• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
Natálka Miške: Ty jedno mlieko deravé! :grinning:

Dala som nový vianočný obrus, a hovorím babám. Tento obrus sa najviac páči mne. Natálka: aj mne. Miška: aj mne. A Natálka: tatovi ale nie, pretože tato je tu nula! :grinning: :grinning: chcela povedať, že tato tu nie je.....
9. pro 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (42)
Pýtam sa detí čím by chceli byť keď budú veľké:
Miška: ja by som chcela byť mamou. A budem sa volať Stanka :sweat_smile:
Natálka: ja by som chcela byť tvojou spomienkou :grinning: :sweat_smile:
9. pro 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (26)
Kamoškin syn, prvák, čítal slovo Ovos...vyslabikoval ov-os..prečítal Ovocie..kamoška že čooo?? a on že : Zelenina
9. pro 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (29)
Synček (3r.) dnes zamyslene sedel na zemi a potom sa ma veľmi vážne opýtal: "Mami, v mojom pipíku žijú ciky?" :grinning:
9. pro 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
@stankapk aj-jaj-jaj taká malá a už takto ...:grinning: ...
9. pro 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Moja 2 ročná dcéra ma nechtiac udrela a ja som sa "akože"rozplakala.ked som prestala,hovorí mi plač,plač ako vrana:slight_smile: (neviem preco práve vrana,ale asi to ma zo spievankova vrana-Hana,ta tam zvykla plakať ) :slight_smile:
9. pro 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
a dnes som sa pričinila ja o hlášku :wink: Zapla som práčku a aj vianočné Cd a hlasno,takže som nepočula či perie.Danko bol v chodbe tak na neho kričím:"Danko,pere mi to ešte?"A on pekne celou vetou slušne odkričal.ˇAno mamina,ešte ti to pere". :confused: Ak šiel niekto okolo našich dverí,tak si musel pomyslieť :grinning:
9. pro 2013 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
@rebekanr :grinning: moja dcéra ho volá ujo čečereče :grinning: :grinning: a nikdy nezabudne dodať, že ujo čečereče a narodi ako ona, len skôr :grinning:
9. pro 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kedze je predvianocny cas, musim sa este pochvalit s 1 vianocnym trapasom. starsia dcera mala asi 4 roky, boli sme cez vianoce v kostole a spievala sa koleda dnesny den sa radujme... a ona aktivne sa pridala a na plne hrdlo spustila: morska panna precista, porodila nam krista....... no teraz mi to je smiesne a niekolkokrat sme sa na tom pri spominani uz pobavili, nuz ale vtedy .....no trapas :grinning:
9. pro 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (49)
Moj muz sa pozera na norkovy kozuch a zamysli sa a co robia z masom?Ja som v obchode este norkove maso nevidel :sweat_smile:
10. pro 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Náš malý chlap sa chcel maznať a ako som tak sedela na sedačke, tak sa ku mne natlačil a hovorí mi :
"Mami, ja som akože maličké zvieratko- bábätko...ja som maličký "ježíško"..."
Na môj prekvapený pohľad zareagoval..."...som také klbko a ešte nemám pichliače..." takže ... odľahlo mi, máme doma len malého ježka:grinning:
10. pro 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
v sobotu som avizovala že bude vecera a po chvíli som dovarila a naháňala všetkých k stolu a starší hovorí že už je hotová? tak rýchlo? Ty si rýchla akoooo zaja..čica
10. pro 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
muz bol nedavno chory a v noci sa spotil, rano synator dobehol do nasej postele a bola mokra tak sa mu to nepacilo. V nedelu dobehol zase tak a cely spokojny hovori ze mamicka, uz nie je postena (spotena) tak som zacala hlaskovat aby to dokazal spravne vyslovit a on po chvili snahy hovori ze nemusime hovorit postena, mozeme povedat aj inak, uz nie je mokra :slight_smile:
10. pro 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Pokračování story s názvem "Jak se jmenuješ?"

Po několikadenní masáži, že to dítě se jmenuje Adélka, došlo k pokusu č. 2.
Opět po koupání:

"Jak se jmenuješ?"
A. nadšeně: "Týýý"
"Ne ty, Adélka. Jak se jmenuješ?"
"Káá"

Ano, dalo by se říct, že je to úspěch, nebýt toho otráveného tónu hlasu a pohrdavého výrazu v tváři dávajíc mi jasně na vědomí, jak trapné jméno jsme jí to vybrali.
:grinning: :grinning:
10. pro 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@littlejane ani mojej sa asi nepaci jej meno, kedze sa premenovala z patky na tapku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ucim ju uz niekolko dni povedat svoje meno, ja stale ze povedz PAŤ-KA a ona vzdy ŤAP-TA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
nedávno jsem malého (3roky) zprdla at furt nesplachuje-je to jeho oblíbená zábava,že tu vodu musíme platit a pak nemůžeme kupovat autíčka, asi za 20min jsem se sprchovala a ten malý drzák mi poví: mami nepouštěj tolik té vody
11. pro 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
moj muz (akoze inac)prisiel s vtipom.Did you see some german spies?Nein ! Nine??? :confused:
alebo pocul ako hovoria Was ist los?A on na to po anglicky Nothing is lost. :grinning: niekedy je to sranda zamienat anglictinu/nemcinu
12. pro 2013 ve 04:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Dnes mi nasa 4-rocna dcerka hovori "mami ja uz viem ako to chodi, jar, leto, jesen, zima a potom Jezisko..." no som sa zasmiala, ze mame zrazu 5 rocnych obdobi :slight_smile:
12. pro 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
Synove spolužiačky druháčky na vystúpení tancovali,v programe to bolo označené ako Scénický tanec,on sa ma teraz pýta-mami,to ako sa ten tanec volal?nejaký striptíz či ako?
12. pro 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
V telke teraz bezi vianocna reklama na tusim nejakeho mobilneho operatora. Je tam dievcatko - ako anjelik oblecene a rozprava chlapcekovi, ci k nim chodi Santa Klaus, chlapcek povie, ze ano a dievcatko dalej hovori, ze ale k nam chodi stale Jezisko...Moja slecna stala pred telkou /ona nikdy nema cas si sadnut, vsetko pozera len chvilu a zo zasady po stojacky/, bezala prave tato reklama a ona si pod nos hundre: " No a ked ty budes takto stale suslat, tak tebe ani Santa Klaus a ani Jezisko aj tak nic nedonesu!".... :grinning: :grinning: :grinning:

...cely moj dedko! Aj ten sa cely zivot len s televizorom vadil... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. pro 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (35)
Včera vravím dcérke, že ideme robiť medvedie labky a ona na to "Ocino zabil medveďa??" :grinning:
13. pro 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (37)
@alecka mám dosť :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pýtam sa mojej dvojročnej dcérky,ktoré zvieratko nám dáva mliecko? Ona: mamina :D
14. pro 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (25)
Dnes sa moji drobci 5r a 3r hádali,syn povie malej ty jedna krava,a malá ty jeden krav... :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
Naťahovala som si chrbticu na gauči. Manžel hovorí: "hm, ale má mamina pekné vnady." Dcérka sa na sekundu otočila od televízora a hovorí: "to sú gule". Potom sa vzápätí opäť otočí a hovorí: "to sú buchty." :slight_smile:
14. pro 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Dnes večer som dávala cesto do papierových košíčkov na mufiny. Prišla malá, pozerá sa a pýta sa: "prečo tam dávaš betón ?"
14. pro 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
@janeta21 deti svojim hlaskami vedia prekvapit :grinning: moj syn ked sa ucil hovorit tak sendvic volal svincik neskor sa zamyslal preco to volaju send witch (namiesto sandwich)
15. pro 2013 ve 04:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Drobcek (23m.)sedi na nocniku, idu prdiky a on vyvalil ocka, naspulil pusinku a vravi: "to bylo neco". Som isla do kolien :grinning:
15. pro 2013 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
Sam (2,5) mě tahal za poutko na džínách a povídá: "Já jsem ti utrhnul... díru!" Tak mu říkám, že to je poutko. A za chvíli zase a prohlásil: "Já jsem ti utrhnul... STRAKAPOUDKO!!!"
15. pro 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Dnes som zapla telku a práve dávali Shreka, tak volám na syna: "Aha, Vilko, to je Shrek!" Len čo sa malý pozrel, ako naschvál začala reklama. A syn mi hovorí: "Maminka, vráť mi tam toho ŠKREČKA." :slight_smile:
15. pro 2013 ve 22:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek