiez vie zopar takych svojich slovicok, ako
je mi smutno za RODIČAMI ,
kde su tie ZAPLATIČKY? (pokladne)
:wink:
12. zář 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
moj syn pouzival zapnut zips, vypnut zips:slight_smile:))
12. zář 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
na prechadzke ja,pes a 14mesačná dcéra v kočíku.Pes vkuse niečo ňuchal a ja som ho ťahala a už v nervoch mu vravím,,Jerry,ťahám ťa ako taká krava,,.A z kočíka sa ozve ,,búú,búú,
12. zář 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (33)
@kaara1980 Jo, to malej taky takhle reaguje na známá slova, když je zaslechne.
Muž se bavil s kamarádem o řidičských (ne)schopnostech společného známého a melaj, v tu dobu asi roční, byl poblíž.
Muž povídá: "A tam jak je ta zatáčka, tak do ní se vřítil jako PACIENT" a malej začal dělat PACI PACI...
a ten kamarád říká: "No, a kdyby něco jelo proti němu, tak proletí svodidlama a PÁ PÁ", a malej začal mávat :grinning:
Jsem myslela, že se smíchy počůrám :sweat_smile:
12. zář 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
kamaratka v robote hovorila,ze jej mladsia 5 rocna dcera sa pytala ako sa rodia deti ?a starsia dcera 7-rocna odpovedala,ze cez susku alebo jej to babo vyrezu...a ze tej mladsej sa to volako nepozdavalo,tak povedala,ze ona si pocka radsej na čápa :grinning:
12. zář 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Nelka dostala v obchode rozvrh hodin a doma ukazovala tatovi ze aha, dostala som navrh :grinning: A Dia referovala, ako dnes v skolke cvicili:lahli sme si na brusko a dali sme hore nohy a ruky -robili sme postielku.... zrejme myslela kolisku :grinning:
12. zář 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Malá dnes na cintoríne obzerá Ježiša na kríži a vraví..."aha mami, on si odjej hjavu...má tam kjv!"
12. zář 2012 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
v škôlke vraví učitelka chlapcovi ktorý si pyta už tretí krajec chleba: Alex, iba oči by ti jedli!
a Alex jej vraví: ale tie oči sú hladné!!
12. zář 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
segra bola s malou v obchode, uz platila pri pokladni a mala na plnu hubu ze: ja mam malu susu, mama ma velku susu :grinning: :grinning: :grinning:
brachova mala sa zas priucila peknym slovam ked ho pocuvala pri soferovani... vypomstilo sa mu to, v tescu ju tlacil v tom kosiku-auticku a ona nanho krici: no pohni si, ty sedlak :grinning:
12. zář 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
ja som bola včera so synom u ,,čínana ,, v obchode a mala som prázdny košík. nič sa mi tam nepáčilo, tak som ho vrátila a hovorím samkovi že ideme preč. a samko ked sme išli okolo pokladne mi vraví: mami a prečo si nezaplatila??? :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
@pancake no, mama?! :grinning: :grinning: hanba na tri zimy :grinning:
12. zář 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Práve teraz pozerajú z okna búrku a pretože je dosť veterno, tak sa svetlo kadejako láme v odrazoch a mení tvar a staršia mi kričí :" Mami, aha, pozri, ako sa tá lampa pretvaruje!" :grinning: :grinning:
12. zář 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
Konstatovanie mojho syna, ked poletujem po dome a hromzim, ze je tu neporiadok ako v tanku: Mamka, ty si dnes mala narocny den :confused: :sweat_smile: :grinning:
12. zář 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
mudrost na dnesny den:
zensky rod od slova havko(pes) je predsa havica :grinning: som mala dost
13. zář 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@yukki :grinning:
To mi pripomenulo nasho mladsieho syna, ktory si takto obzeral Pana Jezisa v kostole na krizi a zamyslene sa ma pyta:
Mama, preco je Jezis * prisrobovany * ? :grinning: :grinning:
13. zář 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
tak aj ja pridám perličky mojej malej... :Má 2 a pol roka.
Minulle bola u nás kaderníčka, lebo moja mamina sa chcela ostrihať - a Eliška mi vraví : Mami teta ostrúhala babke vlasy :grinning:
alebo včera večer prišla ku mne ked som kukala telku a vraví mi : Mami obleč mi šatičky aby som bola krásna princezna. Obliekla som jej šaty a ona mi vraví : "Mami a ty si Shrek" :grinning:
13. zář 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
a minule sme čakali v čakárni pri doktorke a bola tam uvoľnená taká krytka zo sedadla - veľkostou asi ako víčko od jogurtu. Eliška sa s tým hrala, že to akože opravuje,a nakoniec to tam založila ako to malo byť a vraví mi "mami vyber to" tak som jej to vybrala a ona na mňa spustila:" Mami, to nemôžeš, čo to robíš. Všetko musíš pokaziť" :angry:
a že od koho to má :grinning:
13. zář 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Včera sa ocino hral so Števkom na"lov"...Števko mal v ruke drevenú vyrezávanú pišoľ a ocino bol tiger, tak začaľ "strieľať" až kým ocino nepadol-akože je ulovený....ako tam tak ocino - tiger leží, Števko si odbehol do izbičky pre meč a začal ho tým mečom "pichať"...keď ocino začal protestovať, tak náš Števi hovorí:
"Oci, teraz buď ticho, ty si ulovený tiger a ja ťa pečiem...na mäso!"
13. zář 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Dnes bola MŠ zatvorená (štrajk učiteľov) a tak Števko nemusel ráno vstávať do škôlky...ale, ako natruc, vstal ešte skôr :sweat_smile: ...keď mu ocino hovorí, že prečo vstal...tak mu zahlásil, lebo nejde do škôlky, aby mal viac času "na hranie"...a ešte dodal: "V tých vašich splávach to povedali, že naša škôlka je zavretá, nó..." a ešte sa otočil na Viki a zdôraznil..."Aj tá tvoja!"
13. zář 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Asi pred tyzdnom uz zufala Olimu vravim: Prosim ta, uz konecne posluchaj, lebo ti Jezisko nic na Vianoce neprinesie. Potom dodam, iba ak cibulu a zemiaky. A Oli na to, ze aspon budeme mat co jest. :grinning: Len ma nikto nenahlaste na socialku, ze sme taki chudobni, ze nemame ani na tu cibulu so zemiakmi :sweat_smile:
13. zář 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
sice to nieje moj trapas ale jednej znamej :slight_smile: jej dcera 3roky bola u svojej babky tam vyliezla na stol dala sa na styri,zacala sa mykat dobredu a dozadu a pritom hovori : uz si,uz budes? ja uz som.... :grinning: :grinning: :grinning: ktovie co videla :grinning:
13. zář 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
Moj syn dnes zas perili :slight_smile: rozpraval ockovi, ze mal spinave ruky, ked prisiel z vonku, ale ze: "som si pomydlil rucky a mydlo bacily vyženilo"
13. zář 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
mna moj starsi syn vo veku cca 2 r dlho presviedcal, ze: havko robi "hav, hav", kacicka robi "kac, kac" no a kravicka robi predsa "krav, krav"
13. zář 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
chcem ho naučit farby...... Oliver a akej farby maš tričko? on pozrie dolu a hovorí..... špinavé :grinning:
13. zář 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
ahojte, ak mozem, pridam sa, tiez sa obcas s detmi ocitnem v komickej situacii, napr aj dnes:
dcerka (14 mes.) ma vo zvyku sadnut k ockovi a trhat mu chlpy na nohach a hrozne ju to bavi ... no a dnes sme cestovali v elektricke a vedla kocika sa postavil veeelmi vysoky panko v kratasoch, najprv mi nejako nedoslo co sa deje, ale asi 3x po sebe v kratkom intervale s nim cuklo a potom som si vsimla, ze moja mala opica sa sice diva akoze mojim smerom a drzi sa madla na kociku jednou rukou, ale druha visela z kocika a vzdy, ked sa panko priblizil, tak ho potiahla za chlpy ... akoze ocividne mu to nevadilo, aj som sa ospravedlnila, ale taa hanba .... no a samozrejme este stale mi sklbe kutikom, ked si na to spomeniem :grinning:
13. zář 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (32)
@lenka.s xixi zlatá :grinning: si sa musela dobre rehotať, neviem či by som tam zvládla zadržať ten záchvat smiechu :grinning: :grinning:
14. zář 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka.s tak z toho som sa skoro ušúľala... ten sa musel tiež diviť!! :grinning: :grinning:
14. zář 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankah77 my sme presviedčali bratranca, že koza robí "koz, koz", ten bol chudáčik taký zmätený, doteraz si ho pamätám, ako stál medzi skriňou a kreslom a mečal, aby nám ukázal, ako robí koza... :grinning: :grinning: :grinning: ale už si nebol taký istý :wink:
14. zář 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@yokralovnayo @eaka no ved strasne ma tahalo do smiechu, dusila som to v sebe, kym sme nevystupili a potom som spustila taky zachvat, ze ludia na ulici nechapavo kukali ... ale tak nebudem im vysvetlovat, ze co a ako :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek