• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@somjankad teda tá vaša malá je riadne číslo :grinning:
2. únor 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trend270 joj to je pravda ja vzdy len trpnem s cim zas pride zo skoly-co zas vyparatila alebo povedala triednej- s ich otcom nezijeme v jednej domacnosti a ta sa nim vyhraza stale-na rodicovskom mi triedna povedala-ze prepacte zvysila som na vasu malu hlas-ved vporiadku,ked si to zasluzila,nic sa nedeje -no mala jej povedala,ze nech sa tesim ,ze jej tatik je mafian. hanbila som sa ach jaj. a doma sa jej pytam a ako si prisla nato,ze ocko je mafian-ved je velky a ma holu hlavu ta co by mal byt-len mafian
2. únor 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
Dnes moj muz prvy krat nakladal umyvacku riadu doma :sunglasses: (mame ju kratko)
Nezabudol sa pochvalit ze "umyva riad". Isla som obedovat, beriem si pribor, spinavy...do kelu to co je. Vezmem dalsi, spinavy.... On riad z umyvacky vylozil lebo si MYSLEL ze je cisty a dal ho pekne na miesto a dal umyvat ten co tam nalozil on...takze zhladuvam spinave riady kade tade, par salok, skoro vsetok pribor, nejake misky...
2. únor 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Cez vikend sme sli na prechadzku do mesta, vyberame kocik z auta pre krpca a starsi hovori ze a kto bude KOTIT? Akoze kocikovat myslel ale si to skratil a povedal kocit a kedze to nevie dobre vyslovit, tak miesto c povedal t...
2. únor 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Znamej dcerka bola odmala velka huncutka. Raz sli niekde autom a zbadala vedla auto, ktore sa podobalo nasmu a vyrkrikla, ze aha, to su oni! Ked jej vysvetlili, ze to je len podobne auto, tak povedala: "Ale tiez soferuje taky tucny ujo." Moj ocko je trochu pri sebe :slight_smile:.
Inokedy boli na kupalisku a ona za nic na svete nechcela ist domov, tak ked ju uz nasilu zacali vytahovat z bazena (mohla mat tak tri roky), zacala srdcervuco kricat, ze ich nepozna, nech ju neberu. A oni chudaci nevedeli co robit :grinning:.
2. únor 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
Dnes pred vecerou pri stole sa starsi zamyslel, ze ideme sa pomodlit, (nemodlime sa) a zacal anjelicku straznicku, co jedine pozna. Skoncil, ukazal na mna prstom a ze: ides!
2. únor 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
"Maminka, a čo budeš variť, keď zomrieš?" :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Hlavne, nech je žalúdok plný :grinning:
3. únor 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (24)
zdravím,,,,mám s naší Eliškou hezkej zážitek z nemocnice dostala před operací nějaké kapky na uklidnění před narkózou,dr říkal že po tom bude hrozně ospalá a naše malá byla jak opilá,smála se a nemohla se ani zvednout a aj zpívala to by jste musely vidět.Pokud chcete tak můžete tady http://www.natocvideo.cz/uzivatel/prehled/ název je mimoň :grinning:
3. únor 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala si vytrhla zub dala ho pod vankus a cakala na zubkovu vilu-samozrejme vysumelo mi to z hlavy a zabudla som vymenit zubok za euro-mala rano nabehla ku mne do spalne a vravi-no mamka asi aj zubkova vila ma financnu tiesen nechala mi zub a ziadne euro
3. únor 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
@tsterinka tie oblbovaky pozname-v lete pred vyberanim mandli to bol rehot smiech, spytala sa ma ci mi nie je zima, ked vsade snezi a ja som len v tricku zacala spievat rolnicky na celu izbu....
3. únor 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dcerka mi minule v aute vazne vysvetlovala po tom co som sa stazovala, ze strasne sa mi chce cikat a ze musime rychlo domov: Vies maminka, sadkaj si, a vydrzkaj musis vydrzat, nemozes sa na sedacku pocikat, lebo budes mat mokro a to bude TAKAAA HAMBA! Vies maminka vydrz vydrz vydrz!
A tak som jej povedala, ze ok ok vydrzim, ale aj ty vydrz, nie ze sapocikas, lebo budes mat mokru sedacku a to bude tiez hamba
Ja som vydrzala ale ona len co sme vysli z auta, spravili par krokov uz kricalaaa, pocikala som saaaa...tak hamba bola aj tak :grinning:
3. únor 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@adelajda2012 moje dievcata používajú tiež ich vlastný výraz. Čižmy + gumaky = čižmaky :grinning:
3. únor 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@luciauk Ten vyraz pouziva Zahrajko v Spievankove ;)
3. únor 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tin007 tak to je náhoda, lebo starsia to pouziva asi 13 rokov a o zahrajkovi a spievankove nemajú ani potuchy :wink:
3. únor 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciauk Sakra, mali ste si na to dat copyright a dostavali by ste cast tantiemov od Zahrajka ;)
3. únor 2014 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@tin007 to je nejaka relácia pre deti, predpokladam. My slovensku televíziu nepozeráme
3. únor 2014 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciauk Nie, to su postavicky, ktore spievaju a tesia deti http://koncertypredeti.sk/Uvod.3.0.html
3. únor 2014 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tin007 a scenaristi si myslia akí sú originalni :slight_smile:
3. únor 2014 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dnes vysvetľujem krsnej dcérke že zachvilku príde Nico ( sestra má poslední týždeň do pôrodu)...že ho donesie bocian :D musíme pozerať kedy bude lietať :D no keď že je o niečo múdrejšia:D A má len 3roky hneď ma zastavila že žiadny bocian k nám nepríde lebo jej maminka bude rodiť cisárskym a to pôrod keď rozrežu...maminku a Nico vyskočí tak dievčatá mňa skoro o zem hodilo :D ale ten pohľad keď my to vysvetľovala:D stál za to ;)
3. únor 2014 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
V práci som sa prechádzala s deťmi a jedno sa ma pýta.."Teta? A vy máte akého toho psa?" Tak jej hovorím, že labradora. Malá pokračovala ďalej: "A akej je farby?" Tak hovorím, že taký bledý, až do zlata. Chvíľku bolo ticho, a potom vyhlásila, že: "Uhmm...Tak to ho môžte dať aj do záložne". :D :D :D
3. únor 2014 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
@luciauk Ahoj, to je náhodička, "čižmáky" mali už dcéry môjho muža, keď boli malé (dnes majú 18 a 20 rokov). :slight_smile:
3. únor 2014 ve 23:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeriap Tak pri tomto som si spomenula, ako ma tiež môj synáčik dostal do kolien svojou premúdrelosťou: Nemal ešte ani dva roky, mohol mať tak rok a trištvrte, keď odklopil "dvierka" zozadu na starom nepoužívanom televízore a pýta sa ma: Maminka, čo to tam je? Ja som ani nevidela, čo mi ukazuje, tak hovorím, že neviem. A on na to, že: Vieš, maminka, to sú konektory, tam sa dávajú káble! :fearful: :fearful: :fearful:
3. únor 2014 ve 23:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@h2 wow mudrc mali :slight_smile:
4. únor 2014 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bronia13 Pár dní predtým mu to hovoril tato, čo som ja nevedela, takže ma úplne odrovnal. :slight_smile:
4. únor 2014 v 00:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@h2 urcite to pouziva veľa detí nezávisle na sebe. Ale konektory by väčšina nevedela ani vysloviť :grinning:
4. únor 2014 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciauk On to na ten vek vyslovil krásne, aj keď to bolo skôr "konektovy." :slight_smile:
4. únor 2014 v 00:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissmiss tak toto mne pripomenulo ako moj brat raz vyvesal spinave pradlo, mama sa ponahlala do roboty tak len vybrala vyprate a nechala prevesene cez vanu a do pracky nalozila druhe este spinave, ze pracku pusti ked pride z prace a poprosila brachu nech to vyprate vyvesi. Ale on si to na pracke nevsimol a samozrejme vyvesal to z pracky. Ked prisla mam domov tak sa ho pyta - to ti nebolo cudne, ze je to pradlo suche a brat len mykol plecom :grinning:
4. únor 2014 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@lucia814 presne toto som spravila aj ja ked bol bracho maly - vyvesala som jeho ocikane plienky namiesto tyhc opranych..... vobec mi nebolo divne, ze smrdia, ale ruky ma potom stipali poriadne :grinning:
4. únor 2014 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
moja 8 ročná :sweat_smile: : mamí, naša vaňa je už stará? :confounded: :confounded: Ja: však no stará je :fearful: prečo? :fearful: V: lietajú okolo nej muchy :confounded: :confounded:
:grinning: :grinning: :grinning: neviem, či pozerala Kosti, keď si to dala takto do kopy :grinning:
4. únor 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
4. únor 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek