• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
No, toto nie je na chválenie...povedzme, že nie všetci máme rovnako bystré deti.......ideme po potravinách, tam v bedničke na kope malé červené kapustičky - vlastne modrasto-fialové, potiahnuté jemným bielym povlakom....vieme, ako vyzerá kapusta. A staršia že "Jééééééžiš aké veľké!"
reku čo aké veľké?
"Aké veľké.....tie...... čučoriedky!"

No tak je pravda, že žijeme v lese a čučiriedky rastú všade naokolo, a že som záhradku zrušila-i tak tam rástli len grule a tie zožrali hlodavce- a červenú kapustu moc nevarievam........
čím to asi hnoja, hentaké ...polkilové čučoriedky?! Ono farba aj celkový vzhľad sedeli.....len tá veľkosť.... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2013 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (39)
@yukki Špatné by to nebylo, jedna by stačila na koláč :grinning:
5. dub 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
hovorim dcere: Dadka nepisti boli ma hlavicka
ona: aj nozicky
ja: nie
ona: ja chcem, aby aj nozicky
ja: preco?
ona: ked budes stara kupim ti barlicky...

aj migrena ma presla :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2013 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (25)
Sla som na WC, maly (3) za mnou:
- Mamaaaa? Kde si?
- Tu som, cikam.
- Aha. (a uz som videla ze spekuluje).... Ty nemas pipik. Iba ja mam pipik (a ukazuje mi ho).
- Nie, maminka nema pipik.
- Ano, presne tak. Ty nemas pipik, ale tatinko ti kupi, jo?
- Tobinko, pipik sa nekupuje. To maju iba chlapci, maminky nemaju.
(a vtom nahodil taky lutostivy pohlad...) - Aha, .... no tak to sa neboj, tatinko ti to skontroluje, to sa neboj, to nebude boliet!

:sweat_smile: :grinning:
6. dub 2013 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (46)
Ležala som s babami v posteli a staršej vravím: Veronika, netlač ma s tým špicatým lakťom. Mladšia Viktória sa jej pohotovo zastala: Ty si pičatá, mamina!
6. dub 2013 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (31)
Deti skladajú puzzle, grgajú, rehocú sa na sebe, prdkajú, sem-tam nejaké vulgarizmy, a rozprávajú sa ktorá ktorého zo škôlky chce za muža.
vravím Len či vás tí ženísi budú chcieť, keď tu grgáte a prdíte a takto hnusne rozprávate...jemné dámy...

A mladšia No a čo aj oni tak jozpjávajú aj všetko tak jobia.....

No. A mám čo som chcela.
6. dub 2013 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Jedna perla zo vcerajsieho cestovania v buse. Sedel pred nami pan, asi 50tnik. Maly utieral okno ostosest, aj ujkovi pred nami a stale si ho obzeral. Ako mu utieral okno, zrazu mu brnkol po uchu s poznamkou, ze "pim, pim, mami aj dedo ma take usi" :slight_smile:)) Viete si predstavit ten chichot buse :slight_smile:
6. dub 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
Moja 5rocna dcera mi gratulovala k narodeninam: vela stastia, zdravia, aby si nezomrela :slight_smile: aby si posluchala svojich rodicov...
6. dub 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (27)
Muž se synem (3) v koupelně. Ozývá se dětský hlásek: mas pindika. Máma nemá pindika. Ma jenom zadek.
7. dub 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
Synovia sa "naťahovali" a mladší chcel do staršieho kopnúť a keďže vie, žeby som sa na to hnevala, tak mi vraví: mamíííííí, zatvor prosím Ťa na desať sekúnd oči.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (31)
Isli sme vlakom, mala sedela vedla mna, oproti krizom sedel jeden pan. Zacalo mi skvrkat v bruchu, mala pozrela na brucho, ukazuje prstom a nahlas hovori : "Ovienko, ovienko, ovienko" (hovienko) no fajn :grinning: :sweat_smile:
7. dub 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
Malá (3),mami proč teta nemá miminko?Protože nemá tatínka pro mimi.Hmm,půjčíme jí našeho,ten miminka umí. :grinning:
7. dub 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (52)
Terča radí Mickey Mouseovi v Mickeyho klubíku, když se jim rozsypou jim pružinky po celé garáži :

T: Miky, použij magnet, magnet je chytlý (=chytrý), pochytá plužinky :grinning: (=pružinky) :grinning:
7. dub 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Mojej sa podarilo: "Dobrý deň, panna učiteľka." :sweat_smile: :grinning:
8. dub 2013 ve 02:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (31)
aj mne sa podarili 2 perlicky za poslednych par dni:

v obchode pri pokladni - "prosim podajte mi tu platennu igelitku" :grinning:

dnes mladsiemu synovi podavam po jedle mokru utierku (povodne utierka na zadocek) nech si utrie pusu a ruky a hovorim mu miesto utri si pusu, ze "utri si riť !" :grinning:
8. dub 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (25)
Ked mal Marko obdobie slabik vsetko co sa niekde schovalo oznacil slabikami bububu. :wink: Tak ked som si dala podprdu oci sa mu rozziarili a vyslo z neho:Mama ,pusia bububu
9. dub 2013 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Dnesny zazitok z predajne textilu a odevov. 3-oj rocny drobec sa prechadza medzi regalmi, v tom natrafi na podprsenky. Obzera si ich a s nadsenim na mna vola: "mamiiii, tu maju didiiiii" :slight_smile:))
9. dub 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
A ešte jeden podprsenkový :wink: Tentoraz po vyzlečení podprdy sa ma Marko spýtal:,,Mama ty si si dala dole prsia?!"
/ no v mojom prípade mal aj pravdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: /
9. dub 2013 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
isli sme na navstevu, tak sme sa aj s babami vyfintili - suknicky, satocky.... Nelka prisla k tatovi a hovori mu: tato, aj ty si chces dat suknu ? Ale to by si musel hrat na kombajn ! najprv sme nechapali a potom sme sa dopatrali, ze myslela gajdy - minule sme videli kdesi chlapika v kilte s gajdami :grinning: no kombajn - gajdy.... trosku sa to podoba :grinning:
9. dub 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
keď som bola tehu, rozprávala som trojročnému synovcovi, že mam v brusku bábätko a on vyplaseny: " a on tam má tmu????"
9. dub 2013 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
V nedelu, syn(takmer 4roky) jedol chrumky a ked sa siel do detskej hrat, tak na ne zabudol a muz mu ich dojedol na co sa synator, samozrejme strasne nahneval....A dnes muz nastupil do nemocnice na operaciu a ked som sla po syna do skolky tak som mu vysvetlovala ze kde je tatik, a ze preco tam isiel a ze ho budu operovat...syn ale nevie co znamena operovat tak vysvetlujem ze mu ujo doktor rozrezie brusko takym nozikom-skalpelom a syn mi hned skoci do reci "tak potom nech mu ten ujo vyberie aj tie chrumky co mi tatik zozral" :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (49)
nedeľa ráno:
ja: čo budeme variť???
moje 4 ročné dieťa: nič, budeme celý deň v posteli...
ja: a čo budeme jesť???
moje dieťa: nič, veď v posteli sa neje!!!! :slight_smile:
9. dub 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (42)
@jarus1 zlatá.-)
9. dub 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussy23 ano, máva múdre a logické odpovede :slight_smile:
9. dub 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
naši známi poslali syna na prázdniny na vidiek... typické mestské "dietko" na dedinke.... doma malý rozprával zážitky.... "bolo tam veľmi veľa mačiek a tie mačky sa strašne rady obtierali o nohy... a keď sa obtierali, tak začali VIBROVAŤ" :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2013 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (38)
tiez hodim jeden z dneska: syn 2,5r si spieva stale dokola "me me me me me". pytam sa ho: to co robis? On: spieva. Ja: a co spievas? On: ovcu. :grinning:
10. dub 2013 v 01:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (25)
Marko pozerá rozprávku, v ktorej tiger zablúdi uprostred lesa čo okomentuje slovami:Tiger zablúdil,nemá GPS! :slight_smile:
11. dub 2013 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Ideme na prechádzku.Samozrejme ako tak ideme okolo rodinných domov začne štekať jeden pes a postupne sa pridávajú ostatní.Zrazu Marko na celú ulicu zakričí:,,Ticho psy ja nepočujem o čom sa rozprávajú moji rodičia!" :wink:
11. dub 2013 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
´´Já jsem motýlek......ANŽALOVEJ´´ :grinning: ........krásná to barvička pro motýlka :grinning:
12. dub 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Moja malá, rozjašená behá po byte v tielku a nohavičkách..Zastaví, zareže si gature medzi polky a hovorí,,,, mami, aha aj ja mám kandáče! :grinning:
12. dub 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek