• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@piuska no to ze tam byvam :wink:, v kanade
21. kvě 2013 ve 02:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misenka3 @yukki já jsem si říkala, že asi slovensky bude beran býček :grinning: teda přišlo mi to divné, ale možné je všechno, no ne? :slight_smile:
21. kvě 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Na balkon priletel holub.Marko:,,Jaj, ty si,ale krasny!Mozes u nas byvat!" Holub sa zdvihol a odletel.Marko:,,Isiel pre ostatnych!" :wink:
21. kvě 2013 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (48)
2.ročný syn nás "vymákol" s manžel a jeho reakcia: maminka, ocko cvičili ste - cvičili. :grinning:
21. kvě 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (25)
dnes som strazila kamoske 2,5 rocneho syna Sebastiana, kedze mam len dvoj kocik a sli sme na prechadzku tak vravim drobcovi (mame ten sit and stand kocik) posun sa trosku nech si Sebastianko vedla teba sadne a drobec na to "mami nemozem bo mam velky zadok ako ty" no ja som sa musela tak rehotat, deti vravia pravdu co? potom neskor mu ten Sebastian zobral vodnu pistol a drobec mu x krat povedal nech mu ho vrati, Sebastianko nereagoval a drobec na to "hm asi nepocuje lebo ma male usi" no tie deti vedia zapotit nie? :grinning: :sunglasses: :slight_smile:
22. kvě 2013 ve 04:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
@xabri to by ti tak chýbalo ku šťastiu :grinning: :grinning: :grinning: si mi pripomenula, ako mi manžel hovoril pred mesiacom, ked mal syn narodeniny, robili sme mu len malú oslavu doma, vyberal ho zo školy a vravel, že prišla naša rodinná priatelka a že si urobíme narodeninovú párty a Bubík na celú triedu: " A teraz ste všetci pozvaní k nám na párty!!! " Tak sa muž rýchlo s ním pratal preč :grinning:
22. kvě 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Mami, kde má tričko zadek a kde pipinku?
22. kvě 2013 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
Matesovi jsem dala malou nugetu a on se na mě dívá a říká : "Ty sis dala taky?Já myslel, že sloni čokoládu nesmí ."..... :-O ( jsem ve 40.tt)
27. kvě 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (31)
minule večer mi malý zahlásil- : ideme na rande zlatko?????????? skoro som odpadla :grinning: :grinning:
27. kvě 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (27)
Mladší dcera (3) sledovala s tátou tenis a já jí přinesla pití.Když jsem vešla do obývacího pokoje, tak začala mlátit se svým plyšovým žabákem o roh gauče. Pak ho hladila a říkala: "Plomiň".Ale pak s ním zase začala mlátit o roh gauče a říkat: "To se nesmí, chápeš to?". "Gábi, a co řekl Kvak že ho boucháš?" "No, maminko,on žikal kleténe" :grinning:
27. kvě 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
@alenockap Z něho bude nový Kasanova :slight_smile:
27. kvě 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepak to hej, od malička pozerá babám na ritky....minule sme šli autobusom a oproti nám si sadli dve baby,jedna mala minisukňu...a malý jej čumel na nohy xixi a to má 3 roky.....
27. kvě 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
moje dieťa bolo dnes v divadielku na Snehulienke, prídem po ňu do škôlky a vyzvedám : "Tak ako sa ti páčila rozprávka?", žiadne známky nadšenia a odpoveď "Páčila", a zas ja "a čo sa ti najviac páčilo" a odpoveď "že nám dali jesť" :confused: :grinning:
27. kvě 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (38)
Syn na vianoce objavil v skrini darceky, tak som mu povedala, ze ich tu nechal Jezisko, lebo ich nestihne zabalit, aby som mu pomohla. Potom som ich schovala inde a syn ich siel zas hladat a ked som mu povedala, ze si ich Jezisko odniesol a radsej zabali sam , tak zavesil: nech ich okamzite donesie spat, lebo si to s nim rozadam :slight_smile:
27. kvě 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
Muz: ked som mal 6-7 rokov, tak som pohanal kona
Syn (6,5): a to si ho uplne sam honil? : D :D
30. kvě 2013 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
Sedíme včera na gauči /manžel,syn a ja/ a môj prváčik....mamííí,keď budeš volať do školy v prírode pani učiteľke,tak o deviatej áno ?mami,o deviatej....Števko,ale ja tam nebudem volať,ja tam budem s tebou /idem s nimi ako zdravotník/...ockoooo,keď budeš volať do školy v prírode,tak o deviatej,nezabudni... :slight_smile:
30. kvě 2013 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
dnesny rozhovor so starsim pri obede:
L:"mami, ja by som chcel 3 maminky."
J: "preco?"
L:"no jedna by chodila do roboty, druha by chodila robit za peniaze..."
J:"ale to je to iste, chodit do roboty a robit za peniaze"
L:"tak by ta druha chodila do firmy..."
J:"no ale to je stale to iste. obe chodia do prace a nosia peniaze"
L:"to nevadi, aspon by sme mali viac penazi a ty by si bola tretia s nami doma...
teoriu o troch tatinkoch sme radsej ani nezacali :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
Zaháňali sme sliepky do ohrady a jedna vybehla späť na dvor,bola taká vypŕchnutá skoro bez peria a naša malá skríkla "Aha tatino aj tá deravá ti ušla :grinning:
31. kvě 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
Boli sme na prechádzke a na lavičke sedel párik našich rómskych spoluobčanov. A moja našťastie až za nimi
zapílila: "Mami, to bola Whitney Houston"?. :slight_smile:
31. kvě 2013 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (39)
kocko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,super chudera Whitney Houston
31. kvě 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@evicka71 Ja som sa poriadne nasmiala, ešte šťastie, že dcéru nepočuli.... :slight_smile: :slight_smile: Dcéru iste zmiatla farba pokožky. :wink:
31. kvě 2013 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kojila som dnes mladsiu a ked som ju dala grgnut, ostalo mi prso vonku. srarsia vravi "maminka schovaj mlieko!" schovala som... "teraz otvor mlieko!" :slight_smile:
31. kvě 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
Mami preco nema dedko v predu vlasy?
Noo lebo mu uz vypadali...
A preco mu tam nezostali dierky :grinning:
1. čer 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (28)
mami, ked vyrastiem tak budem princezna
1. čer 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@dana_l ta takú jednu mám doma aj ja. A vysvetľujeme jej, ke´d budeš princezná a nebudeš nič robiť, budeš lenivá...Nie, ja budem usilovná princezná.
1. čer 2013 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@yukki no vedia sa vynajst tie prinzecne :grinning:
1. čer 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
boli sme s priatelmi vonku maju 2,5 rocne dvojicky ktore su nesmierne ukecane :grinning: a prechadzali sme okolo pizzerii , deti uvideli pizzu a zacali kricat na plne hrdlo ..aj my chceme pi.u .... samozrejme miest c bolo č ... a furt dokola a nahlas , kamoska cela cervena sa ich snazila nejak zabavit a deti to zaklincovali ked povedali ze oni chcu taku velku pi.u ako dala tatinkovi v minule , tak vam poviem ze ja som plakala od smiechu ,kamoska je cervena dodnes a ludia mali taku show z toho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (31)
@moischaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa sulam od smiechu
1. čer 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vždycky neodbytně z pokojíčku volala: "Mamiiii, mamiiiii." Když mamka přišla, řekla jsem: "Zavolej mi tátu". :grinning:
1. čer 2013 v 17:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
minule leto som bola na balkone aj s dcerou,zrazu bežala do izbi a strašne dlho hladala niečo.ked to nenašla pribehla a hovori(smutnim hlasom:de je moja zuza-babika),tak som ju našla.sadla si na balkon a začala jej hovorit:som ti povedala,že sem sama chodit nemozes lebo hapas,takto-a vyhodila ju von.
1. čer 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (28)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek