• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
10. led 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako to tak čítam teraz si neviem spomenúť na najstaršiu a jej hlasky ,mladší este nerozpráva,ale nikdy nezabudnem ked smesspali a manžel zrazu vyskocil a zacal paplon biť nášho psa(yorksir-ležal mu pri nohách) a kričal pritom POTKANY,POTKANY...som nevedela či mám psa ratovať,muža ukludnit alebo sa smiať:D
10. led 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
No, ja som mala včera taký podivný "zážitový deň" ..už ráno som spanikárila, keď som chcela otvoriť auto na diaľku, aby deti mohli nastúpiť a ...nič ... no ...asi preto, že nebolo moje :sweat_smile: (to stálo za rohom...) ... potom som si nevedela spomenúť, aké mám prihlasovacie heslo do pc - v práci - našťastie som ho (po 20 minútovom hľadaní) našla v jednom "tajnom" bloku, šálku s kávou som silou mocou chcela narvať do minichladničky ...a cestou domov som sa zastavila v mäsiarstve a pýtala som 20 kilo šunky :grinning: ...a bodka nakoniec ... snažila som sa otvoriť vchodové dvere paneláku čipovým kľúčom a vždy mi to len píplo a dvere sa neotvárali...až mi došlo- po nejakej dobe, že to je kľúč od kancelárie :grinning: ... no skrátka, super deň...
10. led 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (39)
V pondělí si šel syn 4,5 roku hrát ke kamarádovi ze školky, vešel k nim a povídá: "Teda vy tady máte ale bordel" :grinning: asi to s tím uklízením doma nesmím tak přehánět :slight_smile:
10. led 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@ivett1 :grinning: v pohode...to su tie prve dni po sviatkoch...ja som sa tiez prvy den po sviatkoch vybrala do prace a strkala som kluc kolegovi do dveri... :angry: ../a to sedi v mojej povodnej kancelarii o poschodie nizsie, ale na opacnej strane chodby/..podotykam, ze do tej "novej "kancelariie som prestahovana uz stvrty rok... :pensive:
10. led 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@montinka tuším má v obľube krokodíla. keď bola dcéra maličká čítala som jej naše klasické rozprávky. Najobľúbenejšia postavička bol vlk, ten bol chudáčik vždy utláčaný aj v Čiapočke, aj v kozliatkach aj v prasiatkach. ,,vždy mu chudáčikovi len zle robili"
10. led 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dnes na prechádzke dcérka videla auto "aha mamka také auto ako máš ty citrónové" ja mám staručký citroen :grinning:
10. led 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@damind aj nas ma radsej este " No pockaj zajac".:slight_smile: ale pri tom nastastie drzi so zajkom a ked ho vlk nahana tak ho povzbudzuje nech prida.:grinning:
10. led 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
priklady detskej logiky:
Mamiii? Ano? Pomasiruj mi chrbatik, lebo ma bolia nozky.... :confused: :grinning:
Pod papat. Mami, ja nemozem. Preco? Boli ma brusko, ale na cokoladku ma brusko neboli..... :grinning: :sunglasses:
Dobre ranko, vstavame. NIe. Pod vstavaj, ideme do skolky. NIe mami, pomylila si sa, dnes ide do skolky sestricka (7m), ja idem este bubat...
:grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
@montinka tak naša dcéra je nejaká divná :slight_smile: z rozprávok už vyrástla, teraz má rada upírske ságy a van helsing. ja si stále rada pozriem rozprávku, keď ju zavolám nech si pozrie so mnou, spýta sa: ,,sežere tam niečo niekoho?"
10. led 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@damind Jé vlk :grinning: Sam mu sice v pohádkách nenadržuje, ale když si hraje, tak každou chvíli buď on sám je zlý vlk a sežere mě, anebo "já jsem přinesl zlýho vlka", "vlk je v kuchyni" (ale ne že se ho bojí, on s ním straší mě!) :grinning:
10. led 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@damind ja som nepovedala ze je divna.:slight_smile: kazde dieta ma svojho oblubeneho.U nas mozno preto zajac,lebo ja som pred nim parkrat povedala: no chudak zajacik,ten hnusny vlk mu neda pokoj.:grinning: Hmmm upirske sagy mam aj ja rada.:slight_smile:
10. led 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vevesh Zlate.:grinning: hlavne to posledne o skolke.:grinning:
10. led 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montinka nevravím, že ste to povedala. robím si srandu. :grinning:
10. led 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silviavivien teraz som sa dobre zasmiala ale ked si predstavim toho psicka... Dcera sedi vedla mna a diva sa ci mi nesibe ako sa tu rehocem.:grinning:
10. led 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@damind vsak aj ja,pochopila som.:wink: Najmladsia sa dnes naucila hovorit"nie" tak na vsetko mam dnes odpoved " nieeee".:slight_smile:
10. led 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dlouho jsem nepřispěla a cosi se naskládalo, ale jediné na co teď vzpomenu je situace, kdy se kačka a matýnek sprchovali a protože kačka nějak moc nemá ráda umývání vlásků, tak je to většinou s pláčem. ale nedávno se z koupelny ozvalo (koupal tatínek) : "kačíííí, vydrž, jsi velká chlupatá jednička" :grinning: . nevím, kde na velkou chlupatou jedničku matýnek došel, ale musela jsem se řehtat :grinning: .
10. led 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
a vlastně ještě katunka. celkem čerstvě chodí do školky a už si i celkem zvykla (tzn. že ráno neřve jako tur :slight_smile: ). na otázku jestli je paní učitelka hodná mi odpověděla :" Jedna jo a druhá je DIVNÁ" :confused: :sweat_smile: :grinning: . takže my máme rozdělené katunčiny učitelky na hodnou a divnou, akorát jsem pořád ještě nějak nezjistila, která je ta hodná a která ta divná :grinning:
10. led 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
moj starsi Simon: Mamiiiiiii, ja som HLADNY NA mnamku ... :grinning: (mnamka= nejaka sladkost)
10. led 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jankah77 aj môj starší je bežne "hladný na sladkosti" :angry: :sweat_smile:
11. led 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Náš malý bol cez sviatky v kostole. Tak sa samozrejme prežehnal: " v mene otca, i syna i ducha ......eeee šiesteho. ameň
11. led 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
chalani sa chceli hrať s kamarátom a vravím im:"dnes nepôjde s vami von,má zapálené úcho."A Rišin:"a kto mu ho zapálil?" :grinning: :wink:
11. led 2014 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
@akrim1311 toto sa ma presne zvykla pýtať aj Kika....zapálené hrdlo-a Kto jej ho zapálil
11. led 2014 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@locko007 jeden malý chlapec ...v mene Otca,starého otca,kameňˇ:grinning:
11. led 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (24)
vcera vecer som sa ponahlala do prace,tak som neoznamila detom,ze uz teda idem,vsak keby nieco,tak otca maju po ruke.Po hodinke mi v praci zvoni telefon a vidim,ze mi vola moj najstarsi syn....'' maminka a ty si uz v praci?....ano Palko,preco volas ? Maminka mam taky problem.....ja som sa vykakal :grinning: Ja mu na to...a to je problem,vsak vies co mas robit,alebo zavolaj tatka a on ti pomoze :sweat_smile: A syn na to.....uz tu kricim velmi dlho,ale nepocuje ma.....ja si myslim,ze tatko zaspal na gauci :grinning: No tak sa teda daj do poriadku sam.....maminka,ale ja mam hnacku a je to vsade....ja radsej ostanem tu sediet a pockam ta :grinning: :grinning:
Tak som zavolala manzelovi (bol v garazi,tak nepocul syna ) a vravim mu ze na zachode ma rande s hnackou :grinning: :grinning:
11. led 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (38)
ked sa moje deti hraju na hrdinov ,tak moja dcera je z nie vlastnej vole ten nepriatel ,ktoru treba zabit...dvaja bratia ju nahanaju a kricia na nu...si mrtva,si mrtva,zabili sme ta.Mala sa na to otoci a uteka za nimi nazurena a zacne ich nahanat a kricat na nich ..... nie som mrtva ... ( neznasa byt mrtva :grinning: :grinning: ) a to sa potom chlapci pridu stazovat '' maminka...henta mrtva nas nahana. :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (27)
kúpavam ich spolu.Naposledy som ich našla ležať každého na inej strane a pipíkov mali poriadne vytrčených hore.Tak som na nich tak zhurta:čo tu zasa robíte!!! a Daňo:"hráme sa,že máme antény v aute a chytáme signál".No ale rýchlo došoférovali :angry: :angry: :angry:
11. led 2014 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (32)
@cmulinko ocino musel mat radost :grinning:
11. led 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmulinko :grinning: to mi připomnělo moje holky. Včera si hráli na kouzelníky, každá měla čarovnou hůlku, lítaly po bytě a vzájemně se začarovávaly slovy Zmrzni, .... (doplň co chceš - od obludy po příšeru...), až jednou nejstarší chtěla poplést nejmladší a zakřičela Zmrzni, smrdutý kojote!!! Malá jak se chtěla ve všem opičit nezaváhala, jen to na ni bylo dlouhé, tak to zkrátila na Zmuzni, koko*e!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2014 ve 14:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (24)
dcera vcera v aute - mami, ja budem zlatokop. budem v sachtach dolovat zlato a drahe kamene :grinning:

asi uz nebudeme musiet ani do prace chodit ked sa jej to podari :grinning:
11. led 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek