• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@kamila1979 opravdu mě to pobavilo..ač to muselo být hodně trapná situace
9. led 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskle89 No tak naštěstí to brali s humorem i v čekárně, tak to šlo. Tak chtěl kluk ušetřit panu doktorovi práci, když viděl narvanou čekárnu,že nebyly ani volný židle na sezení. :grinning:
9. led 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes prišiel syn zo školy a nič sa akosik neučil.Ja sa pytam mate ulohy?Nie,no dobre.Večer robim kontrolu a skoro ma vyrutilo uloha z toho , z toho...a ja, vy nemate ulohy?A odpoveď syna nie to su len povinnosti. :grinning:
9. led 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@kamila1979 a hodně mě pobavilo to s tím černouškem v autobuse :D
9. led 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskle89 no to on se velice rád projevuje v autobuse a navíc řekne Matyáši opakuj po mně. Další oblíbená v autobuse je: Byl jeden číňánek měl malej copánek... :confounded:
9. led 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
9 ročný syn .. minulý rok bol s triedou v škole v prírode. On je taký huncút, samozrejme sa tam nevedel zmestit do kože, furt volačo vyparátil. Učitelka mu dohovárala ... nič. Druhá učitelka mu dohovárala .. nič .... mal všetkých v paži :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Potom došla tam nejaká miestna vychovatelka či animátorka či čo ... dohovárala mu a náš Marek ju ticho počúval, len pozeral a potom ked skončila hovorí že " ... a vy ste tu kto ? ... " :sweat_smile: ... No ale potom si dal povedat lebo mu povedala že ked bude chciet tak ho šupom pošle domov.. :slight_smile:
9. led 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@dali4 Náš malý když mu ve školce domlouvají, když zlobí tak malý se podívá a řekne: no to víte paní učitelko, život není med. :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (28)
Opravdu super diskuze, která musí úplně 100% zvednout náladu :D:D
9. led 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zrovna jsem přišla s malým synem z procházky. V noci trochu nasněžilo, teď to taje a je taková škaredá břečka. Syn do té mokré hmoty kopal botou a pak mi rozhořčeným hlasem říká. KDO TADY NAHÁZEL TAKOVÝ BOJDEL, KDE JE SNÍH??? :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (26)
no dlho predlho som tu nebola, ale celkom fajn som sa zase raz pobavila a aby som nebola iba "konzument" tak pridám nedávnu hlášku šesťročného syna na hodine náboženstva ( to mi potom líčil náš pán farár, že tak ho ešte neodrovnal asi nik) : Tak otázka p.farára, že detičky za čo by mne sa mali teraz pomodliť? a detičky odpovedali: za to aby mi Ježiško doniesol, bábiku, autíčko atď až prišiel rad na môjho Maxa a jeho odpoveď: "ZA MENŠIE DANE!"
10. led 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (36)
ako deti vymyslaju slove-
1) Po navrate z nakupov s otravenym chlapcekom "Tomasko, ako bolo v meste?" "Pliagavo!"
2) V tescu medzi regalmi s hrackami. "Mamiiii, ja chcem toho leva!" "To nie je lev, ale pes." "Tak chcem pesaaa!"
10. led 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Pred par rokmi, ked mladsi Rolik (3) videl ako si nalievam colu, zahlasil: AJ JA CHCEM! Starsi, Risko (4) mu odpoveda: TO MOZU IBA DOSPELI. Rolik: DO SPELY? A CO JE SPELA? :grinning:
10. led 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (23)
Ukazujem malemu (3 roky) na casti tela a on ich pomenuva:
- Toto je co? (ukazujem na nohu) ... - Noha.
- Toto? (na brucho).... - Brucho.
- Toto? (na ritku)... - Ritka.
- Toto? (na ruku).... - Ruka.
-Toto? (na nos)... - Sopel.

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. led 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (29)
moja 2,5 ročna dcerka prišla domov od starkych a povedala.Starky pochoval prasa na kuchynskej linke ja sa z toho pocikam.
10. led 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
včera jsme byli s dětmi bobovat a když jsem zahlásila poslední jízdu, matyášek prohlásil: mami, až sjedeme dolů tak dáme kačku na boby a ty, já a taťka budeme VÁNOČNÍ SRNKY :confused: a budeme kačku táhnout :grinning: .
na otázku co že to jsou vánoční srnky mi bylo odpovězeno, že přece ty co táhnou santu na saních = sob :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
to je tak, když se děti magoří santou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. led 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
moja mamka vravela, že keď som bola malá, tak som z ničoho nič začala hovoriť "do pi*i" vobec nechápali odkial to mám, lebo u nás doma sa nenadáva ale vedeli, že mi to nesmú zakazovať, lebo len tak na to časom zabudnem a keby mi to zakazovalo, tak by som si to viac uvedomovala a hovorila. Raz som sa hrala vonku na balkone a mamka zrazu počula, ako dole pod vchodom deti nadávajú tak už vedeli odkiaľ to mám. Chudáci moji rodičia museli týždeň znášať moje nadávanie a to doma, vonku, na návšteve :D
10. led 2013 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panelák, výtah plný lidí a můj syneček, asi čtyřletý šašek, začal hlasitou polemiku "Kráva je březí. Má v bříšku miminko telátko!" Podíval se na můj břišní špek a pravil "Maminko, ty jsi taky březí?"

Jindy v obchodě. Byly mu asi 3 roky a miloval reklamy. A zásadně mluvil velmi hlasitě!! "Jééé ty si kupuješ vložky Allwyas s křidélky pro pocit jistoty??!!
10. led 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
@garzonka .-))))))))))))))
10. led 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eena bude z něj politik.-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
10. led 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posledna perla mojej dcerky (3,5 r.) bola, ked som ju v noci brala na wc a hovori: Si uplne krasna, nie si vobec tucna. Potesilo. Lebo asi 3 mesiace dozadu mi povedala, ze som chuducka, len mam tucnucke nozicky. Ale ze to vobec nevadi.
10. led 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Kdysi naše Bája milovala Červenou Karkulku.Četli jsme furt dokola.Předváděli jsme si jak hubujeme vlkovi a jak je ošklivý atd. V buse vedle nás seděla těhotná paní. Bája pozorovala to břicho a a pak hlasitě povídá "Má tam Karkulku?!" "Ne, paní tam má miminko" Bára se neskutečně zamračila a osopila se na ní "Proč žereš miminka?!!",.))))))))))))

V parku. Sedíme s Bájou (3 roky) na lavičce. Přišla k nám starší paní a chtěla si přisednout. "Bolí mě nohy, už jsem stará. Stěžovala si Báře. "A už umřeš?" zeptalo se nevinně moje dítko.-)))))))

Babička vysvětluje naší Báje historii Země. "Dávno,Dávno tu žili jen dinosauři. Ti umřeli Pak tu strašně dlouho žili jen opice a trvalo hodně let než se z nich vyvinuli lidi..." "A babi ty si na to pamatuješ, když jsi tak stará?"
10. led 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (24)
Já mám všechny tyhle jejich větičky zapsané.Musím je najít a podívat se. To jsou hezké vzpomínky.-)))
10. led 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pet.s neviem sa prestat smiat :slight_smile:
10. led 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem rozvedená sama s dětmi a vtipkovali jsme, že jim jednou přivedu jako tatínka Petra Koláře-toho zpěváka - moc se mi líbil. Když někde zpíval, tak jsem říkala "Koukejte, zpívá tatínek!"
Byli jsem stanovat. Stavím stan a sousedi měli puštěné rádio a zpíval Kolář. Náš chlapeček ječí na celý kemp "Mami, zase zpívá táta!!" Měli jste vidět jak začali vykukovat zvědavé hlavy z ostatních stanů.-)))))))))). No a vzhledem k tom u, že můj synek je černoch, tak se divím, že druhý den nebylo v Blesku, že Petr Kolář má utajené dítě a černocha k tomu.-))))))))))))))))))
10. led 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
@ewka55 když jsem dělala v děcáku tak tam to malé děti docela často používaly...stačilo aby se vrátily z návštěvy a už to zase mezi nimi jelo a moje kolegyně je vždycky chytla a říkala "Coooo ty chceš do pizzi? Do pizzy se dávají rajčata a ne děti!" A docela je to přešlo, ale říkám pak stačila jedna návštěva doma a už to zase jelo...
10. led 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pet.s tak ono někdy stačí i jeden den dítěte ve školce a taky se hned naučí.
10. led 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som niečo pridala... dcera asi 2,5 ročná s rozbehom beží cez dve izby ako divá a v rýchlosti kopne sediaceho dedka do píšťaly, dedka to zabolí a dcéra utečie preč...
pýtam sa jej "Terezka , prečo si kopla dedka? jeho to teraz bolí, chod sa mu ospravedlniť...."
Terezka sklopí hlavu vytiahne dudel z pusy, príde k dedkovi, .. a vraví "dedko, že ma už nebudeš kopať???"

a ešte jeden :
obliekame sa na návštevu, obúvame sa a dávam si ružové topánky na vysokom opätku, ...Terezka.."mami a ked umreš, že mi necháš tie topánky???" :O))
10. led 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
zienky, sice ja deti nemam ale pamatam si niekolko supis trapasov z mojim bratom, mal cca 2 roky , a este kedysi nosili postarky peniaze, prisla ku nam, mame zrovna vyplacala matersku a tak, a ked uz isla prec, mama jej povedala majte sa a dakujem a brat na nu krici,, maj sa materska!!!!
10. led 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Známa netušila co způsobí, když její vnoučci byli u ní na víkendu a Verunka objevila, že má Honzík čulínka...Strašně moc chtěla mít taky svého, ale babička nechtěla tomu moc věnovat pozornost a tak rychle na její žádost odvětila: "Koupíme, vydrž."Když přišli druhý den do obrovského supermarketu, malá se rozběhla za babičkou a křičí: "Babi! Nesmíme zapomenout koupit toho čulínka!!!". Chudáci lidé kolem nechápěvě zírali... :grinning:
10. led 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
malá vyhrala v škôlke nejakú súťaž (cena-lízatko)-neviem, vraj aj písmenká hádali a čo-a ja jej vravím No vidíš, už to prinieslo ovocie, to tvpoje usilovné učenie.
Nieeeeeeeeeee....to nie ovocie....to lízatko som dostala!

Dnes sa driapeme po reťaziach a rebríkoch po rokline a malá si mi za chrbtom spieva "hojolezci hojolezkyne hojodievcatá...mami my sme hojodievcatá?
10. led 2013 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek