"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

kveta
14. bře 2008

Moja známa mi hovorila tieto zážitky:

Sedela s kamarátkou v parku a kamarátkina 4-ročná dcérka sa hrala s deťmi na neďalekom pieskovisku. Zrazu kamarkátka-mamina poprosila moju známu, aby jej doniesla dcérku. Moja známa pozrela na dievčatko a to sedelo na zemi, zúfalo plakalo a zalamovalo rúčkami a vykrikovalo na celé pieskovisko: "Tie piče ma tu nechali!"

Druhý zážitok s tým istým dievčatkom:
Známa strážila dievčatko usadené vo vysokom kočíku. Vedľa bol zaparkovaný malý kočík-golfové palice a 2-ročný chlapček z neho pozeral hore na dievčatko vo vysokom kočíku. To sa naňho z výšky pozrelo a hovorí: "Čo pozeráš, ty kokot?"

Známa už to dievčatko odmieta strážiť...

lenadka
14. bře 2008

na navsteve u mojich rodicov cestou v aute vravi moja mala "dedó ja budem lietačka /letuška/ a ty budeš čím?"
a nas dedo na to : "no vtedy moja milá, ja už budem biopalivo" 😀

lenadka
14. bře 2008

a vecer pri telke otoci sa na mna uz v pyzamku" mami a kde je mozog?"...ukazala som jej kde je a aku ma funkciu som s jej snazila vysvetlit primerane je j veku...zamyslela s a vravi "a hýbe sa mozog?", vysvetlila som jej ze nie ale na zahyby...a o chvilu "mami a kde je kyslík?" ... no v ten vecer mala nejaky hlad po informaciach 😀

weroni
16. bře 2008

uz skoro 5rocny synovec pri pozerani reklamy Perla - na ceskej stanici ten pandrlacik zahlasil ze "perla se vyplati" a maly na to ze "perla se vyplati? perla sa oplati ty mrnous jeden zlty" 😀

eliade
16. bře 2008

5letý chlapec na vycházce s rodiči.....potkají starého,velmi starého pána,který jde kousek s nimi.Chlapec se ptá:"a pane,kam jdete?"pán odpoví:"chlapečku na hřbitov,na hřbitov."Chlapec:"a vy si tam jdete vykopat hrob?"

no a pak jsme se začli smát,naštěstí všichni..... 😀 😀 😀

bobisek
16. bře 2008

Ve frontě v obchodě asi 4 letá holčička pozorovala lidi a okolo procházeli mladé holky romky. Jukala jim na nohy a povídá. "Mamko, ty cikáni ani nemusej nosit silonky, viď?"

bobisek
16. bře 2008

No to mi vůbec nepříjde vtipný, když to teď čtu. Možná jsem měla dodat, že ty holčiny měly sukně 😅 , ale to je šumák, je to blbý 😀

lenoc
16. bře 2008

Svagrina bola v piatok s detmi u lekara, ma osemrocneho syna a strnastrocnu dceru. Kym cakali, maly zapotil na celu cakaren: "Michala, co mas v tom zadnom vacku, vlozku?" Viete si predstavit, ako sa hanbila.

alionuska
20. bře 2008

Moja mala Ala sa rano hrala na doktorku a ma taku malinku modru baterecku a s tou na mna svietila.A hovori,mamina otor pusinu! Tak som otvorila a svietila mi tam jak zubarka a naraz sa jej pytam,co tam vidis?Myslela som,ze povie zuby,alebo jazyk a ona ze:"Maš tam gebrinu"... 😀

astrane
20. bře 2008

Byli jsme na UTZ ve 33.týdnu-já a syn(tehdy skoro 5).Malej chtěl taky vidět mimi,když já a táta už jsme ho viděli.A tak sedí a kouká a paní doktorka se ho pak ptá-A co myslíš,že je tohle?-ukazuje mu,že má mimi pindíka a je to kluk. Syn-Mozek? 😉

monkula
20. bře 2008

astrane, veľmi sa nepomýlil... 🤐 🤐 🤐

mimusiacik
24. bře 2008

🙂 ..."my papame masko....a hlieny papaju kosti (hyeny)

..."preco si pokreslila cervenou fixkou ovecku?"...no aby bola naruzovana...a naco?...lebo sa hambi, ze ma akneee....

mimakro
24. bře 2008

Ja sa aspoň raz do týždňa snažím vykonať RŠU (rutinná a štandardná údržba môjho tela samozrejme). Tak sedím vo vani a pílingujem si tvár a príde Ondrejko a pýta sa: Mami, prečo si to robíš? Aby si bola pekná? Hovorím: Áno ( 😀 ). A on na to: To takáto zelená 😝

giovannajana
24. bře 2008

moja malá mi v poslednej dobe rada ukazuje, "akú má v puse tmu" 😀

monkula
24. bře 2008

mimakro, ja keď mám masku, tak mi malý povie, že vyzerám ako Shrek 😀 😀 😀 😀

mimakro
24. bře 2008

Však aj ja som vtedy indián 😠 Čo už nespravíme kvôli kráse 😀

matullienka
25. bře 2008

Kočky tak skoro ma šef kopol do zadku co som sa tu na tom tak smiala ale aj ja pridam ja este mimi nemal ale seterka (4 rk) ta perli stale minule som s nou bola za jej mamou v porodnici narodil sa jej brat a ako si ho tak obzera maly rucicky zatnute v päst na celu chodbu zahlasi mami a preco mu polamali tie psty (prsty) mala som dost.

Ked som ju mala na prazdninach tak si nechcela zmyvat hlavu tak som jej povedala ze by sa jej tam dali zvieratka tak potom sme hlavu uz umyli ale ked sme prisli do nemocnice za mamou tak hlasi a mam aj hlavu zmytu mala som tam zvieratka no nikdy viac som sa tak strasne nehanbila

zuzanockamt
26. bře 2008

dobre som sa pobavila na tych hlaskach ... zatial este deti nemam, ale je sa teda na co tesit 😀 ... dufam, ze aj moje dieta bude take vtipne ... pripajam hlasku mojej mladsej sestry, ked mala asi 5 - 6 rokov (uz neviem presne) ... hrala sa na dvore a mali sme tam aj vypustene morky a jedneho moriaka, ktory ju zacal nahanat ... ona pred nim utekala a vrieskala: "nechaj ma ty nasilnik!"

ukana
26. bře 2008

moj syn zaujimavo stupnuje slovo MALY- MALSI ( mensi) 😀 😀

Mam vlnite vlasy a minule som si ich vyzehlila. Maly sa na mna pozrel: No mamina, konecne si sa ucesala! 😅 😅 😅 tak som po rokoch ucesana .....

zuzu13
26. bře 2008

ukana, konečne... 😀 😀 😀

matullienka
27. bře 2008

aj ja pridam este jednu perlu mojej sesterky (4rk) u starkej ked sa najedla tak jej hovori ze teraz by si dala pivo. Starka jej vravi ze nech ide za ocom ze ona nema nech sa spyta jeho a on jej na to ze nemoze lebo bude sprosta ked bude pivo pit a ona mu suverene na to: ,, a ty si aky?" a bol vybaveny 😅 😅 😅

tutifruti
27. bře 2008

Alžbetaka: Maminkááá, a vieš čo mi ešte musíš porodiť?... Havka, také malé šteniatko.... 😀

matullienka
27. bře 2008

mami brata uz mam nemohli by sme Filipka (dalsi brat) vymenit za maciatko? sesterka 4(rk)

skuli
27. bře 2008

Když byla moje švagrová malá,tak někdo u nich doma zvonil u dveří.Tchýně se právě dívala na svůj oblíbený seriál a řekla:koho to sem čerti nesou?Malá švagrová šla otevřít a říká:pana Šotka čerti nesou.Za dveřmi stál soused pan Šotek 😀

tina_
27. bře 2008

No ja som sa minule dobre pobavila v kostole na detskej omši. Bola akurát veľkonočná nedeľa a kňaz sa pýta detí - asi chcel nejaké intro....že pri akej príležitosti sa dávajú kvety. Potom mu došlo, že nepoužije slovo príležitosť, a tak sa pýta ešte raz, že pri akom sviatku sa nosia kvety. A na to jedno dievčatko - "na hrob". Potom kňaz pokračoval, že čo to je Veľká noc? Odpoveď jedného asi 4-ročného chlapca: "Spať."

alionuska
28. bře 2008

Ocinko vcera blahozelal Alenke k meninam a hovoril jej,ze jej zela vsetko najlepsie,aby bola stastnucka a zdravucka a nech sa jej splni vsetko co chce..... a tak ..... a potom,este raz,ze vsetko najlepsie k meninkam,laska.A ona,ze:Aj tebe! 😀

mima70
28. bře 2008

Ahojte. Uz pol hodinu sa vyborne bavim.Mam tiez pribeh. Rozpravala som detom o jari, o vtacikoch ako si stavaju hniezda a kladu do nich vajicka. Opytala som sa ich, ci by vedeli uhadnut preco tam tie vajicka kladu. Andrejko (3r.)sa tuho zamyslel a vymyslel: "noooooooooo, lebo maju radi chleba vo vajci!!!!!!" 😀

magg
28. bře 2008

Moj dnešny rozhovor s dcerkou:

ja : Kde je ocko?
dcerka: Na malše (na Marse)
ja: A čo tam robi?
dcerka: čipe(štípe)
ja: Koho?
dcerka: Šašu (saša, je naša švagrina)

Všetko by som pochopila, len neviem odkiaľ vzala ten Mars, už tri dni sa nim oháňa 😅

leva
28. bře 2008

Raz u mami v praci bolo male dievcatko,chcelo povedat"Liduska sedi na stolicke,no miesto toho z nej vyslo...lidi debili tep tep.Mozno to takto neviznie tak smiesne,no my sme v krcoch este teraz ked si spomenieme 😀 😀

katuska26
28. bře 2008

No dávnejšie sme boli skamarátkou a jej 2 ročným Samkom v meste a on strašne ľúbi moju Vikinku , vkuse by ju stískal a tak no a Vikinke to práve nebolo po vôli, a hovorí mu: ,,Samko nerob, nemám naladu, nerob´´. Pravdaže neprestal a dotkol sa jej vláskov a Vikinka: ,,Samko, no no brčku trhať!´´ 😅