• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
děcka jsou prostě zlatíčka,kubík opravdu moc mluvit nechce tak jsem rádi za každy slovíčko co poví a někdy to stojí za to.ted přišel ze školky a naučil se slovo b bá (blbá),a tuká si na čelo ukazováčkem tak ted jsmse doma všichni b bý.
7. črc 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marselina, moja sestra zase jarka naučila tiež ťiúkať si na čel oa ono sa jej to vypomstilo ,pretože jej povedal:eče bubá Ady?
7. črc 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
monkula:my ho takové věci teda doma raději neučíme protože víme jak je chytlavej a takový blbosti se hned naučí,ale co pořádnýho by se měl naučit,to teda ani náhodou.děcka jsou ale koumavý a když to nevidí doma,tak zase někde jinde.
7. črc 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
veď aj ja som sa na sestru nahnevala ,ale sa jej to vypomstilo ,pretože le njej sa pýtal, či je blbá... :grinning:
7. črc 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to má být,kdo si tak dětátko naučí,tak at to na něm taky praktikuje :slight_smile:
7. črc 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. črc 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filipko má niekedy náladu pod psa a vtedy vyhľadáva iba mňa a iného človeka-ani ocinka-nechce ani vidieť. a včera mi pred obedným spaním hovorí, že mamička, dúfam, že keď sa vyspím, budem ocinka ľúbiť :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
No samozrejme sa zobudil tesne pred príchodom ocka z práce, nemal tú správnu náladičku a keď ho zbadal, samozrejme mi povedal, ja som vedel, že ocinka nebudem ľúbiť. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. črc 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sestra mi podarovala farbu na vlasy a ja som za kazdu blbost,tak som si nou tie vlasy zafarbila.Chytilo mi to uplne na zlto.No otras!A mala Alenka mi povedala:Jej maminka,ty si jak slniečko na motúze! :grinning: :grinning: :grinning: To mam za to,ze experimentujem! :grinning: :grinning:
29. črc 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
...vlastne deti zatial nemam, ale neda mi nepridat jednu prihodu z roboty...kedze ucim v skolke a mam tie najmensie drobce, tak o zabavu mame často postarane... :wink:
jeden den pred spinkanim, ked chodime "hromadne na wc" pride za nami Martinka a velmi pohorsene zacne zalovat, ze : " no toto, pani ucitelka...videla si to? A ja , ze co Martinka? :confused: No predstav si, ze Olino pri cikani sedi... :sweat_smile: On nevie, ze iba ti, čo maju šušulku môžu sedieť..a ti, čo maju pišulu majú stáť...!" :grinning: :grinning: :grinning:
...verte mi, že ešte cely popoludnajsi odpocinok ma cukalo od smiechu... :grinning:
30. črc 2008 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2008 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před pár měsíci jsem Barče vysvětlovala kdo jsou černoši. Před pár dny jsme na ulici potkaly černocha a Barunka začala nadšeně křičet: "Hele mami hněďoch" :grinning:
nebo
"Mami řekni proč"... říkám "proč" a ona "pro slepičí moč" :grinning: :grinning: Slyšela to ve školce, ale blbě si to zapamatovala...
30. črc 2008 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasa mala tanecnica strasne rada tancuje a v poslednej dobe sa vrti,kruti no jak tie baby vo videoklipoch....S ritkou a bokmi a ja sa jej pytam,ze:Ali co ty budes tanecnica pri tyči?A mala,ze:Nie mamina ja nechcem byt tanecnica pri piči :sweat_smile:
Sme sa na tom s tatinom este dobru chvilu rehotali!!! :grinning: :grinning:
17. srp 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No vidim ze tu vznilka nova tema...vyroky nasich najmensich.Tak tuto vami zabudnutu oprasim a prispejem.
Mala pozerala rozpravku o Aladinovi a bo tam ten lietajuci koberec.A ja sa jej pytam,ze co to je,Ali?A ona,ze : "No nevies? Lietač!" :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoro 5 ti leta neteř k segre v MHD na cely kolo : mami, vis co me na tobe nejvic mrzi ? Ze neumis varit. (pritom segra umi)

nebo ke me kdyz jsem ji hlidala venku : Petrusko, az prideme k vam domu, zasijes mi to ? Maminka je lina sit... (mela malou dirku v kapse bundy)

:grinning: neter je ero....taky jednou segre na vyzvani k uklidu rekla : nemam ctyri ruce!!

a jindy zase , segra neco vypravela....mami, ty se zase predvadis...
6. lis 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
petruna : ta tvoja neter je riadne vystipana.
Mojej sesternici dcera tiez bodovala. : bola s nou v kostole a ked sa spievalo ,tak ona na plne kolo: ne ne ne to tak neni aaaa skakal pes pres oves pres zelenou louku :grinning: :grinning: :grinning:
a po omsi isli tramvajou a ona nastupila a vzopinala ruky a kaźdemu hovorila.: klanejme se :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Bola na prazdninach u babicky a potom isla na kontrolu k doktorke a pani doktorka sa jej pyta: A jaky ma babicka zviratatka??
Karolinka : noooo, slona , Zirafu, lva, zelvy, a hrocha :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My mame doma tiez milion malych hraciek,zvieratiek a mala Alenka im dava take netradicne mena.A ani neviem kde na to chodi,napriklad,ze:
Mačka bremenačka a vtačik semenačik... :grinning:
7. lis 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarko mal dvoch obľúbených plyšáčikov - zajačikov jeden bol Mimi ,druhý Miku a potom k nim pribudla aj veverička Moni :grinning:
7. lis 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
blau, :grinning:
a koľko má tá sesternicina malá?
7. lis 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mala okolo troch styroch rokov, teraz ma uz 5, ale je este viac vystipanejsia :grinning:
7. lis 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este jeden, neterka ma doma penazenku, kde jej davame sem tam nejake peniaze sme velka rodina, tak u takej malej sa najde aj okolo 2000sk. Raz svagrina nemala doma peniaze a ani na ucte nic nebolo, tak si pozicala od svojej dceri penazenku. Ked boli v tescu tak mala Lili hovori mame: mami prosiiiiiiiiiim kup mi tuto babiku
svagrina: Lili teraz tu nemam tolko penazi nemozem.
A mala Lili na cele Tesco: aaaaaale ved som ta viiidelaaa ako mi kraaadnes peniaaaze!
Hanba na sto rokov.
7. lis 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
blau, chudera sestra... :grinning: :grinning:
a malý má krásne meno :dizzy_face:
7. lis 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tato tema sa mi paci,som sa nasmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak dam aj ja jednu perlu: moja mala ked pocula kohuta kikirikat tak sa jaj to pacilo ze na cely dvor zacala kricat KAKABOOOO a teraz je kakaboo vsetko,pes,macka,vtacik a aj nasa babicka.
este aj zo sna vykrikuje kakabooo
7. lis 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ketyh si mi pripomenula nasu malu,ked sa este len ucila rozpravat.Ona zas hovorila,ze sliepočka robi: KOKODALA KOKODALA :grinning: :grinning: /Akoze kotkodak/ :grinning: :grinning:
7. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc hezký... :grinning:
moje sestřenice, když měla asi 4 roky...tak jí maminka povídá, jestli by nechtěla ještě bratříčka nebo sestřičku...no sestřenice se zamyslela a povídá : "no ale to by si už táta musel vzít hypotéku" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
monkula dakujeme :wink:
schwarzovka, no sesternica bude asi ekonomka :slight_smile:
7. lis 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este: sme sa s malou Lili hrali , malovali a hlavne som jej dovolila starym ruzom na pery pisat po papieri...Bola totalne do toho zazrata, brat mal na nabijacke v tej istej miestnosti mobil a zvonil mu a zvonil...Ked mobil zacal zvonit po chvili zas tak mala Lili nahnevana sa otoci smerom k mobilu a hovori: Booooože to nemožeš zvonit niekomu inemu??? :grinning:

Alebo sme sa stahovali a boli sme ja brat a mala Lili v pivnici a bratovi zazvonil mobil. Mala Lili pohotovo na to , jejda oci oni ta najdu aj v pivnici!! A prevratila oci... :grinning:
7. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj tak takychto perliciek mame ojoooj.napr..boli sme na obed v restike a ked som bola s malim na wc ked mal asi dva roky,prisla tam pani,asi 40rokov.krasne sa nanho usmievale a Bobo na nu ze teta je striga....... :sweat_smile:
7. lis 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
blau :grinning: Když byl můj synovec mladší ještě nosil plínky,ale už chodil i na záchod,strašně se bál kadit na záchodě.Mamka ho hlídala a on se najednou schoval za dveře.Tak tam šla a říká co děláš Ty kakáš?Tak pojď honem na záchod.A on na to né běž pryč mám ještě jedno kakinko :slight_smile:
7. lis 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sesternica má 3 ročného syna a teraz čaká druhé bábo, tak sa ho pýtali či by chcel bračeka alebo sestričku a malý pod vplyvom reklám zahlásil, že marťanka :grinning:
7. lis 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vesi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek