"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

marselina
7. črc 2008

děcka jsou prostě zlatíčka,kubík opravdu moc mluvit nechce tak jsem rádi za každy slovíčko co poví a někdy to stojí za to.ted přišel ze školky a naučil se slovo b bá (blbá),a tuká si na čelo ukazováčkem tak ted jsmse doma všichni b bý.

monkula
7. črc 2008

Marselina, moja sestra zase jarka naučila tiež ťiúkať si na čel oa ono sa jej to vypomstilo ,pretože jej povedal:eče bubá Ady?

marselina
7. črc 2008

monkula:my ho takové věci teda doma raději neučíme protože víme jak je chytlavej a takový blbosti se hned naučí,ale co pořádnýho by se měl naučit,to teda ani náhodou.děcka jsou ale koumavý a když to nevidí doma,tak zase někde jinde.

monkula
7. črc 2008

veď aj ja som sa na sestru nahnevala ,ale sa jej to vypomstilo ,pretože le njej sa pýtal, či je blbá... 😀

marselina
7. črc 2008

tak to má být,kdo si tak dětátko naučí,tak at to na něm taky praktikuje 🙂

mimusiacik
22. črc 2008

😀

bibinka
22. črc 2008

Filipko má niekedy náladu pod psa a vtedy vyhľadáva iba mňa a iného človeka-ani ocinka-nechce ani vidieť. a včera mi pred obedným spaním hovorí, že mamička, dúfam, že keď sa vyspím, budem ocinka ľúbiť 😀 😀 😀 😅
No samozrejme sa zobudil tesne pred príchodom ocka z práce, nemal tú správnu náladičku a keď ho zbadal, samozrejme mi povedal, ja som vedel, že ocinka nebudem ľúbiť. 😅 😅 😅

alionuska
29. črc 2008

Sestra mi podarovala farbu na vlasy a ja som za kazdu blbost,tak som si nou tie vlasy zafarbila.Chytilo mi to uplne na zlto.No otras!A mala Alenka mi povedala:Jej maminka,ty si jak slniečko na motúze! 😀 😀 😀 To mam za to,ze experimentujem! 😀 😀

pipka
30. črc 2008

...vlastne deti zatial nemam, ale neda mi nepridat jednu prihodu z roboty...kedze ucim v skolke a mam tie najmensie drobce, tak o zabavu mame často postarane... 😉
jeden den pred spinkanim, ked chodime "hromadne na wc" pride za nami Martinka a velmi pohorsene zacne zalovat, ze : " no toto, pani ucitelka...videla si to? A ja , ze co Martinka? 😕 No predstav si, ze Olino pri cikani sedi... 😅 On nevie, ze iba ti, čo maju šušulku môžu sedieť..a ti, čo maju pišulu majú stáť...!" 😀 😀 😀
...verte mi, že ešte cely popoludnajsi odpocinok ma cukalo od smiechu... 😀

maja22
30. črc 2008

🙂 🙂 🙂

majda2
30. črc 2008

Před pár měsíci jsem Barče vysvětlovala kdo jsou černoši. Před pár dny jsme na ulici potkaly černocha a Barunka začala nadšeně křičet: "Hele mami hněďoch" 😀
nebo
"Mami řekni proč"... říkám "proč" a ona "pro slepičí moč" 😀 😀 Slyšela to ve školce, ale blbě si to zapamatovala...

alionuska
17. srp 2008

Nasa mala tanecnica strasne rada tancuje a v poslednej dobe sa vrti,kruti no jak tie baby vo videoklipoch....S ritkou a bokmi a ja sa jej pytam,ze:Ali co ty budes tanecnica pri tyči?A mala,ze:Nie mamina ja nechcem byt tanecnica pri piči 😅
Sme sa na tom s tatinom este dobru chvilu rehotali!!! 😀 😀

alionuska
6. lis 2008

No vidim ze tu vznilka nova tema...vyroky nasich najmensich.Tak tuto vami zabudnutu oprasim a prispejem.
Mala pozerala rozpravku o Aladinovi a bo tam ten lietajuci koberec.A ja sa jej pytam,ze co to je,Ali?A ona,ze : "No nevies? Lietač!" 😀 😀

petruna
6. lis 2008

skoro 5 ti leta neteř k segre v MHD na cely kolo : mami, vis co me na tobe nejvic mrzi ? Ze neumis varit. (pritom segra umi)

nebo ke me kdyz jsem ji hlidala venku : Petrusko, az prideme k vam domu, zasijes mi to ? Maminka je lina sit... (mela malou dirku v kapse bundy)

😀 neter je ero....taky jednou segre na vyzvani k uklidu rekla : nemam ctyri ruce!!

a jindy zase , segra neco vypravela....mami, ty se zase predvadis...

blau
7. lis 2008

petruna : ta tvoja neter je riadne vystipana.
Mojej sesternici dcera tiez bodovala. : bola s nou v kostole a ked sa spievalo ,tak ona na plne kolo: ne ne ne to tak neni aaaa skakal pes pres oves pres zelenou louku 😀 😀 😀
a po omsi isli tramvajou a ona nastupila a vzopinala ruky a kaźdemu hovorila.: klanejme se 😅 😅 😅

Bola na prazdninach u babicky a potom isla na kontrolu k doktorke a pani doktorka sa jej pyta: A jaky ma babicka zviratatka??
Karolinka : noooo, slona , Zirafu, lva, zelvy, a hrocha 😀 😀 😀

alionuska
7. lis 2008

My mame doma tiez milion malych hraciek,zvieratiek a mala Alenka im dava take netradicne mena.A ani neviem kde na to chodi,napriklad,ze:
Mačka bremenačka a vtačik semenačik... 😀

monkula
7. lis 2008

Jarko mal dvoch obľúbených plyšáčikov - zajačikov jeden bol Mimi ,druhý Miku a potom k nim pribudla aj veverička Moni 😀

kili
7. lis 2008

blau, 😀
a koľko má tá sesternicina malá?

blau
7. lis 2008

No to mala okolo troch styroch rokov, teraz ma uz 5, ale je este viac vystipanejsia 😀

blau
7. lis 2008

A este jeden, neterka ma doma penazenku, kde jej davame sem tam nejake peniaze sme velka rodina, tak u takej malej sa najde aj okolo 2000sk. Raz svagrina nemala doma peniaze a ani na ucte nic nebolo, tak si pozicala od svojej dceri penazenku. Ked boli v tescu tak mala Lili hovori mame: mami prosiiiiiiiiiim kup mi tuto babiku
svagrina: Lili teraz tu nemam tolko penazi nemozem.
A mala Lili na cele Tesco: aaaaaale ved som ta viiidelaaa ako mi kraaadnes peniaaaze!
Hanba na sto rokov.

monkula
7. lis 2008

blau, chudera sestra... 😀 😀
a malý má krásne meno 😵

ketyh
7. lis 2008

baby tato tema sa mi paci,som sa nasmiala 😀 😀 😀 😀

tak dam aj ja jednu perlu: moja mala ked pocula kohuta kikirikat tak sa jaj to pacilo ze na cely dvor zacala kricat KAKABOOOO a teraz je kakaboo vsetko,pes,macka,vtacik a aj nasa babicka.
este aj zo sna vykrikuje kakabooo

alionuska
7. lis 2008

Ketyh si mi pripomenula nasu malu,ked sa este len ucila rozpravat.Ona zas hovorila,ze sliepočka robi: KOKODALA KOKODALA 😀 😀 /Akoze kotkodak/ 😀 😀

schwarzovka
7. lis 2008

moc hezký... 😀
moje sestřenice, když měla asi 4 roky...tak jí maminka povídá, jestli by nechtěla ještě bratříčka nebo sestřičku...no sestřenice se zamyslela a povídá : "no ale to by si už táta musel vzít hypotéku" 😀 😀 😀 😀

blau
7. lis 2008

monkula dakujeme 😉
schwarzovka, no sesternica bude asi ekonomka 🙂

blau
7. lis 2008

a este: sme sa s malou Lili hrali , malovali a hlavne som jej dovolila starym ruzom na pery pisat po papieri...Bola totalne do toho zazrata, brat mal na nabijacke v tej istej miestnosti mobil a zvonil mu a zvonil...Ked mobil zacal zvonit po chvili zas tak mala Lili nahnevana sa otoci smerom k mobilu a hovori: Booooože to nemožeš zvonit niekomu inemu??? 😀

Alebo sme sa stahovali a boli sme ja brat a mala Lili v pivnici a bratovi zazvonil mobil. Mala Lili pohotovo na to , jejda oci oni ta najdu aj v pivnici!! A prevratila oci... 😀

amatula
7. lis 2008

ahoj tak takychto perliciek mame ojoooj.napr..boli sme na obed v restike a ked som bola s malim na wc ked mal asi dva roky,prisla tam pani,asi 40rokov.krasne sa nanho usmievale a Bobo na nu ze teta je striga....... 😅

slunicko552
7. lis 2008

blau 😀 Když byl můj synovec mladší ještě nosil plínky,ale už chodil i na záchod,strašně se bál kadit na záchodě.Mamka ho hlídala a on se najednou schoval za dveře.Tak tam šla a říká co děláš Ty kakáš?Tak pojď honem na záchod.A on na to né běž pryč mám ještě jedno kakinko 🙂

vesi
7. lis 2008

sesternica má 3 ročného syna a teraz čaká druhé bábo, tak sa ho pýtali či by chcel bračeka alebo sestričku a malý pod vplyvom reklám zahlásil, že marťanka 😀

monkula
7. lis 2008

vesi 😀 😀 😀 😀 😀