• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@ruzicka383 tak asi teraz sa bude hnevat ze by aj mensi mohol byt :grinning:
2. srp 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana_l no,je z neho chlapina :grinning:
2. srp 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Chystala som deti von, vravim malemu, ze sa ideme obliekat, ideme na ihrisko. On na to: ja necem ist na ihrisko, som pokazeny! Ja: ako si pokazeny? Maly: som tu prilepeny!

Dialog s babkou (hrali sa na auto): babka, pod do auta. Babka: a kam ma odvezies? Maly: do Dunaja.
A teraz neviem, mal na mysli obchodny dom Dunaj alebo chcel babku utopit a dedit? ;))
2. srp 2013 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Jedného dňa si svokra zmyslela, aby ju vnúčatá neoslovovali babka.,ale stará mama. Veľmi rýchlo však z toho upustila,keď ju zmagorené deti začali oslovovať ,,stará baba,,
3. srp 2013 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (60)
3. srp 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maly (3 roky) sedi na wc a pocuje susedov z vedlajsieho domu, ako sa rozpravaju na dvore. Maly vola na nich z wc: "dobryyy den". Susedia nepocuju a maly opat na ich vola: "dobryyyy den". Ked opat nepocuju, tak zavola nahnevane znova: "dobryyyyy den, vy ma tam nepocujete, ja tu kakam" :slight_smile:
3. srp 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (28)
Na dvore nám rastie vŕba, na ktorú manžel zavesil drevenú čajku. Raz po búrke stál manžel na dvore a dcérka naňho z okna kričí:,,Oci, zmokol ti vták.,,
3. srp 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (44)
dcera dostala na ranajky paradajku, pozrie na nu a hovori, mami odkosti mi prosim ta paradajku, ja nemam rada jadierka :slight_smile: (bezne mame pstruhov doma a tie odkostujeme, tak podla nej sa odkostuje aj paradajka :slight_smile: )

alebo este co ma pobavilo:
kamoska ma dceru, co nechce naschval hovorit "R"
idu spolu vonku a vravi "daj mi uku" a ona na to, nehovori sa "uka, ale ruka", povedz pekne "ruka" a mala na to, "nepoviem" a mama, tak ti nedam ruku ked to nechces pekne povedat a mala "tak aspon pojdem vedla teba :slight_smile:"
3. srp 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Babka spieva malemu (3.roky) pesnicku - "Dobre rano svetlo mojich oci, dobre rano ty moj milacik" a maly ju upozornuje - "babka, nie milacik, ale pribinacik" :slight_smile:
6. srp 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (30)
nam uz zacina aj mala co to perlit ...minule prisiel 6 rocny syn do obyvacky so ziletkovym strojcekom a bolo mu do placu a nad hornou perou mal taky malinky zarez s kvapkou krvi ,tak som sa ho spytala co preboha robil a on ze nevedel naco to je /ale predsa sa mu asi nieco marilo,ked si to dal k ustam/....a nato mala 3,5 rocna dcera pohotovo mentorsky hovori: sak to je na pazuchy :grinning: :grinning: :sweat_smile:
tak som ich vsetkych vyobimala a doteraz sa smejem, prve "holenie" mame za sebou :wink:
6. srp 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (31)
idem s detmi do drogerie a oproti nam isiel stary pan,taky dedusko. a sebko 6,5r hovori dost nahlas " mami mami citis? hmmm cintorin"
7. srp 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (23)
minuly tyzden sme sa pustili do odplienkovavania najmladsej a celkom sa nam dari :grinning: plny nocnik je este stale dovodom na velku radost :grinning: tak sa tu dnes vytesujem nad plnym nocnickom a Nelka ma ni to hovori: mami, daj to na Facebook....
7. srp 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (23)
Mami ako sa povie po česky bocian? Ja hovorím že "čáp". Dcéra na to: manželka je "čapica" :slight_smile: :slight_smile:
8. srp 2013 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
@ruzicka383, 100 bodov :grinning:
8. srp 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1981 dakujem, ktora ta pobavila?
9. srp 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boli sme u detskej lekarky s mladsou, a kedze som starsiu nemohla dat do skolky tak bola s nami. Vonku bolo chladno a tak som si suchala ruky nech sa zohreju skor nez budem malu vyzliekat.
Dcera: Maminka to co robis?
Ja: Zohrievam si ruky aby som ich nemala studene.
Dcera: To si ich musis OSTAT
9. srp 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
došla som zvonku a syn sa pýta...mamííí,aká je vonku celzia? /že koľko stupňov je/ tak vravím,že celzia veľká, až 38 :wink:
9. srp 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Kristýnko, rychle se oblíkej - jdeme, ať na nás děda nečeká..
Mně to nejde, pomož mi..
Vždyť jsi říkala, že už jsi velká..

Hm, ale zrovna dneska jsem nějaká malá....
9. srp 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (24)
V trolejbuse - Mamí, ta paní je tak tlustá, nebo čeká miminko? Já šeptám - čeká miminko. vteřina ticha a pak.. tak to by mě teda zajímalo, kudy se dostane ven..?
A chlápek za námi to pohřbil - mě taky...
9. srp 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (31)
Na zastávce.. Mamí, můžu si prdnout? Teď ne, běž si támhle pod strom, není to slušný..
Ale prdí všichni i ty, děda, babička... :confused:
9. srp 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
skvela tema :slight_smile:
moj maly si vcera zasunul pod pazuchu OB tampon, sustredene cakal par sekund, vytiahol a hlasi mi - maminka, 5 kilo a pol siedmej!
9. srp 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (40)
Behala som po izbe, mala lezala na posteli a pozorovala ma ako sa obliekam. Zapla som si push-up a malej zaziarili ocka, vyskocila na posteli, vystrcila ruku a krici: "aha mama, MAS didiky." :angry: tak sme ich predsa nasli :grinning: :grinning:
9. srp 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (31)
@ruzicka383, nechce sa mi citat spatne, a neuraz sa ak ten prispevok nebol tvoj, ale v opamati mi utkveli najviac drogy :slight_smile: Toto je najkrajsie forum, tu sa aspon nikto nehada :slight_smile:
9. srp 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkanova, perfektne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. srp 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. srp 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kocky, tu su take hlasky, ze nato sa nechytaju ziadne vtipy, normalne zvazujem, ze si to vytlacim a v robote zacnem perlit :slight_smile:
9. srp 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruzicka383, tak z tvojich to bolo s tym, ako uz syncek nebude verit tete, lebo nevyrastol :slight_smile:
9. srp 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
V ZOO moje starší milované šlo opět a zase mezi kozy, i když se strašně bojí.. za 2 minuty vyběhl se šíleným řevem a řval náležitě hlasitě :" Maminko já se tam bojím, ty kozy mi chcou sežrat tričko a šulina !! " Samozřejmě se smálo veškeré rodičovstvo a že ho tam bylo... :grinning:
9. srp 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
onehdy v šatně, při převllékání do plavek: "mami, máš špinavou pipinu" :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak syn ohodnotil mé cca 14 dní neoholené intimní partie.
Naštěstí tam s náma nikdo nebyl, protože to fakt nevím, co by si o mně pomysleli :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
9. srp 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@katka1981 no, a teraz ma 22 a 190cm :grinning:
9. srp 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek