• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
Ideme na chatu a dcéra vyzvedá, či je tam telka, internet....reku ne, ani elektrika.
A čo tam budeme robiť?
Ta...budeme si pískať.
A mladšia: A ja čo budem robiť, keď neviem pískať?
31. pro 2013 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (35)
@savinga Pri tom príbehu so spinkaním som si spomenula, ako bol môj Vilko ešte úplne malinké bábatko. Bola u nás na návšteve moja mama. Malý bol strašne zlatý, takmer neplakal, takže keď spinkal, chodila som ho často kontrolovať, či už je hore, lebo on sa len zobudil a nič, vôbec neplakal. Keď som takto zase vyšla z izby, kde spal, pýta sa ma mama: "Spí, či pozerá?" No, na prvý pohľad úplne nevinná veta, až na to, že mama to vyslovila tak, ako keby sa pýtala, odkiaľ to ten Vilko pozerá. :slight_smile:
31. pro 2013 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Tak ja mám jednu perlu, ktorú som pre zmenu dala ja :grinning:Je to asi tri roky dozadu, bola som na poradni a vrátila som sa a vravím môjmu, že doktor mi napísal magnézium.. a on sa pýta, že prečo? Tak som mu povedala, že len preto, aby ma dostal do postele :grinning: :grinning: /myslela som tým, aby som zvyšok tehotenstva preležala a nechodila kade-tade/
31. pro 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (27)
dnes ráno môj 4 ročny syn zaperlil.. :slight_smile: ak niekoho tým pohorším dopredu sa ospravedlujem ale svojou hláškou zaskočil mňa i muža...hned ráno ako vstal trebalo mu piškať utekal na wc a medzitym tam tronil už môj muž..synátor si dá v ruku vbok a zahlasil :oco prosím ťa pohni si..ja mam plne vajcia štíííín :slight_smile: :fearful:
31. pro 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (27)
Když byly našemu malému dva roky, začal používat slovíčko "chuja" , po pár dnech jsme zjistili, že to znamená "schovat" :wink: Věta typu ... Maminko ja chci chuja do klabice (krabice) to rozlouskla, protože tenkrát měl velkou oblibu schovávat se u babičky do krabice od televize :grinning:
31. pro 2013 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Môj malý bol minule s babkou doma a babka je troška pri sebe... kukali film, kde hrala Ružičková a malý zrazu zvolal "Aha, babka Aška, to si ty!" :grinning:
1. led 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Moj muz vcera vecer sa rozhodol ze si upecie(uskvary ci ako) kacku a dym bol v celej kuchyni v tom sa spustil fire alarm( poplasny protipoziarny system) a on si zapchal usi a pochodoval si hore dole po kuchyni (neviem ci cakal poziarnikov alebo ze to same prestane piskat) ja som vrazila do kuchyne vyskocila na stolicku a alarm vypla a on na mna pozera takym hlupuckym pohladom...a to sa da???? (inzinier vo fabrike je jeho povolanie,nechcem si predstavit co by robil tam v takom pripade.Zapchal si uska??? :sweat_smile:
Dnes rano bucha na zachodove dvere(zvnutra) otvorte dvere! Nakoniec zistil ze sa sam zamkol zvnutra :grinning: chlapik ma pomaly 50 a chova sa ako by mal 5 :sweat_smile:
2. led 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (37)
Stedry vecer...princezna troni medzi porozbalovanymi darcekmi, ocka jej svietia... Ja som prave telefonovala s otcom a ona sa priruti a tenuckym hlaskom krici dedkovi do mobilu:" Dedkooooo, dedkooo, vies ty kolko ja mam darcekov??? Straaaaasne moc! Ja som ti hovorila, ze som bola cely rok straaasne dobra ako - ako - ako - ako hovado!" :confused:

...dedko aj onemel v telefone...a ja tiez... :confused:
2. led 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (30)
No a na silvestra som sa s malou dohodla, ze pojde spinkat a ked pride novy rok, tak ju zobudim a pripijeme si spolu na zdravie a pozrieme si ohnostroj. Tak som kusok po polnoci prisla do detskej, jemne ju budim: " Chrobacik, uz je ohnostroj!"..mala sa len mraci, mrvi, evidentne sa jej z postele nechce. Tak som spravila este jeden pokus..."Pod hore na chvilocku zlatko, uz prisiel novy rok!" Na to otvorila jedno oko a zamrmlala:" Tak mu povedz, nech pride radsej zajtra, ked uz budem vyspinkana..." :grinning:

Rano sa ma pyta:" Mami a teda uz prisiel ten novy rok?" A ja na to: " Ano, jasne, ze prisiel..." A mala, ze: " No vidis!" :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (28)
@victory1 mna sa maly rano spytal ze ci prisiel a ja ze hej :slight_smile: a on ze a kde je :sweat_smile:
2. led 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
ještě jsem si vzpoměla, když jsem šla do porodnice rodit, tak mě doprovázel manžel a syn, než jsem vypsala všechny papíry na příjmu,tak syn povídá: mami tady se plodávají ty miminka
3. led 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
dnes si muž chystal veci ráno na sprchovanie a vyberal to zo skrine a hádzal menšiemu na jeho veci čo mal nachystané na oblečenie.Samozrejme sa zapozeral kamsi(muž) a medzitým prišiel Riško s jeho boxerkami a slzami v očiach..."ty si mi kúpila sukňu?"Veď ja som chlapec" :confused:
3. led 2014 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (45)
jeli jsme vlakem do Prahy a syn šel s manželem na záchod, vrátili se a syn přes celé zaplněné kupé: "mami, já jsem čůral, taťka taky, ale ten si u toho i prdnul".... :sweat_smile:
3. led 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (55)
@livka299
nasa Niki, ked si nahodi kabelku a cacky macky, alebo ma cese, pouziva "eyyy sexy lady", ako mama, spravim ti cop eeee sexy lady, hej?
3. led 2014 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
hadajte co je to kostolnald?

nebudem vas napinat - to je kostol a mcdonals spolu :slight_smile: to vymyslelo dnes moje 3rocne zive striebro, ale neviem ako na taku kombinaciu dosiel :grinning:

minuela jedol polievku a sam si takto hovoril - toto je za mamicku...toto je za zehlicku... :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2014 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
ja som volala môjmu drahému z pôrodnice, aby kúpil krém na bradavky a on že: čooo??? malý má bradavice??
5. led 2014 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
dnes mensi davall plysaky pod stromcek, ja ze co robis?
Davam darceky pod stromcek pre Jeziska !
tak tento rok sa aj Jeziskovi daco ujde :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2014 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
@hexena zlaty! Aspon niekto myslel aj na Jeziska.:blush:
5. led 2014 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mami, môžeme pozerať toho Janka (Vaška), čo velryba zjedla stoličku?
5. led 2014 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
no dievčatá, náš malý druháčik mal Mikulášsku noc v škole - spali tam v spacákoch na karimatke a na druhý deň ráno sme išli pre veci, priniesli mu tašku na vyučovanie a on hneď v chodbe pri šatniach oznamoval : "mami mňa tak z tej zemi boli trtkáčik :grinning: :grinning: :grinning: xixi namiesto trtáčik :wink: nuž pobavili sa aj ostatní rodičia, ktorí tam odprevádzali svoje deti :slight_smile:
5. led 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Má 3 letá dcerka o své 8 měsíční sestře, která začala brečet.
"Mami já jsem nic neudělala, ona je hysterka" :grinning: To mě teda fakt povavilo :grinning:
5. led 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (26)
@hexena to mi pripomenulo, ako som v detstve rada vymýšľala rýmy... a "mamička - žehlička" bol môj obľúbený.... mama bola učiteľka na strednej škole a z nejakého dôvodu ma vzala do práce (zrejme sme boli predtým u lekára)
pred vyučovacou hodinou mi dávala inštrukcie, ako mám ticho sedieť na zadku, nerušiť a kresliť si.... a vyslovene mi zakázala rýmovať na slovo "mamička"
samozrejme pre pubertiakov som bola "atrakcia", tak ma hecovali... takže, som sa im predviedla v plnej paráde a spustila som všetky mamičky - žehličky, loptičky, chladničky a pod....
v triede hurónsky smiech a mama tam bezmocne stála, ako "autorita" pred tabuľou a nedokázala ma zastaviť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. led 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
tesne po rozvode
sara: "mami? ked si bedes hladat noveho chlapa, to aby mal dom a peniaze?
ja: "nie, aby mal dobre srdce."
sara: "a to ti je naco?"
5. led 2014 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (31)
@monikafilip a @h2 dievčatá, tak som si pri tom Shrekovi spomenula na faux pas (fó pá) jednej mojej susedy .... v našom paneláku býva sused, ktorý sa volá Škrečko .... no a tá suseda s titulom PaedDr. (no veľmi nepríjemná a "dôležitá" ) menila menovku s menom suseda, ktorý mal v ten týždeň na starosti upratovanie spoločných priestorov a pekne na počítači mu tam napísala meno Škrečok :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Ten sused je veľmi fajn, tak jej s úsmevom na tvári priniesol tú menovku so slovami, že si prehodila posledné 2 písmenká v jeho mene :grinning: ... a bolo o čom chvíľku v paneláku rozprávať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2014 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
male deticky si obcas nahradzaju l s j...no a tak aj nas. Lepila som najstarsiemu knizku, nachystala som si pasku, noznice a nechala som na stole, medzitym som sa motala,moj najmensi asistent sa uz nemohol dockat akcie a tak na mna krici : " Mamiiii tak uz to zajep!" :grinning:
6. led 2014 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
este dve ma napadli. ked mam svoje dni, vzdy zaspinim postel. neviem ako sa mi to dari ale co uz. sara si chcela ku mne lahnut (mala cca 4-5rokov), kukla na postel a zrozena vykrikla: "mami, ty si sa zase posrala!!"
alebo som sla so sestrou "vyvencit" nase ratolesti a sara na schodoch strela susedu. ta sa jej pyta "sara, kam si sa vybrala" a ona pohotovo "do krcmi, za kur....mi"
6. led 2014 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Cesta autem s našimi dvěma dětmi, osmiměsíční Štěpán a právě dvouletá Marika, která mi hlásí co se děje vzadu, jako např. brácha spinká, kouká atd. ...pak se ozve: "Štěpán nemá oči" :slight_smile: .... sjela mu totiž přes oči čepice ...
děda mi nikdy nezapomněl připomenout mojí hlášku když jsem byla taky asi dvouletá a už jsme odcházeli od něj z návštěvy... nakrknutě jsem konstatovala : "a buchtu nedali" .... od té doby bylo u něj na pohoštění vždycky něco sladkého, tohle " dodržoval" i když mi bylo už třicet, prý abych mu to zase nevyčetla :slight_smile:
6. led 2014 v 00:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
@ia. Odpadla som!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2014 v 01:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkatusa123 hm...prepáč, mysliš že to je vtipné? :(
6. led 2014 v 01:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@kkatusa123 preboha... to kde to tvoje dieťa počuje takéto reči? No ja by som sa hanbila ako pes a určite by som to tu nezverejňovala :unamused:
6. led 2014 v 01:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek