• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
alionuska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
alionuska, mas to aspon jednoduchsie so sexualnou vychovou, pokial mas nazorny priklad :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale ona malinka ani nevie,preco to robia.... :grinning:
27. kvě 2008 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
sak ona na to pride :grinning:
27. kvě 2008 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
v škôlke bude poučovať :grinning:
27. kvě 2008 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No este nechodi do skolky,ale hadam dovtedy zabudne...Alebo dovtedy bude vediet,preco sa psiky trasu... :sweat_smile:
27. kvě 2008 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
však jej to rovno vysvetli, že to robia, lebo chcú šteniatka a že to ona robiť nemá a je to
27. kvě 2008 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ségra, když byla malá, tak řvala: " Já chci čurakááá" to znamenalo, že chce na malou :grinning: (akorát to vždycky zařvala třeba v přepněném autobusu apod.) a já chtěla pičiči - čepici :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to s tima pejskama :grinning: :grinning: ..mi řpipomělo mjí neteř, když jí ségra vysvětlovala jak se dělají děti..no a vysvětlovala jí to na psech...něco ve smyslu , že když se mají pejsci rádí a chtějí štěnátka, tak už viděla jak to dělají aby ty štěnátka měli..malá řekla že ví..no a pak ségra povídá no a přesně tak to mají i lidi(chtěla to zjednodušit) ...malá se zamyslela a pak vyhrkla...to jako do zadku jo :grinning: :grinning: :grinning: ....no co na to pak říct no....
schwarcovka :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
minule krmim maleho a v psolednej dobe mam sklony vsetko zmensovat...no tak ho teda krmim a akosi rychlo vypil tak mu ovorim: "jeeej moje a ty so to uz vypičkal :sweat_smile: ?" :grinning: maly ako keby rozumel sa tak rehotal ze to bolo v momente vsetko vonku :grinning:
27. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
dzidzu :grinning:
ja niekedy poviem "ryško" skombinujem rýchlo a friško :grinning:
27. kvě 2008 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Nasa Alenka pozerala rozpravku o Casperovi.A vecer mi rozpravala v posteli pred spinkanim,o duchoch.Hovori,ze tam bol velky duch-tatino,malinky dušik a mala dušička. :grinning:
28. kvě 2008 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Mikca :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2008 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
A vsetky deti poznaju oranzovu farbu,alebo pomarancovu,len nasa Alenka jej vravi "mrkvičkova"... :grinning: :grinning:
28. kvě 2008 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
A este jeden vytvor: včela a včelak-čiže čmeliak. :grinning:
28. kvě 2008 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak pridám niečo aj ja - mám síce už veľkú "dievčinu" doma - ale sem-tam sa zadarí ...

Na včerajšej hodine prírodovedy - učili sa o hubách - učiteľka sa pýta dcérkinej spolužiačky: "Tak, Monika, ktoré huby môžme jesť?" No a Monika na to: "Všetky, pani učiteľka, ale iba raz :grinning: ..."
A ešte raz prírodoveda a zase huby - prihlásil sa Maťo: "Pani učiteľka, ja som kdesi čítal, že keď sa taká muchotrávka asi 4-krát dobre uvarí, už potom nie je jedovatá, a môže sa normálka jesť." Učiteľka - "Maťko, a skúsil by si to?" "Ja nie, pani učiteľka, ale vy by ste mohli ..." - a to už som nemohla, skoro som sa pocikala, keď mi to moja Nana hovorila... Kde na to tie decká chodia?
29. kvě 2008 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ked ste pri tych zobneninach... Ja lili hovorim "cicka" a "lilinka", a nejako som to schomolila tak, ze som jej povedala:
,,ty moja cicinka" :grinning:
29. kvě 2008 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Vošli sme k dr.a malá namiesto pozdravu hovorí: Mama takú plienku má. :sweat_smile:

strašne sa jej páči tá hracia deka a furt keď to vidí vo výklade, tak hovorí, že keď bude malá, tak bude také mať.

a dnes prišla na to, že havo šteká štek štek :grinning:
29. kvě 2008 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
cairka - moja lujka hovori ze havko robi "hav, hav" a psik "sap, sap", tiger "tig, tig" a zebra "zebi, zebi"
A teraz rano mi doniesla detsky hraci klavirik (taka hracka s klaviaturou a hlavami zvieratiek, ktore po stlaceni vydavaju zvuky), ktory je strasne hlucny a hovori "mamka, vypi(vypni) tu gupocinu(hlupost)" :sweat_smile:
30. kvě 2008 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
moja teta robí v škôlke, tak tá by mohla rozprávať :grinning:
ale čo si ja pamätám, tak nám hovorila, ako sa rozprávali dve detičky úplne vážne: keď som bola mladá... :grinning:
30. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Vcera som so svojim stvorrocnym synom mala vaznu debatu na temu,ako bol v brusku.Ze som si najprv myslela,ze bude dievcatko,ale za bol chlapec a co on na to???

No vies,ja som bol najprv babatko,ale potom som sa rozhodol,ze budem chlapec...

A ja,ze preco?

No lebo ja chcem nosit smoking ked budem velky.. :wink:
30. kvě 2008 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
kili chudatka stare :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no a minule ked som isla malu sprskovat pred spanim, tak jej vravim"ty mas taku chutnucku dupku, mozem ti do nej zahryznut?" a lujka ze nie, tak som sa jej opytala, ze co s nou mam(ako s tou dupkou) robit a lujka, ze "kakat" :sweat_smile:
30. kvě 2008 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
juj dobre som sa zasmiala.
Môj syn má tiež také hlášky podarené. To minule si pozeral knižku Máme chlapčeka. A našiel tam v akom znamení sa narodil a boli tam aj obrázky k tomu. Teda celý zverokruh. Viem že som mu už vravela v akom znamení sa ktorý člen rodiny narodil. No a akotak pozeral do tej knihy tak z neho vypadlo: mami, ocko je býk a ty si krava.....

Alebo keď bol menší cestovali sme autobusom ku babke a pred nami sedel starší pán a nemal vlasy. On sa na mňa vážne pozrel a zahlásil: Mami, prečo tomu ujovi vidno mozog?

Bola som tehotná a rozprávali sme sa že keď sa braček narodí tak bude ho učiť ako robí napr kačička: kač kač, ako robí húska: hus hus.... :grinning:

Išli sme okolo ČSOB. Bežala v telke reklama a on zahlásil: peniaze, ktoré pracujú pre mňa....
30. kvě 2008 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
baby, pridam aj ja jeden zazitok s mojou malou sesternicou: boli aj s maminou u nas na navsteve, ked mala - 4 rocna, dosla ku mne do kupelne, kde som sa prave chystala depilovat nad perou. neobisli ma jej otazky, ze naco a preco, tak jej ukazujem, ako nepekne vyzeram, ked mam nad perou zopar chlpkov. nato mi prikyvla a hovori: nooo, to fakt vyzeras hrozne. a ked som si strhla vosk dole, bolo to trosku zacervenane, ved to poznete, zasa sa pozrela, hlboko sa zamyslela a povedala: nooo, a teraz zasa vyzeras ako debil... :sweat_smile:
30. kvě 2008 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
solida :grinning:
30. kvě 2008 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
maly ked mal hnacku na mna z vecka krical toto: MAMINA, TO JE SUPER , JA VIEM CIKAT AJ SO ZADOKOM. :grinning:
31. kvě 2008 v 00:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
mamina , a ty preco nems pipika?
no peto, lebo ja som dievca a pipika maju chlapci.
NEBOJ, JA TI NEJAKEHO KUPIM, ABY SI NEBOLA SMUTNA :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2008 v 00:42  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
s malym cvicime vojtovu po cviceni strasne plakal tak som si ho chlacholila na rukach a hovorim mu ako pekne cvicil ze je moj "cvičík"-samozrejme ani neviem ako sa mi to podarilo cchela som povedat uplne nieco ine moj muz v krcoch ked to pocul :grinning:
31. kvě 2008 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Mala dnes uvidela na dvore klinec a hovori:maminka pozri,"šrobec".Zas vymyslela nove slovo...chcela povedat klinec ale akurat si asi spomenula na šrob! :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2008 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek