• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
Dnes sa Števko hral s figúrkami star wars z kinderka a zavesil štyroch z nich na žeriav tak, že boli spolu "v kope"... pribehol ku mne a hovorí takým stíšeným hlasom:
"Mami, pozri ...oni si niečo šepkajú ..." a už sa chystal odísť, tak som ho chytila za ruku a pýtam sa:
"A čo si šepkajú?...Poď mi to povedať ..." a Števi sa na mňa kukne a bleskovo zahlási:
"NEPOČUJEM čo si šepkajú, lebo oni sú moc MALÍ...":grinning::grinning::grinning:
30. bře 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
A jedna perlička našej babky (mojej svokry) ... dedo si nevedel spomenúť na ovocie, ktoré mu chutí a môže ho jesť, aj keď je diabetik (samozrejme v obmedzenom množstve - ako "sladkosť" :wink:...) a opísal ho ako "zemiak"... a nato babka vykríkla: "VIKI"! ... na sekundu zavládlo ticho a prekvapené pohľady a potom sme vybuchli do rehotu ...
PS: hlavne, keď naša dcérka Viki, ktorá to zobrala osobne, nahnevaná zahlásila, že ona nevyzerá ako nejaký zemiak:slight_smile:
30. bře 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
Hláška mého 12-ti letého syna: "Fuj, tady něco smrdí...!" I když vlastně.., já nic necítím. Já mám rýmu.!" :grinning:
30. bře 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
Dnes ráno z koupelny (táta se holil a děti ho pozorovaly). Kačenka: "Já chci taky." Táta: "Ty se nemůžeš holit, ty nemáš vousy." Matýsek: "A proč nemají maminky vousy?" Táta: "Oni nemají vousy, ale mají tam takové chloupky. Jdi za mamkou a podívej se." :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Přijde Matýsek, pozoruje mě a vrátí se do koupelny. "A proč más ty chlupy i na bříšku?" Táta: "Protože jsem chlap, mám je na břiše, na zádech i na nohách." Matýsek: "Já mám taky chlupy na nohách." Táta: "Máš, pak vezmeme lupu a podíváme se, jo?" Matýsek nadšeně kýve hlavou. :grinning:
31. bře 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@ivett1 pripomenulo mi to dcéru, prišla do škôlky po dlhšej dobe a veľmi sa potešila pani učiteľke Viki a v návale radosti kričala - moja Kiviiiiii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. bře 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
Akurát kukajú Ssterixa a obelixa, tan veľký tučný tam všetko pojedol, kuchár celý nešťastný tak im to komentujem-No, on si myslel, že to je len predjedlo.....a malá:" No, a to už bolo zajedlo...."
1. dub 2013 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
zas trosku prispejem. V sobotu sme mali oslavu Miskovych 4 rockou. Prisla aj kamaratka s detmi, zagratulovali, dali mu tasku s darcekom ( sladkosti, detske sampamske , a aoticko mather) Misko, vybera, vyberie mathera a lovi dalej. V tom pozera taska prazdna a kamoske zahlasi " A KDE JE McQUEEN?
1. dub 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
asi jedina tema bez hadok... ostatne mozu zmazat :grinning: kludne... davam im suhlas :wink:
1. dub 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
baby, skoda ze mi cez mobil zle funguju lajky...vsetkym by som dala!!! Tolko sa nasmejem na tych vasich deturencoch, ale dnes teda vyhrava mazel @loxa a bunda s hlavou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.
Pridavam perlu z detstva mojho otca...poslali ho s vysluzkou zo svadby k susedom a pani mu hovori:"No teda, tolko kolacikov. Ved to je az moc." Otec: "Veru, aj mama to hovorila."
1. dub 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
kazala som sa malemu obiekať "kapustik obliekaj sa" a maly mi odpovedal "kapustik je tvoj stary ja som Šimon" som nevedela či sa mam spiať či ho karhať
1. dub 2013 ve 21:25  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (29)
v rádiu hlásili predpoveď počasia a keďže som bola v inej izbe, Klára mi referuje: "Mamíííííí, bude pršať!"
"Áno a kedy?"
"Neviem kedy, ale veď uvidíš z okna, keď bude!" :grinning:
2. dub 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
ja som sa bola s kamoskou a jej synom sankovat a kamoska malemu pred rokom zlomila bobi lebo vletela na kamen a maly ma z toho traumu doteraz. Mna na sankovacke napadlo ze by nas maly mohol odfotit, nech si kamoska sadne na jeho bobi a ja ju akoze taham. A maly v panike zacal kricat ze nieee, nieee, prosim mami ty nie, ty si tam nesadaj, pusti Katku, ona chudne...
Najlepsie je ze kamoska je chudsia odo mna :slight_smile:
2. dub 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
Boze holky, ja sa smejem az mi slzy tecu, som tu prvykrat a hned si vas pridavam do oblubenych, este sice neprispievam, lebo Andrejko je maly a moc toho nenahovori (19 mesiacov). Super skupina!
2. dub 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes mi malý hovorí,že čo to mám- ja že to je náušnica.. on- maminka máš tam dieru, máš pokazené uško :grinning:
2. dub 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
prave moja starsia dcera Teri skace po gauci, kde lezi aj mladsia Viki, tak na nu krricim , ze opatrne !!! A ona s vaznym ksichtom:''Boze mamiiiiiii, neboj sa, nezabijem ju, slubujem !'' :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2013 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (28)
Dnes som bola po dvoch materských prvýkrát v práci. po návrate domov mi Kika-staršia-vraví:
"maminka, blahoželám ti, že si bola raz v práci."

no, asi myslela prvý raz........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. dub 2013 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (20)
Tak pridam nieco aj ja. Ked siel syn do prveho rocnika otvarali sa triedy A a B, mal byt v Acke a aby som ho motivovala povedala som mu, ze do Acky davaju tie sikovnejsie deticky, aby som ho podporila...Po par dnoch pozerame fotky a tam moja fotka zo skoly s tablom a tam ze 1.D { v tych casoch bolo vela deti}. Syn na mna pozrie a hovori "No mamka, ty si asi najmudrejsia nebola.... :grinning: :grinning:
2. dub 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (41)
Dnes sa Števi "bavil" s babkou (mojou mamou) na tému špenát (dopracovali sa k nemu, keď mu babka chcela vysvetliť symboliku "zeleného štvrtku":slight_smile: a samozrejme, že Števi jej položil základnú, klasickú otázku:
"Babka a ty poznáš Pepka námorníka?" a na to babka blesovo zahlásila:
"No pravdaže, bol s tvojím dedkom na "vojne"...!" :grinning: :grinning::grinning:
2. dub 2013 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (29)
dnesny kompliment nasmu ockovi "ocko, ty si uz stary (ma 34rokov :grinning: )......ale si stale pekny." a po par sekundach este dodala "ale uz na mna nehuc." :grinning:
2. dub 2013 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (20)
jaky odpis som dostala od naseho syna!krmim ho a spievam si beyonce a maly sa zacne mracit a zapchavat si usi!!!! ma len 19 mesiacov a taketo fajky mi dava!!!! :D
3. dub 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
A mám další perličku :slight_smile: Včera cestou ze školky jsme viděli, jak pán venčí pejska. Pejsek se vydělal na sníh a pán sebral náklad do pytlíku. Byli jsme asi metr od něj a Matýsek hodně nahlas řekl: "Mamko, podívej, ten pán teď sebral po pejskovi hovínko. Ten je ale hodný, viď?" Pán pádil tryskem pryč a já měla co dělat, abych nevyprskla smíchy :grinning:
3. dub 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
mami, ja chcem byť autogram keď vyrastiem.
čo to?
autogram...ten čo opravuje autá.....
3. dub 2013 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
Moja Sofia sa teraz najradšej pýta na mená všetkého čo vidí. Stále sa pýta na mená...! :grinning:
"Ako sa volá tento nepomin (netopier)?"
"Volá sa Ferko... "
Za hodinu - "Ako sa volá tento slimák?"
"To je Ferko."
"Ale mama, Fejko je predsa nepomin!"
4. dub 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
Do CPPPP má staršia vyfarbovať také akoby hlavolamy, má tam vždy vzor čiary a tlačeným nápis akou farbou...tak akože čítala ale je lenivá, tak len podľa prvého písmena...číta..ž..........ŽEĽENA!
4. dub 2013 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Manžel sa rozprával s dcérou. Že jeho sestra má dve korely. Jedného samčeka Miška a samičku Mišku. Ale že vraj tá Miška zomrela. Takže ostal sám Miško. A moja dcéra povedala: "Chudák Mišo, tak on bude vdovec!" :slight_smile: :slight_smile:
5. dub 2013 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
ahoj holky tak taky s trochou do mlýna.
včera uspávla manžel synka (v květnu mu budou 3) a LUky už jse dost aktivní s pindíkem když mu manža už po třetí vyndaval ruku z pyžámka tak mu řek: "na tohle máš ještě času dost ne" LUky na to : " no to mám" :grinning:
5. dub 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
Holky už byly ve vaně, když do koupelny přišel manžel, že potřebuje na záchod. Zhodnotil situaci a rozhodl se usednout místo zůstat ve stoje. Starší dcerka na něj koukla a zahlásila: ´´Ukážeš asi něco?? :astonished: :grinning: :grinning:
5. dub 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Včera sme si s menšou "čítali" obrázky a sa jej poplietol jazyk a znelo to ako nový príbeh o Japonke "Mama Kašivaru" :grinning: (Mama kašu varí) :grinning:
5. dub 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
Ideme v aute, všade naokolo bielo, haldy snehu a mladšia hovorí:" ja si pamätám, že jedenkját bolo leto."

No, len či ešte bude dakedy djuhýkját.

A pristávame autom pri garáži a Kika hovor mladšej Markétke: Ty si A-čko....mami, však je ona A-čko?
hej, kika, je. (som myslela, že rieši krvnú skupinu, minule sme sa o tom so známymi bavili, o krvných skupinách...)
A Kika pokračuje: "A ja som los."

he??!!

ja som LOS!

Kika ty si býk...znamenie vo zverokruhu si býk...
5. dub 2013 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Kukáme Včielku Máju, deti sa rehocú, kopú...ja im vravím " tam kukajte na hmyz..." a Máňa (4)
"To nie je hnis!!!!!!!!"

Skľudnili sa, kukajú, naraz staršia konštatuje:
" Tá Kasandra je asi tehotná....."
5. dub 2013 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek