"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

adelajda2012
7. led 2013

Znamej syn mal o par dni nastupit do skoly. Pytam sa ho "Kubko a aku mas aktovku?" Otravene na mna pozrel a zahlasil "Boha, to vsetci myslia len na to jedno?" No kazdy sa ho pytal na to iste 🙂

kamila1979
8. led 2013

U našich na vsi se Ondry pokaždé, když tam příjdou ptají místni babky jak se jmenuje a malý odpověděl: " ježíši, jestli to chceš vědět tak si to konečně někam napiš, já to nebudu říkat pokaždý jak blbec". 😀

kamila1979
8. led 2013

A když se ho někdo ptá na rodiče nebo bráchu tak říkává - na takový intimní věci nebudu vůůůůbec odpovídat. 😀 😀
A ještě s oblibou dodává, já se taky na nic neptám, tak se taky neptej.

artep87
8. led 2013

ahojte maminy, objavila som tuto temu a po nociach ked nemôžem spavať si čítam, a musím povedať, že sa veeeeelmi nasmejem :D :D :D :D. kde na to tie detičky chodia :D. Teším sa ked moje dieťa bude takto perliť.
Napr. svokra mi hovorila, ked bol mm malý cca. 4 roky a išli po ulici a tu zrazu išiel rom oproti ním a malý ako slušne vychovaný ho pozdravil,, že dobrý deň pan cigán :D

jankamgr
8. led 2013

@artep87 teraz aj mňa napadlo, synovec mal cca 5 rokov, šli sme po ulici a tiež, cigáň oproti, a Paťko: "aký si mi bledučký, ty môj čierny brat". Skoro som ušla 😀 😀 😀 😀 😀

deniskaka
8. led 2013

Ha! Tak toto je úžasné téma! Superní výroky! 😀 Nás naprosto dostal synovec, když se najednou na Silvestra objevil ve dveřích ve 23:45 s tím, že už nemůže spinkat, jelikož nemá jeho plyšáčka, protože plyšáček chtěl čůrat a spadnul do záchodu. 😀 Není nad to začít nový rok radostněji 😀 😀

janinah
8. led 2013

dnešné ráno,prvé školské po prázdninách,náš prváčik na gauči pri kope s oblečením- ocko,vieš ,ja neidem do školy,ja idem do boja.... 😉

sedrik
8. led 2013
sedrik
8. led 2013

@sedrik genialne tie deti, strasne davno som sa tak schudi nezasmiala, su uzasne

lilyen2011
8. led 2013

ranné budenie v prevedení môjho syna : tichým hláskom počujem ako mi rozpráva nooo daj nabok luku... chytá ma za ruku a posúva ju nabok, šmátra pod vankúšom so slovami " nooo kde máš telefon?" noo pekne hajaj hajaj 🙂
druhá hláška dnešného dňa: vravím malému daj mi pusinku.. dal mi a vravím ešte jednu a reakcia? "veď som ti už dal" !!! 🙂 šibal malý 😉

lilyen2011
8. led 2013

toto je už staršie, ale myslím, že sa aj celkom hodí.. malý mal asi 2,5roka, išla som ho kúpať a samozrejme aj na patričných miestach... no keď som sa ho chcela chytiť, tak mi zahlásil iba jedno "to je moje" a odtiahol sa kúsok dozadu.. odvtedy si "to jeho" umýva sám ... prišlo to trochu skôr o dosť skôr ako som čakala, no čo už 😉

lilyen2011
8. led 2013

@usiko poznám 🙂 môj malý nepovie koberec, ale koebec alebo kojebec takže tiež niekedy musím vysvetlovať a malá 1,5r keď chce piť, tak kričí pi cééé (piť chcem) 😀

dali4
9. led 2013

3 ročná dcéra ... chystali sme sa na prechádzku a ona si navliekla plavecké okuliare, že ide v nich von 😀 , hovorím Miška to si daj dole, v takých okuliaroch sa nechodí von. Hádala sa so mnou že áno, že ona ich ce a ide v nich. Spýtala som sa že prečo si ich chce dat ? Vraj " maminka, to preto lebo potrebujem vidiet na hovno " 😀 nechápem niekedy fakt ...

erni
9. led 2013

@lilyen2011 skomoleniny slov hlavne niekedy treba vysvetlit ostatnym,aby sa clovek nehanbil...mojej sestrenice maly hovoril pacičí(papuče) a jebák(žeriav) 😀

elenka6
9. led 2013

Mojej sesternici syn raz utiekol do školky (mali ju pri baraku) mal vtedy obdobie že je superman,prisiel do tej školky v slipoch,bosy,na hlave mal žltu kupaciu čapicu a na pleciach čierny uterak.mama ho chytila až v školke,musela učitelke vysvetliť že to je jeho "kostym" v ktorom jej bežne chodi doma.

beruska24.9.
9. led 2013

Kam na to ty holky chodí?! 😕

Není to tak dlouho, co jsem se s nimi rozčilovala a ´´Holky, já se z vás snad....´´ Včas jsem se zarazila, ale starší mě nečekaně doplnila: ´´Poseješ´´ Opravdu jsem nezvládla zarazit nastupující záchvat smíchu 😎 😀

Dnes skládám mladší papírovou lodičku, pořád mi do toho strkala ručky, tak říkám: ´´Počkej, jsem to nějak zblbla, já se z toho zblázním.´´ A ona, s potutelným výrazem v tvářičce, si začala ručkou mlátit do čelíčka 😝 😀

beruska24.9.
9. led 2013

@erni 😀 Takhle jsem kdysi vysvětlovala tchánovi, když s ním byla dcerka na dvorku, blbla na dece a hlásila při tom: ´´děda jebá´´ ....... přeloženo ´´Dědo, jééé bác´´ 😀

kamila1979
9. led 2013

Ondra, když měl 2,5-3 roky se u našich v létě nudil a stříkal hadicí po baráku čerstvě omítnutném, děda když to uviděl tak začal křičet do pr*le kdo to tady postříkal. Dvě hodiny u oběda Ondra do naprostýho ticha pronesl? " do pldele ta polívka je ale holká".
že ty děti si umá vybrat ty spávný slova a použít to v tu pravou chvíli. 😀

kamila1979
9. led 2013

@jankamgr
@artep87
to náš malý, když viděl černocha v autobuse, tak začal hned zpívat samozřejmě co nejvíc hlasitě - Černoušek Bubu má černou hubu,nožičky skládací, prdelku foukací. 😖

kamila1979
9. led 2013

Paní učitelka se ptá syna ve školce: "Ondro, co ti říká maminka, když zlobíš".
Náš malý odpověděl: že jí bolí ze mě hlava a mohl bych na chvilku zmlknout. 😀 😀 😀

suezana
9. led 2013

moja dcéra v dráčiku: mamí, aha, barbie cigánka 😕 😕 😕 bola to černoška 😉 hlavne, že cigánikom v škole hovorí černoškovia 😅 😅 😅

kader
9. led 2013

@beruska24.9. To my takhle zase máme slovo čůák - přeloženo sněhulák !!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

kader
9. led 2013

@artep87
Takhle krom perlila jako malá já. Můj táta měl kamaráda, který měl takovou tu starou modrou dodávku Škoda1203 a tak mu všichni říkali ,,MODRÝ PTÁK" ale to jsem nevěděla a tak jsem ho vždy zdravila ,,Dobrý den, pane modrý pták! " 🙂

jjanniska
9. led 2013

ja sem se synam sedela na urade abych neco vyridila kolem plno lidi a on z niceho nic mami divej tady mam jebak 😀 ja sem myslela ze me v tu chvili omyje 😀 lidi na me koukali a me bylo tak trapne ani nevim kde na to prisel 😀

adelajda2012
9. led 2013

@lilyen2011 to je take krasne, to budenie ;) Cim to je, ze mobil rodicov je najlepsia hracka. Aj u nas je to tak. A detsky mobil, ktory mala dostala na vianoce chyta prach.

ivia123
9. led 2013

minule som dcerke pohrozila,že keď bude zla tak ju dam cigaňom.Dnes niečo vyviedla,tak som jej povedala,že nech sa rychlo oblieka,že vidim už tych cigaňov.A ona sa zvrtla utekala k vchodovym dveram a kričala s plneho hrdla.ČAKAJTE MA.No ja som skoro odpadla.

kamila1979
9. led 2013

@jjanniska To já když jsem byla těhotná s mladším synem, tak nešlo to jinak než vzít Ondru do čekárny na gyndu. Ondra samožejmě se musel ptát v plné čekarně co tam budu dělat jestli mi pan doktor bude promítat film o dinosaurech (fotka z ultrazvuku to jsou pro něho dinosauři), tak jsem mu řekla, že ne, že dnes bude jenom kontrola. Malý se zamyslel a řekl: TO TI JAKO BUDE KONTROLOVAT, JESTLI NEMÁŠ NA HŘEBÍNKU ZBYTKY VLASŮ".
A jak jsem vycházela z ordinace, tak náš Ondra nutil v čekárně ostatní aby mu ukázali hřebínek. 😀 😀

ivia123
9. led 2013

dnes sme boli v obchode a dve pani sa tam rozkrikovali.A moja dcerka nahlas povie..MAMINKA A TYM TETAM ČO ŠVITORI V HLAVE?

romcovaklarka
9. led 2013

Koukám jste tu byli u "sprostých" slov, sestřenice jako malá - nevím, kolik jí mohlo být? Vždy když ji dali do sedačky do auta, tak se tam usadila a prohlásila: "Jebeme" 😀

piskle89
9. led 2013

Já teda nemám svoje dětičky, ale hlídám a dnes se mi stala zase perlička (je jich stále plno :D):
- 3-letá holčička dostala k Vánocům domeček z Lega...hráli jsme si, já hrála maminku...a ona mi po chvilce říká, že se nechovám jako maminka...tak jsem ji odpověděla, že nevím, jak se má maminka správně chovat, že já ještě maminka nejsem, tak ať mi ukáže, jak se mám chovat a co mám říkat...v tu chvíli vykřikla: "A koukejte uklízet" :D:D to mě opravdu pobavilo :D
- no a jinak perlička ještě od moji sestry, když byla malá..byli jsme na výletě, kolem nás šla skupinka mladých lidí..ona si šíleně prdla..s vážnou tváří se podívala na tátu a řekla: " No tati, fuuuj" :D
- hlídali jsme vietnamského chlapečka..byli jsme v obchodě a stáli jsme frontu u masa (on měl rád ženské tvary)..stál před tátou a zničehonic šáhl paní před námi na zadek a žmoulal ho..ruku dal dolů, paní se otočila a samozřejmě čuměla na tátu, co si to dovoluje..:D ten chlapeček si to ani neuvědomil, co udělal..tvrdil, že to neudělal

jsou to radosti 🙂