• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
Minulý týden jsme využili krásného počasí a opékali buřtíky. Starší dcerka potichu směrem ke mně: ´´Tady je místo pro dědečka.´´ A maximálně nahlas: ´´Dědku, pojď si sednout!´´ :astonished: :grinning: Naštěstí to tchán vzal sportovně a neurazil se :slight_smile:
29. dub 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@bubelko :slight_smile: tie slova celkom pasuju :slight_smile:
30. dub 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubbles to ano. aj melodiu vedeli :slight_smile: ale teda najst to len podla ich prednesu bolo teda fakt zazitkom. :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moja 3 ročná dcérka sa ma pýtala , či pojdeme poobede von , tak som jej povedala , že myslím, že áno a ona mi vážnym tonom odpovedala : Mami ty když myslíš, tak nemyslíš ! :D
30. dub 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
,,Dominika, nechytaj mravčeka, lebo ťa poštípe!"
,,Niééé mravček nepíče!" :D
30. dub 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Šla som na nákup a malého som si dala do košíka...Ako som už bola pri pokladni a vykladala som tovar,nevšimla som si,že malý dotiahol na regále okolo a hádzal veci...Keby niake sladkosti,ale on mi tam nahádzal krabičky s kondómami..Všimla som si to,až keď ma pán za mnou pobúchal po pleci a pýtal sa ma,či mam len jedno dieťatko keď som odpovedala,že áno,tak vravel "váš syn chce byť jedináčik" a ukázal mi čo mam nahadzane v nákupe :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (42)
môj synovec si doniesol zo škôlky pekné slovné spojenie "do r..i a asi sa mu veľmi páči, lebo ho povie aj 5 krát za sebou :slight_smile: Včera sme stáli na ulici, ja, švagriná, deti a "elita ulice" :slight_smile: asi 5m odo mňa synovec, dcérka detto ale na druhej strane a zrazu počujem synovcove tichučké "do r..i, do r..i,....a zrazu naša zareve : "Danko, nevrav do r..i, lebo ti narastú rohy! " :astonished: :grinning:
30. dub 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
vysvetlovala som mojej mame ze nie je jednoduchy vyber dovolenky s dvomi detmi, lebo je tazke najst izbu s 2 pristelkami.ze je to jednoduchsie s jednym. mladsia dcera 3r. to pocula a hovori: Moja sestricka zostane doma??? :grinning:
30. dub 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
@deniska08 :grinning: :grinning: :grinning: malý ťa vie dostať do situácií :grinning: :grinning: :grinning: si mi pripomenula, ako mi syn hádzal do vozíka veci, tiež nie sladkosti, ale 5ks kapustných hláv, 5 melónov alebo boxov s proteínmi na posilovanie, ako to uvládal dvoj-trojročný, to netuším :slight_smile:

dnes sa mi počas jazdy odpútal zo sedačky, poskakuje medzi sedadlami, tak som skríkla, nech si okamžite sadne a pripne sa. a on, papula malá, si sadol, pripútal sa, oprel, zavrel oči a hovorí : Mami, relaxuj ! :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
mladej začal vytahovat kapesníky z krabice, tak jsem hoc těla umravnit:
- jeden kapesník ti stačí, nemusíš si jich vzí- brí- brát tolik :grinning: chvilku mi trvalo se vyjádřit, no :sweat_smile:
1. kvě 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Syn dnes po príchode zo školy : Mami, ja sa trasiem od tepla :grinning:
1. kvě 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Dcerka sa obuvala na stolceku pod oknom, na ktorom mame muskat a pichol ju do chrbta. Zahlasila " asi si myslel, ze je kaktus."
1. kvě 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
Raz pred spanim totalna divocina, kricim na dceru 2,5 "napocitam do 3 a nech si v posteli" Zaklipkala ocami a kludnym hlaskom mi oznamila: "to nestiham, rataj do 5" :grinning:
1. kvě 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (43)
Ked mala dcera 3 bola v telke stale reklama na nanuk Magnum. mala sedela na zachode na svojich schodikoch a z kupelne pocut sexi hlas: som zahadna, som sexi...
1. kvě 2013 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
mam toho viac, zapisovali sme si do zosita...
isli sme na vylet na Zeleznu za kamaratmi a ocka sa pyta malej. " tesis sa ako sa vyhovädiš?", mala mlci, o chvilu ocko: budes sa s chalanmi hovädiť?", opat mlci len kuka... "viec co to znamena hovädiť sa?"
odpoved: " nie, poznam iba hovienko"
1. kvě 2013 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
mala 3r. s ockom sa hrali so zvieratkami. sofi-zirafa: ide mi taka hladka cikanica". Aka hladká? "Lebo ja som jedla taku muku..." :grinning:
2. kvě 2013 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
dnes mi moja staršia čosi ukazovala a hovorila tam je velky čuačik a aj maji čuačik - a ja rozmyšlam kde to počula a čo kde vidí a ona ukazovala na snehuliačikov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2013 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Konverzacia s mojou dvoj-rocnou dcerou - dala som jej jogurtik co ma velmi rada, odbehnem do kupelne a ked pridem tak polovica jogurtu skoncila na stole a vselikde okolo. Tak som toto umenie neocenila a hovorim jej :
"Sofia toto sa nerobi!!! Co mi na to povies?!"
"Prepac mami."
"Uz to neurobis, vsak!?"
"Do kedy?"
"No nikdy!"
"Mama daj mi este jogurtik a uvidime.."
2. kvě 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (28)
Natalka: mami podme ovonat ten orangutan /orgovan/
Miska: mami ja chcem byt tucna! Tucna ako ty! :grinning: :grinning:
2. kvě 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (30)
chodíme teraz na záhradu...moj Matús vraví sv.sesternici:teraz ma nechaj lebo mám veľa práce až do večera /čistil s kefou bránu/ a sesternica Nika vraví:no vidiš,ja som dnes ešte nič neurobila,ja sa len popišávam...
2. kvě 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@dadka28 :grinning: :grinning: :grinning:

dnes v aute cestou zo školy:
Bruno: Mami, Ben ma dnes tresol do oka. Tak som sa naštval a tresol ho dva razy.
Olivia: Čo? Sedel si na zemi a kričal - Oliii Oliii rob niečoooo !
:grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
2. kvě 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Aktuálna perlička 7 ročnej : "Už sme mohli dať Fínovi gól, keby mu nezobral puk" :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Dnes dopoledne: oblékám syna, že půjdou s tatínkem ven. Máme zrovna období "proč?"
On říká: mamí pujdeš s námi?
Já: ne
On: a ploč?
Já: musím uklízet
Já: protože jsme tady dlouho neuklízeli
Já: protože se mamce s tatkou nechtělo
Jenda se zamračí, zkříží ruce a povídá: zjobím se
Já: na koho se zlobíš?
On: na mamku a tatku
Já: a proč se zlobíš?
On: že neukjízej!!!!
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@cairka :grinning: :grinning: :grinning: vidíš, tá by ich hned dala do laty ako trénerka

Mne dnes dcéra 9r oliala špinavou vodou nové tenisky. tak som poznamenala, že "chúďatká tenisky" a dcéra na to, že "ale mami, ved oni nemajú žiadnu osobnosť" :grinning:
4. kvě 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (25)
Mamiii...v zologickej su aj take zvieratka ktore neexistuju?
5. kvě 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (36)
Máme hospodářství a sem tam se stane, že z nás doma vypadne pár stébel sena... Ládík tak kouká na podlahu a říká: "Mami, já bych chtěl domů králíčka." Já mu říkám, prosím tě, na co, vždyť se můžeš pomazlit v králíkárně... A on: No ale kdyby tu běhal na volno, tak ho ani nemusím krmit - sežral by tu to seno a ty bys ani nemusela zametat :grinning:. Má v tom jasno - ale já si radši zatančím s koštětem než abych doma sbírala bobečky :slight_smile:.
5. kvě 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Ideme po schodoch a po prvom poschodi hovori Miska /3 r/: Idem do druheho levelu :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
Po narodení synčeka volám svojej dcérke, že už má bračeka.....a ona sa ma pýta: Mami, a bolelo to veľmi keď sa liahol? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (28)
No najnovsi hlod mojho starsieho....Idem s mladsim po starsieho do druziny, a kedze boli z druziny vonku na preliezkach, tak reku pod pojdeme za bracekom na ihrisko a trosku sa pohrame. Vsetci spoluziaci sa zhrkli kolo maleho a ze jeeeeej ty mas takeho krasneho brata jeeeeeej aj ja chcem takeho. Starsi pysny chcel ukazat co maly dokaze a tak sa ho pyta. Olik ako robi huska? Olik GA GA, deti jeeeeeeeej, ucitelka jeeeeeeeeeeeeeeeej aky je sikovny, dalsia otazka starsieho Olik a ako robi kohutik? Maly krasne KIKIRIKIIIIIIIII, ucitelka jeeeeeeeej ten je krasny sikovny...a tretia otazka starsieho OLIK A KTO SA POSRAL? a olik odpoved JA.....zrazu hrobove ticho, ucitelka vygulala oci na mna, ja cervena bordova fialova.....zhukla som na starsieho ako to rozprava, ucitelka ze to je v pohode, smiala sa nakoniec ale tak ja som mala dost :grinning:
5. kvě 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (24)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek