• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
@jankah77 aj my sa tak hráme: Vsetko najlepsie k nalodeninám,ked už máš tli(tri) lôčky(rôčky) maminka moja.
8. únor 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@yukki och nie neviem akoby som im vysvetlovala modriny syna :grinning: lekarka sa ho len opytala ci si nevymysla alebo nech zavola na linku dovery tam mu pomozu :slight_smile: ale videla na nom ze je moc rozkecany :slight_smile:
8. únor 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acikaa uf ešteže tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2013 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acikaa to je ale vidno z coho to je - lebo ja som s tym isla za dr - dcera chodievala tiez s pistalami pekne modrymi ale ja som sa bala ci nema nahodou malo krvnych dosticiek a z toho aj problemy zrazanlivosti krvi - jednym z priznakov je prave zvyseny vyskyt modrin - a ona mi hned povedala ze to su jasne modriny ktore mavaju deti bezne. Pokial dr nieco stoji tak vie rozlisit modriny a kedy robit alaram a kedy to brat normalne.
8. únor 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pridam perlicku mojho najstarsieho dietata - mojho manzela - takto hresil raz nasho 4 rocneho syna :"chovas sa jak male decko!" :grinning:
8. únor 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
nas maly je v tom uzasnom obdobi ked detom fici fantazia na plne obratky a trepu dve na tri.. lenze on nam minuly tyzden vyrobil paradny trapas.. v poslednej dobe ho zaujalo slovo DEBIL, takze ho samozrejme vytiahne vzdy v najnevhodnejsej chvilke.. minulu sobotu sme boli pozriet malinkeho mesacneho chlapceka, bola som zvedava ako bude nas syn reagovat.. nastastie bol v pohode a malinke babenko sa mu pacilo, babo bolo v lehatku na gauci a nas maly ako tak sedel vedla neho, tak sa na neho zadival a laskavym hlaskom mu hovori "ty si taky debiuko majinkyyy", srdce sa mi zastavilo, hned som odviedla jeho pozornost na nieco ine a uz sme len predychavali.. nastastie jeho rodicia zrovna neboli v miestnosti a nepoculi to, ale trpla som aby z neho este nieco nevypadlo :grinning: :grinning:
8. únor 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
@kajusik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už dlho som sa tak nezasmiala ako na černochovi čučovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirrasek môj malý ho volal "pape-men" teraz sa už zlepšil a je z neho " spa-pe-men" :grinning:
8. únor 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
u nas je podla mensieho syna spiderman pipimen :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
dnes mi 2,5 ročna dcerka zahlasila.Maminka veď ja už som veľka,veď ja už mam chlpky. :grinning:
9. únor 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Chlapci mali ráno bujarú náladu, tak som sa ich spýtala:
- A máte poriadok v izbe? ( .....nemali, touto otázkou som ich chcela nasmerovať nech si idú upratat).
Prostredný sa zamyslel a odpovedal: Noooooo, TEORETICKY áno.
9. únor 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
moja malá má v najnovšej dobe v obľube slovko sused.vyliala jogurt na posteľ a pýtam ja jej:To kto spravil?ona pohotovo:Sused.robím obed v kuchyni a príde za mnou:Maminka musíš sa ísť pozrieť do obyvačky bol tam sused.JA:a čo chcel sused?Ona:celú žuvačku roztiahol po počítači.(cely notebook polepený žuvačkou) ja som ju okrikla a ona na mňa :Mama neklič to ja nie to sused chod mu dať po ritke
9. únor 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Dcerka s nadšením hlásila tatínkovi, že se sestřičkou něco vyráběly (´´vyjábely´´), ale popletl se ji jazyk a hlásila:
´´Tati, my něco vyjebali, já vyjebala víno´´ :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (20)
Ja som sa pýtala Adamka 3r. čo robí vrana ( myslela som že odpovie kráka ) ale odpovedal : neporadek
Ja : ale nie, aké zvuky vydáva? On: nepríjemné
Dobre som sa zasmiala
9. únor 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (20)
alebo...tatino je veľký fanúšik hokeja a samozrejme niekedy sa to neobíde bez vulgarizmu : do pi.e, aj keď som jasne argumentovala, že pred malým, nech sa zdrží komentárov, Adam sa tváril, že nič nepočuje a hrá sa. Boli sme o týždeň u babi v ČR a v telke hol hokej a Adam sa postavil do stredu obývačky a povedal : A zasa tam bude do pi.e.., babi na mna kuká, ja som len pokrčila ramenami....tie decká vedia všetko
9. únor 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nefertiti7 Hlavně to, co nemají slyšet :sunglasses: :grinning:
9. únor 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera rano v kupelni. Hugo(4) si umyva zuby a ja si davm ceruzku na oci . "Preco si to furd davas, mamka?" ..."aby som bola trosicku krajsia"......"mmm, aj tak to nepomaha :unamused: " (Ocko sa snazil zachranit situaciu, ale to tiez nepomohlo :grinning: )
Pred par tyzdnami. Vratili sme z vonku, ja s drobcom uz v obyvacke kojim, len Hugovi sa nechcelo vyzliekat...Po par minutach sa ho pytam, ze na co este caka, dokekdy tam bude poobliekany..? Klakol si obuty a obleceny k dveram, oprel sa o zarubnu v obyvacke a zufalym hlaskom pisti: "Mamkaaaa, co nevidis, jak ma bolia kriiiize ?!?
9. únor 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
Ahojky, to je mazec :grinning:

Přidám jednu hlášku od nás. Můj muž mě chytá doma za zadek a vždy říká " to je ale prdel" no a můj starší to odkoukal, šli jsme ke kamarádce, ta vařila v kuchyni kávu, mladý se k ní přitočí, čapne jí za zadek a říká, to je ale macek :grinning: NO co dodat :grinning: A manžel mu doma po vyprávění příhody povídá, tak jsi jí měl chytit ještě ze předu...no jo, tatínek
9. únor 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@nefertiti7 ale logicky odpovedal. :slight_smile: Mi to pripomína tie také školské hlášky, ktoré som nedávno čítala, že v ktorej bitke zomrel Napoleon? V tej poslednej :grinning:
9. únor 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@martija kedysi vyšla kniha otcovia hovoria najväčšie hlúposti a v nej sú podobné ,,pikošky":slight_smile:)))Môj známy bol tak rozčúlený,že z neho pri výchove syna vyliezlo: ,,Keď sa nevieš chovať tak sa nechovaj nijak" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2013 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@xabri no to si mala počuť mňa keď mal malý 2mesiace... niečo urobil, neviem už presne čo a zo mňa vyletela veta (úplne automaticky ani neviem prečo)... ,že... " uvedomuješ si, čo si práve urobil?" mama na mňa pozerá, že čo ti šibe? a ty si uvedomuješ koľko má to dieťa ?? :grinning: :grinning: tak sme sa na tom zasmiali, že až... fakt ma to až potom trklo akú volovinu som vlastne vyslovila :wink:
9. únor 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
10. únor 2013 v 10:01  •  5 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
môj brat keď mal cca 4 roky dobehol za maminou na wc práve keď mala menzes. samozrejme sa nestihla zamaskovať a malý na ňu,, no fuj mami ty máš ale žašrané šlipy :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2013 v 15:12  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
Maly obedoval ryzu a maso na stave. Dala som mu k tomu aj salku cajiku a isla som do vedlajsej izby nieco robit. Asi po piatich minutach pocuvam, ako si rozprava: "mnam, dobra polievka, mnam, mnam". Uz som vedela, ze nieco vymysla, dobehnem do kuchyne a ryza s masom plavaju v caji :slight_smile:))
10. únor 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
dnes sme boli v obchode,mala prešla okolo predavačky a hovori.Maminka ta teta predavačka je smradľava,čo nema mydielko? :grinning:
10. únor 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
včera mal syn deň,že na čo siahol,to vypálilo nem dobre...večer pred spaním mi vraví-vieš mamka,ja tak veľmi chcem byť dobrý a vždy som len neposlušný,a to preto,mamka,že toto je môj osud ach jaj....a ja na to-ale osud sa dá zmeniť :wink: ..no neľúbte to :wink:
11. únor 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
Moj maly sa vcera pytal co je to slovo debilácia? myslel depiláciu... a ked sme boli u zubara tak sa pyta setricky,ze :aj zajtra mate otvorenu zubareň?
@janinah :grinning: :grinning:
12. únor 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
Dcérke v poslednom čase chutia kyslé uhorky a vyberá si len tie malé. Minule obedovala a hovorí mi- mami prosím si ešte jedno "uhorkové bábetko" :slight_smile:
12. únor 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Ukážka detskej fantázie: Môj syn má telefón,kde si mení obrázky komu práve akože volá.Takže preed chvíľou volal somárovi ako mi povedal do ZOO.,,Haló,somárik?Je ti zima?No tak sa utekaj rýchlo schovať! :slight_smile:
12. únor 2013 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Poznajú to všetky maminy,keď sa niekde ponáhľame naše zlatíčka robia všetko možné len nie to čo majú.Môj syn namiesto toho,aby sa obliekal kecal a kecal a kecal až som stratila nervy a zvýšila naňho hlas s komentárom či by aspoň na chvíľu mohol prestať kecať a začal sa obliekať. A on sa na mňa pozrel a s kľudom angličana zahlásil:,,Ale ja sa nerozprávam s tebou ja to hovorím tomuto môjmu svetrovi! :wink:
12. únor 2013 ve 12:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek