• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@usiko my sme kedysi boli v pizzerii aj so svagrinou a vsetkým nam doniesli pizzu, len svagrinej zabudli upiect, ospravedlnili sa...v pizzerke bolo kludne, tichučko.. maly (vtedy mal kusok cez dva roky) sa nahlas opytal: a kde ma silvinka picu? (s mäkčeňom) :grinning: :grinning:
3. led 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (23)
Hlod dnesneho rana - Simon 5r, je chory, na ranajky chcel hrianku, ale nakoniec si z nej len raz odkusol, ze bude jest neskor. Tak som ju zakryla mistickou. Po hodinke zobral chlebik, ze ide jest, no chlebik casom zmakol, a krpec zahlasil: Mamiiii ten chlebik je zhnity :confused: :grinning:
3. led 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
@jankah77 myslela jsem si, že slovensky celkem slušně rozumím, ale co je to "hrianka" jsem nevydedukovala, můžeš mi to popsat? :dizzy_face: díky....
3. led 2013 v 17:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
3. led 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Poštárka nosila poštu a môj szn (4 roky) sa na ňu chvílu pozeral a potom sa jej spýtal:"Ty si už stará,že?" .Ona mu povedala,že áno a on jej na to zahlásil."Tak to za chvílu zomrieš".Ešteže to pani poštárka zobrala s humorom.To mal môj syn zrovna obdobie pýtania sa na tému smrť. :wink:
3. led 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@adriana1980 jsem debil, to jsem fakt netušila :confused: díky
3. led 2013 v 18:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
hlasky poslednych tyzdnov:
1. Maly ma nadchu, tak odsavame s vysavacom. Hovorim malemu, ze mu odsajem sopliky a maly na to: "mami, netreba, Davidko dycha" :slight_smile:))
2. Idem prat, Davidko mi pomaha davat bielizen do pracky a narazi na podprsenku a zahlasi: "mami, domcek na didi " :slight_smile:))
3. este z vianoc - Zivot nasho kaprika je zachraneny (teda aspon na dnes). Davidko mu nadavkoval trosku samponu do vody, vraj bol kaprik spinavy :slight_smile:))
4. Mamiiii, mamiiii, Davidko pohladkal kaprika. Chvilku bol drobec v kupelni sam a.....hladkal, hladkal, az bol kaprik mimo vane :slight_smile:))
4. Drobec obeduje v detskej stolicke (aspon mi neufujazdi) :slight_smile: , odbehnem do vedlajsej izby, ked v tom vidim, ako vylieza z nej, stoji a rozmysla co dalej. Hovorim mu, ze to nemoze, ze moze spadnut a pytam sa ho, ze co teraz dalej, co by robil a maly na to: " pomooooooc, pomoooooc" :slight_smile:)))
5.Rano o pol 4 sa stahuje drobec z postielky ku mne do postele. Lahne sa vedla mna, zacne ma hladkat po lici a hovori: "mami, mami, pusti mi rozpravku". Pomaly sa preberam a hovorim mu, ze je este tma a vsetky deticky este spinkaju. Ze ked bude svetlo, tak mu pustim. Drobec vystreli z postele, dotiahne si stolicku k vypinacu a zasvieti. Mamiiii, mamiii, pusti rozpravku, uz nie je tma :slight_smile:)).
3. led 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (23)
Hláška nášho Števka, keď sa hrali s Viki na víly a nemohol ju nikde nájsť...
"No, kde si ty jedna "vílovka"...?!!!!"
4. led 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Porezala som sa tak nešikovne,že nemôžem nič robiť a som z toho nervózna.Môj syn /3roky/ ma utešuje:,,Neboj mama o chvíľu to prestane tiecť to nič neni.Ja som doktor,vieš? A vieš prečo som doktor?Lebo mám pišáka! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2013 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
nam sa stalo že sme cestovali autom s manželom aj staršim synom mohol mať tak 4-5 roky a z dialky sme videli policajtov ,tak sme si rychle nasadili pasy ale policajt to videl ,ked nas zastavili tak policajt vravi prečo ste nemali pasy? a mi s manželom ale mali sme pasy a on nato ved som videl teraz ste si ich dali ,a mi ne fakt sme mali pasy ,nato zo zadnych sedadil vykukol syn a vravi ,ujo mamka s ockom klamu oni nemali pasy až ked vas zbadali tak si ich dali ,ešte šťastie že ten policajt bol ludsky začal sa smiať a povedal možte isť ,ja som myslela že vyskočim s kože ked nas tak skvele nas synček nabonzoval. no a mam aj dalšiuprihodu moj manžel predaval vaječny liker a boli sme v nemenovanom obchodnom dome a manžel pozera a vravi vidiš tu niekde moj vaječny liker? a moj syn mal tiež vtedy cca 5 rokov a vravi mami oci podte rychlo sem tu je ten vajčak vtedy sme boli s manželom taky zahanbeni že až
4. led 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš velkými písmeny".
3 rocny syn pri ranajkach vravi: oci prosim ta kupis mi velrybu :slight_smile: :slight_smile: ze do akvárka :slight_smile:
4. led 2013 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@cacika jj, to mi připomíná, jak si dcera přála k Vánocům diamant-ale hodně velký maminko-jako záložku do knížky :grinning:
4. led 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
no a ešte mam taku prihodu bola som s malym na kupku mal cca 4 roky ja som ležala na deke blizko detskeho bazenika a on ku mne priletel mami potrebujem čurať , a ja vravim rychle sa vyčuraj cez plot nachvilku som sa otočila maly stiahol plavky ja pozeram a on čura rovno do detskeho bazenika myslela som že ma porazi :grinning: :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a s tym mladšim som bola u lekara a mal na napozerany ten film Sam doma ,lekarka prišla k nemu a vravi no otvor ustočka nech ti pozriem hrdielko, a on vystrel autičko nanu a vravi davaj disk karaucho davaj čip povedal to tak zrozumitelne že sme sa tak :grinning: :grinning: :grinning: s lekarkou aj sestričkou že doteraz nato spominame
4. led 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Minule som kojila maleho, boli sme u svokry a asistovala mi pri tom 4 rocna neterka..a hovori mi: ty mas take obrovske prsia, ako obor :slight_smile: a raz som sa na nieco stazovala a ona mudro zahlasila: katka, zivot je taky, ako ma byt :grinning:
4. led 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
@cacika keď nám nedávno "zomrela" jediná rybička v akvárku (..."na starobu-chorobu"...ako hovorí naša Viki-jej "majiteľka"...:slight_smile:), tak Števi zahlásil, že on chce teraz kapra...a na môj argument, že sa nám predsa do akvária nevôjde, tak upresnil..."ale, mami, len takého malého, asi polmetrového:grinning: :grinning:..."
4. led 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Dnes je u nás dosť veterno a po jednom takom silnom poryve vetra staršia hovorí :"Ten vietor je ako Rusko". :confused: Na môj nechápavý pohľad dovysvetlila, že hučí ako písmenká v slove Ruuuuuuuuuuuuuuuuuuu -sko :grinning: :grinning:
4. led 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
dnesne nove slovicko:
jebka=sliepka :grinning:
4. led 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
mojho znameho syn namiesto slovicka rebrik, hovoril JEBLIK :grinning:
4. led 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
Samko za mnou pribehol a vravi mi.mamka podivej se.vravim,samulko,hovori sa pozri sa.podivej je po cesky,my sme slovaci,tak rozpravaj po slovensky.a samko nahnevane.mamka ja viem,ze je to po cesky a ze po cesky rozpravaju v bratislave,tak mna nepoucuj.
4. led 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
Este ma napadlo.vratil sa samko po vikende od babky..vyobijmala som si ho av objati mu vravim..jooj,ale si mi chybal.odiahol ma od seba a hovori mi-vazne ako podomovy predajca...ved uz som tu mamka,tak co stresujes.pozrel na tatika a dodal.zeny...
4. led 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
@strawberry17
@zuzube
tak u nas bol jedneho casu kolotoč OKOKO*
najlepsie bolo ked pocas jarmoku vykrikoval na plne hrdlo "aha mami tam je ten kolotoč"...
4. led 2013 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
malú som raz našla v izbe stáť nad nočníkom prehnutá dozadu, pýtam sa jej čo robíš, odpovedá mi, mami ja chcem cikať ako chlapci ( 5 malých bratrancov s ktorými sa kúpala na záhrade ) a ja jej hovorím to nemôžeš lebo ty si dievča a nemáš pipika a ona na to, tak ja budem chlapec
4. led 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Toto sa stalo kolegyni.Jej dcérka vtedy 3,5 roční neustále chodila v maminých vysokých topánkach.Kolegyňa už zúfalá po neustálych vysvetľovaniach, že sa to nemá sa rozhodla podať jej vysvetlenie.,,Pozri ty nemôžeš chodiť v mojich topánkach ja mám väčšie nohy ako ty.Veď ja tiež nechodím v tvojich topánkach".Mladá sa zamyslela a zaperlila:,,No tak si vymeňme nohy! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2013 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@zuzube to mi pripomenulo ako kamoskina dcera hovorila: HUJOVE = RUZOVE :grinning: :grinning:
4. led 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
no mm doniesol domov kapra, tak sme napustali milej rybe vodu do vane a synator ju hladkal, tak reku idem sikovno po fotak, nech ho cvaknem za 15 sekund som prisla spat a mila ryba vo vani penyyyyy ako v kupeloch a mlady pumpoval penu a pumpoval - ryba chuda ani ziabrami nehybala, len oci vyvalovala :grinning: tak som ju chytro zachranovala a fotenie bolo az po vymene vody :grinning:
4. led 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
neviem ci som uz spominala tuto milu prihodu:
raz sme boli s jednou tehotnou kamoskou a maly na jej brusko vyvaloval oci...vysvetlila som mu, ze teta ma v brusku babatko...nato si maly zacal chytat svoje brusko a obzerat si ho...pytam sa ho...A TY CO MAS V BRUSKU? cakala som odpoved typu tiez babatko, alebo nic, alebo cokoladku...a on zahlasil: MACKA!!! :slight_smile:
4. led 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
bratov 20 mesačný syn, keď je smädný, kričí piči piči /ako piť piť/ cez leto boli v chorvátsku, tak asi chápete, odkiaľ má to piči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Moj maly pozeral teraz cez Vianoce rozpravku Madagaskar..a namiesto "ja tak rád trsám-trsám" počuje "já mám rád prsa-prsa" :grinning:
4. led 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (35)
"Obrázek leze a dělá bobky" (šnek na obrázku leze a dělá bobky) :dizzy_face:
4. led 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Boli sme v kníhkupectve.Samozrejme tichúčko všetci si listovali v knižkách aj náš syn/2,5r./Ani nedýchal.Jeho obľúbená knižka o Macovi Viktorovi.Zrazu výkrik na celé kníhkupectvo:,,Viktor sa prizabil!Toje,ale nemehlo!"/viktor v knižke sa o niečo potkol a spadol:slight_smile:/
5. led 2013 v 08:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek