• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
ahojky,snad nevadí,že to neřeklo moje dítě,ale dítě od přítelové sestry.. 6 letý Tomášek jel se strýcem v autě,strýc měl před sebou nějakého neschopného řidiče,tak řekl : Dělej,pohni,jeď!! A Tomášek na strýce vybalil:Ale strýcu,u nás se to říká jinak..a strýc: a jak? Tomášek: ,,Uhni ti ko*ote!" :slight_smile:)
15. zář 2013 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (19)
@mandarinka34 tak to dobre zapotil ze len sam pan boh vie kdo ich zniesol :wink:
@evaviki
@evaviki no ja som tam bola len chvilku a sa mi zdalo ze je nejak podozrivo ticho nieco mi tam chybalo tak preto som sa pytala na psa.... tie dve ho chceli a potom uplne pubertacky sa o neho absolutne nezauimali, mama chodila s nim aj na hodinove prechadzky a tie dve ho ani len vyvencit nemohli... smutne, naco chceli potom psa no nie?
15. zář 2013 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@bronia13 nechapem, je to smutne.. ja som domov dovliekla psa, ked som mala necelych 15, poctivo ho vencila o polnoci, o tretej a o siestej, kym sa nenaucila vydrzat celu noc a pytat sa.. :grinning: nedokazem si predstavit, ze by som si ju nevsimala a bola by mi lahostajna.. njn..
15. zář 2013 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Nas ocino dnes vybuchol v aute a pouzil slovo "curak". ehm...Niki vzadu nic...ideme si o tri hodiny neskor po dialnici a zo zadu: pozri, to je ale curak! Ten curak ma otvoreny kufor! Aha, dalsi curak! A manzel: kde je ten curak? Niki: no tu v knizke to pisuemoticon)
Dalsi priklad toho, ze aj ked nereaguju hned, tak pocujuemoticon))
aach jaaaj
15. zář 2013 ve 22:26  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
nas sedemrocny....

"mamicka vsetko najlepsie k narodeninkam, urobil som ti darcek z odpadkov" (spravil nejake dielko z krabic ktore zlepil a pomaloval)

Muz sa udrel... lamentoval ...a syn ani nedvihol oci od knihy a hovori: "zivot je tazky, nevedel si?"
15. zář 2013 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí (29)
išli sme požičaným trojdverovým autom a dcéra (2,5r) v zadu poznamenala "ja nemám otváracie auto, ja mám také zašité"
15. zář 2013 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí (17)
Mám čerstvou perličku..včera jsem Anne Marií -5.5 roku po koupání mazala a jelikož mývá hodně často opruzený zadeček,tak mažem rybilkou..Tak jí máznu i trošku prcku,aby se neřeklo a ona mi říká."No Mami ,to mám hebkou kůži ,i zadeček mám ve vnitř hebký a vláčný,to jsem Panna ,víš?"No nebyla jsem schopna slova..úplně mě to odzbrojilo...
16. zář 2013 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí (9)
nas 3rocny synator si minule pri kakani prdkol a hovori mi: "jeej mama ako to hovno pekne zavrzgalo, ze?" :grinning: :dizzy_face: no co dodat...
16. zář 2013 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí (21)
Moja 4 - ročná dcéra dnes zahlásila, že nemôžeme chodiť cez slepú ulicu, aby sme neoslepli.
16. zář 2013 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí (11)
mame 16 mesacneho syna Maxima.vcera sme ho s priatelom hresili lebo stale hadzal zo stola ovladace na telku a dvd.to sa mladenec rozplakal a taky herecky vykon podal s placom ze sme mu kazali aby odisiel s obyvacky a ked sa ukludnii nech sa vrati.maly odisiel do izby a o 2 minuty prisiel a v rukach drzal umelu kravicku a prasiatko.prasiatko dal tatinkovi a kravicku mne bez slova sme pochopili co si o nas nase dieta myslii.este moc nerozprava ale uz teraz viem ze bude perlit :slight_smile:
17. zář 2013 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí (25)
Dnes som išla s malou 2,5r. domov a cestou z garáže sme prechádzali okolo práčovne kde som mala v sušičke nohanice a trakmi a tie hrkotali. Malá sa ma záhadným hlasom pýta: čo to je ?? Ja že: sušička. A malá strááášne začudovane: Aká dušička ??? :grinning: no v momente som si prišla ako vo filme: konec vodníku v Čechách :slight_smile:
19. zář 2013 v 00:49  • Odpověz  • To se mi líbí (9)
V obchode sme kúpili presnidávku a po príchode domov sa menšia pýta : "Mami, a dáme si tú DODÁVKU ?" :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2013 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí (12)
Moje dnesne vyplody.vravim mame: teta pocula lev reva ( rev leva). Par minut na to: rano mi budil zvonik. ( zvonil budik).
20. zář 2013 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
My sa teraz trenujeme sykavky so 4 ročnou dcerou..tak som jej hovorila, aby opakovala po mne: šiška, šarkan, šašo...a potom mi došli slová, tak sa pýtam co je este na š? a ona ze: šušurka :grinning: :sweat_smile:
20. zář 2013 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
:D pridem do kuchyne a pytam sa, co robis mojko ? a on ze polievku... chvilu som neriesila a potom som si spomenula, ze som kutikom oka zazrela panvicu na sporaku... "a to v panvici???" a on ze " vsak aspon nebude treba umyvat, len vytriem servitkou :slight_smile: " ... :D no zemrem asi z neho :D
20. zář 2013 ve 20:38  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
Dnes nas sedemrocny vysvetloval rocnemu bratovi: toto je tvoja baba. Toto je NASA baba. Je stara a ma vselico papat.

Vcera cestou zo skoly:
* Mami, ty si mlada, aj ocinko je mlady a aj ja som mlady.
-Ty nie si mlady, ty si este maly.
*tak som mladucky

Pred tyzdnom v rade u ortopeda videl taku asi 80rocnu tetu pred nami a ocenila som ze potichu hovoril: ludia ktori su stari zomru a pojdu do neba

Minule pocuval moj rozhovor o nejakom filme s mojim otcom a otec hovori ze a to bol svaty Peter. A maly hned ze kto je to svaty Peter, tak reku to jeeeeee...... a on ze PETER PAN???
21. zář 2013 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí (9)
Cestou zo skoly bol uneseny obalom z cukrika co mu dala spoluziacka, ukazoval mi ho ze aby sme take kupili a daval mi to vonat a povedal: skus, vonia ako anjel, nikdy som take nevonal :dizzy_face:
Tak vravim ako vies ze ako anjel ked hovoris ze si nikdy take nevonal a on ze : ale mamiiiiii, som robil srandu
22. zář 2013 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
pytala som sa lisy. lisa co ches robit, ked budes velka? L: zehlit! :grinning: ooo, ano! :sunglasses:
22. zář 2013 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí (14)
pred mnohymi mnohymi rokmi, sestra pozerala televizor, kde bol program o kravach. krici na mna: andreaaa, pod sem rychlo, sestricku mas v telke... :grinning:
22. zář 2013 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
a este jeden zo starych casov: bratranec hovoril otcovi: oci ja chcem nakladacku :grinning: (nakladne auto)
22. zář 2013 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí (8)
dosiel v piatok zo skolky pokakany (cerstvo, chalabohu nemal to tam od rana) a pytam sa simon a to si nemohol povedat pani ucitelke ze chces ist kakat...mamiii nie v skolke nekakam...ako to ze nekakas ked sa ti chce musis aj v skolke...mamii nieee spravny gazda si to nosi domov :slight_smile: :unamused:
22. zář 2013 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí (23)
Dcerka dnes telefonovala s babkou a bavili sa o vselicom,napr. aj o to, ze mala by chcela, aby sme mali doma kravu, ktora by davala maminke (mne) mlieko a "ja " by som mala viac mliecka a mohla by som potom castejsie davat cuci-muci (kojit) braceka. Ale kravu mat nemozeme, lebo mame maly dvor.
22. zář 2013 ve 23:49  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
Malý zobral babke obrázok Pápeža Jána Pavla 2 a hovorím mu ,nechaj to babke tam,to je Ján Pavol 2 a on na to,mami to je druhý Janko?
23. zář 2013 v 00:28  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@fraufrt nasho presiel napad mat kravu az po tom ked sme vysvetlili ze krava kaka velke hovienka. Lebo istu dobu to bolo zvieratko numero uno. Akurat ze mlieko chcel predavat :grinning: Priestorove obmedzenia nebral do uvahy, podla neho je nasa zahradka 5x5 idealna ponat kravu, prasiatko, kacicky...
23. zář 2013 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
moj maly ked zacinal hovorit tak si mylil slova a otcovi namiesto I see you,stale hovoril I smell you :grinning: ten to bral tak,ze malemu zrejme smrdi a maly to myslel tak ze aha I see you kuk :grinning: see a smell si mylil.Alebo sandwich ked pocul tak sa pytal ze kam ma poslat witch(bosorku)
23. zář 2013 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí (15)
Ja pridam moj trapas, ktory patricne okomentoval moj syn (3,75 roka):
Sedime spolu (nastastie sami doma), ja som si prdla, ale teda s dostatocnym zvukovym efektom :sweat_smile: Syn sa ma pyta, co to bolo? A ja ze som si prdla. A on na to: To nebolo prdenie, to bolo kakanie... :grinning: :grinning: :grinning: (nie, nie, fakt to bolo iba plynove skupenstvo :wink: :grinning:)
23. zář 2013 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
Syn uz tiez robi plany: ked budem velky, budem velky ako papa (manzel ma 1,86m). A Stella bude taka velka ako Ty (ja mam 1,60m)...

Ked budem velky a budem moct jazdit na aute, tak ja a Stella budeme sediet vpredu a ty a papa budete sediet vzadu, ze ako on nas odvezie :slight_smile:

A minule tiez zahlasil, ze bude nosit manzelove veci, ked bude velky. Ale kedze sa chysta narast taky velky, ako manzel, tak aj bude moct :wink: :grinning:
23. zář 2013 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Říkám Kristýnce - vylez ze dveří a přivolej výtah... Vyjde ven, já se obouvám a slyším na celý dům - hééj, výtahůůůů.....
A směje se tomu jak blázen..
23. zář 2013 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí (17)
@sissmiss tak to s tymi hovienkami jej musim vysvetlit, ked pride zo skolky. Myslim, ze pochopi, pretoze momentalne mame problem s upchatym zachodom. :slight_smile:
23. zář 2013 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Moja mama spomínala, na to keĎ ja som začala chodiť do školy a sestra bola ešte v škôlke. STále som plakala že sa chcem hrať ako Romanka že sa mi nechce učiť.. TAk mama zobrala všetky moje knihy do školy dala to do školskej tašky a šla s tym ku košu že to teda vyhodí keĎ sa nechcem učiť a že skončím zo smetiarmi smeti vyvážať... Zase že som spustila revy že nechcem byť hlúpa že sa teda budem učiť...Potom začala sestra chodiť a mama použila túto istú metódu aj na ňu keĎ sa nechcela učiť, že bude chodiť zo smetiarmi...a sestra na to?? ˇVeď aj to niekto musí robiť mne to nevadí:D
23. zář 2013 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí (18)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek