"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

hancazivocich
27. srp 2013

@lady_giraffe - díky! 😀 😀 Hned je mi líp 😎

hancazivocich
27. srp 2013

No a na hřišti minule řvala na celý kolo - halooo, pojďte mi někdo pomoct, nemůžu vylézt, mám těžký pozadí!!!

hancazivocich
27. srp 2013

A dnešní dotaz.. Maminkoo? Chtěla bych chodit na karate, co myslíš, zabilo by tě to?????

rusalkablack
28. srp 2013

jéééj, tá téma tu ešte pokračuje 🙂 tak prispejem:
kolegyňa išla a malým 3 ročným synčekom do školky v natrieskanom autobuse, boli vzadu a vpredu nastúpil ich známy a začal na nich kýva´t. Kolegyňa hovorí synčekovi " PAMATÁŠ SI TAMTOHO UJA, ČO NA TEBA KÝVA? "
A malý že " áno, on bol u nás keď som vykadil to velikánske hovno " na celý autobus 😀

hancazivocich
29. srp 2013

Děda se zlobí v autě : Doteď jsi byla hodná, jak přijde máma, tak jseš protivná, můžeš mi to nějak vysvětlit?
Odpověď téměř okamžitě : Asi mi blbne hlava, jo, to bude tím....

A dnes - se rozčiluju já..
Kristýnka - Maminko, já už budu fakt hodná, už tě nebudu zlobit!
Dá mi pusu, odejde dva metry a dodá : Ale kdy to bude, to ti nemůžu zaručit
😠 😠 😠 😠

Kristýnky verze písničky..
Máma krákoře, doma v komoře,
táta na ní čumí, čeká na dvoře....

Proč smrdí čůrání? Má se navonět, aby vonělo.. Kdo to má čuchat?

Ty máš velkej zadek, babička má velkej zadek, budu mít taky velkej zadek?

Kluci mají pinďoura, holky pipinu.. Ale já, až budu velká, tak si taky koupím pinďoura 😅 😅 (to začíná brzy)

Nebo za kámoškou, listující v Magnetu přišel syn.. A zaujala ho stránka s vibrátory.. Hned se ptal, co to je..Kámoška po pár vteřinách přemítání : Víš, to je taková hračka pro pejska, to mají na žužlání 😅

ined77
29. srp 2013

matyášek : "mami, pustiš mi prosím tě ty porcelány?" 😕 ...po delší chvilce jsme se dopídili toho, že chtěl pustit dokument o oceánech 😅 😀

jankah77
30. srp 2013

moj dvojrocny zoolog 🙂 stoji pri akvarku a hovori: ryba na nozky!
Ja: co? Ryba nema nozicky, ona ma plutvy.
Maly: Maaaaa nozky! A tu ma aj panky (topanky)!

monikafilip
30. srp 2013

Môj 3,5 ročný syn včera pri nákupe: skúšala som si tričko a Filip si ma odborným okom pozrie a vyhlási: " Maminka, ty si ale fešák". No hneď som si to tričko kúpila, keď mi ho takto schválil. 🙂
A ešte jedna pikoška: uhádli by ste, čo je to 'kokoit '
Nie, nie je to, čo vás prvé napadlo. 😉 Je to krokodýl...

yukki
30. srp 2013

Boli sme na chate, deti si hovorili, aké sú znamenia. Na druhý deň sa ma Markétka pýta: "Mami a ja som horolezec?"
????
"Ja som horolezec? či strelec?"
Strelec, hej, Máňo.

janinah
31. srp 2013

syn je chorý,skoro nič neje,pchám do neho ako sa dá,ale 0 bodov...teraz má pred sebou raňajky a nechce a oblbuje ma tu rečami.....mamka,ja ešte nemám rozcvičené chuťové bunky,musíš počkať.....

meryenes
31. srp 2013

Akurát bežala v telke upútavka na film "Najlepší otecko" a môj muž hovorí dcérke: "Simonka pozri, to je o mne." Akurát, že to hovoril našej staršej dcérke Lucke 🙂

betuska22
31. srp 2013

baby našmu malemu to v poslednej dobe ide... naši s nim boli v nitre na vystave, potom že idu do metra ale adamka tak nechceli pustiť že jje malý, tak kračali ku autu a adamko vravi naším ,,vyserme sa na nich, podme domov,, ako odpadávam z toho slovníka.... včera bol u susedou a prišiel tam ich synovec (40 r ) a malý sa postavil oproti nemu a vraví mu ,,čo tu chceš, ty tu nebývaš,, 😕

akrim1311
31. srp 2013

mladší syn keď mal cca 2 roky...Išli sme z nákupov,mala som plné ruky a aj manžel,tak išiel pekne sám po schodoch do vchodu.Bola tam hodená mandarinková šupka.Skrčil sa(všetko zbieral zo zeme)a muž keď to zbadal mu vraví:"nechaj ju tak,vykašli sa na ňu!".Syn sa teda nad ňu sklonil a eh,eh-zakašľal...

daniela1983
31. srp 2013

moj brat mal asi 4 roky ked som odchadzala do bratislavy na vysokoskolske studia (podotykam ze studovat som isla teologiu 😀 ) zostavil sa predomnou a vazne vyhlasil: Dada a nie ze sa v tej bratislave spustíš! 😀 😅

dana_l
1. zář 2013

moja mladsia dcera si pytala kakao. poslala som ju doniest novy sacik. prisla s tym ze uz ziadne mlieko v dome nie je. tak vravim - dobre, musime ist kupit mlieko. najstarsia na to - ale mami, ved ty mas mlieko. ja - ano budem ked pojdeme do obchodu. ona - ale nie mami, ty mas mliecko v brusku ..... = rozumej kojim 😀

sevi
1. zář 2013

sebko cerstvy prvacik si planuje -" ja ked pojdem na vysoku skolu tak mi tatino da jeho veci na oblecenie. tie co teraz nosi.a budem mat vela veci." ...

alecka
1. zář 2013

moja 8 rocna dcerka sa ma vcera pytala co je panorama, vysvetlila som jej a ona mi vravi: ano, ano, niekedy ked prepnem telku na 2ku, tak tam bezi ziva panorama. a mami, aka je mrtva panorama?????? 😀

zuzanaly
1. zář 2013

3 ročná dcéra večer videla na tatovi oblečené nové zelené nohavice,nezvykne nosiť len tmavé,nuž riekla: ja asi z toho odpadnem,mňa pojazí to čo máš za gate? 😀 😀

limoncino
2. zář 2013

Dnes som dcére kupovala papuče do školy, jedny si skúšala, vraví mi: medzi nami by to neklapalo, sú mi malé 😀

metlonka
2. zář 2013

@meryenes placem od smiechu 😀 najepsi ocko a pomyli si vlastne dcery 😀 to sa mu podarilo 🙂

victory1
2. zář 2013

No a ja som sa motala po obchodnom centre s dvomi 4-rocnymi "dospelackami"...ked tu zrazu na plne usta jedna zakrici.."Pozooor detiiiii, matohaaaaa" ! ..jasne, ze sa vsetci obzerali a davali pozor..🙂....len ja som nabrala cervenu farbu...ta matoha, to bola chuda arabka vo svojom tradicnom odeve.... 😕

sevi
2. zář 2013

vikina 4,5r cika na wc a komentuje -" ahaa mami uz rastu fuzy na susulke".

janinah
2. zář 2013

chystala som rezne dcére do BA na internát...syn 7r. sa pýta-mamka,aj mne budeš chystať,keď budem veľký?...jasné,Števko,aj tebe tak nachystám,keď budeš chodiť do BA....a keď budem chodiť do Číny,tak mi nachystáš?...a dcéra mu na to...a načo?tam budeš jesť iné dobroty-kobylky,chrobákov..... 😀

akrim1311
3. zář 2013

Včera večer sa malý hral s garážou,ja som si len tak prepínala programy na t.v.a zrazu som objavila reprízu paneláku.Chvíľku som pozerala,že čo je tam nové.Malý zaregistroval akurát,keď tam Tlučková čosi rozprávala čo sa jej stalo a keď skončila len tak pre seba si povedal-"no to si teda dopadla."

xabri
3. zář 2013

Marko pozoruje babku ako sa maľuje.
Marko:Maľuješ sa , maĺuješ?
Babka:Áno.
Marko: A čo si ty papír? 😉

stankapk
3. zář 2013

Natálka v autobuse:
Maminka ja s Tebou budem žiť až kým nezomrieš 😀
Maminka ja som taká rada že som sa narodila práve Tebe 😀

kaata22
3. zář 2013

Večer jsem několikrát volala na svého syna (3 a půl roku) ať si jde čistit zuby.
Říkám mu:,,Robine, říkám to už naposled, pojď si čistit ty zuby!"
On na mě:,,Já už mám plný zuby!"
Ptám se:,,Čeho?"
Syn:,,Tebe!!!" 😀

meryenes
3. zář 2013

@metlonka tiež sa na tom dobre zabávame 🙂

xabri
3. zář 2013

Večer sa prihováram Markovi:
-Musíš už spinkať ráno ideš do skôlky,prázdniny sa skončili.Máš tam aj kamarátov....
Marko sa na chvíľu zamysli a potom mi odpovie:,,No ,ale mne nechýbajú" 😉

alecka
4. zář 2013

no moja skoro 2,5rocna dcerka mi pred chvilou povedala mami ty si krasna modelka!!!! pobavilo ma to, ad.1 mala som zehlicku v ruke, ad.2 kde na toto prisla na tu slovnu kombinaciu- taketo veci u nas vobec neriesime, to asi tie reklamy v tv 😠 a ad.3- to najdolezitejsie-k modelke mam teda riaaaaadne daleko 😀 😀 😀