• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
Když bylo dceři něco málo přes rok a půl, pořád něco žvatlala a zpívala si. Naučila se "svojí řečí" zpívat jednu sloku písničky -"do pěti, do pěti, musíme být u maminky v doupěti - kdy si tuto sloku s velmi zřetelnou výslovností zkrátila na " do piči, do piči, máma, máma - neumíte si představit tu dětskou radost, kdy jsme přišli do obchodu a dcera v regále uviděla plyšáky včelích medvídků z této oblíbené pohádky a na celé kolo jim začala zpívat svoji zkrácenou verzi písničky....vesměs to všichni nakupující vzali s humorem až na jednu, která nám začala dávat mravní ponaučení :grinning: ...
1. únor 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
včera mala dcéra v škôlke karneval a jej pozornosť zaujala tehotná pani učiteľka a pýta sa jej, prečo má také veľké brucho. Tak pani učiteľka odpovie, že tam má bábätko, ale moje dieťa sa s jednou otázkou nikdy neuspokojí, preto pokračuje - a ako sa dostane von??? Učiteľka sa stále seriózne snaží odpovedať, ale moje dieťa ju už nepustí k slovu a pokračuje - Lebo naše šteniatka lezú cez vagínku. A mala si aj penis? Fedor dal semienko do vaginky a potom sme mali šteniatka... Našťastie dobehol chlapec včielka s balónikom, lebo pani učiteľka by začala potiť krv pri jej otázkach ... :sweat_smile:
1. únor 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (44)
Ak som si po dlhjseh dobe ponadavala za volantom na oproti iduceho sofera ktory sa neunuval ani po 6pm zapnut svetla a ja som ho nevidela pri odbocovani :/ :DEBIL!!!a petka ze co je debil?auticko?a ja jej na to nie ,auticko nemoze byt debil ...len sofer co soferuje moze byt debil...a petka :takze ty maminka? :D :D :D
1. únor 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (25)
@lussy23 vidíš to nás nenapadlo.:grinning:ale pobavilo nas to všetkých
2. únor 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dcérke 4r sa dosť kýve prvý zub. Chcela som ho chytiť a vytiahnuť.tak vikine hovorím že ho chytím a vytiahnem aby ho náhodou nestratila,neprehltla.dcérka mi oponuje"prečo mi chceš zobrať zubček?ani ja ti tvoje neberiem." A tak jej hovorím o zubkovej víle ktoré jej za ten zub donesie peniazky. A viki mi hovorí "ja nepotrebujem korunky od zubkovej víly lebo ja som ešte maličká" a ja jej na to hovorím že si potom môže niečo kúpiť v obchode. Viki nato "aj nový zubček si môžem kúpiť?"
2. únor 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Simonko (5r) sa rad hraje, ze niekomu gratuluje k narodeninam. Dnes prisiel s autom zakrutenym v kancelarskom papieri a hovori:
" Mamka, prajem vsetko najlepsie k narodeninam, aby si posluchala mamku a ocka a aby si Simonkovi kupila Sprajdementa (rozumej Spidermana) k narodeninam" :grinning:
3. únor 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (28)
Ked umyvam vlasy malemu matusovi (20m), tak mu spievam "prsi, prsi, len sa leje" a maly spieva so mnou " pi.ci, pi.ci " :grinning:
3. únor 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Ale Simon dnes perlil o stosest. Pri obede mu hovorim: "Ked budes chciet, dam ti este duplu."
Simon: Ale to nie je dupla, to je polievocka. Len v skolke je dupla.
3. únor 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Když Lele nejde čurat, zpíváme "Teče voda teče od potoka k řece", tuhle jí z wc slyším zpívat "Teče voda do záchoda" :grinning:
3. únor 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@jankah77 sprajdementa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2013 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@jankah77 @matax kamoskin maly ho pre zmenu vola Strambajan.
4. únor 2013 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@mayarengie ježiš... je po mně! Já snad smíchy porodim..
4. únor 2013 ve 02:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@haniplanetka :grinning: no jo s dětma se pak člověk nenudí, můj bratránek je na to expert, byl hodně mezi dospělými a vzal si z toho fakt jen to nej :grinning:
4. únor 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si tak sedím na wc, vletí za mnou Peťánek, že potřebuje kakat. Tak si přinesl nočník, sedíme tu spolu.... Najednou mi louka mezi nohy a říká ,,Maminko! Ty nemáš pinďíka!? A já mu říkám: Holky přece pinďíka nemají! A Peťulka: Mají ! Dělají s ním bobky !!!!
Nebo, tatínek si nasadil takovou tu masku, dovezenou z karnevalu z Benátek, kroutil v ní hlavou, až rolničky zvonily a Peťánek se zastavil a říká mu takovým tím tónem jsi trapný: Tatínku, ty děláš blbosti !!
Nebo tatínek na Péťu (snad nikoho nepohorším): Peťánku, řekni sněhulák a pizza! A Peťánek: sněhulák, piča :grinning:
5. únor 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
když byla Tinka ještě prcek, tak jsem ji za něco pochválila, řekla jsem jí, že je mazaná!! A ona se zamyslela a řekla "jo, jsem mazaná jako rohlík" :slight_smile:
5. únor 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@kitinka76 to mi pripomenulo syna, keď počúval dookola českú pesničku , kde sa spieva ,,,jak je seno voňaví" a on keď sme ho po okúpaní ponatierali mliekom a privoňali si k jeho telíčkus so slovami aký je voňavý skonštatoval:,,áno ako seno:slight_smile:)))"
5. únor 2013 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
čakáme so synom v rade pri pokladni.Pokladníčke zazvoní telefón a ...A už sa môj syn začína ,,realizovať" .Samozrejme na celú predajňu zahlási,,To zas jaká otrava otravuje!" a na moje Pśt! ešte zvýši hlas ,aby mi to ako nechápajúcej matke dovysvetloval:,, Prečo pśt,prečo mi hovoríš pśt, veď aj mne , keď zvoní telefón /má 3 roky/ hovorím ,že jaká otrava to zas otravuje!" :wink:
5. únor 2013 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
Kreslili jsme s Matyáškem fixama a mně se během chvilky dvě zlomily ve špičce, Matýnek to okomentoval slovy: To víš mami, jsi moc těžká:sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...a mám to :grinning:
5. únor 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Malá opisovala nejakého neposlušného spolužiaka v škôlke: On je ale nehygienický! Vieš maminka? :slight_smile:
5. únor 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Manžel ráno počúval rádio a pospevoval si a dcéra mu povedala: "ticho, to škodí môjmu sluchu...." :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2013 v 06:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
U nás v lete chodili vtáci na čerešne, tak sme vraveli, že nech toľko neotravujú a nech ich nedzobú a náš Kubenko v lete mal 3 roky, že čo ho toľko reklamujú :grinning: :grinning: ...aj teraz keď mu niekto niečo robí keď nechce, tak vraví, napr. dedo nereklamuj toľko :grinning: :grinning:
6. únor 2013 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ondra dnes večeřel tvrdý sýr a okurky, malý Matyášek to samozřejmě chtěl taky, tak mu Ondra řekl: Maty ty ještě nemáš tolik zubů, ale jestli chceš tak já ti to předžvýkám jo? :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
Říkám Ondrovi, aby byl alespoň 1den hodný. Ondra: "ale mamí proč taky neřekneš něco Matysovi, já už jsem velkej měřím 3 čísla ( to znamená že měří víc jak 100 cm) tak můžu pít malý pivo a vychovat se sám. Táta má taky 3 čísla a nevchováváš ho. Mates meří jenom 2 čísla, tak vychovávej jeho." :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
Števko sa bláznil, mal na sebe kostým piráta a akože ma chcel zajať ...tak som nariekala, že sa ho bojím a aký je hrozný pirátisko... asi som podala dobrý herecký výkon, lebo Števko ma chytil za ruku a s takým úprimným výrazom v tváričke mi hovorí:
"Mami, veď sa neboj....ja ťa len "olúpim a zastrelím"...viéééš..." :grinning:
7. únor 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (25)
začala jsem cvičit s jill a matýnek mě u toho vždy provází velmi rozpačitým pohledem..prý : mami, čo to pjoším tě děláš?? :sweat_smile: :grinning:
7. únor 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ondrova oblíbená básnička - Koulelo se koulelo červené jablíčko, hodíme ho do kvasu má milá aničko. Koulely se koulely dvě na proti sobě, uděláme calvados a bude ho hodně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Až teraz som našla túto diskusiu a nedá mi nenapísať mi ako ma syn strápnil v lete pred lekárkou.Tak išli sme na očkovanie a keďže bolo leto tak chlapec mal na nohach samé modriny od nahánačiek po vonku a lezenia kade-tade.Keď to lekarka videla,tak sa ho pýtala odkiaľ má toľko modrín.A čo jej zahlásil môj syn?? To mama ma toľko bije...Myslela som že odpadnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. únor 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
8. únor 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acikaa juj...a čo, sociálka neprišla?
8. únor 2013 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
S dcerkou sme sa prechadzali po dedine, v ktorej byvame 3 roky....dcerka mala v lete 2 roky, a sli sme okolo krcmy v ktorej sme nikdy neboli....akurat do nej vchadzal taky pohľadny chlap, ked v tom moja dcerka vykríkla AJ JAAAA CHCEM IST NA PIVOOO!!!....no to ste mali vidiet ten pohlad toho chlapa na mna....
8. únor 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek