• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@ichbinich :grinning: :grinning: Ja som nepovedala nic, len som sa zasmiala, ale ten fesny pokladnik sa inak dost hanbil. Neviem ci za "manzelku" alebo "syna" :grinning:
4. říj 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
najstarsia vcera mala zavriet dvere na terasu. pritom mi vravi. mami, ale na vianoce ich musime nechat odomknute (aby mohol prist santa a doniest darceky) :grinning:
4. říj 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Včera idem zo školy s mojou 6 ročnou prváčkou a stretneme veľmi milú pani, ktorá pracuje u nás v Galérii. A moja Anička na celú ulicu: Jéj mami, to je ta teta, čo pracuje v Galantérii ! :sweat_smile: :slight_smile:
5. říj 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Vcera som robila obrovske upratovanie :wink: a Sasenka otvorila ladnicku a vravi "wow aky poriadkok" nechapala :grinning: :sunglasses: :wink: , tak jej vravim pozri sa do chodby a ona na to "cool" (nieco ako super ) :wink: som rada ze si to vsimlo 3 rocne dieta a manzel az potom :sunglasses: :grinning: smutne :confused:
5. říj 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Daňo keď mal nastúpiť do prvej triedy mu hovorím:"Nič iné do teba nechcem,iba aby si počúval učiteľku čo vám vysvetľuje."A on,že "Čooo si vravela?" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2013 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
Subject: Poučení - jak NEzacházet s došlou e-mail poštou... Tak to nemá chybu................. Historka, která se stala kolegovi mé kamarádky, se mi moc líbí (zejména proto, že není vymyšlená a čas od času se přihodí ve zmenšených rozměrech a v jiných kulisách leckomu z nás).

Sbormistr pardubického chlapeckého sboru Bonifantes Jan Míšek odeslal 29.3. e-mailem na cca 420 adres seriózní pozvánku na premiéru koncertu. Mezi příjemci této pozvánky byli

* přátelé sboru, * rodiče, * sponzoři, * lidé ze státní správy i samosprávy, * novináři, * atd.

Jeden příjemce odpověděl (bohužel nikoli jen sbormistru Míškovi, ale všem!!!) takto: : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * :

Zdar Honzo, normálně bych se ti na to skřehotání vysral, ale dyž tam bude Jiřinka (bejku, doufám, že střízlivá, ne že ji zas naleješ a přefikneš, jak minule) tak se asi vokážu. Přeji úspěch. Hezký den. Jiřík : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * :

Jako první mu odepsala jedna z pozvaných : Milý Jiříku, všichni níže jmenovaní dostali vaši vtipnou odpověď ..... dávejte pozor,

zda kliknete na "odpovědět", nebo "odpovědět všem"!!! PS: Doufejte, že se to Jiřinka nedozví, vy "bejku" Následovaly i tyto reakce:

1/ Vážený kolego, již dlouho jsem nezaznamenal tak skvělou a veselou příhodu, která se Vám odesláním textu všem 420 el. adresám povedla. Smál jsem až jsem se za břicho popadal a to právě při představě okamžiku Vámi zjištěného "FO PA". Omluva se přijímá a jen tak dále - je to fakt ze života!!! Přeji hezký den

* Jaroslav Kňava

* starosta městského obvodu Pardubice V

2/ Dobrý den, nebylo by možno pro ostatní rozeslat foto Jiřinky, abychom se mohli také rozhodnout o případné účasti? S přání hezkého dne Pavel Simajchl

3/

Děkuji všem

a musím říci, že právě dnešní den jsem vzpruhu v podobě této konverzace potřeboval.

Náš Deník uvažuje o reportáži přímo z akce. Marek Hovorka,

zástupce šéfredaktora Deník - Východní Čechy

4/

Vážený pane Míšku,

jako reklamní agentura si Vám tímto dovolujeme upřímně pogratulovat k této inovativní marketingové strategii, kterou jste s panem Čejkou vymysleli. Jsme přesvědčeni, že návštěvnost bude rekordní, a nabízíme vytvoření grafického návrhu odznaku s fotem paní Jiřinky, podle kterého by se všichni účastníci této komunikace mohli snadno poznat. V případě zájmu se na nás prosím obraťte. Vaše Studio Artefakt,

Škroupova 673 ,

500 02 Hradec Králové 2

5/

Vážení,

i VUS Pardubice se připojuje k akci "Jiřinka".

Rušíme plánované akce a jedeme na koncert, sjednat spolupráci s Jiřinkou.

Nebyla by ale lepší hokejová aréna? Tam se asi všichni nevejdeme. S pozdravem Andrea, Milan a Jirka za VUS

6/ Protože přéčinó hromadného odeslání bela chebná elektronka E13 z našeho podniko = Katoda Olomóc, připojuje se k omluvě i naša fabrika a sejdeme se všici na koncertě s Jiřinkó. Tož se majtě PH.

7/

Vzhledem k tomu, že v tomto okamžiku se nám jeví dlouho očekávaný středeční hokejový zápas Pardubice : Sparta jako slabý odvar ještě ráno vůbec neočekávaného koncertu, zrušili jsme tímto rezervaci autobusu směřujícího na Prahu a vyjednáváme s řidičem ( který až dodnes neměl o vážnou hudbu zájem) o změně směru jízdy sborovým voláním : " Na Hradec,Vávro, na Hradec !" V případě, že budou v autobuse ještě volná místa, budeme Vás všechny kontaktovat! S netrpělivým očekáváním zdraví

Viktorinová

P.S. Mohu pozvat i svou tetu Jiřinu?

8/ Milý Honzíku, vidíš, Ty bejku, to mě nikdy nenapadlo, velmi děkuji za úchvatné pozvání a to si teda piš,

že tam bude nejspíš celá Unie českých pěveckých sborů!! S heslem "ať žije Jiřinka" a přáním dobré noci

Libor Sládek

9/ Ahoj všichni,

na středeční koncert to zatím nevypadalo, ale po včerejšku Mám jasno i já !

Už se nemohu dočkat, pozdravuj Jiřinku.

PS.Doufám,že se tam všichni vejdeme !!! S pozdravem - Vašek, Malý Vlčkovice 10/

Závěrem - pozor komu a co odpovídáte !!!

PS. Ten koncert měl opravdu naprosto rekordní účast !!!

Hezký den bez přehmatů
5. říj 2013 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (33)
Dnešná príhoda: ukladám malú večer do postele, mám na sebe okrem iného tričko bez rukávov so stredne veľkým výstrihom. Malá sa pritúli a ruka šmátralka šup do výstrihu ! Hovorím dôrazne: Nelez mi do výstrihu. Malá: Niéééé, neleziem, len chcem pozdraviť prsíčka !! :grinning:
6. říj 2013 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (28)
Pridám aj ja jednu príhodu z dneska.starsi syn niečo vyparatil tak som ho karhala a mierne potahala za vlasy.a on mi na to hovorí "mamka ty mas nechty ako diviak":slight_smile:
6. říj 2013 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Mala som zapnutý televízor a opakovali CS má talent, práve keď som dcérku česala - bola otočená k tv - vystupovala tam tanečníčka okolo tyče...dcérka mi hovorí, mami aj ja budem tancovať ako teta a budú mi všetci tlieskať :sweat_smile:
6. říj 2013 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
6. říj 2013 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Procvičovali jsme poznávání zvířátek podle obrázků. Ukazuju páva. Potom ukazuju na papouška, kterého Sam někd pozná, a ptám se, co to je. Sam nic. Tak říkám: "No, co to je? Pa... ?" a Sam: "Fffffff!"

A pak ještě ukazuju ještěrku, a Sam hned ukáže na hada, že to je tak ještěrka. Tak vsvětluju, že ne, že ještěrka má nožičky a had nožičky nemá, a Sam mě doplní: "Had má jenom provázek."
6. říj 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@akrim1311 sto bodov
6. říj 2013 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bronia13 no ved to si az vtedy vsimnu ked nic nenajdu :grinning:
6. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
No dievčatá my sme nastúpili do škôlky a ešte chvíľu tam môj drobec bude "perliť" tak tam asi dlho chodiť nebudeme. Jednej babičky sa opýtal napríklad či je teta alebo ujo lebo vypadá ako ujo jej povedal a že sa má oholiť, druhej sa opýtal prečo nosí monterky (mala športové nohavice :grinning: ) a jednej sa opýtal či sa môže prísť pozrieť k nim na kravičky ona sa milo usmiala a povedala že žiadne nemajú a on jej povedal že keď bol v lete pri kravičkách tak voňali ako ona. No čo vám poviem už chodí poňho radšej muž :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (59)
zasmiala som sa na niektorych z chuti, dakujem :slight_smile:
pridam aj ja nieco z nasej rodinky:

Ondrej (4 roky) po obede: "Pozri, ako mi nahrčlo brucho!"

Ondrej: "Maminka, prosim si tu cokoladku a sam si ju prosim vybrat."
Michal (2,5): "Prosim si cokoladku a Ondrejko co povedal este?"

Ja: "Dovolis, prosim ta?"
Ondrej (pricapeny k stene): "Ved ja mam dovolene!"
6. říj 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
@bronia13 Hm, tak to je super, ked ta dcerka pochvalila za upratanie. Ja , ked som slecne upratala detsku, tak otvorila dvere, pokrutila hlavou a zahlasila:" Mami, mami, zase si mi celu izbu poprehadzovala..." :angry:
7. říj 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
No a inak vcera sme nasli kos krasnych dubakov, ale zopar bolo nacatych od slimakov. A bola som skareda, lebo som slimacikom dobre hribiky pobrala a nechala im na veceru iba "take kadejake besniakove"... :angry: :confused:
7. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Dnes rano. Zacula som z kuchyne znamy buchot (ked sa prevrati na podlahu nerezova WC kefka aj so stojanom :angry: ), prevratila som oci, ze ma zas caka prijemna pracicka :unamused: Volam na Huga, ze nech to chytro zodvihne, kym pricupka maly za nim a on, ze on uz nie je na WC! Tak som si v behu pripravovala monolog na vychovnu chvilku :wink: , dobehnem k vecku, Hugi za mnou a vysvetluje mi , co sa stalo: "Ja som asi trosku zabudol zatvorit dvere a Leonko tam vosiel a roztrepal tuu, tuuuuu SUCHTACKU NA HOVNA ." :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja som taky vybuch smiechu spustila, ze bolo po vychovnej chvilke :slight_smile: a smiali sme sa vsetci, ja na detoch a deti na mne... ale mna smiech presiel rychlejsie :confounded:
7. říj 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (41)
@victory1 tak to je super namieste pochvali ta este zdrbe :wink: z dobrotu na zobrotu co?
7. říj 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ako už som si zvykla nato že moje dieta si zvykne upravovať text piesní po svojom..ale dneska ked si vyspevovala som s dialky kukala ŽE ČOOO?? :grinning:
" Jedna guma,druha guma,tretiu na vrh dám...A už stojí nezbedníček a už stojí tam " :grinning:
7. říj 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (37)
piesen so spievankova (jedna guľa,druha guľa,tretiu na vrh dam..a už stojí snehuliačik a už stoji tam)
7. říj 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bronia13 No ved toto..sa nezavdacis tym upratovanim... :wink: Ale zas obisla som lepsie ako kolegyna. Ma 3- rocneho syna a tomu, ked upratala, tak vosiel do izby a ze: "A kde do pi** mam teraz ja hladat zlte auticko?!" .... :angry:
Povedala, ze bola tak v soku, ze sa nezmohla ani na vysvetlovanie, ze je to skarede slovo a ze sa to nepatri rozpravat...Tak to nechala na manzela..lenze tomu, ked to povedala, smial sa desat minut ako truba a nic "vychovne" z neho nevyslo... :grinning:
8. říj 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
@gerci90 :grinning: :grinning: :grinning: pekneee...my sme mali len, "kukulienka, kde si bola, ja-ja-jaj, ku-ku-ku, sedela som na dube...." :grinning: ...ten povodny buk jej tam nepasoval... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@victory1 take veci poznam tak clovek nevie ci sa ma rehotat (ja sa vetsinou rehocem) alebo ma karhat deti no nie???? :wink:
8. říj 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bronia13 No, niekedy je myslim najlepsie, ked to clovek necha bez povsimnutia..lebo ked sa moc rehocem, tak krpec si mysli, ze je straaasne vtipna a zapamata si to... :wink:
Karhanie je blbost, myslim, ze treba trpezlivo vysvetlovat a vysvetlovat a vysvetlovat..do mrtva... :wink:
9. říj 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gerci90 nemá chybu :grinning:
9. říj 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naša najnovšia ,,perlička" je zo soboty,boli sme na svatbe,po dlhej ceremonii konečne papáme polievku v sále ticho a naše 4-ročná slečna zakričí na plné ústa ,,MAMA JA CHCEM SRAŤ!!!"no hamba jak mraky :fearful:
9. říj 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (32)
Staršia bola venčiť a došla domov, že stretla susedu so psom. A sa jej pýtam, že ktorú, tak mi vysvetlila "No nie tú jednu, ale tú druhú" :grinning: :grinning:
10. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
Mato, preco nejes? Povedal si, ze si hladny:
Ale ja nie som hladny na paradajkovu polievku ale na rezen!!
10. říj 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (20)
@zita19 to ich musia niekde ucit. Ja nie som hladny na chlebik, ja som hladny na cokoladku :grinning:
10. říj 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek