• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
@akrim1311 My zase hovoríme nášmu občas Bobko. Tak sme išli do obchodu kúpiť Bobkový list.A jemu to nešlo do hlavy, že akému bobkovi a aký list :grinning:
30. zář 2013 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (11)
Robila som z lístkového cesta slané tyčinky - ale Miška si hovorí po svojom - na miesto T na začiatku slova tyčinky dáva P :grinning:
30. zář 2013 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
Mami?ja viem ako som sa narodil...ty si ma obrala zo stromu! Tak sa ho pýtam, že ako na to prišiel a on že : však som plod lásky :slight_smile:
30. zář 2013 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí (28)
malá (3r): Ked budem velka, budem teta doktorka a ked budem ujo - tak ujo doktor :grinning:
30. zář 2013 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí (27)
U nás keď sa niečo nedarí máme zaužívané spojenie-maturovanie...A minule Daňo robil domáce úlohy a len sedel a sedel,hlava podopretá,pero obhrýzal, pozeral do knižky.Tak som na neho mrkla od dverí a vravím mu:"Už to máš?Čo tu toľko robíš"? a Daňo:"Už zasa maturujem":grinning: (2 trieda na Zš)
30. zář 2013 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (10)
Moje 3letá dcera chtěla tatranku. Řekla jsem jí, že musí nejdříve sníst jogurt a pak si může vzít tatranku. Zatímco s přestávkami jedla jogurt, tatranku někam zašantročila. Ptám se jí, kde je ta tatranka - ona na to: Schovala jsem jí, aby byla v bezpečí :grinning:
Asi abych jí náhodou nechtěla sníst.
Podotýkám, že jí za chvíli nevím odkud, vyhrabala - byla opravdu v bezpečí
30. zář 2013 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
Včera sa Števino bláznil a vyhadzoval svojho obľúbeného plyšáka Macka Pu, že ...aby sa naučil lietať ...no a ako som tam len tak sedela a "študovala" časopis, tak šup a už mi macko padol rovno na hlavu a trafil ma labkou do oka ... Števino dobehol ku mne a tak ľútostivo na mňa pozrel, pofúkal mi zatvorené oko a dal mi pusu na čelo a ...potom schmatol macka za labku a zvrieskol mu do "tváričky" ..."ZLÝ MACKO, fuj...zlý!!!...Toto sa robí mojej mamičke?!" :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2013 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí (11)
Při nákupech jsem v obchodě narazila na početnou romskou skupinku na nákupu a malý z ničeho nic na celý obchod zvolal:" Mami, mami, indiáni jdou!" Ostuda jak bič, jen nevíme kde na to přišel, s indiány sme ještě do kontaktu nepřišly ani v knížkách :grinning: :grinning:
30. zář 2013 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí (22)
citame si s viki 4,5r rozpravkovu knizku a ja som nasadila hlasnejsi ton. a viki vtedy ma potlapka po pleci a vravi " mami nie tak hlasno nepocujem telku" .... tak to zabila.
30. zář 2013 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí (34)
Hrali sme Clovece... a moj panacik sa ocitol medzi dvoma inymi panacikmi rovnakej farby. Mato hlasi: "Maminka, aha, Ty si hotdog." Neviem teda, ci nemyslel hamburger, ale pobavila som sa :slight_smile:
1. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
Naša akurat len oslávila 2 roky, ale uz to s ňou zaciname mat vesele. Raz nam na dialnici vletel nejaký sialenec pred auto a manzel musel dupnut na brzdy a v navale hnevu to nevydrzal, vytrubil ho a pomenoval ho roznymi privlastkami zacinajucimi na kk..t :confounded: jasne, mala sa tvarila, ze nic, ale od vtedy staci, aby ktosi na ulici zatrubil a uz vykrikuje "kk..t!! mamika kk..t !!" drzi ju to uz 3 mesiace a ja sa len obzeram, ci nas niekto nepocuje :grinning:
1. říj 2013 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@barusk ja mam podobnu skusenost so sebou :grinning: ked som bola mala otec pribijal klinec a tak fajne si klepol po prste s kladivom a zahresil j ebem ti krista a ja som odvtedy ked sa mi nieco nedarilo len toto opakovala,trvalo im to vraj dlho nez som s tym prestala
1. říj 2013 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Vcera sa susedovmu labradorovi narodilo sest krasnych steniatok. Tak sme ich isli s malou pozriet...bola nadsena a po chvili sa pyta: " Preco maju tie psiky take cudne ocka?" Ja hovorim, no, lebo su este slepe, vies? A mala na to:" A to ty ako vies mamitka? Ty si im uz niekedy nieco ukazovala???" :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2013 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí (20)
A dnes rano..jasne, ze vonuku 4 stupne, auto vymrznute..a mala hovori: "Mamiiii? Vezmi si zajtra dovolenkuuuu....prosiiiiim" A ja, ze : " A preco si mam zobrat dovolenku zajtra, zlatko?" ...a ona na to: "No, aby bolo zase leto, nie?!" :grinning:
1. říj 2013 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí (16)
Lezime s drobcom(3r.) na posteli a maly mi obzera brucho (po porode trocha slaninkove), picha prstikom do brucha a zahlasi:"mami, ty mas take plnotucne brucho" :slight_smile:
1. říj 2013 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí (26)
Toto mi pripomenulo prve mrazy, ked sme isli pred sto rokmi s mojou starsou do skolky, skratka mimo chodnik viedla cez taku luku, kazdy krok robil na zamrznutej trave šušťavý zvuk, dcera tichucko naslapovala a unesena sa cudovala nad tou travou a pyta sa: Mami a preco je vsetka trava z papiera? :slight_smile:
1. říj 2013 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí (21)
Minule mala robila zlost, tak som na nu kricala a ona na mna pozera a zahlasi: Mami, ty mas taky zvieraci hlas. :fearful: Normalne som nevedela co povedat, no o chvilu som sa jej spytala: A na ake zvieratko sa podoba moj hlas?? No a ona bez rozmyslania: Na srnku. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to som teda dopadla.
1. říj 2013 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí (18)
syn sedi v kuchyni, hraje si s autickama a dcera k nemu prijde a neda mu pokoj a najednou slysim, jak syn krici: Nech me, ja nejsem tvuj tatinek :grinning: :grinning:
1. říj 2013 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí (12)
@janja2502 super, strasne ma to pobavilo :D
Inac, aj moj muz ked je rozculeny a ide dat pubertacke vychovnu rec so zvysenou intenzitou zvuku, tak z neho nakoniec vyjde taky roztraseny a tenky hlasok, ze len schovavam tvar do vankusa a dufam, ze dcera vnima co jej hovori. Vzdy su to presne slova, ktore inteligentny clovek prijme a zamysli sa nad sebou, ja to tak neviem povedat, ale on ma hlas presne krehky ako srnka...
2. říj 2013 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@dazdovka To som si pri vas spomenula, ze raz, ked mala robila zlotu, tiez som po nej kricala a ta mi hovori: " Mamitka, radsej ma zbi, len uz po mne nehuc ako sanitka!" :grinning:

..tak, to ja asi fakt nebudem mat hlas ako srnka, ked vrestim...:grinning:
2. říj 2013 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí (13)
Števi je chorý a doktorka nám "naordinovala", že má inhalovať vincentku ... takže večer pred spaním poctivo inhaloval a keď skončil, tak som nechala inhalátor bez masky ešte chvíľu zapnutý, že nech sa trošku "zvlhčí" vzduch v spálni ... prišla naša Viki, nadýchla sa a hovorí...: "Hmmmm, čo to tu tak rozvoniava?..." ... a náš Števko na ňu prekvapene pozrel a zahlásil:
"Spýtaj sa skôr ...čo to tu tak ROZ-SMRAD-IAVA...!" :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2013 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí (8)
nas 7rocny mi oznamoval tento tyzden ze mali v skole na obed karfiol. Ale zatvaril sa tajomne a dolezito, ze to nebol obycajny karfiol ale iny. Mal kozuch !!!!! Hnedy kozuch, ale vnutri bol biely. Vydedukovala som ze bol vyprazany, take doma nerobime, este vyprazany nejedol, tak nepoznal :slight_smile:
2. říj 2013 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí (19)
Baby z okolia Žiliny to poznajú keď sa povie Bytčica.(Je tam ústav pre duševne chorých)A minule menší(4 roky)prišiel za tatinom,že-"máme doma Bytčicu?"hľadel na neho čo to vlastne od neho chce(lebo Bytčicu máme doma nonstop :slight_smile: ).Tak mu vraví,že nevie čo zháňa.Tak mu vysvetľoval"no to biele na pitie!"Chúďatko myslelo žinčicu :grinning:
3. říj 2013 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (13)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. říj 2013 v 10:39 • chrobackach
dnes som stala pri pokladni, a bola tam straaaasne dlha rada. Synovi (8,5m) uz bolo teplo, tak krical, mrncal, trocha aj plakal. Ked sme sa konecne dostali k zaplateniu, syn sa pozrel na pokladnika (mlady, fesny chalan) a s takymi rozziarenymi ockami na plne hrdlo skrikol: TATA :grinning: ste mali vidiet tie pohlady :grinning: :grinning:
3. říj 2013 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí (20)
Moja slečna má 13 rokov a je postihnutá. Ráno mi dala otázku. Mami, čo je make-up? Ja som rozmýšľala, že
ako jej to vysvetlím. O ona mala hneď na to odpoved. " To je to, čo mala Marfuška anjelik, na tvári však?" Trafila
úplne presne. :slight_smile:
3. říj 2013 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (31)
moje dcerka (1. r ) rada opakuje slovicko NE. minule sme jeli v tramvaji a nastoupila pani a pta se JEDE TATO TRAMVAJ DO ZASTAVKY NNAMESTI MIRU? At stihnul kdokoliv co rict tak moje dcera nacelou tramvaj zarvala NE NE NE. :sweat_smile:
3. říj 2013 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí (15)
Vcera sa bol u nas hrat velky Filipko, co uz chodi do prvej triedy, do skoly. Filipkovi sa minuly tyzden kyval zubcek, mrncal, tak boli vcera u zubarky a ta mu zub vytrhla. Ked ho moja mala zbadala bez zubceka, skrikla:" Hiii, Filipko a kde je tvoj zubcek?" A Filipko: " Vytrhla mi ho teta zubarka.."...Moja mala rozmyslala, rozmyslala a po chvili hovori..:" Vies Filipko, nebud smutny, zubcek si teraz bude zit bez teba a ...mozno mu aj bude lepsie.." :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2013 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí (27)
@miskamaj:
Podobny zazitok mam aj ja. Syn vedel povedat mama, papa a brm-brm. Vozi sa vonku na odrazadle-auticku, ide mu oproti mlady muz a syn nanho ukaze prstom a hvori: "Papa?" Ale s otaznikom!!! :grinning: On nanho kuka a vravi, "nieeee", a obaja sme sa zacali smiat... V tom obdobi boli vsetky zeny mama a vsetci muzi papa, no a vsetko, co sa hybalo, bolo brm-brm :wink: :grinning:
4. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí (10)
@ichbinich
@miskamaj aj mne sa toto stalo.S menším,keď ešte ledva rozprával.Išli sme do Jednoty a na schodoch sedel bezdomovec,špinavý smradľavý,pil pivo a Riško na neho pozrel a povedal mu Tata.A on na neho že nie nie a obzeral si ma(či nemal čosi so mnou som mala dojem ,že rozmýšľa.)a ja mu vravím,on nemyslel,že ste jeho tato,ale že je vonku-tata-Lebo keď sme šli von,vraveli sme mu,že ideme tata....
4. říj 2013 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek