"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

mirka276
5. led 2013

dnes ráno som išla s mojim trojročným synčekom hore po schodoch do obývačky. Vždy sa ponáhľa, musí byt prvý hore. Buchol sa pri tom do mojej ruky a vyhlásil " MAMINA JA SOM SA DO TEBA BUCHOL"

stankapk
5. led 2013

Mladsia dcera si stiahla gate ze jej mam potapkat po ritke a starsia vravi: Aka pekna ritka aj by sa do kolaca hodila! 🙂
Hovorim Natalke ze zajtra bude snezit. A ona na to: Preboha ja asi zhnijem! 🙂

fraufrt
5. led 2013

Rebeca (2roky,8mesiacov) zachytila ako sa s manzelom bavime o nove a splne, tak sa na to spytovala a ja som jej vysvetlila, ze nov je, ked nevidime mesiacik...atd. Po chvilke si vsimla, ze zaslo slnko a zahlasila "mami aj slnko je teraz v nove."

mirka276
6. led 2013

Bola som u obvodnej lekarky a kedze som Miska (3.r nemala kde dat, vzala som si ho so sebou. Samozrejme mi v cakarni, kde bolo dost ludi povedal, ze sa mu chce kakat. No hrozna predstava, ist s nim na zachod v poliklinike. Tak som ho vzala na chodbu a skusila ho oklamat, ze na zachode je smrad, bola tam kakat nejaka babka a zachod je spinavy. Vratili sme sa spet do cakarne, Misko cvhvilu ticho stoji a o chvlilu na plne usta povie. MAMINA A KTORA BABKA OSUALA ZACHOD?

maria200981
6. led 2013

s dcerkou som si prezerala fotky a rozpravali sme sa o tom aka je to pekna spomienka si ich obzerat neskor...a na Vianoce sme chceli urobit spolocnu rodinnu fotku...len nasa 70 rocna babicka sa necchela fotit....a moja dcerka jej povedala...." ale babi, pod chceme mat na Teba spomienku" ..
chuda babka....🙂

cairka
6. led 2013

@maria200981 , 😀 , hádam to babka nevzala osobne 😅

maria200981
6. led 2013

@cairka ale nie ....dobre sme sa vsetci pobavili...bolo to kus krute...babka sa smiala po menej🙂 ale nevzala osobne 🙂

ivia123
6. led 2013

moja 2,5 ročna dcerka hovori babke.Babka a to dokedy ideš chodiť na rehabilitaciu s tym prstom?A keď skončiš začneš chodiť aj s hlavou?

kocko
6. led 2013

Pozerala som v telke niečo o móde. Spomínali tam aj značku Dolce Gabana. Minule som bola oblečená do mesta a Lucka mi vraví, že ty si oblečená tak krásne ako "Dolce dogabaná." 🙂 🙂

petronelka77
6. led 2013

Boli sme s kamoskou na celodennom vylete, aj s jej malym stuplom, aj s mojim 3-oj rocnym stuplom. Vecer, ked som ukladala maleho spinkat, tak mi hovori: "mami, boli ma hlava" a ja sa pytam, z coho a maly na to: " z tety Moniky" 🙂 🙂 🙂

kamila1979
6. led 2013

S klukama dnes nebylo k vydržení tak i když poprchávlo šli jsme ven. Starší musel skočit do všech kaluží na chodníku a pro jistotu i do bahna v trávě a mladší aby nezůstal pozadu, tak ten si do toho zrovna lehl.
A vzhledem k tomu, že na oběd byla rajská, tak dnes nedělám nic jinýho než že jim dávám čistý oblečení. 😠 😠

kamila1979
6. led 2013

Včera pro změnu starší "oblíkl" mladšího (dal mu svoje tepláky a bundu) a šli bouchat sousedům na dveře v 6 hodin ráno, že by chtěli kakao a my s manželem spíme. Na otázku proč nešli do ložnice, tak starší syn odpověděl: no protože dveře na chodbu jsou blíž než ložnice. Tak nevím mám být ráda, že mám tak ohleduplnýho synáčka nebo mám být naštvaná, že je líný přejít přes celý byt? Nemáme zas tak velký byt máme 3+1. 😀

suezana
6. led 2013

@kamila1979 😀 😀 😀 😀 😀 a čo susedia povedali?????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamila1979
6. led 2013

@suezana Naštěstí to jsou důchodci a ti vstávají brzy. Takže už naštěstí byli vzhůru. No ale když viděli mladšího v teplákách toho staršího, protože starší řekl, že ty malý hadry se blbě a dlouho oblíkají tak mu dal ty svoje větší. tak se museli smát a tak šli s nima k nám a uvařili jim kakao u nás doma. 😀 😀

suezana
6. led 2013

@kamila1979 no ešte že máte dobré vzťahy 😅 😅 😉 😉

kamila1979
6. led 2013

@suezana Máme a to i po tom co jim Ondra oznámil, že až umřou tak jim půjde k hrobečku zpívat písničky, aby jim nebylo smutno. 😖
A když je mladší nemocný, tak mi staršího vyzvednou i ze školky nebo ho tam zavedou, když manžel nestíhá.

kamila1979
6. led 2013

a ještě aby Ondra to skákání do kaluže zdůvodnil, tak nám řekl, že to máme jako když se sprchuje, to taky po sobě stříká vodu a je při tom nahatý a tady je oblečený. A sprchování mu nezakazujeme.
P.S. takže asi máme být s manželem rádi, že se na ulici nezačal svlíkat a skákal v oblečení. 😀

slniecko77
6. led 2013

@kamila1979 😀 😀 😀 😀 Ondra sa vo svete urcite nestrati 😉

kamila1979
6. led 2013

@slniecko77 No to ne on i na preventivní prohlídce ve 3 letech, dokázal s doktorkou pěkně vyběhnout. Se ho ptala na barvy a náš Ondra se zeptal a ty je nepoznáš? Doktorka schválně, aby ho donutila, tak řekla že ne a Ondra se začal smát a říkal jí to schválně špatně - tráva je černá a sníh je žlutý apod. Pak když mu chtěla zkontrolovat piňdu, tak začal řvát, že toho jí ukazovat nebude, že to se cizím lidem neukazuje, že to ukazuje jenom holkám ve školce, když si hrají na doktory. 😀

dominika1988
6. led 2013

@kamila1979 prosim ta, to co ten tvoj starsi dava za hlody? skoro ma piclo od rehotu 😀 😀 😀

kamila1979
6. led 2013

@dominika1988 A s nejlepším kamarádem mají oblíbenou hru "na nervy". To se hraje tak, že si sednou ke dveřím na zem a vzájemně si vykládají jak mají těžký život a jak mají přísný nebo volný režimy doma ve výchově. 😀 😀
a pak se musí nějak "ODNERVIT".

dominika1988
6. led 2013

@kamila1979 no 4-rocni musia mat strasne tazky zivot 😀 nema chybu ten tvoj prcek 😀

kamila1979
6. led 2013

@dominika1988 No kamarád má starší ségru, náš mladšího bráchu tak si stěžuje. že Mates je "ubrečívavý" to když posloucháme, tak se musíme smát. ten kamarád má sestru "sojku bonzačku" ( z Krkonošských pohádek) pořád na něho žaluje. Ještě chudák my po něm chceme, aby kolem 20:30 šel spát. 😀

kader
6. led 2013

Ahoj holky 🙂 jak to tady čtu, tak s těmi našimi miláčky po opravdu nikdy nudit nebudeme. Nám teď budou dva, ale pokecáme si jak s kamarádem. Má šílený hlody. Hlavně velice oblíbená věta je ,,JÁ JENOM JENOM KOUKÁM" ale to znamená, že má v plánu vykrámovat, nebo už je po.
Zrovna včera, ví že si nesmí hrát s taškou na notebook - manžela pracovní. Ale to co se nesmí, je vždy nejlepší 🙂 . Tak si ho manžel vzal na postel a společně vše prohlíželi s heslem JÁ JENOM JENOM KOUKÁM !
Manžel tašku zavřel, že už ne, že už stačilo, tak Peťánek tu těžkou brašnu začal z ložnice tahat na chodbu, aby nebyl vidět a říká.
JDU PYČ, AŤ NEZLOBÍM ! TATÍNKU NEBOJ, JÁ PÍDU !!! Po chvíli rabování se vrátil a s úsměvem řekl ČAU TATÍNKU, TY MOJE LÁSKO !

slniecko77
6. led 2013

@kamila1979 no hovorim, nestrati sa 😀 😀 😀 inteligentny chlapec, neda sa nachytat 😀

kamila1979
6. led 2013

On strašně nerad, říká obecně známý věci - věk, jméno, barvy, básničky si vybral ty sprostější, no ještě, že ta doktorka je známá, že ho zná.

janinah
6. led 2013

pozerali sme rozprávku a tam dvaja chlapci okabátili toho "zlého"..vysvetľujem synovi,že boli bystrí,použili rozumček a on kričí-áno,ja viem,oni majú dvojvtip...malo byť dôvtip...tak ho opravujem,že je to dôvtip a že dvojvtip mám ja doma a volá sa Števo a Števko /ocko a syn/, a na to sa rozosmial mm 😉

janinah
6. led 2013

pred hodinkou sme vyšli z kúpaliska,medzitým nasnežilo a vravím- kde máme auto,hľadajme..našli sme,tam je,ale syn vraví- toto nie je naše,naše bolo bez snehu 😉 naše-nenaše,domov nás priviezlo práve ono 😉

ruzenkas
6. led 2013

Ahoj, pro pobavení zveřejním svůj "trapas". Na Štědrý den jsme se zastavili cestou z půlnoční v jedné kavárně. Po nějaké době sezení: Šla jsem si odskočit a hledala dámské. Viděla jsem na dvěřích WC a tak jsem si to šinula k nim. Slyšela jsem, že servírka říká: "Haló, tam ne". Nevěnovala jsem tomu pozornost, protože by mě nenapadlo, že je to na mě. Pak jsem slyšela znovu jak říká" Haló, mladá paní, tam ne, tam jsou panské". No, dořekla to, když jsem brala za kliku. Asi nemusím říkat, jak jsem se cítila, když celá kavárna ztichla (asi 15lidí) a všichni upřeně koukali na mě...

doty1
6. led 2013

boli sme na novoročnej návšteve u našich susedov a ich chlapcovi sme nabalili do tašky ovocie a nejaké nanuky 🙂 naša Dorotka balíček odovzdala, všetko prebehlo fajn a keď sme odchádzali tak jej suseda dala detskú výživu. "Ako povieš?" ozývam sa ja a malá "ďakujem" a za sekundu "a teraz nám vy poďakujte za tie nanuky." 😀