• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
A naša raz videla tatinovi pipík a kričí: "Oco, veď ty si veľký tak prečo máš len taký maličký pipík?"
2. srp 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
můj synovec má rád sladké, prostě koko, jednou mu babička dává koko, poděkuje, přijde si hned pro druhé a babička už mu ho nechce dát, tak si malý zabrble "babaja" (rozuměj baba jaga) :grinning:
2. srp 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ked ste spominali prsia...boli sme v kupeloch sa okupat a v satni pri odchode nasa zvedavica po vsetkych kukala a vravi jednej starsej vyzlecenej pani lutostivym hlaskom: "keby som ja mala take velke prsia ako ty, tak by som plakala"... :grinning:
2. srp 2007 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (23)
Kamarádka šla jednou z dvouletou dcerou po chodníku a proti nim šel černoch a malá na něj: Bubáááák :grinning: :confused:
2. srp 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
som sa super zasmiala
2. srp 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je noha - hona
vtak - pipicka
vajicko - javicko

ale pipicka boduje :wink:
2. srp 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
No dnes sa nám zas čosi prihodilo, boli sme u sestry a dostali návštevu, švagrovho kamaráta a Viki mu hovorí: Ty sa ako voláš ujko? Aký si strapatý, fúúúúj!!!"
A ešte som si spomenula ako raz bola u sestry chcela tam aj spať ale museli ju doniesť domov, lebo sa tam malá nemohla kúpať, lebo že majú špinavú vaňu (staršia vaňa sa len ťažko dá vydrhnúť) a nemohla tam dokonca ani cikať, lebo aj záchod majú špinavý (tiež taký starší).......
2. srp 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hezky hlasky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. srp 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre som sa pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje máma byla s tříletou neteří na procházce a ona utrhla tři sedmikrásky a povídá :
"jednu dám dědovi, aby se uzdravil. protože ho mám ráda."
"druhou dám mamince k narozeninám."
"a tuhle, tu dám tobě".....chvíli ticha, přemýšlení....
"aby jsi nebyla takovej tlusťoch."
:grinning:
2. srp 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (38)
petru: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. srp 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: petruna....moc dobreeee :grinning: :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
segra odnaucovala neter od dudlika, jednou jí dala spát a za chvíli se z pokoje ozývá : dudika, dudika....
ségra to nechala být, protože si myslela, že neteř brečí kvůli dudliku. Chtela byt tvrda a nedat ji ho.
Jenze porad se ozyvalo dudika, dudika, a pak ticho....segre to bylo divny, tak se sla na neter podivat a ona sedela v postylce, sama si sundala plenku a po celym těle mela rozmazany hovinka.
V tu chvili si segra uvedomila, ze neter celou dobu nejspis volala : bobika, bobika...a pres dvere nebylo rozumet.
2. srp 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
chuuuuďatko malé, to musela byť sranda. Aj náš malý minule ručal v postielke ako kôň, prídem tam a všade hovienka také fajné žlté ale aspoň ladili s obliečkami to mal akurát taký "hnačkový dník"..... :slight_smile:
2. srp 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jity.d, mimus : jo, jo neteř má dobrý hlášky. Snad si ještě na něco vzpomenu...Historka se sedmikráskama je čerstvá asi 14 dní. Máma to všude vypráví..
Jo, teď jsem si ještě vzpomněla. Máma byla s neteří u doktora (ségra se vrátila do práce a malou zatím nevzali do školky) a když byli v čekárně, tak Karolínka na celou čekárnu povídá : babi, kdybys byla na záchodě a vlítla tam vosa, tak by tě píchla do pipiny. Lidi docela nechápali.... :grinning:
2. srp 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
Petra super :grinning: :grinning: :grinning:
nase malá byla ne kupališti a prdla si do vody a děsně se jí to líbilo no a jak byla nedšená, zak jako naschvál vstupovala do vody uplně cizí paní a ona ne "taky sis prdla, já taky", paní šla málem ke dnu a já byla rudá jak...
2. srp 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
petru: to se fakt povedlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
to je ta upřímnost dětí :grinning:
2. srp 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chichichi :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikca :grinning: :grinning:
2. srp 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikca: :grinning: :grinning: :grinning: já bych se asi utopila :grinning: :grinning:
2. srp 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jo, někdo tu zmiňoval černocha....
ségře se stalo něco podobnýho. Do metro přistoupil černoch a neteř : hele mami opice... :sweat_smile:
naštěstí to prý zřejmě neslyšel, jestli vůbec uměl česky....
2. srp 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
:slight_smile: bombova tema...dakujem Vam za nu...!!!
2. srp 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasim , není nad hlášky malých dětí.... :wink:
2. srp 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petra malá perlí :grinning: :grinning: :grinning: at žije dětská bezprostřednost :grinning:
2. srp 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moja mamina si s mojím krsniatkom (jej vnučkou), pred Vianocami kreslili, čo by chcela od Ježiška pod stromček, mala vtedy asi 2,5 roka a tak čmárala po papieri nejaké vajíčka a mamina sa jej pýta, Barborka, čo to je? ona na to hovno,hovno, ... :grinning: často má krásne hlášky :grinning:
2. srp 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
mamka si zapisovala vsechny hlasky do sesitu,no,to jsme se zasmali kdyz jsme meli rozum si to precist:grinning:
to fakt stoji za to
2. srp 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
super som sa pobavila. :grinning: :grinning: :grinning: Moj syovec aj netere maju obcas tiez dobre hefty, ale momentalne si na nic nespominam... :unamused:
2. srp 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridám aj ja jeden:
-ked som svoju starsiu dcéru učila povedať R, tak sme jej opakovali rôzne slová, ako raketa, koberec, vrece a pod. Najlepsie sa jej vravelo koberec, aj ked len kobelec, kobelec, stále sme jej dokolesa opakovali, Laurinka, čo je na zemi??? a ona kobelec, kobelec, až jedného dna ked sme sa jej spytali to isté, povedala, že smeti :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Ma napadlo (aj ked to urcite nie je z tych najlepsich, ale cerstve):
Synovec sa rozpraval s babkou:
-babi, kolko mas rokov?
- ona mu na to zo srandy: 150
- ty nemozes mat 150 rokov, tolko ma len papez.
- preco???
- lebo on sa kazdy vecer modli!!!
2. srp 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
autor
mirka :grinning: :grinning: :grinning:
to si taky vzpomínám, když jmse vysvětlili dceří rozdíl mezi klukem a holkou tak jí to pořád nějak nešlo do hlavy a měla potřebu se pořád přesvědčovat zda to chápe dobře, takže naše procházka po městě byla z její strany poměrně hlasitá a ona se pořád ptala "a mami má tamten pán taky pindoura" a ještě si ukázala....ty jo jak jsme pak rychle hnali dom :grinning:
2. srp 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek