• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
A ešte som si spomenula na jednu hlášku...Tak som minule niečo komentovala ohľadom manžela pri malej, že ako sú chlapi z Marsu a ženy z Venuše, tak sa malá na to pýtala, že nech jej to vysvetlím...
O pár dní na to, muž išiel do obchodu a na komode zabudol mobil - malá nabehne a vraví "Mami, skade je ten náš ocko - z Jupitera? Zabudol mobil".
13. čer 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
spomenula som si, ze ked mal brat asi 5 rokov (som o 13 rokov starsia), prisiel raz za mnou s tym, ze ide chovat muchu, tak hovorim, ze je predsa spinava, sada na kadeco. A on na to, ze "neboj, umyl som ju" ... "Ked ti vyschne, aj tak ti uleti" ... "neuleti, vytrhol som jej kridla" Chcela som mu tusim prehovorit do duse o tyrani zvierat, ale zachvat smiechu mi to nedovolil :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Známa išla pre susedinu dcérku do škôlky. Tá mala v krinke 3 kabelky. Na otázku: Tánička to čo máš v tých kabelkách? dosatala odpoveď: Koko*iny
13. čer 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Moja mala Alenka pozerala rozpravku o takych mackach.A jedna ta macicka mala taky tenky hlasok.Mala dobehla za mnou a hovori:Maminka pocuvaj aky ma ta macka tenky zvuk. :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
po narodeni dcery mi zistili zdravot. problemy s krvou, odvtedy pravidelne navstevujem hematologiu
minule prisiel za mnou syn a hovori mi " mami uz viem preco mas tie problemy s krvou, v televiznych novinach hovorili, ze nedotsatok sexu sposobuje zdravotne problemy" :grinning:
25. čer 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
j.a.k.a.: no vidis mala by si sa nechat poucit synom a vsetko by sa vyriesilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2008 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
rada k vam chodim pobavim sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: deti vymyselnici :wink:
25. čer 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
náš chlapeček půjde po prázdninách už do páté třídy...
podávám mu nějaké věci a říkám:" tak na! Ty skoropáťáku :slight_smile: "
a on mi odpověděl:"dík! Ty skorodůchodkyně :grinning: "
26. čer 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
nazdárek,my jsme šli s malým(3.5roku) po městě,dělal hlouposti a skákal,samozřejmě 3x zakopl a spadl,já mu povídám "jěště jednou spadneš,dostaneš na prdel" on se na mě za chvíli podívá a ptáse, "co je to pldel?"(jěště neumí R),je třeba si opravdu dávat pozor na pusu :dizzy_face:
26. čer 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mi mala Alenka povedala,pri pohlade na motorovu pilu,ze :Tatinovi to ide lepsie s tym "Rezačom".Akoze lepsie ako zo sekerou! :grinning:
28. čer 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby viete co je ta reklama kde si ten mlady pyta od otca urok za to,ze mu vratil pozicane peniaze skor...A ten pan tam na konci povie:Ty hadam ani nie si moj syn! A moja mala Ala vcera zadrela,po odvysielani tej reklamy ze:DAUFAM,ZE TY SI NENI MOJ SYN! :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska-3,5 letý klučina se ptá."mami ty máš taky lulinka?" maminka samozřejmě odpoví že NÉ, "mami tak ja se chci podívat,ukáž,aspon na chviličku,no tak ukaž,fakt jen na chvilku" :grinning:
2. črc 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera som zametala pred domom a syn sa ma pyta:

"Mama ty metlas?" :dizzy_face:
2. črc 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ct rano isiel borek stavitel a ako je ta pesnicka na zaciatku: znate borka sikulu, tak dcerka pol dna hulakala: znaaaate bolka ci-ku-lu :sweat_smile:
potom jej akosi doslo, ze co spieva a pyta sa ma: "a bolek je dievcatko?"
2. črc 2008 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:grinning: :grinning: lefika, aj my to pozeravameee :slight_smile: - cez skolsky rok Kouzelnou skolku, teraz aspon Borka nechali.. :grinning:
2. črc 2008 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
danona, no hej, ten nestastny ksicht, co nahodila, ked som jej vysvetlovala, ze skolka uz nebude chodit :frowning2: patrila k nasmu rannemu ritualu.
2. črc 2008 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mala Alenka dobehla zo zahrady dnu a hned som uvidela ze niekde sa otrela o žihlavu.Ked som sa jej spytala,co sa jej stalo,povedala,ze:No bola tam ta "prhlavica" a ma to popichalo... :grinning:
3. črc 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý vakladá že včeličky mají "pichačky"
3. črc 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Můj synovec, dva a půl roku starý, viděl na mém kotníku tetování a ptá se: Teto, co to tam máš? říkám: Obrázek, a on: A kdo ti to tam namaloval? říkám: jeden pán A za chvilku vidím malého jak si na zemi maluje na punčocháčky fixou, taky tetování :grinning:
Zásadně nepůjde do bazénku v plavkách, protože by byly "zase" mokrý :grinning:
3. črc 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
V radii hrali pesnicku od Mariky Gombitovej-Vyznanie.A ona tam spieva....viem mal si plnu ciapku snov,viem,tusim co sa stalo s nou...atd a potom ze :Stratena v pupavach,"stala" som tam raz. A mala Ala sa ma pyta:mamina kde "srala"raz? :grinning: :grinning:
3. črc 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mala Alenka dnes krmila rybicky v akvariu a pritom si prdla.A ja sa jej pytam:Co to bolo ty prdko?!A ona ze:Co tie rybky to poculi? :grinning:
7. črc 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja som dnes dvíhala zo zeme Chiarku, ktorá pomrnkávala a hovorím jej, poď, ty moja pprincezná na hrášku...
A Jarko sa pritúlil a hovorí a ja som Tvoj princ na mrkve... :grinning:
7. črc 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
A ani neviem z akej rozpravky ma tuto hlasku,ale skryvala sa mi pod paplonom a kricala na mna:Hladaj ma ty "Zruuuudo". :grinning: :grinning:
7. črc 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monkula,deti su same prekvapko,ze???
7. črc 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to hej, hlavne Tie moje... :grinning:
V sobotu sme išli k mojim rodičom a po diaľnici išla sajdkára a aj hovorím Jarkovi, vieš, ako sa volá tá motorka s tým vozíčkom?
A JArko, úplne vážne ,áno viem, dvojvozidlovec.. :grinning:
7. črc 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
není to žádná pecka,ale náš kubíček ted po svém (protože moc nemluví),každému říká že budeme mít miminko kluka a bude se jmenovat Katka.my sami zatím pohlaví miminka ještě ani nevíme a katku bysme i tak určitě nedali
7. črc 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marselina to je zlate! :wink:
7. črc 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mala Ala uz chodi davno na zachod ale sem tam este dovlecie nocnik a vycika sa tam.A ja som jej vzdy hovorila,co tu mam aky odkaz?Akoze,co je v tom nocnicku...A ona mi dnes povedala.Mami,pozri mas tu rozkaz! :grinning:
7. črc 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marselina si mi pripomenula, ako Jarko jeden čas bol posadnutý myšlienkou ,že jeho sestrička sa bude voalť Karolínka... :astonished:
Nevedela som, prečo práve Karolínka ,až so mho raz prichytial, ako stojí pred televízorom a spieva Kajojínka, Kajojínka, a pozriem,na obrazovke taká tá bábiak , čo liezla alebo chodila, a t ása volala Karolínka :grinning:
7. črc 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek