• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
čistím si zuby... A slyším komentář. Tak a mám pinďoura! Vylítnu s kartáčkem v puse, madam chodí po bytě s prachovkou mezi nohama a má z toho strašnou srandu...
24. zář 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (24)
Syncek, ked mal 1, 5r tak dost nebezpecne liezol na stolicku, potom sa na nej postavil a vobec sa nedrzal (pre neho to bola velka sranda).Ja som mala smrt v ociach a kricim na neho: "Matko chyt sa!" a Matko si chytil rucicky. :slight_smile:
24. zář 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (29)
Opět v trolejbuse - maminko, co kdybysme se sjely? To bude moc hezký!! vidím pohledy ostatních, jak sahají po telefonu, hledají číslo na sociálku...
Naštěstí dítě pokračuje - takle nohama, změříme se, kdo má větší...
25. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
A cestou zpátky... je posedlá miminky, začne mi hladit břicho v bundě a říká - já bych chtěla sestřičku, to by byla Jůlinka a brášku Matěje... No, máš pořádnýho pupase....
Já jí fakt jednou... :angry: :angry:
A vedle sedící mladý muž si stoupl a pojdtě si sednout, já si hned nevšiml! Promiňte....

Podotýkám, že žádný dítě nečekám!! No, jestli tohle vykládá bývalýmu, tak mi ty alíky očešou uplně... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (20)
Keď som mala 3 roky, bola som s tetou v reštaurácii (bývala v CZ v Prahe) a sedeli tam dvaja černoši. Že vraj som si išla k nim sadnúť a chytala som im ruky a pýtala sa, že prečo sú takí čierni, že vraj sa smiali a dúfam, že mi nerozumeli. Našťastie si to nepamätám, ale moju tetu muselo dobre štípať v zadku od hanby. :grinning: A čo mi moja mama obíja o hlavu do teraz, že aká som bola zlatá: mala som asi 4 a išli sme v MHD, tiež v Prahe a nastúpila babka, tak som ju pustila sadnúť. :grinning:
25. zář 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
matýnek přál dědovi k narozeninám: "dědečku, všechno nejlepší a ať se ti líbí v práci". :grinning:
25. zář 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (20)
deti by mali spať vo svojej izbe.... :wink:
-kamaratkina malá (2roky) večer v spálni (oni si mysleli že spí tak sa omojkovali :wink: )
"so lobite? " spime spi tiež... "hej? spite? zasvietim na vas?? " :grinning:

-synček(2roky) druhej kamaratky zobudí sa a vidí mamku a taťka " zochabiš ju ty vajčaku! :stuck_out_tongue_closed_eyes: "
25. zář 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (30)
Ked sa dcerka(2 roky) vycikala, samozrejme som ju utrela....natahovala som jej jej ruzove gatky na ritku a zbadala papierik a na nom ruzove zmolky z gatiek, vyhlasila "Mimka ma kvicku, ze maminka?" :sweat_smile: :sweat_smile: (rozumej menzes) :confused:
26. zář 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Byla jsem s dcerkou v letním kině na pohádce měla asi 5 let, a byly v ní i sudičky, no a po cestě z kina jsme potkali jeptišku a malá volá "hele mami sudička" v ten moment jsem nevěděla kam zalést, ale jeptišce to naštěstí připadlo docela vtipné.
26. zář 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Večer keď baby majú spať, majú zakázané vychádzať z izby, len keď potrebujú niečo dôležité...
Staršia "vyslala" mladšiu po niečo, a keď sa vrátila, tak som vo vysielačke počula ako sa jej pýta: No tak čo, aká bola mama. Dobrá či zlá? :sweat_smile: :grinning:
26. zář 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (25)
@fraufrt tak to mi pripomenulo syna, ked sme prvykrat cestovali pomocou navigacie.,,Teta" v navigacii povedala drzte sa vpravo a on ma chytil za ruku :wink: /sedela som vpravo/
26. zář 2013 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
@lenkas01 stobodová hláška!!!!! :grinning:
26. zář 2013 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xabri no to on ich ma viac ale pri tejto som nemohla :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
2 a 1/4 roku: "Samík měl na pusince bebíčko a Samíkovi už se zahojilo a... spadlo do kůže!"
26. zář 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
........my sme cestovali s rodinkou na chatu časť kykula a malá sa nás opýtala a maminka kedy už budeme na tej cikuli? :grinning:
26. zář 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
robila som rezance s tvarohom a koprom na slano aj na sladko tak deti vravia ze ony chcu tie s tou "travou" (koprom) :wink:

tak isto sme mali k tomu kysle a sladko mlieko - tak chceli kysle tak vravia - mami chceme "fuzy mlieko" :grinning:
27. zář 2013 v 05:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
malá chce pití, tak naleju nám oběma, ale zvuk tekoucího pití..No, musím si odběhnout.. Přijdu, sedí vzorně!! na židli, pije, ale... rychle ji prošacuju - nůžky nikdy, nic rozstřiženýho, vylitýho, lepidlo nikde, tak sakra - proč sedí tak v klidu a dívá se na mně? No, tak asi přichází ,,rozmumný období", takže se v klidu napiju.. A malá se ptá? Chutná ti to?
Já ??? Proč?
Ona : Já v tom vyprala štětec od barvy..
27. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (43)
Caro dvojjazycnej vychovy:
Ozval sa nezamenitelny zvuk prdkania.
Ja: Co povies, ked sa Ti to stane pred ludmi?
Drobec: Thank you.
:grinning:
27. zář 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
@hancazivocich :grinning: :grinning: :grinning: mam dost.. stetec?
27. zář 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evaviki - jo, fakt, je to průserář... Včera prostřihla palec u nových punčocháčů, pže jí bylo teplo, potily se jí nohy.. A crocksky mají taky větrání... Normálně si ulila nůžky do krabice s hračkama.. šmikla a zas je schovala.. Trvalo, než jsem je našla..
28. zář 2013 ve 04:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Vetsinou perli Kristinka, ale uz jsem se dockala prvniho vtipu i od Nicolky ( 16 mesicu ). Nicolka mi rika mama. Vcera ke me pribehla a rika mami, mami.... Tak si rikam, jak krasne na me Nicolka vola. No a ona mi podava plysovou opicku..mami, mami....jenze ona myslela monkey :wink:
28. zář 2013 v 05:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Najnovšie perly mojej 3-ročnej hviezdy...... po zhliadnutí krátkej reportáže o jednej herečke, kde bola najprv s veľkým tehu bruškom a potom z bábätkom, (môj muž je taký pupkatejší) naša malá sa zamyslela a vraví: "Mamíí a keď som sa ja narodila z tvojho bruška kto sa narodí z otcovho...... :grinning:

Druhá perla: Mamííí, keď si ty moja mamička, kto je môj ocinko?
JA :grinning: , MAŽEL :fearful:
28. zář 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
Maly (3r.) sa hraje s kombajnom a tatino pride za nim a hovori mu, ze aky ma krasny autobus ( chce docielit, aby povedal kombajn, lebo hovori kojban a aj si tatino robi srandicky, ze to nevie). A maly pozrie nanho a zahlasi : "no tato, ty si ale dopadol" :slight_smile: (ze nerozozna bus od kombajnu,xixi)
28. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
syn 6,5 roka dnes sa ma pytal :" uz si ma prihlasila na ten futbal??nech mozem hrat hokej."
28. zář 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
starší syn sa volá Daniel,ale niekedy ho voláme aj Daňo.A raz prišiel so strachom v očiach a sa pýta:mamina a čo to je to Daňove priznanie? :grinning: (sa bál,k čomu sa má priznať :grinning:
28. zář 2013 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (49)
Moja dcéra perlí pravidelne a doslova všade - boli sme u lekára pre potvrdenie a jej pozdrav po príchode do ordinácie "Dobrý deň, sú tu bubuši?", alebo minule povedala babke že ide k doktorovi a babka sa jej pýta - k akému? a malá jej s plnou vážnosťou odpovie : "ženskému, lebo ma bude vyšetrovať.." u nás si musíme dávať taký pozor čo hovoríme a hlavne o kom lebo malá to všetko prezradí a plus si k tomu niečo domyslí. Minule známa čo bývajú oproti ťahala 4 ročného syna do vane že sa musí osprchovať lebo je celý od piesku a moja dcéra nato že "ja sa sama osprchujem, čo myslíte."
28. zář 2013 ve 22:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Syn skoro 8r.- mamííí,dáš mi piercing do nosa?...Niee,to ako si na to prišiel?..a číta mi vtip z časopisu...ak vaše dieťa nechce ráno vstávať do školy,tak mu dajte piercing do nosa,ľahšie ho vytiahnete z postele :grinning: ...nejako šikovnejšie odvtedy ráno vstáva,či sa mi to len zdá? :wink:
29. zář 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
Hojdam neter-4 rocnu na hojdacke a vravi: stekli ma brusko a smeje sa pri tom, hovorim jej: drz sa, lebo spadnes a ona s usmevom na tvari, ze: no a ???
29. zář 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Strúhala som syr a Vaneska chcela tiež, že mi pomôže. Tak som jej to podala, ukázala, chvíľu strúhala a zamyslene hovorí "Keď si to robila ty to vyzeralo ako väčšia zábava" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (40)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek