• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
moji chlapci sa spolu kúpali a starší ukazuje mladšiemu môj sprchový gél a vysvetľuje "Jurko, vidíš aký je ten šampón oranžový? Tam je pomaranč vykakaný" :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
kamoskin maly sa vozil po byte na kolobezke krici kulva pozri jak viem rychlo jazdit.
5. říj 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
kamoskina mala je hrozna papula ma 3 roky.isli v aute a sedela tam aj nejaka dalsia pani kamoskina kamoska.a mala len.vies co teta mama vcera grcala lebo bola na diskoteke. :slight_smile:
5. říj 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Dnes sme sa boli kŕmiť kačičky a keď sme odchádzali, na lavičke sedela pani (cca.55r.) s psíkom a fajčila.Môj ukecaný miláčik sa pred ňu postavil a spustil: "Ty prečo fajčiš?Fuj, to je hanba!Okamžite vyhoď cigaretu povedal som!Hanba ti teta jedna." Síce mal pravdu, ale obe sme na malého pozerali a obe sme boli červené od hanby :sweat_smile:
Pani sa ani na pol slova nezmohla :grinning:
5. říj 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
@medovaaa moj starsi, ked som mu dala chleba so sardinkou, skonstatoval: ocko, ja mam chleba s kosatou - zubatkou!
5. říj 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
vcera si Simon (5r) maloval v kuchyni s farbami. Ja som varila, obcas na neho mrkla
...a zrazu Simon hovori: "Mamka, ja si umyvam mobil"
V soku sa pozriem a on moci moj novy mobil v misticke s vodou :confused: .
Rychlo som ho vytiahla z vody, a vyletelo zo mna: "Simon, si ty normalny??!!"
A Simon na to s nevinnym vyrazom v tvari: "Nie, mami"
5. říj 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
Šli sme v aute a staršia, kika, zozadu mňaukala.."padá mi úkryt....Mamí, furt mi padá ten úkryt..."
Kika ja sa neviem obzerať za jazdy, čo ti padá?
ten úkryt mi padá na hlavu...
čo??!!
Tie uši také....

a jej padal poťah z autosedačky, z opierky.....asi myslela kryt

Ideme po lúke a mladšia kričí Aha šajkany!
čo to Markétka?
Šajkany, pozejaj! .... no ale ukazovala na zem, na trávu....
a tam boli jesienky, podobajú sa na šafrany, fakt, nejeden dospelý nevidí rozdiel...takže myslela šafrany, nie šarkany.
6. říj 2012 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Ked bola Lucka malá a chodievali sme do cukrárne....pýtala si: " ja si pjosím punčku a pje maminku spič..... :wink:

Najlepšia bola tohto roku. Šli sme zo špecky a na trávniku bol primátor a jeden ujo čo sa stará o zeleň. A moja
zakričala: "Mami, aha zlodeji" No bola som červená ako paprika......ale asi aj v dačom mala pravdu. :slight_smile:

A ešte jedna vec, riešime teraz pubertu a vysvetlovala som jej princíp polepšovne, že ked nebude poslúchať pôjde do nej.
Včera bola zlá, ale ked si to uvedomila hovorí mi: "Maminka ja nechcem ísť do hladomorne......"
6. říj 2012 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@kocko môj maly zas namiesto tyčinky pičinky :grinning: :grinning: :grinning: JE to sranda, hlavne ked v obchode začne z plneho hrdla vykrikovať, že chce pičinky a opakuje to stale dookola
6. říj 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Tak oblibenou pohadkou meho mladsiho syna byl dlouho Kundajs - Rumcajs...
Starsi pro zmenu nedavno komentoval, kdyz jsme si dali s jeho tatou pusu: A co vy se tady zase milujete?
:grinning:
6. říj 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
matýsku, proč máš tu ručku v kalhotech?
hledám tam kočku mami víš :sweat_smile: :grinning:

volám venku na katunku, aby už šla...a když už na ni volám asi potřetí, matýnek to komentuje slovy....tak pojď mami, necháme ji tady a jdeme domů :sweat_smile: ..(.to je ta láska sourozenecká :grinning: )
6. říj 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
Dnešná čerstvá hláška nášho Števka...dávali v tv film Godzilla a on chvíľu pozeral a pravdaže s očami na stopkách, lebo tam bol práve lov na toho citujem ... "veľkého vodného dinosaura dravého, ktorý prišiel až do ´města´"... a keď ho konečne zabili ... tak to s vážnou tváričkou okomentoval:
"Nemali ho zabiť, veď on by sa nakoniec "zdobril"....!! ":grinning:
7. říj 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
Vcera si nasadil nas samko(4r.) hodinky a pyta sa ma..mamka,kolko je hodin?govorim mu:povedz mi ty..a samko pokrcil plecia a tym detskym dospelackym tonom:hm,no nevem.tak akuat,prestalo prsat...
8. říj 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
Dcera lahla s teplotou a kašlom. Syn jej daval rady ako vyzdraviet a ukončil to tymto : A uvidiš, o 3 dni budeš ako rybička na suchu :grinning:
8. říj 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (34)
8. říj 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moja, dnes už dospela, sestra vedela perlit, škoda, ze to mama nezapisovala...ako 15rocna so mnou pozerala dokument a ukazovali pitvu nejakého zvieraťa - to je ten...pitvik?
Ja som nechápavo pozerala a potom mi doslo, ze myslela patologa, odpoveď bola, ved predsa ten, čo pitve ľudí alebo zvierata....

A sesternicine deti sa stale obhajujú "osobitnou výnimkou" deti advokátov a ten mladší- fijip uhni mi, nevidím aký šom klašny a žlaty (superlativy na seba skladá už od 3rokov)
8. říj 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@dulkagabulka :grinning: zlatý...ale jej dopraje:grinning:...až mi slzy tečú... :grinning:
8. říj 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Neteř (nyní 4 roky), když měla cca 2 (mluvila dost na svůj věk), tak litovala svoji druhou tetu, že má na prstě ten uzávěr, že to musí bolet.. (myslela záděr :grinning: )
8. říj 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Môj malý synovec ked mal asi 4 roky tak zachytil, že v telke išiel film ,,vraždiace mravce" , nikto sme tomu nevenovali pozornosť večer som šla s malým do postele a on kričí ,, nie maminka pod spinkať ty so mnou lebo pridu tie draždiace maravce a celeho ma zdraždia" :grinning:
8. říj 2012 ve 22:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
Ked bola Lucia menšia, bežala v televízii reklama na šampon Shauma......Prišla som do izby, tam neporiadok, knižky porozťahované......Hovorím, že kto urobil? A ona odpovedala: "To nie ja, to moja Shauma!" :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2012 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (24)
Vikendova prochazka v Kutne Hore,kde jsme potkali dost drsňackeho pana,kterej mel na voditku pidi pejska (snad kapsoveho jak byl malej),a Babicka říká Danikovy: Koukej Dani,jakej pejsek...a Danik na plnou pusu když jsme prochazeli prave kolem pána: To není pejsek,...to je ale hezka kocicka! Pán se jen pousmal a rikam mu,...ze je zvyklej na naší 90kilovou obludu,...
9. říj 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Nevim proc ale Danik zacal dost používat frazy z reklam a pohádek...Byla u nas teta (moje sestra) a delali spolu blbiny,blaznili a smali se spolu,...a Danik najednou ji říká: Ty jses moje Vesela Kráva... ! :slight_smile:
9. říj 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (33)
moj maly mal cely rok fazu pozerania Krtka.V lete sme boli navstivit babku na Slovensku na sidlisku akurat vymienali potrubia kopali to samozrejme romsky obcania.Babka sa vybrala s malym vonku, ma take odrazadlo je na nom velmi rychly,babka za nim nestacila a zrazu ho nebolo.Baby uteka krici a kde ho nasla?veselo nieco ukazuje na ciganov boli po hlavu v zemi kopali,aha babka cierny krtkovia!
9. říj 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
Tak moja zasa zapotila.......Išli sme do záhradníckeho centra kupovať prípravok na ničenie tráv a buriny. Volá sa
"Fondo". Keď som si pýtala od predavača danú vec, moja zakričí, že to som zle povedala a má to byť "kondóm". :slight_smile:
10. říj 2012 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
Dneska v noci mě dcééérenka opravdu potěšila :slight_smile: V noci přišla ke mě do postele, usnula, ale vzhledem k mému stadiu rozkladu jsem musela jít na WC. Než se zvednu, chvíli to trvá a to probudilo Verunku, která se zeptala: "Co je? Kam se kutálíš, mami?" :grinning: To potěší :grinning:
10. říj 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (20)
Musím taky dát k dobru jednu příhodu. Byly mi asi tři roky, když mě naši vzali na výlet do Prahy. Někde v centru jsme potkali pankáče s "čírem" a já na celé kolo: Jé hele mami, kůň !!! Rodiče to dávají všem k dobru ještě teď ( bude mi 27...)
10. říj 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
Kamarádka má 3 letého kloučka. Vyprávěla mi tuhle historku:
"Vytíráme, malej pomáhá, naleje přípravek na čištění podlah do kýble vody, jenže neúměrně, s takovým množstvím čistícího prostředku bych vystačila ještě měsíc - možná i déle...vytrhnu mu z jedný ruky čistící prostředek, z druhý víčko, koukám nešťastně na tu horu bublin, přemýšlím, jestli to vyleju a napustím nový kýbl nebo jestli to ta podlaha zkousne...Zoufale říkám: "Co teď s tím budu asi tak dělat?" a malej s úsměvem odpoví: "Zašroubuješ to?" :D
10. říj 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (32)
10. říj 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Najmenší (skoro 3 roky): Mamaaaaa, Filip povedal *hovínko* !!
Ja : Kedy?
On: Zajtra !

On: Mama, aj ja idem do školy.
Ja: Ešte nemáš aktovku...
On: Tak kúp.
Ja: A akú by si chcel?
On: Moju!
:grinning:
10. říj 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
Mladšia si vyfarbovala z nejakého toho náučného zošita....veľké písmeno A a k nemu veci, ktoré sa začínajú na A...bolo tam Auto, Anitlopa, Ananás a Aktovka....tak som sa jej pýtala a ona na tú aktovku furt že to je KABELKA...a ja nie nie...začína sa na A....A....A...? A staršia od svojho vymaľovavánia tam kukla "Ukáž? .........Abelka!"

No, ta mám čo som chcela. Keď na A...ta Abelka.
10. říj 2012 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (20)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek