"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

tina_
13. čer 2008

A ešte som si spomenula na jednu hlášku...Tak som minule niečo komentovala ohľadom manžela pri malej, že ako sú chlapi z Marsu a ženy z Venuše, tak sa malá na to pýtala, že nech jej to vysvetlím...
O pár dní na to, muž išiel do obchodu a na komode zabudol mobil - malá nabehne a vraví "Mami, skade je ten náš ocko - z Jupitera? Zabudol mobil".

sampo
13. čer 2008

spomenula som si, ze ked mal brat asi 5 rokov (som o 13 rokov starsia), prisiel raz za mnou s tym, ze ide chovat muchu, tak hovorim, ze je predsa spinava, sada na kadeco. A on na to, ze "neboj, umyl som ju" ... "Ked ti vyschne, aj tak ti uleti" ... "neuleti, vytrhol som jej kridla" Chcela som mu tusim prehovorit do duse o tyrani zvierat, ale zachvat smiechu mi to nedovolil 😀 😀 😀

ajula25
13. čer 2008

Známa išla pre susedinu dcérku do škôlky. Tá mala v krinke 3 kabelky. Na otázku: Tánička to čo máš v tých kabelkách? dosatala odpoveď: Koko*iny

alionuska
25. čer 2008

Moja mala Alenka pozerala rozpravku o takych mackach.A jedna ta macicka mala taky tenky hlasok.Mala dobehla za mnou a hovori:Maminka pocuvaj aky ma ta macka tenky zvuk. 😀 😀 😀

j.a.k.a
25. čer 2008

po narodeni dcery mi zistili zdravot. problemy s krvou, odvtedy pravidelne navstevujem hematologiu
minule prisiel za mnou syn a hovori mi " mami uz viem preco mas tie problemy s krvou, v televiznych novinach hovorili, ze nedotsatok sexu sposobuje zdravotne problemy" 😀

matullienka
25. čer 2008

j.a.k.a.: no vidis mala by si sa nechat poucit synom a vsetko by sa vyriesilo 😵 😵 😵

pacna
25. čer 2008

rada k vam chodim pobavim sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 deti vymyselnici 😉

luzza
26. čer 2008

ahoj holky
náš chlapeček půjde po prázdninách už do páté třídy...
podávám mu nějaké věci a říkám:" tak na! Ty skoropáťáku 🙂 "
a on mi odpověděl:"dík! Ty skorodůchodkyně 😀 "

janculovi
26. čer 2008

nazdárek,my jsme šli s malým(3.5roku) po městě,dělal hlouposti a skákal,samozřejmě 3x zakopl a spadl,já mu povídám "jěště jednou spadneš,dostaneš na prdel" on se na mě za chvíli podívá a ptáse, "co je to pldel?"(jěště neumí R),je třeba si opravdu dávat pozor na pusu 😵

alionuska
28. čer 2008

Dnes mi mala Alenka povedala,pri pohlade na motorovu pilu,ze :Tatinovi to ide lepsie s tym "Rezačom".Akoze lepsie ako zo sekerou! 😀

alionuska
1. črc 2008

Baby viete co je ta reklama kde si ten mlady pyta od otca urok za to,ze mu vratil pozicane peniaze skor...A ten pan tam na konci povie:Ty hadam ani nie si moj syn! A moja mala Ala vcera zadrela,po odvysielani tej reklamy ze:DAUFAM,ZE TY SI NENI MOJ SYN! 😀 😀 😀

janculovi
2. črc 2008

dneska-3,5 letý klučina se ptá."mami ty máš taky lulinka?" maminka samozřejmě odpoví že NÉ, "mami tak ja se chci podívat,ukáž,aspon na chviličku,no tak ukaž,fakt jen na chvilku" 😀

digysa
2. črc 2008

Vcera som zametala pred domom a syn sa ma pyta:

"Mama ty metlas?" 😵

lefika
2. črc 2008

na ct rano isiel borek stavitel a ako je ta pesnicka na zaciatku: znate borka sikulu, tak dcerka pol dna hulakala: znaaaate bolka ci-ku-lu 😅
potom jej akosi doslo, ze co spieva a pyta sa ma: "a bolek je dievcatko?"

danona
2. črc 2008

😀 😀 lefika, aj my to pozeravameee 🙂 - cez skolsky rok Kouzelnou skolku, teraz aspon Borka nechali.. 😀

lefika
2. črc 2008

danona, no hej, ten nestastny ksicht, co nahodila, ked som jej vysvetlovala, ze skolka uz nebude chodit ☹ patrila k nasmu rannemu ritualu.

alionuska
3. črc 2008

Mala Alenka dobehla zo zahrady dnu a hned som uvidela ze niekde sa otrela o žihlavu.Ked som sa jej spytala,co sa jej stalo,povedala,ze:No bola tam ta "prhlavica" a ma to popichalo... 😀

janculovi
3. črc 2008

malý vakladá že včeličky mají "pichačky"

mauska
3. črc 2008

Můj synovec, dva a půl roku starý, viděl na mém kotníku tetování a ptá se: Teto, co to tam máš? říkám: Obrázek, a on: A kdo ti to tam namaloval? říkám: jeden pán A za chvilku vidím malého jak si na zemi maluje na punčocháčky fixou, taky tetování 😀
Zásadně nepůjde do bazénku v plavkách, protože by byly "zase" mokrý 😀

alionuska
3. črc 2008

V radii hrali pesnicku od Mariky Gombitovej-Vyznanie.A ona tam spieva....viem mal si plnu ciapku snov,viem,tusim co sa stalo s nou...atd a potom ze :Stratena v pupavach,"stala" som tam raz. A mala Ala sa ma pyta:mamina kde "srala"raz? 😀 😀

alionuska
7. črc 2008

Mala Alenka dnes krmila rybicky v akvariu a pritom si prdla.A ja sa jej pytam:Co to bolo ty prdko?!A ona ze:Co tie rybky to poculi? 😀

monkula
7. črc 2008

Ja som dnes dvíhala zo zeme Chiarku, ktorá pomrnkávala a hovorím jej, poď, ty moja pprincezná na hrášku...
A Jarko sa pritúlil a hovorí a ja som Tvoj princ na mrkve... 😀

alionuska
7. črc 2008

A ani neviem z akej rozpravky ma tuto hlasku,ale skryvala sa mi pod paplonom a kricala na mna:Hladaj ma ty "Zruuuudo". 😀 😀

alionuska
7. črc 2008

Monkula,deti su same prekvapko,ze???

monkula
7. črc 2008

to hej, hlavne Tie moje... 😀
V sobotu sme išli k mojim rodičom a po diaľnici išla sajdkára a aj hovorím Jarkovi, vieš, ako sa volá tá motorka s tým vozíčkom?
A JArko, úplne vážne ,áno viem, dvojvozidlovec.. 😀

alionuska
7. črc 2008

😀 😀

marselina
7. črc 2008

není to žádná pecka,ale náš kubíček ted po svém (protože moc nemluví),každému říká že budeme mít miminko kluka a bude se jmenovat Katka.my sami zatím pohlaví miminka ještě ani nevíme a katku bysme i tak určitě nedali

alionuska
7. črc 2008

Marselina to je zlate! 😉

alionuska
7. črc 2008

A mala Ala uz chodi davno na zachod ale sem tam este dovlecie nocnik a vycika sa tam.A ja som jej vzdy hovorila,co tu mam aky odkaz?Akoze,co je v tom nocnicku...A ona mi dnes povedala.Mami,pozri mas tu rozkaz! 😀

monkula
7. črc 2008

marselina si mi pripomenula, ako Jarko jeden čas bol posadnutý myšlienkou ,že jeho sestrička sa bude voalť Karolínka... 😲
Nevedela som, prečo práve Karolínka ,až so mho raz prichytial, ako stojí pred televízorom a spieva Kajojínka, Kajojínka, a pozriem,na obrazovke taká tá bábiak , čo liezla alebo chodila, a t ása volala Karolínka 😀