• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@h2
K tomu Shrekovi ma napadlo, môj syn (skoro 4 roky) na Shreka hovori, že je to žaba. A keď chce pustiť túto rozprávku, povie: Maminka, pusti mi žabu. :slight_smile:
16. pro 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
v piatok čítam HN a tam na zadnej strane boli diela, ktoré sa tento rok predali v našich aukčných sieňach. Malá pribehne, pozrie čo čítam a zahlási "jéééj, to je pekný obrázok, taký by som si tiež priala od Ježiška" a bezstarostne odbehne. A na obrázku Martin Benka, predaný za 106 tisíc € :grinning: :grinning: No moja, sa nevoláš Onasissová, možno o rok :grinning: :grinning:
16. pro 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (28)
minule som malej spravila domcek z kartonovej krabice (to je teraz najvacsia zabava, zatvarat a otvarat okna, dvere ...) a ked sa vratil manzel z prace, tak ho vitala cela natesena - tatik, do krabice spinkat :grinning:
16. pro 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Môj malý niekde počul, že na Vianoce sa treba obdarúvať. Dnes prišiel za mnou s tým, že on mi nakreslil obrázok, čo mu dám ja....??? No baby raďte....zatiaľ som tému rýchlo zmenila :sweat_smile: Jasné, že darčeky čaká aj od Ježiška :grinning:
17. pro 2013 v 01:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
rano mi vravi syn,ze ked bude dospely,tak si ma vezme za zenu.Manzel to pocul a hovori mu...Palko este si to rozmysli ci naozaj chces maminku :grinning: nie je az taka dobra manzelka :grinning: . Syn nechapavo sa pozrel na svojho otca a vravi mu '' to je tvoj problem,ze nemas dobru zenu...mal si vybrat inu :grinning: :grinning: .Ja maminku milujem...a preto ju chcem :grinning: :dizzy_face:
17. pro 2013 ve 02:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (82)
cestou zo škôlky, očividne si chcela overiť škôlkarsku debatu: "Mami, naozaj existuje zápal slepého PERA?" :sweat_smile:
17. pro 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (24)
@livka299 za to, ze ti nakreslil a daroval obrazok, mu ty mozes upiect a darovat dobry kolacik :wink:
Jezisko samozrejme prinesie "ozajstne" darceky :sweat_smile:
18. pro 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
no včera ma môj 3-ročný syn zabil..........piekla som vianočné pečivo a na záver prišlo namáčanie, toľko sa mi s dcérkou tmolili pod nohami až im hovorím "decká choďte sa hrať, tak mi pomôžete najviac "..............a Samko hovorí: "Miška pome sa hrať, lebo je nasraná "..............., no nevedela som či som dobre rozumela, ale keď som počula muža ako sa od smiechu potichu pučí v obývačke, bolo mi jasné, že som počula dobre. Podotýkam, že výrazom tohto typu sa doma snažíme vyhýbať, ale asi ich stíhať absorbovať od starších kamarátov svojej sestry................
18. pro 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (36)
minule ako som dojcila malicku, tak sa jej pyta tatusik, ze ci sa podeli aj s nim a ona mu na to zfleku povedala, tatusik nie to je kozacie, to by ti nechutilo, skoro sme sa pocikali od smiechu :D
18. pro 2013 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (23)
dalsi sklonovaci kusok :grinning: citame akurat psicka a macicku a strasne sa jej paci cast o tom, ako piekli tortu a zly pes ju zjedol ... listuje v knihe a vravi mi: hladam zly pesa :grinning:
18. pro 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Dnes som bola na dentalnej hygiene. Hygienicka mi dokonale "oskrabala" zubny kamen a mam tie zuby take nejake ostre a stale mi tam ide jazyk. Tak som sa drahemu stazovala, ze uz mam z toho cely jazyk zodraty. A mala na to zahlasi: " Ty mas zodraty jazyk? Hm...sa necudujem, ked s nim tolko meles..." :confused:

...a to je draheho "skola", ten jej stale hovori, ze "nemel a obliekaj sa, alebo nemel a papaj..." ..no, tak som radsej aj ja prestala mliet... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. pro 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (26)
dalsi "skolkarsky": jedla som potajomky poffiterolles (pecivo plnene vanilkovym kremom v kakaovej omacke) a kdeze v tej omacke je aj dost vela bourbonu, tak som nechcela, aby mala to jedla. no ale prichytila ma ako to ja jem a so zvedavym pohladom: mamiiii, co to papas?
pokusam sa kamuflovat: no to je take nefajne, to by si ty nejedla...
ona: no dobre, ale co to je cokolada??(je zatazena na coko..)
ja: nie, to nemas rada..
ona: aha, mamiii, ale povedz co papas ??
ja: take fuj..to nechces...
ona po chvilke premyslania: to je kakanica??? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning:
ja: a to si odkial take zobrala, ze kakanica sa papa??
ona flegmaticky: zo skolky, niektore deti maju kakanicu na desiatu... (u nas rodicia balia desiaty do skolky) :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Ráno sme mali zapnutú telku a dávali reprízu Chlapi neplačú a dcérka hovorí: Ježiši, zas je tam ten Gabo :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2013 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
dnes sme si rozprávali o povolaniach a naša Dorotka "aha, tak môj ocino má mäsiarstvo, tak je mäsožravec" :grinning:
18. pro 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
nacvičovali sme s malou opozitá - opačné slová na logopédiu.
ja: "Keď niekto nie je strapatý, je?"
ona:"Učesaný"
ja: "Keď nie je teplo, je?"
ona: "Zima"
ja: "Keď niekto nie je hladný, je?"
ona (hlboké zamyslenie): "Veselší"
svätá pravda, Platón by sa určite potešil tomuto uhlu pohľadu :grinning:
18. pro 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (31)
Ráno sme našli dcéru (vtedy asi 4 roky) spať v obývačke na gauči, tak sa jej pýtam, či jej nebolo zima a ona mi nato: "Nebola, som sa prikryla s tatovými trenkami." :grinning:
19. pro 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (59)
Povzdych môjho 8ročného adresovaný jeho dospelej sestre/ treba najprv napísať,že naša rodina sú ja s mm,dcéry 20 a 18 a syn 8/...Leni,ja som jediné dieťa v našej rodine a potom sú tu len sami dospelí...Leni,ja som ako mravec medzi pavúkmi :unamused:
19. pro 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
@janinah no, to sa teda pekne citi vo vasej rodine..chuuuda... :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Moja dvojrocna dcera si oblubila rozpravku Mašu a medved .Raz som ju ucesala a ona stale chodila , ze ja Maša a ukazovala na seba :slight_smile: a potom sa otocila na mna a vravi a mama medved :grinning: mali ste videt tu škodoradost muza
20. pro 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@victory1 no,mne to skôr pripadá ako včelia kráľovná medzi robotnicami včielkami,kto je tá kráľovna obletovaná celou rodinou asi písať nemusím :grinning:
20. pro 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes mm umyval sporak a dcera (2,8) sa pozerala a hovori: "ty si bol v mojom brusku, mamicka bola v mojom brusku..... a ked si bol maly, naucila som ta umyvat sporak..."
21. pro 2013 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
Sestra dnes povídá mé pětileté dceři-a toho kapra budeme mít celý den ve vaně a večer ho pak zabijeme,ééé-vlastně pustíme do řeky....a ona: "zabitého?"
21. pro 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
pred par dnami som viezla syna zo skoly a aj babinu co prisla na navstevu k nam. Priniesla mu darcek svetielko. A syn zhodou nahod zacal cestou snivat ze on surne ale naozaj surne potrebuje svetlo, lampas a ze naozaj chce. Potesili sme sa a babi mu hovori- vies, skus si to zelat a mozno sa ti to splni, zavri ocka, zatni pasticky a povedz, zelam si svetielko :dizzy_face: Maly sa potesil, zavrel ocka, zatal pasticky a tuzobne riekol- zelam si furbiho :grinning:
21. pro 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
Včera náš pes dostal mírné zažívací potíže, a tak měl slabou chvilku a nahlas si pšouknul. Naše dvouletá dcera (vícejazyčná) se na něj jen ohlédne přes rameno a hlásí: ,,Oooh, nein!" :grinning:
21. pro 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jinak mi ještě trvalo rozkódovat 2 výrazy naší dvouleté dcery: "pičinón" a "pičina" (podotýkám, že před malou sprostého slova nevypustím)...takže po složitém zkoumání jsem zjistila, že první výraz je synonymem balzámu na rty....to druhé už bylo jednodušší - princezna :sunglasses:
21. pro 2013 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
moj manzel ma jednu velmi nepeknu vlastnost pri soferovani...nadava a kazdeho pomenuvava urcitou nadavkou ci nepeknym slovom co sa mi vobec nepaci.Minule sme isli autom cela rodina a samozrejme zas niekto nazuril manzela a ten uz mal na jazyku slovicko a uz uz to z neho skoro vyskocilo ked mu vravim '' bud ticho pred detmi a krot sa. V tom moja 2,5 rocna dcera zakrici zo zadu na manzela '' tata to je cigan? ''.....ja som sa skaredo na nu pozrela a vravim jej '' nie je to cigan,preco by bol ?....a ona na to '' jaj,tak tento je kreten ? ''
21. pro 2013 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (34)
Moje děti mají dar pronášet moudra, např: Tati, kdy bude oběd, už dlouho nebyl...
22. pro 2013 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
Nebo: Tati, ten oběd byl tak dobrej, že ho ani nechci vykakat...
22. pro 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (34)
pytam sa syna are you happy?A on No,after tomorrow I will be happy(to bude stedry den )
22. pro 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek