"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

ivett1
5. lis 2012

Naše detičky sa hrali na strašidielka a ocino sa k nim chcel pridať, tak začal poskakovať a vykrikovať, že sa bojí ... Števko si ho tak začudovane premeral, pokrútil hlávkou a s vážnou tváričkou zahlási:
" Ako malé dieťa.... tati, ty si naozaj ako malé dieťa...."
😀

zuzik24
5. lis 2012

Tak dcerka nás dneska opět překvapila. Tatínek po ní chtěl, ať si uklidí lego, tak jí to řekl asi dvakrát a nic se nedělo. Pak si ji zavolal k sobě, ona přišla a on chtěl zase říct o úklidu. Ale jen se nadechl a řekl: "Verunko...." A náš drzounek už byl v pohotovosti a opáčil. "Tati, nechci, abys něco říkal o legu, já už to slyšela desetkrát" To člověk neví, jestli se má smát nebo brečet 😅

zahradka
5. lis 2012

Perla mojho synovca:
Babkaaa, a urobis mi cisarsky rezanec?

Nie, nechcel porod sekciou, ale zakusok - cisarsky trhanec 🙂

zahradka
5. lis 2012

Dalsia synovcova:
Vyvrtol som si nohu, a v nemocnici mi urobili kostrovu fotku!

papuellka
7. lis 2012

Bylo to jednou ráno, Tadýsek byl ještě menší. Zdálo se, že malej spinká, tak táta se přitulil. Tadýsek stál v postýlce, kouká na nás. " Táta ne, brm brm..."🙂))

llluckaaa
7. lis 2012

Dnes ráno: "Mamko, já schovám spojováky (céčka) a ty je budeš hledat." Chodím po bytě, hledám a říkám: "Musíš mi ale radit, říkej samá voda nebo přihořívá." V pokojíčku: "samá voda", v ložnici: "samá voda", v obýváku: "samá voda", v kuchyni: "přihořívá". Takže prohledám kuchyň a říkám, že je nemůžu najít. A Matýsek na to: "Tak to jsme je asi ztratili. To je škoda, viď?"

hugoleon
7. lis 2012

Dnes vecer sme sa hrali so synackom (3r.) s plysovymi zvieratkami. "Mamka, pozicam si tvojho Ronyho (pl.pes) a sa onho postaram, dobre? Lebo ty si trosku taka ... nesikovna 😒 ....ale si super 🙂 (smejeme sa) a synak : "Smejem sa, ale ty neveim , preco sa smejes ...
Uplne od veci: "Vies, co je krtko?" Neviem..."Anglican, nie Slovencan."

masinka
8. lis 2012

vravim drahemu : Vies, ze vyhral Obama ?
a Nelka sa hned zapojila: A kde vyhral ?
V Amerike.
A co vyhral ? Vo futbale ?

lyenka
9. lis 2012

Emmka sedi na zachode a pozera starsie noviny kde je nafoteny zoskok Felixa Baumgarnera, po chvilke sa pyta "mami kto je ten ujo? " tak jej hovorim, ze je to ujo co zoskocil z najvacsej vysky na zem, a ona ze " tak to bude asi otec Majky z Gurunu " .... 😀

kitinka76
9. lis 2012

Terka "Mami, ten pán s těma plešatýma vlasama je tvůj šéf???" 😀

efa1403
9. lis 2012

Moj 2rocny syn zahlasil u zubara v cakarni na jednehi starsieho pana :Fuuuuj ujo kakany asi prdol lebo smrdi . Myslela som ze sa od hambi prepadnem pod zem.Vsetko povie aj to co nemusi 😝

katschka
9. lis 2012

Babička říkala synovi, aby šel zavolat výtah, než se obuje. Syn zašel za roh a: "Výtahůůůů!"

daducha
9. lis 2012

Nas mladsi ma 3 roky a hovorit splechy ma v krvi.Minule - poslala som ho prezliect sa,dlhsie nechodil a ked konecne prisiel tak s holym zadkom a bosy.Pytam sa ho co tu robi bez teplakov, a on ze si musi napomadovat usta ma ich vvštipane.a ja ze aj zadok bude mat vystipany ked sa ihned neoblecie.a on sa len otocil a cez plece mi splechol tak aj ten si napomadujem ...

alebo ,ked bol mladsi pri zaspavani nam drzal usi a ked sa pozabudol, tak ich silno stlacil,az to bolelo.Upozornila som ho nech mi to ucho tak nekruti lebo mi ho odtrhne a cim budem pocuvat..A maly - otocil mi hlavu a hovori tu mas este jedno, to ti staci ...

daducha
9. lis 2012

Este ma napadlo - hovorim tomu mladsiemu ty si taky môj anjelik najväcsi na svete a mojkam ho.On na mna pozrie a hovori - len skoda, ze ta ten anjelik nepocuva 😉

a môj trapas - mala som asi 21-22 rokov a bola som 1x na svadbe v kostole ako druzicka.Bol to maly kostolik,kam sa mohlo vojst max. mozno 50 ludi.Ako som tam tak za nevestou stala a bola mi zima,tak som sa rozhliadala po tom kostole - ja som neveriaca,tak som v kostole bola mozno 2x v zivote,nudila som sa,zrak mi padol na displey tak po boku kostola a tam ze cisla 161, a pod. obcas sa menili.Ako tak na to pozeram otocim sa a ze dokelu kde sa tu voslo 161 ludi? 😀 😀 😀.Fakt som si myslela, ze to fararovi robi prehlad kolko ludi pride na omsu 😀 😀 😀 .Ale nemyslite si, inak som celkom inteligentna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tatianka7
9. lis 2012

@tosomja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruska24.9.
10. lis 2012

Dcerka usíná, najednou se začne vrtět a něco kňourat, tak jdu zpět do pokojíčku, ptám se, co se děje a ona: ´´Neci vodu, neci vodu.´´ Každý večer ji připravím vedle postele láhev od Kubíka s vodou.
Tak říkám: ´´Vždyť ji pít nemusíš, když nebudeš chtít.´´
A ona ještě zakňourá: ´´Neci vodu, ci lum.´´ (=rum) 😕 😀
Vůbec netuším, jak na tohle přišla 😕

ined77
10. lis 2012

vyjdu z koupelny v noční košili, přiřítí se matýnek a začne se dolovat po mou košili....koukám na něj a ptám..co děláš maty?...jdu še podívat na pipinku 😲 😀

zuzik24
10. lis 2012

Dneska jsme jeli domů z porodnice, Verunka samozřejmě chtěla hned bráškovi dát bonbonek. Tak jsem jí řekla, že bráška bude pít jen mlíčko ode mě. Chtěla znát celý tento proces, tak jsem jí ho vysvětlila, že bráška bude pít z prsa, Verunka to ale ne a ne pochopit a pak se mě zcela logicky zeptala: "Mami, jak může pít z prsa, když je máš zavřený?" 😀 Je z těch tetrapakovejch obalů celá zblblá 😀 😀 😀

llluckaaa
11. lis 2012

Včera Matýsek velmi mile překvapil. Omylem se mi povedlo na zem upustit notebook, a tam jsem spustila: "Dopr.... . Já se na to vys...." atd., vlastně si ani nepamatuju, co jsem ještě všechno řekla, než jsem se zarazila a uvědomila si, že stojí vedle mě a bedlivě mě pozoruje. Čekala jsem, co z něj jako první vypadne a bylo to: "Jejda, mamko, musíš dávat pozor!" 😀
Teď doufám, že si na můj emotivní výstup nevzpomene, až mu něco upadne ve školce 😀

nadhera
11. lis 2012

Maly /4r/ si hladka rucku a vravi: picha, uz som tatik? 🙂

nasiel par svetlych chlpkov na rucke a uz chce byt tatikom ....

mojka2310
11. lis 2012

pridám sa ak môžem, moja 8 r.dcéra ked este chodila do školky tak mali tému, že kto sa ako volá, babka ocko mamka a tak. Ona všetko vedela, ale ked prišlo na mamku, tak hovorí, že ocko ma volá mamka ale p.učiteľka chcela počuť, že ako sa volám menom, že ako ma volá ocko, a ona no ocko volá mamku ty krava sprostá, no a učitelka to povedala na koncoročnom stretnutí ako perličku detí. Myslela som si, že zhorím, ale teraz sa na tom iba smejeme. No a este ked sa hrala na princezná tak sme sa jej pýtali, že ked išla princezná a ona: na do lesa na kozare :D.

dulkagabulka
11. lis 2012

@nadhera to si mi pripomenula syna, ked mal nejakych okolo 10 rokov,posadil si ma a pýta sa:
Mami, povedz, aké je to so mnou v tej puberte?
Ja: A ty máš pubertu?
On: Ano
Ja: A ako si na to prišiel?
On: No lebo hreším a plujem 😀 😀 😀

kedže už máme po tej naozajstnej puberte, môžem skonšatovať, že to s ním bolo v tej puberte dobé 🙂

katka1981
11. lis 2012

@dulkagabulka, som sa potesila, ja som vlastne v puberte 😀

llluckaaa
12. lis 2012

Dnes ráno mě Matýsek zase dostal 😀 . "Matýsku, před chvilkou jsem tě viděla, jak si rukou saháš na zadeček a teď máš ruku v puse. Takhle to opravdu nejde!" A Matýsek na to: "Ale mamko, to byla přeci ta druhá ruka 🙂 "
No co se na to dá říct... Několikrát jsem mu už řekla, že sahat si na zadeček a pak si dávat ruku do pusy je hodně nechutné. Tak to vyřešil po svém.

monuli1985
12. lis 2012

isli sme k mamine a v bytovke spiace babo v kociku

JA: Dominicko,bud potichu,buva tu babatko
D: ake je mile,aj ja by som take este chcel
JA: ked budes velky,si take spravis
D: (pohorsene) a z coho,z kamena,alebo z dreva?!!

mojka2310
12. lis 2012

moj malý , tak 1 dozadu. Sme v kostole , Veľká noc na dedine, takže vela ludí, malý kostol a pán farár kropil ludí svatenou vodou, takže ticho v kostole a moj malý v tom čase nevedel povedať f, tak ked nanho kvapla voda na plné plúca zahlásil " mamka to je chuj, teda tak to vyznelo ale malo to byt FUJ. Myslela som že umrem, celý kostol výbuch smiechu, esteže pán farár je v poho, tak sa iba pousmial

petronelie
12. lis 2012

Byla jsem s Davídkem nakoupit v Tescu když mu byly tak 2 roky a stále jsem u samoobslužné pokladny. Pán z ochranky mi přišel pomoci, páč jsem se u toho rozčilovala. Pán říká Davídkovi " Ty jsi ale pěkný chlapeček a jak jsi hodný" a Davča mu říká: "Máma nemá koule, máma má pipinu" ...Zrovna jsme doma probírali šulíny a pipiny.

veriiii
12. lis 2012
lucinka2ho
12. lis 2012

Moja mala ked raz pozerala rozpravku a bola tam chobotnica sa ma pyta.Mami a to co je?No Vikinka to je chobotnica.A ona ze: tak hovnocica. 😀

leka323
13. lis 2012

Pri umývaní zubov mi syn zahlásil, že ho niečo v puse bolí. Pozriem a vravím mu, že sa mu prerezáva stolička. A on na to: len dúfam, že to nerobí mini motorovou pílou. 🙂